Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

25 czerwca 2010 r.
20:27
Edytuj ten wpis

Piaseczno, Białe, Zagłębocze, Firlej, Krasne: Sprawdź, co nowego na kąpieliskach

Autor: Zdjęcie autora (aa mój pp tom)
0 20 A A

Nad jeziora Lubelszczyzny dojedziemy lepszymi drogami, nad wodą ma być bezpieczniej – policja wzmacnia tam swoje posterunki. Sanepid dopuścił do użytku większość kąpielisk

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Jezioro Piaseczno

Jeszcze w tym roku ma się rozpocząć budowa ścieżki rowerowej od wsi Dąbrowa przez Kaniwolę do jeziora Piaseczno. Inwestycja ma się zakończyć w przyszłym roku.

Tereny nad jeziorem mają już kanalizację wodno-sanitarną. Do sieci podłączono 43 działki. Urząd Gminy w Ludwinie wspólnie z urzędem pracy zatrudnił 18 osób, które będą dbały o porządek nad jeziorami Piaseczno i Łukcze.

Rozbudowują się kolejne ośrodki. Resort Piaseczno po raz pierwszy w tym sezonie przyjmie turystów na kempingu. W ośrodku działa hotel z basenem i jacuzzi. Można wynająć również jeden z 52 domków. Na chronionym polu namiotowym turyści mają do dyspozycji nowoczesne węzły sanitarne.
Piaseczno i okoliczne jeziora będzie strzec10 funkcjonariuszy policji.

Jezioro Firlej

Mieszkańcy Firleja i wczasowicze będą jeździć lepszymi drogami – w remoncie jest 11 ulic. Chodzi, zarówno o drogi w Firleju, jak też dojazdowe do jeziora od strony Kocka i Lubartowa. Remontowane są drogi gruntowe. Położono kostkę brukową. Powstały też chodniki. – Jesteśmy już na etapie robót wykończeniowych. Prace powinny się zakończyć pod koniec czerwca – informuje Dariusz Firczuk, zastępca wójta gminy Firlej.

Gruntowny remont przeszedł również ośrodek zdrowia. Przebudowano gabinety lekarskie i stomatologiczny. Wykonano podjazd dla osób na wózkach inwalidzkich. Planowana jest również budowa dwóch pomostów i ciągu pieszo-rowerowego z oświetleniem w Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji. Na początku lipca ma zostać podpisana umowa z tej sprawie z Urzędem Marszałkowskim w Lublinie. – Jeśli wszystko pójdzie dobrze, spróbujemy rozpocząć inwestycję jesienią tego roku – dodaje zastępca wójta.

Jezioro Zagłębocze

Poprawił się stan sanitarny. Od tygodnia można korzystać z nowych toalet. W ustawionym nad jeziorem kontenerze mieszczą się 4 kabiny, 3 pisuary i 3 umywalki. – Wspólnie z osobami prowadzącymi bary ustaliliśmy, że wspólnie będziemy finansować utrzymanie tego sanitariatu – mówi Krystyna Jaśkiewicz, wójt gminy Sosnowica.

Gmina Sosnowica ma już przygotowany duży projekt w sprawie poprawy infrastruktury nad jeziorem. Planowany remont oświetlenia drogi dojazdowej do jeziora. Ma zostać wykonany również chodnik. Powstaną dwa parkingi i toaleta. Termin realizacji – 2012 rok. Koszt – ok. 1 mln zł (w tym pieniądze z Unii Europejskiej).

O 2 lipca nad jeziorem pojawią się policjanci – Pięciu funkcjonariuszy zadba o bezpieczeństwo nad jeziorami Zagłębocze i Białka – zapowiada podkom. Sławomir Karpiński z Komendy Powiatowej Policji w Parczewie.

Jezioro Krasne

Ośrodek Riviera Krasne wykonał remont stołówki. Na gości czeka ok. 200 miejsc w domkach.
– Zrezygnowaliśmy z prowadzenia pola namiotowego. Chcemy, by wczasowicze mieli ciszę i spokój – mówi Anna Kurek, właścicielka ośrodka. W ogrodzonym ośrodku działa przystań. Są też m.in. boiska sportowe. W okresie wakacji w weekendy jeziora Krasne i Firlej będzie patrolować 6 policjantów z oddziału prewencji.

Jezioro Białe

Tego lata wygodniejsze będzie przede wszystkim poruszanie się samochodem po Okunince. Poprawił się stan dróg i parkingu. Dużo łatwiej dojść też na plażę od strony ośrodka wypoczynkowego "Rusałka”. Drogę do Okuninki, zarówno od strony Chełma, jak i Włodawy będzie wskazywał wyjątkowy "witacz” – krokodyl.

Prawdopodobnie jeszcze w tym sezonie nad jeziorem pojawi się nowy, oświetlony pomost, którego jeden z boków będzie tworzyła linia brzegowa.
Turyści będą mogli korzystać z wypożyczalni rowerów, parku linowego, a także z punktu informacji turystycznej.

Bezpieczeństwa i porządku nad Jeziorem Białym będzie strzegło 23 policjantów. Prawie połowa z nich na co dzień pracuje w lubelskim oddziale prewencji. Mundurowi będą dostępni 24 godziny na dobę przez całe wakacje. Jezioro i jego okolice objęte będą monitoringiem.

Lubelskie jeziora: W większości kąpielisk woda jest czysta

Sanepid przebadał już wodę w większości kąpielisk na Lubelszczyźnie. Bezpiecznie można pływać w większości najpopularniejszych jezior Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego. Woda nie została przebadana jedynie w kąpieliskach na jeziorze Firlej.

Bez obaw można się kąpać w Rivierze nad jez. Krasne, w kąpieliskach nad jeziorami: Bialskim, Zagłębocze, Łukcze i Rogoźno. Czyste jest także jezioro Białe w Okunince, a także zalew "Rudka” w Zwierzyńcu, zalewy w Krasnobrodzie, Janowie Lubelskim i zbiornik w Majdanie Sopockim. Czysty jest także Zalew Zemborzycki w Lublinie na kąpieliskach Marina i Wrotków.

Wyniki badań wody w kąpieliskach regionu będą publikowane na bieżąco co kilka dni. Nowość – raporty sanepidu będą zawierały nie tylko ocenę stanu sanitarnego wody, ale także informacje o infrastrukturze obiektu i jego bezpieczeństwie. Można np. sprawdzić, czy na kąpielisku jest ratownik, parking, toaleta, prysznic.

Raporty są dostępne w Serwisie Kąpieliskowym na stronie www.pzh.gov.pl.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dominik / 15 marca 2013 o 12:46
Zaglebocze jest fajne 50 na 50 bylem tam kiedys i prowadzilem dwa bary kture byly bardzo fajne w jednym nim bylo wlamanie w kturym ukradli mi pieniiondze i nastepnie mialem wlamanie do namiotu dlatego jak macie jecha c tam prosze o kupjenie dobre namaiatu i jkaos zabezpieczyc sie przed zlodziejami

ja ejstem na 100% mozecie jechac na jezioro i bawic sie mozecie ruwniesz zapraszam na mojego baru madzia.Drugi bar jest na drugiej stronie tesz zapraszam

W roku 2013
Avatar
dominik / 15 marca 2013 o 12:45
Zaglebocze jest fajne 50 na 50 bylem tam kiedys i prowadzilem dwa bary kture byly bardzo fajne w jednym nim bylo wlamanie w kturym ukradli mi pieniiondze i nastepnie mialem wlamanie do namiotu dlatego jak macie jecha c tam prosze o kupjenie dobre namaiatu i jkaos zabezpieczyc sie przed zlodziejami

ja ejstem na 100% mozecie jechac na jezioro i bawic sie mozecie ruwniesz zapraszam na mojego baru madzia.Drugi bar jest na drugiej stronie tesz zapraszam

W roku 2013
Avatar
jadzia / 18 lipca 2012 o 17:12
Gdzie spać nad jeziorem? Szukam pola namiotowego na weekend! Polecacie cos?
Avatar
pyrka / 6 lipca 2012 o 10:45
bardzo ciekawy artykuł, piszecie że np jez. Piaseczn jest dopuszczone do użytku dla turystów, że woda byłą badana i bez obaw można sie kąpać.... bl bla bla. Właśnie dzwoniłem do Inspekcji Sanitarnej w Łęcznej by to sprawdzić i jaka była odpowiedź: żaden z włascicieli nie zgłąszał kąpieliska więc my jako instytucja nie musimy badać wody , takie badanie wykonuję się jedynie po wnioskowaniu przez właściciela. Wieć teraz ja sie pytam kto tu kogo w konia robi !!!?
Avatar
~gość~ / 15 lipca 2010 o 15:11
astarot napisał:
Dbaja o porządek nad jeziorem Piaseczno????? - to dziwne, bo nie zauważyłem!!!!!!
Może po stronie Ośrodka Resort tak - ale po przeciwnej - raczej nie. zaczęto wykarczowywać zielsko z plaży - ale niestety efektów nie widać - zaczęto tylko - po co inwestować w coś, z czego Gmina nie ma zysku - w Resorcie zapłacą Gminie, w dodatku tam Wójt inwestuje, a o przeciwległej stronie jeziora zapomniał. Może w końcu po wyborach będzie Wójt z prawdziwego zdarzenia - choć w to wątpię - bo obecna władza nie robi nic tylko obiecuje!!!!!!! Sprawdzcie sami jak jest naprawdę!!!!


Hmm porządek na Resorcie? Bzdura, miałem okazje tam być w ten weekend. Sanitariaty owszem są na polu namiotowym ale w niedzielę do południa nie można było z nich skorzystać bo były zapchane a jeżeli chodzi o samą plażę to śmieci z soboty leżały jeszcze w niedzielę.


Hmm porządek na Resorcie? Bzdura, miałem okazje tam być w ten weekend. Sanitariaty owszem są na polu namiotowym ale w niedzielę do południa nie można było z nich skorzystać bo były zapchane a jeżeli chodzi o samą plażę to śmieci z soboty leżały jeszcze w niedzielę. rozwiń
Avatar
Gość / 28 czerwca 2010 o 12:54
ajajaj nie lubię buractwa napisał:
Następny bez ptaszka??
Mi się w Polsce bardzo podoba i nie zamierzam wyjeżdżać na stałe w żadne inne miejsce. Stwierdzam jedynie, że koszt wyjazdu wakacyjnego do dowolnego miejsca np. nad Morzem Śródziemnym jest porównywalny do kosztów, jakie należy ponieść wyjeżdżając na nasze Pojezierze. A warunki, czy też kultura innych osób wypoczywających w sąsiedztwie to całkiem inna bajka.


Co Ty stary buraku porównujesz z np. Jeziorem Białe do Morza Śródziemnego? Czym Ty chcesz zabłysnąć, po co Ci takie komentarze? Nie rozumiem takich nienormalnych ludzi jak Ty, bo normalny człowiek nie pisze gdzie lepiej a gdzie nie, dając sobie spokój, bo i tak ludzie nie posłuchają Ciebie tylko wolą wybierać po swojemu. Owszem w Okunince nie jest bezpiecznie, jest bałagan itp. ale jadąc tam to tylko na zabawę a nie na odpoczynek, ale gdzie Ty chcesz żyć jak Ci źle??? Na dobrym odpoczynek pojedz nad Solinę tam jest pięknie jak nie byłeś.

PS. Jesteś maruda


Co Ty stary buraku porównujesz z np. Jeziorem Białe do Morza Śródziemnego? Czym Ty chcesz zabłysnąć, po co Ci takie komentarze? Nie rozumiem takich nienormalnych ludzi jak Ty, bo normalny człowiek nie pisze gdzie lepiej a gdzie nie, dając sobie spokój, bo i tak ludzie nie posłuchają Ciebie tylko wolą wybierać po swojemu. Owszem w Okunince nie jest bezpiecznie, jest bałagan itp. ale jadąc tam to tylko na zabawę a nie na odpoczynek, ale gdzie Ty chcesz żyć jak Ci źle??? Na dobrym odpoczynek pojedz nad Solinę tam jest... rozwiń
Avatar
bambo75 / 28 czerwca 2010 o 12:30
A my jeździmy nad Jez.Rogóźno-bo tam jest kultura i raczej nie ma Buraków i chamstwa-w przeciwieństwie np.do Jez.Grabniak-Rotcze. Tu jest link do filmiku znad Rogóźna: youtube.com/user/bambo7532#p/a/u/0/nk8A7h3E_Ns
Avatar
astarot / 28 czerwca 2010 o 07:53
Dbaja o porządek nad jeziorem Piaseczno????? - to dziwne, bo nie zauważyłem!!!!!!
Może po stronie Ośrodka Resort tak - ale po przeciwnej - raczej nie. zaczęto wykarczowywać zielsko z plaży - ale niestety efektów nie widać - zaczęto tylko - po co inwestować w coś, z czego Gmina nie ma zysku - w Resorcie zapłacą Gminie, w dodatku tam Wójt inwestuje, a o przeciwległej stronie jeziora zapomniał. Może w końcu po wyborach będzie Wójt z prawdziwego zdarzenia - choć w to wątpię - bo obecna władza nie robi nic tylko obiecuje!!!!!!! Sprawdzcie sami jak jest naprawdę!!!!
Dbaja o porządek nad jeziorem Piaseczno????? - to dziwne, bo nie zauważyłem!!!!!!
Może po stronie Ośrodka Resort tak - ale po przeciwnej - raczej nie. zaczęto wykarczowywać zielsko z plaży - ale niestety efektów nie widać - zaczęto tylko - po co inwestować w coś, z czego Gmina nie ma zysku - w Resorcie zapłacą Gminie, w dodatku tam Wójt inwestuje, a o przeciwległej stronie jeziora zapomniał. Może w końcu po wyborach będzie Wójt z prawdziwego zdarzenia - choć w to wątpię - bo obecna władza nie robi nic tylko obi... rozwiń
Avatar
zbig67 / 27 czerwca 2010 o 11:53
Podpisuje sie pod ostatnimi 2 postami. A bezstresowo wychowane malolactwo niech gnije nad "jeziorami". Wynajecie domku za 80zl od osoby to przegiecie A potem wlasciciele marudza, ze dokladaja do interesu I BEDA DOKLADAC!!!!! Chyba, ze cos zmienia w swoim postepowaniu Zapraszam do CRO!!
Podpisuje sie pod ostatnimi 2 postami. A bezstresowo wychowane malolactwo niech gnije nad "jeziorami". Wynajecie domku za 80zl od osoby to przegiecie A potem wlasciciele marudza, ze dokladaja do interesu I BEDA DOKLADAC!!!!! Chyba, ze cos zmienia w swoim postepowaniu Zapraszam do CRO!! rozwiń
Avatar
J23 / 27 czerwca 2010 o 07:11
~ajajaj nie lubię buractwa~, nie tłumacz gamoniom ,bo i tak nie zrozumieją. Ja również całą młodość ( w wakacje)spędziłem nad naszymi jeziorami.
Pewnie..., piło się browar, wygrany w piłkę ,czy siatkę z innymi amatorami wypoczynku pod namiotem,ale butelki wyrzucane były do pojemników na śmiecie,a nie do jeziora czy zostawiane na plaży.Z dyskoteki wracaliśmy nad ranem,ale bez lansowania się przed innymi ludźmi, którzy jeszcze spali.
Teraz jak widzę, czy słyszę wracających z nocnych wojaży ludzi, to zastanawiam się czym chcą błysnąć rycząc i rozbijając butelki o chodniki czy domki letniskowe? Nie umie jeden z drugim, kopnąć piłki,pływać,tańczyć,rozbić namiotu ...... i myśli,że w ten sposób wykreuje się na kozaka-bohatera.
~ajajaj nie lubię buractwa~, nie tłumacz gamoniom ,bo i tak nie zrozumieją. Ja również całą młodość ( w wakacje)spędziłem nad naszymi jeziorami.
Pewnie..., piło się browar, wygrany w piłkę ,czy siatkę z innymi amatorami wypoczynku pod namiotem,ale butelki wyrzucane były do pojemników na śmiecie,a nie do jeziora czy zostawiane na plaży.Z dyskoteki wracaliśmy nad ranem,ale bez lansowania się przed innymi ludźmi, którzy jeszcze spali.
Teraz jak widzę, czy słyszę wracających z nocnych wojaży ludzi, to zastanawiam się czym chcą błysną... rozwiń
Avatar
dominik / 15 marca 2013 o 12:46
Zaglebocze jest fajne 50 na 50 bylem tam kiedys i prowadzilem dwa bary kture byly bardzo fajne w jednym nim bylo wlamanie w kturym ukradli mi pieniiondze i nastepnie mialem wlamanie do namiotu dlatego jak macie jecha c tam prosze o kupjenie dobre namaiatu i jkaos zabezpieczyc sie przed zlodziejami

ja ejstem na 100% mozecie jechac na jezioro i bawic sie mozecie ruwniesz zapraszam na mojego baru madzia.Drugi bar jest na drugiej stronie tesz zapraszam

W roku 2013
Avatar
dominik / 15 marca 2013 o 12:45
Zaglebocze jest fajne 50 na 50 bylem tam kiedys i prowadzilem dwa bary kture byly bardzo fajne w jednym nim bylo wlamanie w kturym ukradli mi pieniiondze i nastepnie mialem wlamanie do namiotu dlatego jak macie jecha c tam prosze o kupjenie dobre namaiatu i jkaos zabezpieczyc sie przed zlodziejami

ja ejstem na 100% mozecie jechac na jezioro i bawic sie mozecie ruwniesz zapraszam na mojego baru madzia.Drugi bar jest na drugiej stronie tesz zapraszam

W roku 2013
Avatar
jadzia / 18 lipca 2012 o 17:12
Gdzie spać nad jeziorem? Szukam pola namiotowego na weekend! Polecacie cos?
Avatar
pyrka / 6 lipca 2012 o 10:45
bardzo ciekawy artykuł, piszecie że np jez. Piaseczn jest dopuszczone do użytku dla turystów, że woda byłą badana i bez obaw można sie kąpać.... bl bla bla. Właśnie dzwoniłem do Inspekcji Sanitarnej w Łęcznej by to sprawdzić i jaka była odpowiedź: żaden z włascicieli nie zgłąszał kąpieliska więc my jako instytucja nie musimy badać wody , takie badanie wykonuję się jedynie po wnioskowaniu przez właściciela. Wieć teraz ja sie pytam kto tu kogo w konia robi !!!?
Avatar
~gość~ / 15 lipca 2010 o 15:11
astarot napisał:
Dbaja o porządek nad jeziorem Piaseczno????? - to dziwne, bo nie zauważyłem!!!!!!
Może po stronie Ośrodka Resort tak - ale po przeciwnej - raczej nie. zaczęto wykarczowywać zielsko z plaży - ale niestety efektów nie widać - zaczęto tylko - po co inwestować w coś, z czego Gmina nie ma zysku - w Resorcie zapłacą Gminie, w dodatku tam Wójt inwestuje, a o przeciwległej stronie jeziora zapomniał. Może w końcu po wyborach będzie Wójt z prawdziwego zdarzenia - choć w to wątpię - bo obecna władza nie robi nic tylko obiecuje!!!!!!! Sprawdzcie sami jak jest naprawdę!!!!


Hmm porządek na Resorcie? Bzdura, miałem okazje tam być w ten weekend. Sanitariaty owszem są na polu namiotowym ale w niedzielę do południa nie można było z nich skorzystać bo były zapchane a jeżeli chodzi o samą plażę to śmieci z soboty leżały jeszcze w niedzielę.


Hmm porządek na Resorcie? Bzdura, miałem okazje tam być w ten weekend. Sanitariaty owszem są na polu namiotowym ale w niedzielę do południa nie można było z nich skorzystać bo były zapchane a jeżeli chodzi o samą plażę to śmieci z soboty leżały jeszcze w niedzielę. rozwiń
Avatar
Gość / 28 czerwca 2010 o 12:54
ajajaj nie lubię buractwa napisał:
Następny bez ptaszka??
Mi się w Polsce bardzo podoba i nie zamierzam wyjeżdżać na stałe w żadne inne miejsce. Stwierdzam jedynie, że koszt wyjazdu wakacyjnego do dowolnego miejsca np. nad Morzem Śródziemnym jest porównywalny do kosztów, jakie należy ponieść wyjeżdżając na nasze Pojezierze. A warunki, czy też kultura innych osób wypoczywających w sąsiedztwie to całkiem inna bajka.


Co Ty stary buraku porównujesz z np. Jeziorem Białe do Morza Śródziemnego? Czym Ty chcesz zabłysnąć, po co Ci takie komentarze? Nie rozumiem takich nienormalnych ludzi jak Ty, bo normalny człowiek nie pisze gdzie lepiej a gdzie nie, dając sobie spokój, bo i tak ludzie nie posłuchają Ciebie tylko wolą wybierać po swojemu. Owszem w Okunince nie jest bezpiecznie, jest bałagan itp. ale jadąc tam to tylko na zabawę a nie na odpoczynek, ale gdzie Ty chcesz żyć jak Ci źle??? Na dobrym odpoczynek pojedz nad Solinę tam jest pięknie jak nie byłeś.

PS. Jesteś maruda


Co Ty stary buraku porównujesz z np. Jeziorem Białe do Morza Śródziemnego? Czym Ty chcesz zabłysnąć, po co Ci takie komentarze? Nie rozumiem takich nienormalnych ludzi jak Ty, bo normalny człowiek nie pisze gdzie lepiej a gdzie nie, dając sobie spokój, bo i tak ludzie nie posłuchają Ciebie tylko wolą wybierać po swojemu. Owszem w Okunince nie jest bezpiecznie, jest bałagan itp. ale jadąc tam to tylko na zabawę a nie na odpoczynek, ale gdzie Ty chcesz żyć jak Ci źle??? Na dobrym odpoczynek pojedz nad Solinę tam jest... rozwiń
Avatar
bambo75 / 28 czerwca 2010 o 12:30
A my jeździmy nad Jez.Rogóźno-bo tam jest kultura i raczej nie ma Buraków i chamstwa-w przeciwieństwie np.do Jez.Grabniak-Rotcze. Tu jest link do filmiku znad Rogóźna: youtube.com/user/bambo7532#p/a/u/0/nk8A7h3E_Ns
Avatar
astarot / 28 czerwca 2010 o 07:53
Dbaja o porządek nad jeziorem Piaseczno????? - to dziwne, bo nie zauważyłem!!!!!!
Może po stronie Ośrodka Resort tak - ale po przeciwnej - raczej nie. zaczęto wykarczowywać zielsko z plaży - ale niestety efektów nie widać - zaczęto tylko - po co inwestować w coś, z czego Gmina nie ma zysku - w Resorcie zapłacą Gminie, w dodatku tam Wójt inwestuje, a o przeciwległej stronie jeziora zapomniał. Może w końcu po wyborach będzie Wójt z prawdziwego zdarzenia - choć w to wątpię - bo obecna władza nie robi nic tylko obiecuje!!!!!!! Sprawdzcie sami jak jest naprawdę!!!!
Dbaja o porządek nad jeziorem Piaseczno????? - to dziwne, bo nie zauważyłem!!!!!!
Może po stronie Ośrodka Resort tak - ale po przeciwnej - raczej nie. zaczęto wykarczowywać zielsko z plaży - ale niestety efektów nie widać - zaczęto tylko - po co inwestować w coś, z czego Gmina nie ma zysku - w Resorcie zapłacą Gminie, w dodatku tam Wójt inwestuje, a o przeciwległej stronie jeziora zapomniał. Może w końcu po wyborach będzie Wójt z prawdziwego zdarzenia - choć w to wątpię - bo obecna władza nie robi nic tylko obi... rozwiń
Avatar
zbig67 / 27 czerwca 2010 o 11:53
Podpisuje sie pod ostatnimi 2 postami. A bezstresowo wychowane malolactwo niech gnije nad "jeziorami". Wynajecie domku za 80zl od osoby to przegiecie A potem wlasciciele marudza, ze dokladaja do interesu I BEDA DOKLADAC!!!!! Chyba, ze cos zmienia w swoim postepowaniu Zapraszam do CRO!!
Podpisuje sie pod ostatnimi 2 postami. A bezstresowo wychowane malolactwo niech gnije nad "jeziorami". Wynajecie domku za 80zl od osoby to przegiecie A potem wlasciciele marudza, ze dokladaja do interesu I BEDA DOKLADAC!!!!! Chyba, ze cos zmienia w swoim postepowaniu Zapraszam do CRO!! rozwiń
Avatar
J23 / 27 czerwca 2010 o 07:11
~ajajaj nie lubię buractwa~, nie tłumacz gamoniom ,bo i tak nie zrozumieją. Ja również całą młodość ( w wakacje)spędziłem nad naszymi jeziorami.
Pewnie..., piło się browar, wygrany w piłkę ,czy siatkę z innymi amatorami wypoczynku pod namiotem,ale butelki wyrzucane były do pojemników na śmiecie,a nie do jeziora czy zostawiane na plaży.Z dyskoteki wracaliśmy nad ranem,ale bez lansowania się przed innymi ludźmi, którzy jeszcze spali.
Teraz jak widzę, czy słyszę wracających z nocnych wojaży ludzi, to zastanawiam się czym chcą błysnąć rycząc i rozbijając butelki o chodniki czy domki letniskowe? Nie umie jeden z drugim, kopnąć piłki,pływać,tańczyć,rozbić namiotu ...... i myśli,że w ten sposób wykreuje się na kozaka-bohatera.
~ajajaj nie lubię buractwa~, nie tłumacz gamoniom ,bo i tak nie zrozumieją. Ja również całą młodość ( w wakacje)spędziłem nad naszymi jeziorami.
Pewnie..., piło się browar, wygrany w piłkę ,czy siatkę z innymi amatorami wypoczynku pod namiotem,ale butelki wyrzucane były do pojemników na śmiecie,a nie do jeziora czy zostawiane na plaży.Z dyskoteki wracaliśmy nad ranem,ale bez lansowania się przed innymi ludźmi, którzy jeszcze spali.
Teraz jak widzę, czy słyszę wracających z nocnych wojaży ludzi, to zastanawiam się czym chcą błysną... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 11 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 105 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 17 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!