Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

22 grudnia 2011 r.
9:45
Edytuj ten wpis

Pasażerowie ostrzegają, ale kolej nie reaguje (list Czytelnika)

0 12 A A
Kadr z filmu z podróży szynobusem z Lublina do Rzeszowa.  ( Michał Fabijański/alarm24)
Kadr z filmu z podróży szynobusem z Lublina do Rzeszowa. ( Michał Fabijański/alarm24)

W odniesieniu do Państwa artykułu "Tłok w pociągach. Kolejarze ostrzegają przed brakiem miejsc" chciałbym poinformować, ze list z prośbą o dołączenie dodatkowych wagonów został wysłany do lubelskiego zakładu Przewozów Regionalnych już 16 grudnia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
busik / 22 grudnia 2011 o 17:47
[quote name='gość' timestamp='1324547144' post='573988']
To niestety prawda. Podróż tym pociągiem w piątek to istna masakra. Wybieram się nim dzisiaj o 16,50 i obawiam się że nie będzie łatwo. Dobrze że gazeta nagłaśnia problem.
[/quote]
To jak piątek to kolej ma wam załatwić 5 pociągów ? W tygodniu ten sam pociąg pusty jedzie. Skąd tyle taboru wziąć ,żeby studencikom dogodzić.
Avatar
Gość / 22 grudnia 2011 o 16:12
[quote name='kate' timestamp='1324548723' post='574006']
Pociąg Rzeszów-Lublin to raj dla pedofilów i zboczeńców. W ogromnym ścisku zawsze ktoś mnie maca po biuście i kroczu
[/quote]
Może ten "ktoś" Cię po prostu kocha?
Avatar
kolka / 22 grudnia 2011 o 12:22
Żelazne koła pociągów mocniejsze są od ludzkich kości i krzywda im się nie stanie więc kolej się nie martwi.
Towarzystwo kolejarskie ma się dobrze a pasażera to oni mają...... (NO JASIU POWIEDZ GDZIE
ONI MAJĄ PASAŻERA ? ....W du*** PANIE KIEROWNIKU ! I BARDZO DOBRZE - (WĘŻYKIEM WĘŻYKIEM).
Na tym prostym przykładzie widać że Szczepkowska w 1989 r pieprzyła głupoty obwieszczając światu jakoby w Polsce skończył się komunizm.
Avatar
ja / 22 grudnia 2011 o 11:33
[quote name='Magda_23' timestamp='1324549351' post='574013']
Dlatego ja z Rzeszowa do Lublina i z powrotem jeżdżę busami, np. Galicją Express lub Pks-em.
Nie ma takiego ścisku i wcale dłużej nie jedzie niż pociąg.
[/quote]
bilet studencki na busa kosztuje 25 zł, pociąg 12 zł.
Avatar
stanek / 22 grudnia 2011 o 11:31
Ten szynobus to jeszcze nic. To co się dzieje a szynobusie Białystok-Suwałki to jest dopier omasakra !!!
Avatar
Ania / 22 grudnia 2011 o 11:29
Celowe działanie rządzących aby odwrócić naszą uwagę od poważnego problemu jaką jest eliminacja dobrych aktorów...
http://www.facebook.com/RysiekZyje
Avatar
Magda_23 / 22 grudnia 2011 o 11:22
Dlatego ja z Rzeszowa do Lublina i z powrotem jeżdżę busami, np. Galicją Express lub Pks-em.
Nie ma takiego ścisku i wcale dłużej nie jedzie niż pociąg.
Avatar
kate / 22 grudnia 2011 o 11:12
Pociąg Rzeszów-Lublin to raj dla pedofilów i zboczeńców. W ogromnym ścisku zawsze ktoś mnie maca po biuście i kroczu
Avatar
axel / 22 grudnia 2011 o 11:01
To co się dzieje na linii Rzeszów-Lublin to jakas makabra. Studentów mnóstwo, każdy z olbrzymią torbą, ostatnio jedna walizka spadła dziewczynie na głowe. Dobrze, ze nic się nie stało
Avatar
gapowicz z lesniczowki / 22 grudnia 2011 o 11:01
macie szczescie ze nie jechal koles z lesniczowki niezle od niego daje smrodkiem
Avatar
busik / 22 grudnia 2011 o 17:47
[quote name='gość' timestamp='1324547144' post='573988']
To niestety prawda. Podróż tym pociągiem w piątek to istna masakra. Wybieram się nim dzisiaj o 16,50 i obawiam się że nie będzie łatwo. Dobrze że gazeta nagłaśnia problem.
[/quote]
To jak piątek to kolej ma wam załatwić 5 pociągów ? W tygodniu ten sam pociąg pusty jedzie. Skąd tyle taboru wziąć ,żeby studencikom dogodzić.
Avatar
Gość / 22 grudnia 2011 o 16:12
[quote name='kate' timestamp='1324548723' post='574006']
Pociąg Rzeszów-Lublin to raj dla pedofilów i zboczeńców. W ogromnym ścisku zawsze ktoś mnie maca po biuście i kroczu
[/quote]
Może ten "ktoś" Cię po prostu kocha?
Avatar
kolka / 22 grudnia 2011 o 12:22
Żelazne koła pociągów mocniejsze są od ludzkich kości i krzywda im się nie stanie więc kolej się nie martwi.
Towarzystwo kolejarskie ma się dobrze a pasażera to oni mają...... (NO JASIU POWIEDZ GDZIE
ONI MAJĄ PASAŻERA ? ....W du*** PANIE KIEROWNIKU ! I BARDZO DOBRZE - (WĘŻYKIEM WĘŻYKIEM).
Na tym prostym przykładzie widać że Szczepkowska w 1989 r pieprzyła głupoty obwieszczając światu jakoby w Polsce skończył się komunizm.
Avatar
ja / 22 grudnia 2011 o 11:33
[quote name='Magda_23' timestamp='1324549351' post='574013']
Dlatego ja z Rzeszowa do Lublina i z powrotem jeżdżę busami, np. Galicją Express lub Pks-em.
Nie ma takiego ścisku i wcale dłużej nie jedzie niż pociąg.
[/quote]
bilet studencki na busa kosztuje 25 zł, pociąg 12 zł.
Avatar
stanek / 22 grudnia 2011 o 11:31
Ten szynobus to jeszcze nic. To co się dzieje a szynobusie Białystok-Suwałki to jest dopier omasakra !!!
Avatar
Ania / 22 grudnia 2011 o 11:29
Celowe działanie rządzących aby odwrócić naszą uwagę od poważnego problemu jaką jest eliminacja dobrych aktorów...
http://www.facebook.com/RysiekZyje
Avatar
Magda_23 / 22 grudnia 2011 o 11:22
Dlatego ja z Rzeszowa do Lublina i z powrotem jeżdżę busami, np. Galicją Express lub Pks-em.
Nie ma takiego ścisku i wcale dłużej nie jedzie niż pociąg.
Avatar
kate / 22 grudnia 2011 o 11:12
Pociąg Rzeszów-Lublin to raj dla pedofilów i zboczeńców. W ogromnym ścisku zawsze ktoś mnie maca po biuście i kroczu
Avatar