Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

23 maja 2012 r.
17:44
Edytuj ten wpis

Opole Lubelskie: Ukradł 750 wkładów do zniczy

Autor: Zdjęcie autora (mawi)
0 7 A A
Mężczyzna ukradł 750 wkładów do zniczy (Archiwum)
Mężczyzna ukradł 750 wkładów do zniczy (Archiwum)

25-letni Paweł C. z Opola Lubelskiego wpadł na gorącym uczynku. Mężczyzna włamał się do domu jednorodzinnego w swojej miejscowości i ukradł… 750 sztuk wkładów do zniczy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Dyżurny opolskiej policji został powiadomiony o włamaniu do domu jednorodzinnego w Opolu Lubelskim.

– Złodziej wyłamał deskę w oknie, wybił w nim szybę po czym ukradł 750 wkładów do zniczy o łącznej wartości 1,4 tys. zł – informuje asp. Edyta Żur, rzecznik policji w Opolu Lubelskim.

Policjanci ustalili sprawcę. Został zatrzymany w momencie, gdy wrócił po resztę łupu. Złodziej wyrwał deski w oknie i próbował ukraść kolejne wkłady.
– Tym razem około 2700 sztuk wartych łącznie około 5 tys. złotych. 25-latek był zaskoczony gdy w chwili włamania spotkał się ze zdecydowaną postawą obecnego na miejscu właściciela posesji. Mimo, że zdezorientowany włamywacz rzucił się do ucieczki, już po chwili znalazł się w rękach policjantów. Stróże prawa odzyskali znaczną część skradzionych przedmiotów – podkreśla asp. Żur.

Zatrzymany to Paweł C., mieszkaniec Opola Lubelskiego. Mężczyzna przyznał się do włamania i poddał dobrowolnie karze. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mieszkaniec Opola / 24 maja 2012 o 09:00
Mnie bardziej od błędów redakcyjnych martwi kradzież, ten Paweł C. to degenerat ale jeżeli sytuacja na rynku pracy sie nie poprawi może być więcej ludzi tak zdesperowanych że nie będą na nic sie oglądac i kraść wszystko co sie da.....
Avatar
nie robi błędów ten, co... / 23 maja 2012 o 20:08
Nie przejmuj się, ja kiedyś napisałem "Wjosna przyszła" i przez tydzień nie zauważyłem

Swoją drogą moglibyście dodać do Waszego cmsa możliwość zgłaszania błędów w artach. U mnie się to sprawdza od jakiegoś czasu i ze zdumieniem (a jednocześnie wielkim uznaniem dla zgłaszających) powiem, że nie ma wulgaryzmów w raportach. Co prawda na razie raportów było tylko 29 na 1179 artykułów, ale to i tak coś
Nie przejmuj się, ja kiedyś napisałem "Wjosna przyszła" i przez tydzień nie zauważyłem

Swoją drogą moglibyście dodać do Waszego cmsa możliwość zgłaszania błędów w artach. U mnie się to sprawdza od jakiegoś czasu i ze zdumieniem (a jednocześnie wielkim uznaniem dla zgłaszających) powiem, że nie ma wulgaryzmów w raportach. Co prawda na razie raportów było tylko 29 na 1179 artykułów, ale to i tak coś rozwiń
Avatar
pab / 23 maja 2012 o 19:57
dzięki za komentarze, przez ponad godzinę nie zauważyłem swojego błędu podczas redagowania tekstu
Avatar
x / 23 maja 2012 o 19:43
nie bylem orlem z polaka ale od razu rzucil mi sie w oczy tytul :/ 750 wklady? a nie wkladow?
Avatar
Kali / 23 maja 2012 o 19:24
Wy umieć pisać ?? Word nie sprawdzić za Wy ? Co to jest ? Gazety ??
Avatar
Wkłady / 23 maja 2012 o 18:52
750 wkłady hahahahahahaha Elita Lubelskiego Dziennikarstwa !!!
Avatar
sd / 23 maja 2012 o 18:35
"750 wkłady...." cóż za język redaktorski.?
Avatar
Mieszkaniec Opola / 24 maja 2012 o 09:00
Mnie bardziej od błędów redakcyjnych martwi kradzież, ten Paweł C. to degenerat ale jeżeli sytuacja na rynku pracy sie nie poprawi może być więcej ludzi tak zdesperowanych że nie będą na nic sie oglądac i kraść wszystko co sie da.....
Avatar
nie robi błędów ten, co... / 23 maja 2012 o 20:08
Nie przejmuj się, ja kiedyś napisałem "Wjosna przyszła" i przez tydzień nie zauważyłem

Swoją drogą moglibyście dodać do Waszego cmsa możliwość zgłaszania błędów w artach. U mnie się to sprawdza od jakiegoś czasu i ze zdumieniem (a jednocześnie wielkim uznaniem dla zgłaszających) powiem, że nie ma wulgaryzmów w raportach. Co prawda na razie raportów było tylko 29 na 1179 artykułów, ale to i tak coś
Nie przejmuj się, ja kiedyś napisałem "Wjosna przyszła" i przez tydzień nie zauważyłem

Swoją drogą moglibyście dodać do Waszego cmsa możliwość zgłaszania błędów w artach. U mnie się to sprawdza od jakiegoś czasu i ze zdumieniem (a jednocześnie wielkim uznaniem dla zgłaszających) powiem, że nie ma wulgaryzmów w raportach. Co prawda na razie raportów było tylko 29 na 1179 artykułów, ale to i tak coś rozwiń
Avatar
pab / 23 maja 2012 o 19:57
dzięki za komentarze, przez ponad godzinę nie zauważyłem swojego błędu podczas redagowania tekstu
Avatar
x / 23 maja 2012 o 19:43
nie bylem orlem z polaka ale od razu rzucil mi sie w oczy tytul :/ 750 wklady? a nie wkladow?
Avatar
Kali / 23 maja 2012 o 19:24
Wy umieć pisać ?? Word nie sprawdzić za Wy ? Co to jest ? Gazety ??
Avatar
Wkłady / 23 maja 2012 o 18:52
750 wkłady hahahahahahaha Elita Lubelskiego Dziennikarstwa !!!
Avatar
sd / 23 maja 2012 o 18:35
"750 wkłady...." cóż za język redaktorski.?
Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 2 9

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 3

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 1 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

Klubowa impreza w OSTRO
26 maja 2018, 20:00

Klubowa impreza w OSTRO 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 26 maja o godz. 20 w klubie OSTRO (Krakowskie Przedmieście 25) odbędzie się klubowa impreza w rytmie house i electro.

Techno Lublin w Plenerze
26 maja 2018, 20:00

Techno Lublin w Plenerze 0 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Plener (al. Piłsudskiego 23) zaprasza na imprezę z cyklu Techno Lublin, podczas której 10 znanych lubelskich DJ'ów przez 12 godzin będzie rozkręcać imprezę. Start 26 maja o godz. 20.

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 5 8

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 74 5

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 13 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 4

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 6 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 1 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 13 27

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria