Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

28 czerwca 2012 r.
16:29
Edytuj ten wpis

Park linowy w Janowie Lubelskim już działa (zdjęcia)

0 43 A A

W Janowie Lubelskim działa już park linowy. Cały, 10-hektarowy Zoom Natury ma być gotowy za rok.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mieszkaniec / 18 lutego 2015 o 19:07

* Trasa zielona i niebieska – bilet normalny 20 zł i 25 zł (ptk.-ndz.), bilet ulgowy – 16 zł i 20 zł (ptk.-ndz.).
* Trasa dla dzieci – 6 zł i 8 zł/godzina (ptk.-ndz.). Cena za godzinę.
* skok pionowy, tyrolska, wahadło – 15 zł.

Ludzie nie mająna chleb dla dzieci to kupią im bilety? Za co? Niech się wreszcie burmistrzowie pukną w łysiny. Oni dla swoich dzieci mają,

Akórat Park Linowy w Janowie jest jednym z najtańszych w Polsce. Jeżeli chodzi o tą  betonową wieże to jest ona jeszcze nie dokończona i z tego co wiem sa plany z jej przeróbką by była kozystna dla parku.

Akórat Park Linowy w Janowie jest jednym z najtańszych w Polsce. Jeżeli chodzi o tą  betonową wieże to jest ona jeszcze nie dokończona i z tego co wiem sa plany z jej przeróbką by była kozystna dla parku.

rozwiń
Avatar
Katarzyna / 7 lutego 2013 o 10:18
Naprawdę wielka frajda, również byłam w Zoomie Natury z rodzinką. Nie mogę się doczekać, aż będzie trochę cieplej i będzie można się tam wybrać ponownie. Choć widziałam na ich Facebooku, że teraz mają tam lodowisko - kusząca propozycja.
Avatar
cecylia / 7 listopada 2012 o 11:29
Byliśmy w Parku linowym i polecamy wszystkim wybranie się do niego. Niezła zabawa była była i dużo frajdy.
Co do tego co się dzieje aktualnie w Zoomie możecie poczytać na FB: [url="https://www.facebook.com/zoomnatury.janow"]https://www.facebook...oomnatury.janow[/url]
Avatar
budujący / 28 lipca 2012 o 16:27
nie do końca prowizorka, tak się składa, że w parku nie miało być schodków a drabinka a nawet jeśli to nie robi się schodków tylko zjazd do ziemi bo to jest park a nie klatka schodowa czy inne dziwne cos to tyle w tym temacie
Avatar
maciek debil 8 lat / 17 lipca 2012 o 19:55
te parki sąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą cool.pl jestem glupi macik
Avatar
ja / 15 lipca 2012 o 19:47
[quote name='Marta' timestamp='1342352788' post='650075']
Heh, no i jak to wszystko trzeba tłumaczyć.. toż to chodziło nie o długość wieży - a o długość zjazdu. Proponuję wpisać w google trzy słowa "czytanie ze zrozumieniem", zapoznać się co to jest i potem poćwiczyć i wprowadzić w życie. Czazem pomaga, szczególnie kiedy nasze własne wykształcenie leży i kwiczy a bezczelnie wytykamy błędy innym.
[/quote]

Jeżeli wasze wykształcenie leży i kwiczy to proponuję udać się do szkoły i uzupełnić braki.
[quote name='Marta' timestamp='1342352788' post='650075']
Heh, no i jak to wszystko trzeba tłumaczyć.. toż to chodziło nie o długość wieży - a o długość zjazdu. Proponuję wpisać w google trzy słowa "czytanie ze zrozumieniem", zapoznać się co to jest i potem poćwiczyć i wprowadzić w życie. Czazem pomaga, szczególnie kiedy nasze własne wykształcenie leży i kwiczy a bezczelnie wytykamy błędy innym.
[/quote]

Jeżeli wasze wykształcenie leży i kwiczy to proponuję udać się ... rozwiń
Avatar
ja / 15 lipca 2012 o 19:44
[quote name='Inga' timestamp='1341954923' post='647584']
Zamiast sie cieszyc matoly ze cos jest ciekawego w Janowie, no narzekacie.
Siedzcie w domu albo do kosciola codziennie jest za darmo, chociaz nie bo przeciez na tace trzeba dawac, i przy okazji sie rozerwiecie. nara
[/quote]

Ale dla mnie to nie jest ciekawe więc dlaczego mam się cieszyć? Nasi przodkowie miliony lat temu zeszli z drzew, nauczyli się chodzić w pozycji wyprostowanej na dwóch dolnych kończynach, zwanych potocznie nogami, nauczyli się wykonywać rózne mniej lub bardziej przydatne rzeczy przy pomocy kończyn górnych, nazywanych dla odróżnienia rękami i przede wszystkim wykształcili zdolność myślenia i samodzielnego podejmowania decyzji. Autorka cytowanej wyżej wypowiedzi jest niezbitym dowodem na to, że ewolucja w niektórych przypadkach zatrzymała się na pewnym etapie pozbawiając ją cech homo sapiens. Proponuję wspomnianej autorce aby złożyła podanie o przyjęcie do Zoomu jako żywy eksponat, to moze być hit, który sprawi, że projekt odniesie oczekiwany sukces finansowy.
[quote name='Inga' timestamp='1341954923' post='647584']
Zamiast sie cieszyc matoly ze cos jest ciekawego w Janowie, no narzekacie.
Siedzcie w domu albo do kosciola codziennie jest za darmo, chociaz nie bo przeciez na tace trzeba dawac, i przy okazji sie rozerwiecie. nara
[/quote]

Ale dla mnie to nie jest ciekawe więc dlaczego mam się cieszyć? Nasi przodkowie miliony lat temu zeszli z drzew, nauczyli się chodzić w pozycji wyprostowanej na dwóch dolnych kończynach, zwanych potocznie noga... rozwiń
Avatar
ja / 15 lipca 2012 o 19:28
[quote name='linówka:D' timestamp='1341518849' post='646101']
Ludzie ogarnijcie sie Zoom jak i Park Linowy są finansowane z projektów unijnych i z tym podatkiem to nie wiem skąd bierzesz takie kretyński wyliczenia i dane i jaki podwyższony podatek może udostępnij nam ten dane bo jakos ja w to nie wierze , akurat ja dokładnie wiem jakie są zasady finansowania Spółki Zalew Z.O.O i całego Zoomu jak i Parku Linowego i takie fanaberie to dzieciom w przedszkolu opowiadać i to może w to nie uwierzą wiec najlepiej idźcie kopać kartofle i zrywać ogórki a nie zagłębiać sie w aspekty pracy i finansowania Parku linowego ...
[/quote]

Nieprawda, budowa Zoomu Natury finanfowana jest częściowo ze środków unijnych. Wkiad własny wg. oficjalnych (czyt. gminnych danych to ponad 7 mln). Nie mam nic przeciwko powstawaniu tego typu obiektów, rzecz w tym aby budowane były z głową, czyli po rozeznaniu rynku, opłacalności projektu. W tym wypadku trudno mówić o opłacalności jezeli Zoom Natury ma funkcjonować tylko w sezonie wakacyjnym i ewentualnie późną wiosną i wczesną jesienią. 6 miesięcy to znyt krótki okres aby taki obiekt przyniósł zyski a przez pozostałe sześć na pewno będzie generował koszty i to baaardzo duże koszty. Przypomnę, że podobny zachwyt był kiedy oddawano do użytku pływalnię Otylia. Jak jest dzisiaj - pustki i 800 tys strat, które gmina musi pokryć z naszych podatków. Swoją drogą to dziwne jest, że obiekt (mowa o Otylii), który z roku na rok przynosi coraz większe straty ma wciąż tego samego dyrektora. Burmistrz Janowa, gdyby zależało mu na finansach miasta już dawno poszaukałby innej osoby na to stanowisko, ale widomo - układy, układziki... To zobowiązuje. Zastanawiające jest równiez to, że o kłopotach finansowych pływalni nie informuje się mieszkańców miasta i gminy Janów Lubelski i wielu mieszkańców nie zdaje sobie nawet sprawy z tego jak trwonione są pieniądze z gminnej kasy. Wraca więc pytanie i jednocześnie obawa, czy podobnie nie będzie z Zoomem i skąd gmina weźmie dodatkowe pieniądze na dopłacanie do kolejnego projektu jezeli okaze się (a dużo wskazuje, że tak będzie) kolejną klapą. Kredyty zaciągane na ratowanie gminnej kasy też się kiedyś skończą i co wtedy?

A do cytowanego wyżej prośba - skoro jak twierdzsz znasz wszystkie aspekty pracy i finansowania obiektu to podziel się wiedzą, może zmienię zdanie, bo tymczasem właśnie brak informacji jest podstawą mojego pesymistycznego nastawienia.
[quote name='linówka:D' timestamp='1341518849' post='646101']
Ludzie ogarnijcie sie Zoom jak i Park Linowy są finansowane z projektów unijnych i z tym podatkiem to nie wiem skąd bierzesz takie kretyński wyliczenia i dane i jaki podwyższony podatek może udostępnij nam ten dane bo jakos ja w to nie wierze , akurat ja dokładnie wiem jakie są zasady finansowania Spółki Zalew Z.O.O i całego Zoomu jak i Parku Linowego i takie fanaberie to dzieciom w przedszkolu opowiadać i to może w to nie uwierzą wiec najlepiej idźc... rozwiń
Avatar
Gość / 15 lipca 2012 o 13:56
[quote name='linowka:D' timestamp='1342036539' post='648028']
ale nawet jak maja za darmola kościół to narzekają , że ławki twarde i , że zimno ...
[/quote]
Kiedyś byl taki jeden co na barierkach siedział (zwany barierka) to nawet ogrzewania do barirek nie zainstalowal a obiecywał. Mialy być uzywane cały rok a tak to musieli je zdemontować bo wykorzystywane byly tylko latem. Z zoomem będzie to samo, bo to tylko obiekt zezonowy, tak jak wspomniane barierki.
Avatar
Marta / 15 lipca 2012 o 13:46
[quote name='AN' timestamp='1340950394' post='644025']
Wieża o długości 220m. To ona leży? Czy raczej leży wykształcenie pismaka?
[/quote] Heh, no i jak to wszystko trzeba tłumaczyć.. toż to chodziło nie o długość wieży - a o długość zjazdu. Proponuję wpisać w google trzy słowa "czytanie ze zrozumieniem", zapoznać się co to jest i potem poćwiczyć i wprowadzić w życie. Czazem pomaga, szczególnie kiedy nasze własne wykształcenie leży i kwiczy a bezczelnie wytykamy błędy innym.
Avatar
Mieszkaniec / 18 lutego 2015 o 19:07

* Trasa zielona i niebieska – bilet normalny 20 zł i 25 zł (ptk.-ndz.), bilet ulgowy – 16 zł i 20 zł (ptk.-ndz.).
* Trasa dla dzieci – 6 zł i 8 zł/godzina (ptk.-ndz.). Cena za godzinę.
* skok pionowy, tyrolska, wahadło – 15 zł.

Ludzie nie mająna chleb dla dzieci to kupią im bilety? Za co? Niech się wreszcie burmistrzowie pukną w łysiny. Oni dla swoich dzieci mają,

Akórat Park Linowy w Janowie jest jednym z najtańszych w Polsce. Jeżeli chodzi o tą  betonową wieże to jest ona jeszcze nie dokończona i z tego co wiem sa plany z jej przeróbką by była kozystna dla parku.

Akórat Park Linowy w Janowie jest jednym z najtańszych w Polsce. Jeżeli chodzi o tą  betonową wieże to jest ona jeszcze nie dokończona i z tego co wiem sa plany z jej przeróbką by była kozystna dla parku.

rozwiń
Avatar
Katarzyna / 7 lutego 2013 o 10:18
Naprawdę wielka frajda, również byłam w Zoomie Natury z rodzinką. Nie mogę się doczekać, aż będzie trochę cieplej i będzie można się tam wybrać ponownie. Choć widziałam na ich Facebooku, że teraz mają tam lodowisko - kusząca propozycja.
Avatar
cecylia / 7 listopada 2012 o 11:29
Byliśmy w Parku linowym i polecamy wszystkim wybranie się do niego. Niezła zabawa była była i dużo frajdy.
Co do tego co się dzieje aktualnie w Zoomie możecie poczytać na FB: [url="https://www.facebook.com/zoomnatury.janow"]https://www.facebook...oomnatury.janow[/url]
Avatar
budujący / 28 lipca 2012 o 16:27
nie do końca prowizorka, tak się składa, że w parku nie miało być schodków a drabinka a nawet jeśli to nie robi się schodków tylko zjazd do ziemi bo to jest park a nie klatka schodowa czy inne dziwne cos to tyle w tym temacie
Avatar
maciek debil 8 lat / 17 lipca 2012 o 19:55
te parki sąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąąą cool.pl jestem glupi macik
Avatar
ja / 15 lipca 2012 o 19:47
[quote name='Marta' timestamp='1342352788' post='650075']
Heh, no i jak to wszystko trzeba tłumaczyć.. toż to chodziło nie o długość wieży - a o długość zjazdu. Proponuję wpisać w google trzy słowa "czytanie ze zrozumieniem", zapoznać się co to jest i potem poćwiczyć i wprowadzić w życie. Czazem pomaga, szczególnie kiedy nasze własne wykształcenie leży i kwiczy a bezczelnie wytykamy błędy innym.
[/quote]

Jeżeli wasze wykształcenie leży i kwiczy to proponuję udać się do szkoły i uzupełnić braki.
[quote name='Marta' timestamp='1342352788' post='650075']
Heh, no i jak to wszystko trzeba tłumaczyć.. toż to chodziło nie o długość wieży - a o długość zjazdu. Proponuję wpisać w google trzy słowa "czytanie ze zrozumieniem", zapoznać się co to jest i potem poćwiczyć i wprowadzić w życie. Czazem pomaga, szczególnie kiedy nasze własne wykształcenie leży i kwiczy a bezczelnie wytykamy błędy innym.
[/quote]

Jeżeli wasze wykształcenie leży i kwiczy to proponuję udać się ... rozwiń
Avatar
ja / 15 lipca 2012 o 19:44
[quote name='Inga' timestamp='1341954923' post='647584']
Zamiast sie cieszyc matoly ze cos jest ciekawego w Janowie, no narzekacie.
Siedzcie w domu albo do kosciola codziennie jest za darmo, chociaz nie bo przeciez na tace trzeba dawac, i przy okazji sie rozerwiecie. nara
[/quote]

Ale dla mnie to nie jest ciekawe więc dlaczego mam się cieszyć? Nasi przodkowie miliony lat temu zeszli z drzew, nauczyli się chodzić w pozycji wyprostowanej na dwóch dolnych kończynach, zwanych potocznie nogami, nauczyli się wykonywać rózne mniej lub bardziej przydatne rzeczy przy pomocy kończyn górnych, nazywanych dla odróżnienia rękami i przede wszystkim wykształcili zdolność myślenia i samodzielnego podejmowania decyzji. Autorka cytowanej wyżej wypowiedzi jest niezbitym dowodem na to, że ewolucja w niektórych przypadkach zatrzymała się na pewnym etapie pozbawiając ją cech homo sapiens. Proponuję wspomnianej autorce aby złożyła podanie o przyjęcie do Zoomu jako żywy eksponat, to moze być hit, który sprawi, że projekt odniesie oczekiwany sukces finansowy.
[quote name='Inga' timestamp='1341954923' post='647584']
Zamiast sie cieszyc matoly ze cos jest ciekawego w Janowie, no narzekacie.
Siedzcie w domu albo do kosciola codziennie jest za darmo, chociaz nie bo przeciez na tace trzeba dawac, i przy okazji sie rozerwiecie. nara
[/quote]

Ale dla mnie to nie jest ciekawe więc dlaczego mam się cieszyć? Nasi przodkowie miliony lat temu zeszli z drzew, nauczyli się chodzić w pozycji wyprostowanej na dwóch dolnych kończynach, zwanych potocznie noga... rozwiń
Avatar
ja / 15 lipca 2012 o 19:28
[quote name='linówka:D' timestamp='1341518849' post='646101']
Ludzie ogarnijcie sie Zoom jak i Park Linowy są finansowane z projektów unijnych i z tym podatkiem to nie wiem skąd bierzesz takie kretyński wyliczenia i dane i jaki podwyższony podatek może udostępnij nam ten dane bo jakos ja w to nie wierze , akurat ja dokładnie wiem jakie są zasady finansowania Spółki Zalew Z.O.O i całego Zoomu jak i Parku Linowego i takie fanaberie to dzieciom w przedszkolu opowiadać i to może w to nie uwierzą wiec najlepiej idźcie kopać kartofle i zrywać ogórki a nie zagłębiać sie w aspekty pracy i finansowania Parku linowego ...
[/quote]

Nieprawda, budowa Zoomu Natury finanfowana jest częściowo ze środków unijnych. Wkiad własny wg. oficjalnych (czyt. gminnych danych to ponad 7 mln). Nie mam nic przeciwko powstawaniu tego typu obiektów, rzecz w tym aby budowane były z głową, czyli po rozeznaniu rynku, opłacalności projektu. W tym wypadku trudno mówić o opłacalności jezeli Zoom Natury ma funkcjonować tylko w sezonie wakacyjnym i ewentualnie późną wiosną i wczesną jesienią. 6 miesięcy to znyt krótki okres aby taki obiekt przyniósł zyski a przez pozostałe sześć na pewno będzie generował koszty i to baaardzo duże koszty. Przypomnę, że podobny zachwyt był kiedy oddawano do użytku pływalnię Otylia. Jak jest dzisiaj - pustki i 800 tys strat, które gmina musi pokryć z naszych podatków. Swoją drogą to dziwne jest, że obiekt (mowa o Otylii), który z roku na rok przynosi coraz większe straty ma wciąż tego samego dyrektora. Burmistrz Janowa, gdyby zależało mu na finansach miasta już dawno poszaukałby innej osoby na to stanowisko, ale widomo - układy, układziki... To zobowiązuje. Zastanawiające jest równiez to, że o kłopotach finansowych pływalni nie informuje się mieszkańców miasta i gminy Janów Lubelski i wielu mieszkańców nie zdaje sobie nawet sprawy z tego jak trwonione są pieniądze z gminnej kasy. Wraca więc pytanie i jednocześnie obawa, czy podobnie nie będzie z Zoomem i skąd gmina weźmie dodatkowe pieniądze na dopłacanie do kolejnego projektu jezeli okaze się (a dużo wskazuje, że tak będzie) kolejną klapą. Kredyty zaciągane na ratowanie gminnej kasy też się kiedyś skończą i co wtedy?

A do cytowanego wyżej prośba - skoro jak twierdzsz znasz wszystkie aspekty pracy i finansowania obiektu to podziel się wiedzą, może zmienię zdanie, bo tymczasem właśnie brak informacji jest podstawą mojego pesymistycznego nastawienia.
[quote name='linówka:D' timestamp='1341518849' post='646101']
Ludzie ogarnijcie sie Zoom jak i Park Linowy są finansowane z projektów unijnych i z tym podatkiem to nie wiem skąd bierzesz takie kretyński wyliczenia i dane i jaki podwyższony podatek może udostępnij nam ten dane bo jakos ja w to nie wierze , akurat ja dokładnie wiem jakie są zasady finansowania Spółki Zalew Z.O.O i całego Zoomu jak i Parku Linowego i takie fanaberie to dzieciom w przedszkolu opowiadać i to może w to nie uwierzą wiec najlepiej idźc... rozwiń
Avatar
Gość / 15 lipca 2012 o 13:56
[quote name='linowka:D' timestamp='1342036539' post='648028']
ale nawet jak maja za darmola kościół to narzekają , że ławki twarde i , że zimno ...
[/quote]
Kiedyś byl taki jeden co na barierkach siedział (zwany barierka) to nawet ogrzewania do barirek nie zainstalowal a obiecywał. Mialy być uzywane cały rok a tak to musieli je zdemontować bo wykorzystywane byly tylko latem. Z zoomem będzie to samo, bo to tylko obiekt zezonowy, tak jak wspomniane barierki.
Avatar
Marta / 15 lipca 2012 o 13:46
[quote name='AN' timestamp='1340950394' post='644025']
Wieża o długości 220m. To ona leży? Czy raczej leży wykształcenie pismaka?
[/quote] Heh, no i jak to wszystko trzeba tłumaczyć.. toż to chodziło nie o długość wieży - a o długość zjazdu. Proponuję wpisać w google trzy słowa "czytanie ze zrozumieniem", zapoznać się co to jest i potem poćwiczyć i wprowadzić w życie. Czazem pomaga, szczególnie kiedy nasze własne wykształcenie leży i kwiczy a bezczelnie wytykamy błędy innym.
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 0 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 6 5

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 0

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 9 4

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 20 0

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 1

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 5

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 5 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra