Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

3 lipca 2011 r.
11:20
Edytuj ten wpis

Piaski: Policjanci złapali szajkę włamywaczy

0 21 A A
Policjanci zatrzymali sprawców włamania (Archiwum)
Policjanci zatrzymali sprawców włamania (Archiwum)

Policjanci z Bychawy w kilka godzin od zgłoszenia włamania na stację paliw zatrzymali jego sprawców.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
To dwaj mieszkańcy gminy Piaski w wieku 21 i 19 lat. Okazało się, że mieli już na koncie włamania do sklepów. Podejrzanym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W piątek około godz. 2 w nocy policjanci otrzymali zgłoszenie od pracowników ochrony o włamaniu do budynku stacji paliw w miejscowości Wysokie. Włamywacze skradli m.in. papierosy i alkohol o wartości ponad 13 tys. zł.

Cztery godziny później policjanci byli już pod oknami dwóch sąsiednich posesji w gm. Piaski. Jeden ze sprawców nie chciał wpuścić funkcjonariuszy do domu, konieczne było wejście siłowe - informuje lubelska policja. Chwilę później włamywacz był już w rękach policji.
21-latek i jego 19-letni kompan trafili na Komisariat Policji w Bychawie. Jak się okazało, przestępcy mają na swoim koncie także trzy inne włamania, do których doszło na przełomie marca i czerwca bieżącego roku. Młodzi mieszkańcy gm. Piaski zdołali włamać się do dwóch sklepów w miejscowości Garbów I oraz Rybczewice i kolejny raz do budynku stacji paliw w Wysokim. Włamywacze zabierali przede wszystkim alkohol i papierosy. Łączna wartość strat szacowana jest na kwotę blisko 40 tys. zł.

W mieszkaniu jednego z zatrzymanych policjanci odnaleźli także pochodzący z kradzieży telefon komórkowy. 21-latek wchodził już w konflikt z prawem za posiadanie środków odurzających.

Podejrzani usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bandzior / 8 sierpnia 2011 o 18:38
Ty sluchaj pedale! do waldiego! kazdy widzi jakie ty masz tu policyjne zagrywki! ku*** stara! frajer jestes tylko i wylacznie ty! na jakims forum sie takich rzeczy nie zalatwia obrotniaku spedalony! a jak ty tu byles to ja sie bawilem chujozo pier***ona! i buraczyna to jestes ty policyjny slupie! kazdy widzi jakie ty masz tu zagrywki i kazdy to wie kim ty jestes hahaha! a czlowiekowi takimi zagrywkami jak ty tu cipo pokazujesz to nie zepsujesz reputacji bo kazdy kto mnie zna to wie kim jestem a ciebie kazdy rucha psie! haha i wypier***aj do swoich policyjnych kolezkow na komende kawy sie napic!!! nara ruro stara bardaszana!! haha
Ty sluchaj pedale! do waldiego! kazdy widzi jakie ty masz tu policyjne zagrywki! ku*** stara! frajer jestes tylko i wylacznie ty! na jakims forum sie takich rzeczy nie zalatwia obrotniaku spedalony! a jak ty tu byles to ja sie bawilem chujozo pier***ona! i buraczyna to jestes ty policyjny slupie! kazdy widzi jakie ty masz tu zagrywki i kazdy to wie kim ty jestes hahaha! a czlowiekowi takimi zagrywkami jak ty tu cipo pokazujesz to nie zepsujesz reputacji bo kazdy kto mnie zna to wie kim jestem a ciebie kazd... rozwiń
Avatar
haha / 15 lipca 2011 o 23:21
i co nie było cię a taki cwaniak byłeś powiem tak jak ci frajeży byli tacy jak ty to ojej szkoda gadać piaski zaorać
Avatar
walki / 11 lipca 2011 o 20:26
Waldi do Bandziora dobrze spotkajmy się wpadne do tych piask frajerz buraku p.... może w piątek 15 proponuje o 12;00 koło biedronką i zobaczymy kto będzie miał zrobione z d... średniowiecze. czekam
Avatar
Mieszkanka / 8 lipca 2011 o 23:32
Bandzior to robimy msze u Nas na ulicy ksiądz na bank przyjdzie haha;) nie przejmuj się tymi łbami co piszą głupoty pozdrowienia dla Ciebie
Avatar
Mieszkanka / 8 lipca 2011 o 23:21
Bandzior jestem za Tobą ;p słuchajcie jaki kościół jaki gość??? Każdy ich skazuje a nie znacie realiów to chyba oczywiste że osoby które znają ich najlepiej mogą o nich co kolwiek powiedzieć że bandzior TO DOBRY CHŁOPAK I GRZECZNY i zawsze będę za nim a co Ty kur*** wiesz o więzieniu byłeś siedziałeś to do Waldka H** złamanego NIE WYTRZYMAŁ bys tam nawet dnia ani godziny bo by Cię tak język od lizania dupy bolał. Fraj*** nazwisk szukasz to leć na psy na pewno Ci podadzą a co do sąsiadów to akurat z bandziora ulicy nikt by go nie bronił wiesz bo znam ich i wiem jak jest najlepiej człowieka skreślić nie??? JE**B*A*Ć kUR***
Bandzior jestem za Tobą ;p słuchajcie jaki kościół jaki gość??? Każdy ich skazuje a nie znacie realiów to chyba oczywiste że osoby które znają ich najlepiej mogą o nich co kolwiek powiedzieć że bandzior TO DOBRY CHŁOPAK I GRZECZNY i zawsze będę za nim a co Ty kur*** wiesz o więzieniu byłeś siedziałeś to do Waldka H** złamanego NIE WYTRZYMAŁ bys tam nawet dnia ani godziny bo by Cię tak język od lizania dupy bolał. Fraj*** nazwisk szukasz to leć na psy na pewno Ci podadzą a co do sąsiadów to akurat z bandziora ulicy nikt by go nie bronił wies... rozwiń
Avatar
Bandzior / 8 lipca 2011 o 16:23
~waldi~do ciebie pajacu! co ty wogole pier***isz parowo w d*** walona ty je***y agrescie! nie znasz mnie ! nie wiesz calkiem nic a pier***isz!jak bysmy sie spotkali to strach nie pozwolilby ci powiedziec ani jednego slowa smieciu! i tak samo co do tych wszystkich co pisza tu farmazony! kto wogole jakies 70 sklepow w 10 miechow wymyslil ze sie ktos przyznal? co ty pier***isz idioto!!! i co do bmw to stry i rozje***y to jestes ty i za nazwiska jakie kolwiek i imiona walony w d*** mozesz byc!! hahaha pozdrowienia dla ludzi ktorzy wiedza kakie sa realia a frajerow takich jak co niektorzy tutaj w komentarzach, jebac!!!
~waldi~do ciebie pajacu! co ty wogole pier***isz parowo w d*** walona ty je***y agrescie! nie znasz mnie ! nie wiesz calkiem nic a pier***isz!jak bysmy sie spotkali to strach nie pozwolilby ci powiedziec ani jednego slowa smieciu! i tak samo co do tych wszystkich co pisza tu farmazony! kto wogole jakies 70 sklepow w 10 miechow wymyslil ze sie ktos przyznal? co ty pier***isz idioto!!! i co do bmw to stry i rozje***y to jestes ty i za nazwiska jakie kolwiek i imiona walony w d*** mozesz byc!! hahaha ... rozwiń
Avatar
waldi / 7 lipca 2011 o 00:02
.. powiem tak jakby się trafiło nie daj boże żeby ciebie skubneli z twojego majątku ? to co byś wtedy powiedział zle ci nie życze ale albo nie masz pojęcia albo liżesz im d***.
Avatar
gość / 6 lipca 2011 o 23:20
Nie wiem, nie nadążasz człowieku za tym co się dzieje w sprawie? Najwidoczniej nie, skoro wspominasz o więzieniu a podobno jesteś tak świetnie doinformowany Nikt mnie niczym nie wspierał, a już napewno nie oni bo się tym nie zajmowali. Co za prymitywne myślenie. Jeśli wg ciebie "fajki i wódeczka" to priorytet w życiu to ci gratuluję.
Avatar
waldek / 6 lipca 2011 o 19:59
najlepiej jak im zrobisz paczką do więzienia tyle razy cię wspierali fajkami i wódeczką teraz ty im pomoż . a jak niechce ci się rozmawiać ty zamknij d.......
Avatar
gość / 6 lipca 2011 o 18:25
Chodzenie do kościoła nie oznacza że ktoś jest grzeczny o porządny więc to akurat ŻADEN argument. Nie wiesz do czego sie przyznali, skąd w ogóle bierzesz takie informacje?! z sąsiedzich ploteczek? Nie chce mi się z Tobą dłużej dyskutować, sprawa jest zamknięta. Koniec.
Avatar
bandzior / 8 sierpnia 2011 o 18:38
Ty sluchaj pedale! do waldiego! kazdy widzi jakie ty masz tu policyjne zagrywki! ku*** stara! frajer jestes tylko i wylacznie ty! na jakims forum sie takich rzeczy nie zalatwia obrotniaku spedalony! a jak ty tu byles to ja sie bawilem chujozo pier***ona! i buraczyna to jestes ty policyjny slupie! kazdy widzi jakie ty masz tu zagrywki i kazdy to wie kim ty jestes hahaha! a czlowiekowi takimi zagrywkami jak ty tu cipo pokazujesz to nie zepsujesz reputacji bo kazdy kto mnie zna to wie kim jestem a ciebie kazdy rucha psie! haha i wypier***aj do swoich policyjnych kolezkow na komende kawy sie napic!!! nara ruro stara bardaszana!! haha
Ty sluchaj pedale! do waldiego! kazdy widzi jakie ty masz tu policyjne zagrywki! ku*** stara! frajer jestes tylko i wylacznie ty! na jakims forum sie takich rzeczy nie zalatwia obrotniaku spedalony! a jak ty tu byles to ja sie bawilem chujozo pier***ona! i buraczyna to jestes ty policyjny slupie! kazdy widzi jakie ty masz tu zagrywki i kazdy to wie kim ty jestes hahaha! a czlowiekowi takimi zagrywkami jak ty tu cipo pokazujesz to nie zepsujesz reputacji bo kazdy kto mnie zna to wie kim jestem a ciebie kazd... rozwiń
Avatar
haha / 15 lipca 2011 o 23:21
i co nie było cię a taki cwaniak byłeś powiem tak jak ci frajeży byli tacy jak ty to ojej szkoda gadać piaski zaorać
Avatar
walki / 11 lipca 2011 o 20:26
Waldi do Bandziora dobrze spotkajmy się wpadne do tych piask frajerz buraku p.... może w piątek 15 proponuje o 12;00 koło biedronką i zobaczymy kto będzie miał zrobione z d... średniowiecze. czekam
Avatar
Mieszkanka / 8 lipca 2011 o 23:32
Bandzior to robimy msze u Nas na ulicy ksiądz na bank przyjdzie haha;) nie przejmuj się tymi łbami co piszą głupoty pozdrowienia dla Ciebie
Avatar
Mieszkanka / 8 lipca 2011 o 23:21
Bandzior jestem za Tobą ;p słuchajcie jaki kościół jaki gość??? Każdy ich skazuje a nie znacie realiów to chyba oczywiste że osoby które znają ich najlepiej mogą o nich co kolwiek powiedzieć że bandzior TO DOBRY CHŁOPAK I GRZECZNY i zawsze będę za nim a co Ty kur*** wiesz o więzieniu byłeś siedziałeś to do Waldka H** złamanego NIE WYTRZYMAŁ bys tam nawet dnia ani godziny bo by Cię tak język od lizania dupy bolał. Fraj*** nazwisk szukasz to leć na psy na pewno Ci podadzą a co do sąsiadów to akurat z bandziora ulicy nikt by go nie bronił wiesz bo znam ich i wiem jak jest najlepiej człowieka skreślić nie??? JE**B*A*Ć kUR***
Bandzior jestem za Tobą ;p słuchajcie jaki kościół jaki gość??? Każdy ich skazuje a nie znacie realiów to chyba oczywiste że osoby które znają ich najlepiej mogą o nich co kolwiek powiedzieć że bandzior TO DOBRY CHŁOPAK I GRZECZNY i zawsze będę za nim a co Ty kur*** wiesz o więzieniu byłeś siedziałeś to do Waldka H** złamanego NIE WYTRZYMAŁ bys tam nawet dnia ani godziny bo by Cię tak język od lizania dupy bolał. Fraj*** nazwisk szukasz to leć na psy na pewno Ci podadzą a co do sąsiadów to akurat z bandziora ulicy nikt by go nie bronił wies... rozwiń
Avatar
Bandzior / 8 lipca 2011 o 16:23
~waldi~do ciebie pajacu! co ty wogole pier***isz parowo w d*** walona ty je***y agrescie! nie znasz mnie ! nie wiesz calkiem nic a pier***isz!jak bysmy sie spotkali to strach nie pozwolilby ci powiedziec ani jednego slowa smieciu! i tak samo co do tych wszystkich co pisza tu farmazony! kto wogole jakies 70 sklepow w 10 miechow wymyslil ze sie ktos przyznal? co ty pier***isz idioto!!! i co do bmw to stry i rozje***y to jestes ty i za nazwiska jakie kolwiek i imiona walony w d*** mozesz byc!! hahaha pozdrowienia dla ludzi ktorzy wiedza kakie sa realia a frajerow takich jak co niektorzy tutaj w komentarzach, jebac!!!
~waldi~do ciebie pajacu! co ty wogole pier***isz parowo w d*** walona ty je***y agrescie! nie znasz mnie ! nie wiesz calkiem nic a pier***isz!jak bysmy sie spotkali to strach nie pozwolilby ci powiedziec ani jednego slowa smieciu! i tak samo co do tych wszystkich co pisza tu farmazony! kto wogole jakies 70 sklepow w 10 miechow wymyslil ze sie ktos przyznal? co ty pier***isz idioto!!! i co do bmw to stry i rozje***y to jestes ty i za nazwiska jakie kolwiek i imiona walony w d*** mozesz byc!! hahaha ... rozwiń
Avatar
waldi / 7 lipca 2011 o 00:02
.. powiem tak jakby się trafiło nie daj boże żeby ciebie skubneli z twojego majątku ? to co byś wtedy powiedział zle ci nie życze ale albo nie masz pojęcia albo liżesz im d***.
Avatar
gość / 6 lipca 2011 o 23:20
Nie wiem, nie nadążasz człowieku za tym co się dzieje w sprawie? Najwidoczniej nie, skoro wspominasz o więzieniu a podobno jesteś tak świetnie doinformowany Nikt mnie niczym nie wspierał, a już napewno nie oni bo się tym nie zajmowali. Co za prymitywne myślenie. Jeśli wg ciebie "fajki i wódeczka" to priorytet w życiu to ci gratuluję.
Avatar
waldek / 6 lipca 2011 o 19:59
najlepiej jak im zrobisz paczką do więzienia tyle razy cię wspierali fajkami i wódeczką teraz ty im pomoż . a jak niechce ci się rozmawiać ty zamknij d.......
Avatar
gość / 6 lipca 2011 o 18:25
Chodzenie do kościoła nie oznacza że ktoś jest grzeczny o porządny więc to akurat ŻADEN argument. Nie wiesz do czego sie przyznali, skąd w ogóle bierzesz takie informacje?! z sąsiedzich ploteczek? Nie chce mi się z Tobą dłużej dyskutować, sprawa jest zamknięta. Koniec.
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pisząc o Lublinie pomylił Bystrzycę z Wieprzem!
Wiersze między newsami

Pisząc o Lublinie pomylił Bystrzycę z Wieprzem! 1 0

Stanisław Barańczak wykorzystał Lublin w wierszu o… Dublinie. Wysyłając znajomym wierszowaną kartkę pocztową przywołał nasze miasto. Ale jak!

Już za chwilę zmiany w przepisach na prawo jazdy. Dodatkowe opłaty i szkolenie dla kierowców

Już za chwilę zmiany w przepisach na prawo jazdy. Dodatkowe opłaty i szkolenie dla kierowców 5 4

Jeżeli po 4 czerwca zdacie egzamin na prawo jazdy kategorii B, to szykujcie dodatkowe 300 złotych. Rząd wprowadza obowiązkowe szkolenia dla młodych kierowców.

Księgarnie się zamykają, ale on otwiera nową. W centrum Lublina

Księgarnie się zamykają, ale on otwiera nową. W centrum Lublina 0 2

Wbrew tendencji do zamykania księgarni stacjonarnych, w budynku Sądu Okręgowego powstała „Księgarnia sądowa”. Ma już pierwszych klientów.

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście

Mieszkańcy chcą ograniczeń w dostępności alkoholu w mieście 7 5

W Białej Podlaskiej trwają kilkudniowe konsultacje społeczne w sprawie liczby zezwoleń na sprzedaż alkoholu. Na pierwszym spotkaniu większość mieszkańców była za ograniczeniem dostępności alkoholu w mieście.

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka

Sąd poprosił o nagrania z TVP i TVN. Chodzi o sprawę Krzysztofa Żuka 0 13

Jeszcze w tym tygodniu ma zapaść decyzja, czy sędzia, której prezydent Lublina zarzucił brak obiektywizmu, zostanie odsunięta od wyrokowania w jego sprawie. Chodzi o spór toczący się przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym, gdzie Krzysztof Żuk broni się przed usunięciem ze stanowiska w Ratuszu przez wojewodę lubelskiego.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 13 20

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 5 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 38 2

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 50 4

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 125 24

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 41 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!