Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

28 lipca 2011 r.
21:18
Edytuj ten wpis

Obóz sportowy z neonazistą odwołany

Autor: Zdjęcie autora rp
0 9 A A
 (YouTube.com)
(YouTube.com)

Obóz sportowy Mad Fight Summer Camp 2011 miał zorganizować w sierpniu w Białym Dunajcu lubelski klub K1 Training Center. Obóz został odwołany po aferze z jednym z trenerów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Oprócz polskich zawodników i instruktorów miał się pojawić w Białym Dunajcu Niko Puhakka z Finlandii, zawodnik mieszanych sztuk walki (MMA). Puhakka ma skrajne poglądy, m. in. sympatyzuje z największą na świecie neonazistowską organizacją Blood & Honour. A do udziału w obozie zachęcało w Internecie – bez zgody organizatorów - Stowarzyszenie Obóz Narodowo-Radykalny Podhale.

Lubelski klub zapewniał, że zaprasza Fina wyłącznie jako zawodnika. – Mieliśmy telefony od rodziców zaniepokojonych informacjami, że ich dzieci mają jechać na obóz neonazistowski. Odcinamy się od takich poglądów, ale obóz musieliśmy odwołać – mówi Maciej Kaznowski z K1 Training Center.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Pan Kleks / 31 lipca 2011 o 18:03
Tylko po co Stowarzyszenie Obóz Narodowo-Radykalny Podhale, wtrąca się w nie swoje sprawy. Powinni odpowiedzieć za to, według praw ich własnej ideologii.
Avatar
Jack Hammer / 31 lipca 2011 o 03:22
[quote name='Gość' timestamp='1311973767' post='508693']
Biedny, zawiedziony naziołek Idź sobie dziecko do Mamusi popłacz
[/quote]
Biedny, politycznie poprawny prześmiewca... idź sobie dziecko do WC, weź ze sobą brzytwę, zrób sobie co trzeba i bądź sobie tym żydem:)
Avatar
Jack Hammer / 31 lipca 2011 o 03:18
Po prostu pan Maciej Kaznowski dał się zmanipulować paru wyszczekanym żydkom z "Gazety Żydorczej". Świadczy to o tym, że mino swoich umiejętności podkula ogon, kiedy byle żyd tupnie i zaszczeka. Szacunek dla Niko Puhakki, który ma odwagę mieć poglądy jakże słuszne, choć tępione przez międzynarodowe żydostwo i jego sługusów w poszczególnych krajach opanowanych przez zasraną polityczną poprawność. Wstyd, panie Macieju. Panowie - wstyd...
Avatar
.nb / 30 lipca 2011 o 17:56
co maja poglady z jego umiejetnosciami, nam polakom tez nie brakuje takich ludzi, jednak powinien poprowadzic ten oboz
Avatar
KK / 30 lipca 2011 o 09:08
Dałeś się Maciek paru hałaśliwym żydom zmanipulować
Avatar
Gość / 29 lipca 2011 o 23:09
[quote name='Prawastronaaa' timestamp='1311963871' post='508625']
G...o mnie obchodzą jego poglądy. Ja mam swoje i nigdy ich nie zmienię, pod niczyim wpływem. Moje ideały nie mają nic wspólnego z kwintesencją lewicowości jaką jest faszyzm i narodowy socjalizm-nazizm. Ale nie mogę pojąć dlaczego rozpieprzyliście mi wyjazd, na któy czekałem długo, gdzie mógłbym się nauczyć wielu technik obronnych i popraiwć swoją kondycję. Swoją drogą gdyby to był pedał wychowujący 3 dzieciaków w Holandii, EKOterrorysta, Eurokrata, albo Syjonista rozjeżdżający dzieci arabskie w Palestynie to byście ten obóz nawet zareklamowali.
[/quote]

Biedny, zawiedziony naziołek Idź sobie dziecko do Mamusi popłacz
[quote name='Prawastronaaa' timestamp='1311963871' post='508625']
G...o mnie obchodzą jego poglądy. Ja mam swoje i nigdy ich nie zmienię, pod niczyim wpływem. Moje ideały nie mają nic wspólnego z kwintesencją lewicowości jaką jest faszyzm i narodowy socjalizm-nazizm. Ale nie mogę pojąć dlaczego rozpieprzyliście mi wyjazd, na któy czekałem długo, gdzie mógłbym się nauczyć wielu technik obronnych i popraiwć swoją kondycję. Swoją drogą gdyby to był pedał wychowujący 3 dzieciaków w Holandii, EKOterrorysta, Eurokrat... rozwiń
Avatar
6tdel / 29 lipca 2011 o 21:16
Ojej, odwołali... ale komu na złość ? Po co ? Wystarczyło temu czemuś na zdjęciu podziękować i podać to do wiadomości publicznej.
Avatar
Prawastronaaa / 29 lipca 2011 o 20:24
G...o mnie obchodzą jego poglądy. Ja mam swoje i nigdy ich nie zmienię, pod niczyim wpływem. Moje ideały nie mają nic wspólnego z kwintesencją lewicowości jaką jest faszyzm i narodowy socjalizm-nazizm. Ale nie mogę pojąć dlaczego rozpieprzyliście mi wyjazd, na któy czekałem długo, gdzie mógłbym się nauczyć wielu technik obronnych i popraiwć swoją kondycję. Swoją drogą gdyby to był pedał wychowujący 3 dzieciaków w Holandii, EKOterrorysta, Eurokrata, albo Syjonista rozjeżdżający dzieci arabskie w Palestynie to byście ten obóz nawet zareklamowali.
Avatar
db / 29 lipca 2011 o 19:36
a skąd oni wytrzasneli taką nazwę tego obozu czy brakuje zamiennika w polskiej pisowni całe szczęście , że został odwołany
Avatar
Pan Kleks / 31 lipca 2011 o 18:03
Tylko po co Stowarzyszenie Obóz Narodowo-Radykalny Podhale, wtrąca się w nie swoje sprawy. Powinni odpowiedzieć za to, według praw ich własnej ideologii.
Avatar
Jack Hammer / 31 lipca 2011 o 03:22
[quote name='Gość' timestamp='1311973767' post='508693']
Biedny, zawiedziony naziołek Idź sobie dziecko do Mamusi popłacz
[/quote]
Biedny, politycznie poprawny prześmiewca... idź sobie dziecko do WC, weź ze sobą brzytwę, zrób sobie co trzeba i bądź sobie tym żydem:)
Avatar
Jack Hammer / 31 lipca 2011 o 03:18
Po prostu pan Maciej Kaznowski dał się zmanipulować paru wyszczekanym żydkom z "Gazety Żydorczej". Świadczy to o tym, że mino swoich umiejętności podkula ogon, kiedy byle żyd tupnie i zaszczeka. Szacunek dla Niko Puhakki, który ma odwagę mieć poglądy jakże słuszne, choć tępione przez międzynarodowe żydostwo i jego sługusów w poszczególnych krajach opanowanych przez zasraną polityczną poprawność. Wstyd, panie Macieju. Panowie - wstyd...
Avatar
.nb / 30 lipca 2011 o 17:56
co maja poglady z jego umiejetnosciami, nam polakom tez nie brakuje takich ludzi, jednak powinien poprowadzic ten oboz
Avatar
KK / 30 lipca 2011 o 09:08
Dałeś się Maciek paru hałaśliwym żydom zmanipulować
Avatar
Gość / 29 lipca 2011 o 23:09
[quote name='Prawastronaaa' timestamp='1311963871' post='508625']
G...o mnie obchodzą jego poglądy. Ja mam swoje i nigdy ich nie zmienię, pod niczyim wpływem. Moje ideały nie mają nic wspólnego z kwintesencją lewicowości jaką jest faszyzm i narodowy socjalizm-nazizm. Ale nie mogę pojąć dlaczego rozpieprzyliście mi wyjazd, na któy czekałem długo, gdzie mógłbym się nauczyć wielu technik obronnych i popraiwć swoją kondycję. Swoją drogą gdyby to był pedał wychowujący 3 dzieciaków w Holandii, EKOterrorysta, Eurokrata, albo Syjonista rozjeżdżający dzieci arabskie w Palestynie to byście ten obóz nawet zareklamowali.
[/quote]

Biedny, zawiedziony naziołek Idź sobie dziecko do Mamusi popłacz
[quote name='Prawastronaaa' timestamp='1311963871' post='508625']
G...o mnie obchodzą jego poglądy. Ja mam swoje i nigdy ich nie zmienię, pod niczyim wpływem. Moje ideały nie mają nic wspólnego z kwintesencją lewicowości jaką jest faszyzm i narodowy socjalizm-nazizm. Ale nie mogę pojąć dlaczego rozpieprzyliście mi wyjazd, na któy czekałem długo, gdzie mógłbym się nauczyć wielu technik obronnych i popraiwć swoją kondycję. Swoją drogą gdyby to był pedał wychowujący 3 dzieciaków w Holandii, EKOterrorysta, Eurokrat... rozwiń
Avatar
6tdel / 29 lipca 2011 o 21:16
Ojej, odwołali... ale komu na złość ? Po co ? Wystarczyło temu czemuś na zdjęciu podziękować i podać to do wiadomości publicznej.
Avatar
Prawastronaaa / 29 lipca 2011 o 20:24
G...o mnie obchodzą jego poglądy. Ja mam swoje i nigdy ich nie zmienię, pod niczyim wpływem. Moje ideały nie mają nic wspólnego z kwintesencją lewicowości jaką jest faszyzm i narodowy socjalizm-nazizm. Ale nie mogę pojąć dlaczego rozpieprzyliście mi wyjazd, na któy czekałem długo, gdzie mógłbym się nauczyć wielu technik obronnych i popraiwć swoją kondycję. Swoją drogą gdyby to był pedał wychowujący 3 dzieciaków w Holandii, EKOterrorysta, Eurokrata, albo Syjonista rozjeżdżający dzieci arabskie w Palestynie to byście ten obóz nawet zareklamowali.
Avatar
db / 29 lipca 2011 o 19:36
a skąd oni wytrzasneli taką nazwę tego obozu czy brakuje zamiennika w polskiej pisowni całe szczęście , że został odwołany
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego

Boks. Lublin lepszy od Chełma w memoriale Stanisława Zalewskiego 0 0

Boks Na lubelskim Moście Kultury rozegrano XV Memoriał Stanisława Zalewskiego

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej
galeria

"Zmiana dobra czy dojna?". Ulotki w skrzynkach mieszkańców Białej Podlaskiej 0 0

Mieszkańcy Białej Podlaskiej w swoich skrzynkach znaleźli ulotki. Jedna z nich to apel Bezpartyjnych od stowarzyszenia Biała Samorządowa. Do drugiej - "Suwerenie, włącz myślenie" przyznają się członkowie bialskiego KOD.

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje

Wypadł z drogi, uderzył w znak i w drzewo. 57-latek nie żyje 0 1

Tragiczny wypadek w Ostrowie Lubelskim. Nie żyje 57-latek.

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie
22 czerwca 2018, 21:00

"Manewry miłosne" i "Gurgacz" w Kinie w Bramie 0 0

Co Gdzie Kiedy. Kino w Bramie przy ul. Królewskiej 3 zaprasza na kolejne weekendowe seanse z polskim filmem. W piątek, 22 czerwca o godz. 21 zobaczymy Manewry miłosne, a w sobotę, 23 czerwca o tej samej porze będzie miała miejsce projekcja filmu Gurgacz. Kapelan Niezłomnych.

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka
film

Szokujące odkrycie. Dziecko nie żyło od kilku tygodni, w mieszkaniu była matka 0 1

W jednym z krośnieńskich mieszkań policjanci znaleźli zwłoki 13-miesięcznej Amelki. Dziecko i jego matka zaginęli kilka tygodni wcześniej. Mimo wielokrotnych próśb ojca dziecka, policja nie weszła do mieszkania.

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ

Tomasovia gra rewanż z Garbarnią Kraków. Jeszcze nie rezygnują z CLJ 0 0

Dzisiaj o godz. 17 zostanie rozegrany rewanżowy mecz barażowy o awans do Centralnej Ligi Juniorów Starszych. Tomasovia podejmuje Garbarnię Kraków, z którą przegrała pierwszy mecz 1:4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy

Muzycy Filharmonii Lubelskiej będą strajkować? Chcą przywrócenia kolegi do pracy 1 4

Muzycy Filharmonii Lubelskiej grożą strajkiem po zwolnieniu przewodniczącego jednego ze związków zawodowych. Ustępującemu ze stanowiska dyrektorowi dają czas do końca tygodnia na przywrócenie kolegi do pracy. Ale szef instytucji nie zamierza zmieniać decyzji.

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin

Zdolna młodzież TBV Startu Lublin 0 2

Koszykówka młodzieżowa MKS Start SA Lublin zajął siódme miejsce w finałach mistrzostw Polski młodzików

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Kilkaset osób w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 7 0

Tuż przed godz. 17 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 3

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 4 10

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.