Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

21 marca 2010 r.
10:26
Edytuj ten wpis

Obrzucili kamieniami pociąg i ranili maszynistę

Autor: Zdjęcie autora (pab)
0 8 A A

Nieznani sprawcy obrzucili kamieniami pociąg relacji Kraków - Lublin. Wybili szybę w pociągu i ranili maszynistę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w piątek późnym wieczorem w okolicach miejscowości Łopatki. - Nieznani sprawcy obrzucili kamieniami pociąg pośpieszny jadący z Krakowa do Lublina - informuje Piotr Stefaniuk, rzecznik Straży Ochrony Kolei w Lublinie.

Wandale wybili szybę czołową w lokomotywie i ranili maszynistę, który doznał lekkich okaleczeń twarzy i lewej ręki. Kolejarz oświadczył, że nie potrzebuje pomocy lekarskiej i kontynuował jazdę do stacji Lublin.

W wyniku zdarzenia pociąg doznał 16 minut opóźnienia. Straty oszacowano na 300 zł.

Natomiast wczoraj funkcjonariusze SOK podczas patrolu na przystanku osobowym Świdnik Wschodni
natknęli się na dwóch chłopców w wieku 14 i 15 lat, którzy kamieniami z torowiska rzucali
w wiaty i chodzili po torach przed nadjeżdżającym pociągiem. Nastolatkowie zostali odwiezieni na policję w Świdniku.

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
zbulwersowana / 22 marca 2010 o 09:43
Uwazam ,ze za takie ekscesy sprawcy powinni byc surowo karani.swiadomi swej bezkarnosci dopuszczaja sie roznych wybrykow w efekcie ktorych cierpia badz moga ucierpic niewinni ludze.Ja w drodze do pracy mam mozliwosc obserwacji mlodziez nastoletnia i przeraza mnie skandaliczny sposob zachowania :bluznierstwa ,plucie ,puszczanie bakow i.t.p.Pasazerowie czuja sie zagrozeni bonie wiadomo czy na zwrocenie uwagi nie odpowie nozem.Uwazam ze komunistyczne metody postepowania z takimi bohaterami byly skuteczniejsze bo mlodzi ludzie nie stanowili zagrozenia dla obywatelio czym nie mozna powiedziec dzisiaj.
Uwazam ,ze za takie ekscesy sprawcy powinni byc surowo karani.swiadomi swej bezkarnosci dopuszczaja sie roznych wybrykow w efekcie ktorych cierpia badz moga ucierpic niewinni ludze.Ja w drodze do pracy mam mozliwosc obserwacji mlodziez nastoletnia i przeraza mnie skandaliczny sposob zachowania :bluznierstwa ,plucie ,puszczanie bakow i.t.p.Pasazerowie czuja sie zagrozeni bonie wiadomo czy na zwrocenie uwagi nie odpowie nozem.Uwazam ze komunistyczne metody postepowania z takimi bohaterami byly skuteczniejsze bo mlodzi ludzie nie stanowili zagr... rozwiń
Avatar
zbulwersowana / 22 marca 2010 o 08:41
Uwazam ,ze za takie ekscesy sprawcy powinni byc surowo karani.swiadomi swej bezkarnosci dopuszczaja sie roznych wybrykow w efekcie ktorych cierpia badz moga ucierpic niewinni ludze.Ja w drodze do pracy mam mozliwosc obserwacji mlodziez nastoletnia i przeraza mnie skandaliczny sposob zachowania :bluznierstwa ,plucie ,puszczanie bakow i.t.p.Pasazerowie czuja sie zagrozeni bonie wiadomo czy na zwrocenie uwagi nie odpowie nozem.Uwazam ze komunistyczne metody postepowania z takimi bohaterami byly skuteczniejsze bo mlodzi ludzie nie stanowili zagrozenia dla obywatelio czym nie mozna powiedziec dzisiaj.
Uwazam ,ze za takie ekscesy sprawcy powinni byc surowo karani.swiadomi swej bezkarnosci dopuszczaja sie roznych wybrykow w efekcie ktorych cierpia badz moga ucierpic niewinni ludze.Ja w drodze do pracy mam mozliwosc obserwacji mlodziez nastoletnia i przeraza mnie skandaliczny sposob zachowania :bluznierstwa ,plucie ,puszczanie bakow i.t.p.Pasazerowie czuja sie zagrozeni bonie wiadomo czy na zwrocenie uwagi nie odpowie nozem.Uwazam ze komunistyczne metody postepowania z takimi bohaterami byly skuteczniejsze bo mlodzi ludzie nie stanowili zagr... rozwiń
Avatar
pasażer / 21 marca 2010 o 18:06
Sprawiedliwy napisał:
Pedalsko PiSowskie wypowiedzi a może kula w głowę ,najpierw trzeba nauczyć dzieciaków bo od tego jest społeczeństwo a pózniej surowo karać,to małolacki wybryk a tu jakiś pedał pisze o terroryzmie,co za deb***izm i nienawiść w tych małych móżdżkach siedzi.

Jak ktos z Twojej rodziny straci zycie albo zdrowie w wyniku uderzenia kamieniem lecacym 100 km godz to zmienisz zdanie.
Avatar
ha ha ha / 21 marca 2010 o 17:41
DAAS napisał:
Całkowita zgoda z poprzednikiem. Bandytów eliminować w najbardziej przykry dla nich sposób. Nie mam nic przeciwko ciężkim robotom, publicznemu karaniu i izolacji na terenach ciężkich kopalń itp.
A lewakom litującym się nad elementem polecam poprzebywanie sam na sam z tymże elementem przez dłuższy czas. Pozdrawiam,

A co siedziałeś jako frajerzyna i dupsko bolała dlatego masz w sobie tyle nienawiści????ha ha ha!!!

A co siedziałeś jako frajerzyna i dupsko bolała dlatego masz w sobie tyle nienawiści????ha ha ha!!! rozwiń
Avatar
Sprawiedliwy / 21 marca 2010 o 17:28
Pedalsko PiSowskie wypowiedzi a może kula w głowę ,najpierw trzeba nauczyć dzieciaków bo od tego jest społeczeństwo a pózniej surowo karać,to małolacki wybryk a tu jakiś pedał pisze o terroryzmie,co za deb***izm i nienawiść w tych małych móżdżkach siedzi.
Avatar
bambosh / 21 marca 2010 o 14:07
Popieram moich przedmówców!
Avatar
DAAS / 21 marca 2010 o 13:57
Całkowita zgoda z poprzednikiem. Bandytów eliminować w najbardziej przykry dla nich sposób. Nie mam nic przeciwko ciężkim robotom, publicznemu karaniu i izolacji na terenach ciężkich kopalń itp.
A lewakom litującym się nad elementem polecam poprzebywanie sam na sam z tymże elementem przez dłuższy czas. Pozdrawiam,
Avatar
ab / 21 marca 2010 o 13:04
Dokonujacy aktów terroru powinni być karani cięzkim wiezieniem minimum 10 lat.Dla takich bandytów nie ma miejsca w społeczeństwie.
Avatar
zbulwersowana / 22 marca 2010 o 09:43
Uwazam ,ze za takie ekscesy sprawcy powinni byc surowo karani.swiadomi swej bezkarnosci dopuszczaja sie roznych wybrykow w efekcie ktorych cierpia badz moga ucierpic niewinni ludze.Ja w drodze do pracy mam mozliwosc obserwacji mlodziez nastoletnia i przeraza mnie skandaliczny sposob zachowania :bluznierstwa ,plucie ,puszczanie bakow i.t.p.Pasazerowie czuja sie zagrozeni bonie wiadomo czy na zwrocenie uwagi nie odpowie nozem.Uwazam ze komunistyczne metody postepowania z takimi bohaterami byly skuteczniejsze bo mlodzi ludzie nie stanowili zagrozenia dla obywatelio czym nie mozna powiedziec dzisiaj.
Uwazam ,ze za takie ekscesy sprawcy powinni byc surowo karani.swiadomi swej bezkarnosci dopuszczaja sie roznych wybrykow w efekcie ktorych cierpia badz moga ucierpic niewinni ludze.Ja w drodze do pracy mam mozliwosc obserwacji mlodziez nastoletnia i przeraza mnie skandaliczny sposob zachowania :bluznierstwa ,plucie ,puszczanie bakow i.t.p.Pasazerowie czuja sie zagrozeni bonie wiadomo czy na zwrocenie uwagi nie odpowie nozem.Uwazam ze komunistyczne metody postepowania z takimi bohaterami byly skuteczniejsze bo mlodzi ludzie nie stanowili zagr... rozwiń
Avatar
zbulwersowana / 22 marca 2010 o 08:41
Uwazam ,ze za takie ekscesy sprawcy powinni byc surowo karani.swiadomi swej bezkarnosci dopuszczaja sie roznych wybrykow w efekcie ktorych cierpia badz moga ucierpic niewinni ludze.Ja w drodze do pracy mam mozliwosc obserwacji mlodziez nastoletnia i przeraza mnie skandaliczny sposob zachowania :bluznierstwa ,plucie ,puszczanie bakow i.t.p.Pasazerowie czuja sie zagrozeni bonie wiadomo czy na zwrocenie uwagi nie odpowie nozem.Uwazam ze komunistyczne metody postepowania z takimi bohaterami byly skuteczniejsze bo mlodzi ludzie nie stanowili zagrozenia dla obywatelio czym nie mozna powiedziec dzisiaj.
Uwazam ,ze za takie ekscesy sprawcy powinni byc surowo karani.swiadomi swej bezkarnosci dopuszczaja sie roznych wybrykow w efekcie ktorych cierpia badz moga ucierpic niewinni ludze.Ja w drodze do pracy mam mozliwosc obserwacji mlodziez nastoletnia i przeraza mnie skandaliczny sposob zachowania :bluznierstwa ,plucie ,puszczanie bakow i.t.p.Pasazerowie czuja sie zagrozeni bonie wiadomo czy na zwrocenie uwagi nie odpowie nozem.Uwazam ze komunistyczne metody postepowania z takimi bohaterami byly skuteczniejsze bo mlodzi ludzie nie stanowili zagr... rozwiń
Avatar
pasażer / 21 marca 2010 o 18:06
Sprawiedliwy napisał:
Pedalsko PiSowskie wypowiedzi a może kula w głowę ,najpierw trzeba nauczyć dzieciaków bo od tego jest społeczeństwo a pózniej surowo karać,to małolacki wybryk a tu jakiś pedał pisze o terroryzmie,co za deb***izm i nienawiść w tych małych móżdżkach siedzi.

Jak ktos z Twojej rodziny straci zycie albo zdrowie w wyniku uderzenia kamieniem lecacym 100 km godz to zmienisz zdanie.
Avatar
ha ha ha / 21 marca 2010 o 17:41
DAAS napisał:
Całkowita zgoda z poprzednikiem. Bandytów eliminować w najbardziej przykry dla nich sposób. Nie mam nic przeciwko ciężkim robotom, publicznemu karaniu i izolacji na terenach ciężkich kopalń itp.
A lewakom litującym się nad elementem polecam poprzebywanie sam na sam z tymże elementem przez dłuższy czas. Pozdrawiam,

A co siedziałeś jako frajerzyna i dupsko bolała dlatego masz w sobie tyle nienawiści????ha ha ha!!!

A co siedziałeś jako frajerzyna i dupsko bolała dlatego masz w sobie tyle nienawiści????ha ha ha!!! rozwiń
Avatar
Sprawiedliwy / 21 marca 2010 o 17:28
Pedalsko PiSowskie wypowiedzi a może kula w głowę ,najpierw trzeba nauczyć dzieciaków bo od tego jest społeczeństwo a pózniej surowo karać,to małolacki wybryk a tu jakiś pedał pisze o terroryzmie,co za deb***izm i nienawiść w tych małych móżdżkach siedzi.
Avatar
bambosh / 21 marca 2010 o 14:07
Popieram moich przedmówców!
Avatar
DAAS / 21 marca 2010 o 13:57
Całkowita zgoda z poprzednikiem. Bandytów eliminować w najbardziej przykry dla nich sposób. Nie mam nic przeciwko ciężkim robotom, publicznemu karaniu i izolacji na terenach ciężkich kopalń itp.
A lewakom litującym się nad elementem polecam poprzebywanie sam na sam z tymże elementem przez dłuższy czas. Pozdrawiam,
Avatar
ab / 21 marca 2010 o 13:04
Dokonujacy aktów terroru powinni być karani cięzkim wiezieniem minimum 10 lat.Dla takich bandytów nie ma miejsca w społeczeństwie.
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 0 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 7

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 5

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub

Kolejny remont w klasztorze dominikanów w Lublinie. Powstanie klub 1 2

U dominikanów rozpoczął się kolejny remont – tym razem w zachodnim skrzydle klasztoru. W wyremontowanych salach ma działać od przyszłego roku klub samopomocy.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!