Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

9 stycznia 2012 r.
19:49
Edytuj ten wpis

PGE Dystrybucja: Pracownicy z Janowa Lubelskiego też boją się zwolnień

0 16 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Coraz większy niepokój wśród kilkuset pracowników PGE Dystrybucja w zakładach, które mają zostać objęte połączeniem. Do protestujących m.in. z Kraśnika i Lubartowa dołącza Janów Lubelski. Ludzie nie wierzą w zapewniania pracodawcy, że wciąż będą mieć zajęcie w pobliżu domu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Chcemy pracować i godnie żyć, tymczasem takiej pewności nie mamy – żalą się pracownicy z Rejonu Dystrybucji Energii Janów Lubelski. Nie chcą jednak ujawniać swoich nazwisk. Boją się ewentualnych konsekwencji. – Jeśli nasz rejon ma zostać połączony z rejonem w Stalowej Woli i stanie się on posterunkiem, to przecież można się spodziewać, że część ludzi pójdzie na bruk. Pracujemy tu po kilkadziesiąt lat. To my budowaliśmy te rejony i posterunki. Włożyliśmy w to wiele wysiłku i serca. Odsyłanie nas do pracy w inne miejsce nie jest dobrym rozwiązaniem.

PGE Dystrybucja realizuje projekt, który ma m.in. ograniczyć koszty funkcjonowania, jak też zwiększyć wydajność pracy rejonów i posterunków energetycznych. Przedstawiciele spółki zapewniają, że zmiany, które potrwają do końca 2013 r., nie odbiją się na pracownikach.

– Projekt prowadzony jest z poszanowaniem gwarancji uprawnień pracowniczych zawartych w wewnątrzzakładowych umowach i przepisach prawa pracy i nie ma na celu redukcji zatrudnienia – zapewnia Iwona Stanisławek, specjalistka ds. komunikacji korporacyjnej PGE Dystrybucja.

Mimo tych zapewnień, za pracownikami murem stanęli samorządowcy. Planowanym zmianom sprzeciwia się m.in. Zarząd Powiatu Janowskiego, który w całości popiera protest załogi. – Proponowane zmiany organizacyjne budzą uzasadnione obawy o los zatrudnionych w tutejszym rejonie pracowników, jak również o byt ich rodzin – mówią samorządowcy.

W zakładzie energetycznym w Janowie Lubelskim pracuje ok. 100 osób. W Kraśniku, Lubartowie i Radzyniu Podlaskim jest zatrudnionych kolejnych 280 osób.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 maja 2012 o 03:21
[color=#000000][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][size=1][left][background=rgb(255, 255, 0)]bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the[/background][/left][/size][/font][/color]
[url="http://www.louisvuittonpackage.org/"]louis vuitton outlet[/url]
Avatar
louis vuitton outlet / 11 maja 2012 o 03:19
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]you like motorcycling and have your own motor equiments?You can come her[/font][/color]
<a href=http://www.louisvuittonpackage.org/>louis vuitton outlet</a>
Avatar
Belstaff Outlet / 16 stycznia 2012 o 03:44
Do you like motorcycling and have your own motor equiments?You can come here [URL=http://www.newbelstaffonline.com]Belstaff Outlet[/URL] to find your [URL=http://www.newbelstaffonline.com]Belstaff Jacket[/URL].[URL=http://www.newbelstaffonline.com]Belstaff Coat[/URL] can not little.If your foot is cold,[URL=http://www.newbelstaffonline.com]Belstaff Boots[/URL] is the right choice.You can buy a [URL=http://www.newbelstaffonline.com]Belstaff Bag[/URL] to hold those equipments.
Avatar
china wholesale / 16 stycznia 2012 o 03:44
Hi, the article is so wonderful, I am interested in it. I will pay attention to your articles. And I like [URL=http://www.withgoodsale.com]cheap clothes[/URL] very much,they are in high quality and inexpensive, so I think everyone will be interested in it and I have found a [URL=http://www.withgoodsale.com]wholesale in china[/URL] online,they are China wholesaler.The store was established for a long time, they have a good reputation, there are [URL=http://www.withgoodsale.com]wholesale jewelry[/URL] on their website.They provide wholesale price and shipping to worldwide.So no matter where you are now, you also can order your goods at this website. Especially the [URL=http://www.withgoodsale.com]cheap bags[/URL], they are my favorite!
Hi, the article is so wonderful, I am interested in it. I will pay attention to your articles. And I like [URL=http://www.withgoodsale.com]cheap clothes[/URL] very much,they are in high quality and inexpensive, so I think everyone will be interested in it and I have found a [URL=http://www.withgoodsale.com]wholesale in china[/URL] online,they are China wholesaler.The store was established for a long time, they have a good reputation, there are [URL=http://www.withgoodsale.com]wholesale jewelry[/URL] on their website.They provide wholesale... rozwiń
Avatar
sleep time / 15 stycznia 2012 o 21:17
[quote name='JP' timestamp='1326223003' post='582076']
A ja chcę płacić normalne rachunki, a nie jakieś prognozy, opłaty przesyłowe stałe, zmienne, za obsługę licznika... i co z tego ??
[/quote]
JP tzn jebać pol.... ja sam dziwię się że placimy rachunki z góry . Teraz bylem w Yorku w Anglii a za światło placilem pre -paid czyli tyle ile mialem na koncie tyle swiecilem, a w Polsce to bulimy hu... za co slyszny komentarz JP spamowcu
Avatar
Gość / 11 stycznia 2012 o 12:05
Rodzinę proszę o kontakt (...)
Avatar
Gość / 11 stycznia 2012 o 10:28
Poszkodowanych proszę (...)
Avatar
smiler / 11 stycznia 2012 o 10:01
[quote name='dawca energii' timestamp='1326224800' post='582086']
Zarząd Powiatu to może się zgadzać albo nie. Nie wiem kto się liczy z tymi pajacami. Uratowali już Prokuraturę, Sąd a teraz na pewno uratują energetykę. To towarzystwo wzajemnej adoracji ratuje tylko siebie. Inni ludzie to ich tyle obchodzą co wczorajszy obiad. Patrzą sami żeby się na chapac. Poobsadzali się na stolkach jak nie w szkołach to internatch jeszcze innych instytucjach i czeszą kasiorę za pierdzenie w stolek miesięcznie 1500 zeta bez podatku, a prostaczki niech idą się paść. O ludziach przypomną sobie jesienia 2014 roku, przed wyborami.Ten marny powiat nikomu (poza lokalnymi kolesiami) nie służy, podobnie jak PUP. Powiat i PUP również powinni zlikwidować.
[/quote]

chyba sie literatury fantas naczytales za duzo; z tego co wiem to w starostwie jest dwoch urzednikow a reszta to pracownicy tylko urzedu i nie jest tak zle jak piszesz hahaah im pracownik bardziej bezmozgowy tym latwiej z niego zrobic wała a zarobki maja rzeczywiscie marniutkie jak wiekszosc na scianie wschodniej a instytucje zabieraja bo ze wsi nie zrobi miasta hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
[quote name='dawca energii' timestamp='1326224800' post='582086']
Zarząd Powiatu to może się zgadzać albo nie. Nie wiem kto się liczy z tymi pajacami. Uratowali już Prokuraturę, Sąd a teraz na pewno uratują energetykę. To towarzystwo wzajemnej adoracji ratuje tylko siebie. Inni ludzie to ich tyle obchodzą co wczorajszy obiad. Patrzą sami żeby się na chapac. Poobsadzali się na stolkach jak nie w szkołach to internatch jeszcze innych instytucjach i czeszą kasiorę za pierdzenie w stolek miesięcznie 1500 zeta bez p... rozwiń
Avatar
Gość / 11 stycznia 2012 o 07:46
[quote name='były mieszkaniec' timestamp='1326228742' post='582107']
W Janowie powinni zlikwidować Starostwo, bo pracują tam same kliki i rodzinki. Mało kto z tych urzędników pochodzi z Janowa. Pracują Zofianki i reszta pobliskich wsi. Przychodzi lato to każdy leci do malin albo do żniw. Nikt z Janowa się tam dostać nie może. Wystarczy wdać się w dialog np. z paniami z wydziału komunikacji, tam gdzie rejestruje się pojazdy - prostota od nich bije i poraża. Byłem w lekkim szoku gdy tam wszedłem po latach mieszkania poza Janowem. Zachowanie iście z targowiska. Lepiej by im szła czwartkowa sprzedaż śmietany.
[/quote]
Starostwo Powiatowe to nie tylko Janów Lubelski. To też mieszkańcy innych gmin, którzy podobnie jak mieszkańcy Janowa Lubelskiego mają prawo do pracy w Urzędzie Starostwa. Warunkiem jest tylko posiadanie kwalifikacji. Prawdą jest jednak to co napisałe o Wydziale Komunikacji. Tam tu jest już totalne draństwo i co gorsza od lat nic się nie zmienia.Tam, podobnie jak za komuny strach wchodzić do tego urzędu. Interesant narażony jest na jakieś głupie docinki i warczenie ze strony urzędasów. Kolejki jak w piekarniczym za dawnych czasów. Myślę, że najwyższy czas wymienić tam kierownictwo, Bo pozostał w tym wydziale jeszcze nalot komuny.
[quote name='były mieszkaniec' timestamp='1326228742' post='582107']
W Janowie powinni zlikwidować Starostwo, bo pracują tam same kliki i rodzinki. Mało kto z tych urzędników pochodzi z Janowa. Pracują Zofianki i reszta pobliskich wsi. Przychodzi lato to każdy leci do malin albo do żniw. Nikt z Janowa się tam dostać nie może. Wystarczy wdać się w dialog np. z paniami z wydziału komunikacji, tam gdzie rejestruje się pojazdy - prostota od nich bije i poraża. Byłem w lekkim szoku gdy tam wszedłem po latach mieszkan... rozwiń
Avatar
słuchacz / 11 stycznia 2012 o 07:39
[quote name='poznaniak z korzeniami Lb' timestamp='1326233970' post='582132']
Panie burmistrzu panie MARSZAŁKU Hetman nie pozwólcie aby zakład Enegetyczny PGE przeszedł po Podkarpacie [Stalową Wole]podatki i korzyści przechdza do Podkarpacia jezeli już to siedziba główna powinna być w Kraśniku lub Lublinie a w Janowie tz .posterunek .Nie osłabiajcie Ekonomicznie regionu Lubelskiego .Radni posłowie nie pozwulcie osłabiać regionu Lubelskiego z korzyscią Stalowej Woli - Podkarpacie -precz od Lubelskiego .
[/quote]
Szkoda, że nie sluchaliście w dniu wczorajszym audycji "niebo nad Janowem", w której to nasz "ojciec miasta" opwiadał bajki o Janowie i jego mieszkańcach. Z jaką determinacją pracuje by kraina nasz opływała mlekiem i miodem. Jak to jest zatroskany o zakłady i instytucje likwidowane. Jak to wykupił dworzec autobusowy. Szkoda, że nie powiedział, iż to naprawił nie wybaczalny czyn swojego kuzyna. A tak to Panie burmistrzu "Co Pana tu trzyma ..." .
[quote name='poznaniak z korzeniami Lb' timestamp='1326233970' post='582132']
Panie burmistrzu panie MARSZAŁKU Hetman nie pozwólcie aby zakład Enegetyczny PGE przeszedł po Podkarpacie [Stalową Wole]podatki i korzyści przechdza do Podkarpacia jezeli już to siedziba główna powinna być w Kraśniku lub Lublinie a w Janowie tz .posterunek .Nie osłabiajcie Ekonomicznie regionu Lubelskiego .Radni posłowie nie pozwulcie osłabiać regionu Lubelskiego z korzyscią Stalowej Woli - Podkarpacie -precz od Lubelskiego .
... rozwiń
Avatar
Gość / 11 maja 2012 o 03:21
[color=#000000][font=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][size=1][left][background=rgb(255, 255, 0)]bots that try to post this form automatically. If the code is hard to read, then just try to guess it right. If you enter the[/background][/left][/size][/font][/color]
[url="http://www.louisvuittonpackage.org/"]louis vuitton outlet[/url]
Avatar
louis vuitton outlet / 11 maja 2012 o 03:19
[color=#282828][font=arial, tahoma, sans-serif]you like motorcycling and have your own motor equiments?You can come her[/font][/color]
<a href=http://www.louisvuittonpackage.org/>louis vuitton outlet</a>
Avatar
Belstaff Outlet / 16 stycznia 2012 o 03:44
Do you like motorcycling and have your own motor equiments?You can come here [URL=http://www.newbelstaffonline.com]Belstaff Outlet[/URL] to find your [URL=http://www.newbelstaffonline.com]Belstaff Jacket[/URL].[URL=http://www.newbelstaffonline.com]Belstaff Coat[/URL] can not little.If your foot is cold,[URL=http://www.newbelstaffonline.com]Belstaff Boots[/URL] is the right choice.You can buy a [URL=http://www.newbelstaffonline.com]Belstaff Bag[/URL] to hold those equipments.
Avatar
china wholesale / 16 stycznia 2012 o 03:44
Hi, the article is so wonderful, I am interested in it. I will pay attention to your articles. And I like [URL=http://www.withgoodsale.com]cheap clothes[/URL] very much,they are in high quality and inexpensive, so I think everyone will be interested in it and I have found a [URL=http://www.withgoodsale.com]wholesale in china[/URL] online,they are China wholesaler.The store was established for a long time, they have a good reputation, there are [URL=http://www.withgoodsale.com]wholesale jewelry[/URL] on their website.They provide wholesale price and shipping to worldwide.So no matter where you are now, you also can order your goods at this website. Especially the [URL=http://www.withgoodsale.com]cheap bags[/URL], they are my favorite!
Hi, the article is so wonderful, I am interested in it. I will pay attention to your articles. And I like [URL=http://www.withgoodsale.com]cheap clothes[/URL] very much,they are in high quality and inexpensive, so I think everyone will be interested in it and I have found a [URL=http://www.withgoodsale.com]wholesale in china[/URL] online,they are China wholesaler.The store was established for a long time, they have a good reputation, there are [URL=http://www.withgoodsale.com]wholesale jewelry[/URL] on their website.They provide wholesale... rozwiń
Avatar
sleep time / 15 stycznia 2012 o 21:17
[quote name='JP' timestamp='1326223003' post='582076']
A ja chcę płacić normalne rachunki, a nie jakieś prognozy, opłaty przesyłowe stałe, zmienne, za obsługę licznika... i co z tego ??
[/quote]
JP tzn jebać pol.... ja sam dziwię się że placimy rachunki z góry . Teraz bylem w Yorku w Anglii a za światło placilem pre -paid czyli tyle ile mialem na koncie tyle swiecilem, a w Polsce to bulimy hu... za co slyszny komentarz JP spamowcu
Avatar
Gość / 11 stycznia 2012 o 12:05
Rodzinę proszę o kontakt (...)
Avatar
Gość / 11 stycznia 2012 o 10:28
Poszkodowanych proszę (...)
Avatar
smiler / 11 stycznia 2012 o 10:01
[quote name='dawca energii' timestamp='1326224800' post='582086']
Zarząd Powiatu to może się zgadzać albo nie. Nie wiem kto się liczy z tymi pajacami. Uratowali już Prokuraturę, Sąd a teraz na pewno uratują energetykę. To towarzystwo wzajemnej adoracji ratuje tylko siebie. Inni ludzie to ich tyle obchodzą co wczorajszy obiad. Patrzą sami żeby się na chapac. Poobsadzali się na stolkach jak nie w szkołach to internatch jeszcze innych instytucjach i czeszą kasiorę za pierdzenie w stolek miesięcznie 1500 zeta bez podatku, a prostaczki niech idą się paść. O ludziach przypomną sobie jesienia 2014 roku, przed wyborami.Ten marny powiat nikomu (poza lokalnymi kolesiami) nie służy, podobnie jak PUP. Powiat i PUP również powinni zlikwidować.
[/quote]

chyba sie literatury fantas naczytales za duzo; z tego co wiem to w starostwie jest dwoch urzednikow a reszta to pracownicy tylko urzedu i nie jest tak zle jak piszesz hahaah im pracownik bardziej bezmozgowy tym latwiej z niego zrobic wała a zarobki maja rzeczywiscie marniutkie jak wiekszosc na scianie wschodniej a instytucje zabieraja bo ze wsi nie zrobi miasta hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
[quote name='dawca energii' timestamp='1326224800' post='582086']
Zarząd Powiatu to może się zgadzać albo nie. Nie wiem kto się liczy z tymi pajacami. Uratowali już Prokuraturę, Sąd a teraz na pewno uratują energetykę. To towarzystwo wzajemnej adoracji ratuje tylko siebie. Inni ludzie to ich tyle obchodzą co wczorajszy obiad. Patrzą sami żeby się na chapac. Poobsadzali się na stolkach jak nie w szkołach to internatch jeszcze innych instytucjach i czeszą kasiorę za pierdzenie w stolek miesięcznie 1500 zeta bez p... rozwiń
Avatar
Gość / 11 stycznia 2012 o 07:46
[quote name='były mieszkaniec' timestamp='1326228742' post='582107']
W Janowie powinni zlikwidować Starostwo, bo pracują tam same kliki i rodzinki. Mało kto z tych urzędników pochodzi z Janowa. Pracują Zofianki i reszta pobliskich wsi. Przychodzi lato to każdy leci do malin albo do żniw. Nikt z Janowa się tam dostać nie może. Wystarczy wdać się w dialog np. z paniami z wydziału komunikacji, tam gdzie rejestruje się pojazdy - prostota od nich bije i poraża. Byłem w lekkim szoku gdy tam wszedłem po latach mieszkania poza Janowem. Zachowanie iście z targowiska. Lepiej by im szła czwartkowa sprzedaż śmietany.
[/quote]
Starostwo Powiatowe to nie tylko Janów Lubelski. To też mieszkańcy innych gmin, którzy podobnie jak mieszkańcy Janowa Lubelskiego mają prawo do pracy w Urzędzie Starostwa. Warunkiem jest tylko posiadanie kwalifikacji. Prawdą jest jednak to co napisałe o Wydziale Komunikacji. Tam tu jest już totalne draństwo i co gorsza od lat nic się nie zmienia.Tam, podobnie jak za komuny strach wchodzić do tego urzędu. Interesant narażony jest na jakieś głupie docinki i warczenie ze strony urzędasów. Kolejki jak w piekarniczym za dawnych czasów. Myślę, że najwyższy czas wymienić tam kierownictwo, Bo pozostał w tym wydziale jeszcze nalot komuny.
[quote name='były mieszkaniec' timestamp='1326228742' post='582107']
W Janowie powinni zlikwidować Starostwo, bo pracują tam same kliki i rodzinki. Mało kto z tych urzędników pochodzi z Janowa. Pracują Zofianki i reszta pobliskich wsi. Przychodzi lato to każdy leci do malin albo do żniw. Nikt z Janowa się tam dostać nie może. Wystarczy wdać się w dialog np. z paniami z wydziału komunikacji, tam gdzie rejestruje się pojazdy - prostota od nich bije i poraża. Byłem w lekkim szoku gdy tam wszedłem po latach mieszkan... rozwiń
Avatar
słuchacz / 11 stycznia 2012 o 07:39
[quote name='poznaniak z korzeniami Lb' timestamp='1326233970' post='582132']
Panie burmistrzu panie MARSZAŁKU Hetman nie pozwólcie aby zakład Enegetyczny PGE przeszedł po Podkarpacie [Stalową Wole]podatki i korzyści przechdza do Podkarpacia jezeli już to siedziba główna powinna być w Kraśniku lub Lublinie a w Janowie tz .posterunek .Nie osłabiajcie Ekonomicznie regionu Lubelskiego .Radni posłowie nie pozwulcie osłabiać regionu Lubelskiego z korzyscią Stalowej Woli - Podkarpacie -precz od Lubelskiego .
[/quote]
Szkoda, że nie sluchaliście w dniu wczorajszym audycji "niebo nad Janowem", w której to nasz "ojciec miasta" opwiadał bajki o Janowie i jego mieszkańcach. Z jaką determinacją pracuje by kraina nasz opływała mlekiem i miodem. Jak to jest zatroskany o zakłady i instytucje likwidowane. Jak to wykupił dworzec autobusowy. Szkoda, że nie powiedział, iż to naprawił nie wybaczalny czyn swojego kuzyna. A tak to Panie burmistrzu "Co Pana tu trzyma ..." .
[quote name='poznaniak z korzeniami Lb' timestamp='1326233970' post='582132']
Panie burmistrzu panie MARSZAŁKU Hetman nie pozwólcie aby zakład Enegetyczny PGE przeszedł po Podkarpacie [Stalową Wole]podatki i korzyści przechdza do Podkarpacia jezeli już to siedziba główna powinna być w Kraśniku lub Lublinie a w Janowie tz .posterunek .Nie osłabiajcie Ekonomicznie regionu Lubelskiego .Radni posłowie nie pozwulcie osłabiać regionu Lubelskiego z korzyscią Stalowej Woli - Podkarpacie -precz od Lubelskiego .
... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polska - Senegal. Tak było w strefie kibica w Puławach [zdjęcia]
galeria

Polska - Senegal. Tak było w strefie kibica w Puławach [zdjęcia] 0 0

Tuż przed godz. 17:00 na placu F. Chopina w Puławach zrobiło się biało-czerwono. Kibice zgromadzili się w specjalnej strefie, by wspólnie obejrzeć mecz Polska-Senegal. Kolejne wspólne oglądanie już w niedzielę.

Rozbudowę COZL dokończy Budimex

Rozbudowę COZL dokończy Budimex 0 0

Sejmik województwa zgodził się na zwiększenie wydatków na dokończenie rozbudowy i modernizacji Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej – chodzi o ponad 64 mln zł w latach 2018-2019.

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa
film

Przebudowa deptaka w Lublinie. Przyjechały nowe drzewa 0 1

Wczoraj na odnawianą część Krakowskiego Przedmieścia przywieziono platany, które dostaną tu stały meldunek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 3

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 14 6

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium
Uwaga czytelniku!
Nie teraz Przeczytaj i wyraź zgodę

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.