Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 lipca 2011 r.
20:43
Edytuj ten wpis

Opole Lubelskie: Policjanci mają nową terenówkę i łódź motorową

Autor: Zdjęcie autora KWP Lublin (pab)
0 8 A A
Nowy sprzęt opolskiej policji (KWP Lublin)
Nowy sprzęt opolskiej policji (KWP Lublin)

Samochód terenowy Isuzu wraz z łodzią motorową to sprzęt jakim od dzisiaj będzie dysponowała Komenda Powiatowa Policji w Opolu Lubelskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Łódź ma 4,5 metra długości, 30-konny silnik i miejsce dla 6 osób. Jest wyposażona m.in. w koła ratunkowe, wiosła, bosak, kamizelki asekuracyjne i lampę typu "szperacz”.

Posiada także specjalną przyczepę transportową dzięki której można łatwo ją przemieszczać. Nawet na tereny podmokłe czy trudno dostępne dla zwykłych samochodów. Razem z przyczepą policjanci dostali bowiem w zestawie pojazd terenowy Isuzu z napędem na cztery koła i wyciągarką.

Zakup pojazdu i łodzi został sfinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska I Gospodarki Wodnej. Sprzęt ma służyć zapewnieniu bezpieczeństwa na terenie powiatu opolskiego, w szczególności na Wiśle np. podczas zagrożenia powodziowego.

Opole Lubelskie - wiadomości, artykuły, forum

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
opek / 13 lipca 2011 o 09:59
Fajnie że dostali tylko szkoda że tak późno bo już nic się nie dzieje.
Avatar
Gość / 13 lipca 2011 o 09:38
[quote name='Mat' timestamp='1310536276' post='500848']
Zamknijcie się komentatorzy. Jakby pisali o karetkach, to zaraz pisalibyscie ze brakuje łodzi na powodź. Błazenada z was Polaków
[/quote]
Mentor z oddali?
Bierny narrator?
A może tylko marny adwokat
Avatar
Franek / 13 lipca 2011 o 08:37
Bo tam liczą się tylko znajomości, co ich obchodzi dobro ludzi. Samochód terenowy jest ważniejszy niż karetka, brawo, brawo półgłówki.
Avatar
Mat / 13 lipca 2011 o 07:51
Zamknijcie się komentatorzy. Jakby pisali o karetkach, to zaraz pisalibyscie ze brakuje łodzi na powodź. Błazenada z was Polaków
Avatar
Arek / 12 lipca 2011 o 22:46
[quote name='baszko' timestamp='1310498971' post='500685']
do przyczepki dokupiono auto terenowe, czy dobrze rozumiem??? fak, co z tą Polską się dzieje
[/quote]
A dlaczego nie? Przyczepa z łódką sporo waży, zwykłą osobówką raczej by tego nie uciągnął, zresztą dojazd do brzegu bywa ciężki.
Avatar
opolanin / 12 lipca 2011 o 22:04
To fakt, wszystkie służby dostają nowe pojazdy a karetki niedługo będą gubić pacjentów przez te dziury wyżarte przez rdze...
Avatar
baszko / 12 lipca 2011 o 21:29
do przyczepki dokupiono auto terenowe, czy dobrze rozumiem??? fak, co z tą Polską się dzieje
Avatar
czytający / 12 lipca 2011 o 21:26
Każde służby dostają w Opolu (straż policja a zobaczcie) jakie karetki jeżdżą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Avatar
opek / 13 lipca 2011 o 09:59
Fajnie że dostali tylko szkoda że tak późno bo już nic się nie dzieje.
Avatar
Gość / 13 lipca 2011 o 09:38
[quote name='Mat' timestamp='1310536276' post='500848']
Zamknijcie się komentatorzy. Jakby pisali o karetkach, to zaraz pisalibyscie ze brakuje łodzi na powodź. Błazenada z was Polaków
[/quote]
Mentor z oddali?
Bierny narrator?
A może tylko marny adwokat
Avatar
Franek / 13 lipca 2011 o 08:37
Bo tam liczą się tylko znajomości, co ich obchodzi dobro ludzi. Samochód terenowy jest ważniejszy niż karetka, brawo, brawo półgłówki.
Avatar
Mat / 13 lipca 2011 o 07:51
Zamknijcie się komentatorzy. Jakby pisali o karetkach, to zaraz pisalibyscie ze brakuje łodzi na powodź. Błazenada z was Polaków
Avatar
Arek / 12 lipca 2011 o 22:46
[quote name='baszko' timestamp='1310498971' post='500685']
do przyczepki dokupiono auto terenowe, czy dobrze rozumiem??? fak, co z tą Polską się dzieje
[/quote]
A dlaczego nie? Przyczepa z łódką sporo waży, zwykłą osobówką raczej by tego nie uciągnął, zresztą dojazd do brzegu bywa ciężki.
Avatar
opolanin / 12 lipca 2011 o 22:04
To fakt, wszystkie służby dostają nowe pojazdy a karetki niedługo będą gubić pacjentów przez te dziury wyżarte przez rdze...
Avatar
baszko / 12 lipca 2011 o 21:29
do przyczepki dokupiono auto terenowe, czy dobrze rozumiem??? fak, co z tą Polską się dzieje
Avatar
czytający / 12 lipca 2011 o 21:26
Każde służby dostają w Opolu (straż policja a zobaczcie) jakie karetki jeżdżą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Zobacz wszystkie komentarze 8

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pobili go i rozebrali do naga w lesie. Dopiero rano dotarł do domu

Pobili go i rozebrali do naga w lesie. Dopiero rano dotarł do domu 0 0

Brutalny napad w Kraśniku. Aresztowano dwóch mężczyzn, którzy w Kraśniku wtargnęli do domu 20-latka, zabrali do lasu i dotkliwie pobili. Mężczyzna trafił do szpitala.

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty

Właściciel tego foliowego namiotu ma spore kłopoty 0 0

Ponad 1,5 metra miały niektóre z roślin konopi które zabezpieczyli policjanci w domu 20-latka

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo]
film

Skacze z okna i odjeżdża, wszystko nagrała kamera. Kto podpalił przedszkole? [wideo] 4 1

Lubartowscy policjanci ustalają okoliczności, w jakich doszło do pożaru będącego w budowie przedszkola w Kamionce. Spaleniu uległa część poddasza

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm

Festiwal "W krainie pierogów w Bychawie". Wystąpią Universe i Bajm 1 0

Kto odwiedzi Bychawę w dniach 26-27 maja, będzie mógł spróbować pierogów z trzech województw: lubelskiego, podkarpackiego i podlaskiego. A to za sprawą imprezy „Na Kulinarnym Szlaku Wschodniej Polski”. Pierogi lubelskie będą kulinarną gwiazdą XIX Ogólnopolskiego Festiwalu „W Krainie Pierogów”. Gwiazdą muzyczną jest Beata i Bajm

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki
galeria

Życzenia na Dzień Mamy 2018. Wierszyki, śmieszne życzenia sms, zabawne rymowanki 0 0

Dziś 26 maja, czyli Dzień Mamy. Przygotowaliśmy dla Was wierszyki i życzenia, które mogą Wam się dziś przydać

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć

Sytuacja jest bardzo zła, ale Wisła Puławy chce jeszcze powalczyć 4 3

Zostały już tylko dwa mecze, szanse na utrzymanie są bardzo małe, a na dodatek Wisła gra z zespołami, które mogą mieć jeszcze nadzieje na awans. Mimo wszystko puławianie chcą jeszcze powalczyć. W sobotę o godz. 17 czeka ich wyjazdowy mecz z Radomiakiem

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82

Wybiegł łoś. Poważny wypadek w Dominiczynie, trzy osoby ranne. Zablokowana DK82 5 2

Do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Dominiczynie na drodze krajowej nr 82 między Łęczną a Włodawą

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach
27 maja 2018, 10:00

Kiermasz Klubu Twórców Ludowych w Puławach 0 0

W niedzielę, 27 maja o godz. 10 na Skwerze Niepodległości w Puławach odbędzie się Wiosenny Kiermasz Klubu Twórców Ludowych.

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze

Dziecko zginęło na przejściu wracając ze szkoły, ojciec chce poznać opinie o dyrektorze 36 18

Grzegorz Małys, ojciec 12-letniego Rafała, który zginął na przejściu dla pieszych wracając z zajęć na basenie, będzie mógł poznać opinie dotyczące pracy byłego już dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Zamościu. Sam domagał się ich ujawnienia. Prezydent Zamościa będzie musiał udostępnić te dokumenty

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie

Akademickie Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce od soboty w Lublinie 2 0

W ten weekend Lublin będzie gospodarzem Akademickich Mistrzostw Polski. Uroczyste otwarcie zaplanowano na sobotę, o godz. 17.30. Zawody oczywiście odbędą się na nowym stadionie przy Al. Piłsudskiego 22

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona

Dlaczego trzeba wstawać rano? Krótka opinia pana Mirona 0 0

Bez tytułu, bez nadmiaru strof. Ale z cennymi uwagami stołecznego poety. Akurat coś na sobotni poranek

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie

Finał Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać? Transmisja w TV i Internecie 1 0

W sobotę najważniejszy mecz klubowego sezonu. Punktualnie o 20.45 na stadionie w Kijowie w meczu finałowym zagrają Real Madryt i Liverpool

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama"
galeria

Dzień matki spędzają w szpitalu ze swoimi dziećmi. To dla nich była akcja "Piękna Mama" 7 1

Rozmową z Natalią Voytsel z Fundacji „Gdy Liczy się Czas”, która już po raz trzeci zorganizowała charytatywną akcję „Piękna Mama” w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Lublinie. Akcja, w której uczestniczą stylistki, fryzjerki i masażysta jest adresowana do matek dzieci z oddziału Onkologii, Hematologii i Transplantologii.

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą"

Hubert z Rokitna ubiera gwiazdy. "Projektuję modę niecodzienną i niełatwą" 0 1

Hubert Kołodziejski z Rokitna (pow. bialski) znalazł się w gronie najbardziej obiecujących projektantów mody w Polsce według magazynu K–MAG.

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim
26 maja 2018, 11:00

"W rytmie natury". Akcja nad Zalewem Zemborzyckim 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 11 na terenie Mariny nad Zalewem Zemborzyckim rozpocznie się akcja W rytmie natury. Na uczestników czeka moc atrakcji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!