Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

1 czerwca 2009 r.
11:39
Edytuj ten wpis

Pijany kierowca spowodował wypadek. Zginęła jego matka

0 18 A A

Marek S. wjechał swoim fiatem na zaparkowany przy drodze dostawczy renault. W wypadku, do którego doszło dziś rano w miejscowości Stawek (gm. Spiczyn), zginęła pasażerka - jego matka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Marek S. jechał fiatem trasą Łuszczów - Kijany. Obok niego siedziała matka. Warunki na drodze były dobre. Około godziny 6.30 fiat najechał na tył dostawczego renaulta, który stał zaparkowany przy drodze.

Uderzył w ten pojazd prawą stroną, gdzie siedziała pasażerka. Kobieta zginęła na miejscu. Jej synowi nic się nie stało. Przed poważniejszymi obrażeniami uratowała go poduszka.

Pochodzący z gminy Spiczyn Marek S. był pijany.

- Alkomat pokazał u niego ponad 3,5 promila alkoholu - mówi Sławomir Cielniak, z policji w Łęcznej.
(er)

Komentarze 18

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 7 czerwca 2009 o 21:27
Gość napisał:
Popieram tą wypowiedz , czasu się nie cofnie a moim zdaniem matka przynajmniej będzie miała wieczny spokój , bo nie bedzie patrzeć na wybryki synów nie mam do nich nic ale ona też nie miała słodko z nimi, z tego co słyszałam różnie bywało w ich domu a jak Marek jest taki w porządku to czemu jego żona wylądowała w szpitalu , może coś w końcu dotrze do tego pustego łba i opamięta się mimo że już jest za póżno , w takim wypadku wolałabym sama umrzeć i nie nosić takiego ciężaru jaki mu teraz pozostał , chyba że nie ma skrupułów i spłynie to po nim jak po kaczce.


Jak tak sobie czytam wasze pier***enie o nieswoich sprawach to mi was trochę zal. ku*** czy ktoś naprawdę znał ich że tak może pisać co zadałem pytanie ku*** mać. I on nie bił żony tylko jego żona miała problemy zdrowotne, on jej ani razu nie uderzył. Ich sąsiedzi so tak poje***i że się cieszyli z tego że jego matka nie żyje a on w więzieniu, to są kompletne chamy. tylko tyle wam powiem bo szkoda słów nic nie wiecie o sprawie a tylko pier***icie beż sęsu pilnujcie swoich spraw.


Jak tak sobie czytam wasze pier***enie o nieswoich sprawach to mi was trochę zal. ku*** czy ktoś naprawdę znał ich że tak może pisać co zadałem pytanie ku*** mać. I on nie bił żony tylko jego żona miała problemy zdrowotne, on jej ani razu nie uderzył. Ich sąsiedzi so tak poje***i że się cieszyli z tego że jego matka nie żyje a on w więzieniu, to są kompletne chamy. tylko tyle wam powiem bo szkoda słów nic nie wiecie o sprawie a tylko pier***icie beż sęsu pilnujcie swoich spraw. rozwiń
Avatar
lkajhd / 6 czerwca 2009 o 20:10
znajomy napisał:
żona w szpitalu wylądowała bo już przed ślubem coś z głową miała


A Ty masz cos z łbem ;/
Avatar
margola / 6 czerwca 2009 o 20:08
*sylwia* napisał:
Tak najlepiej to zawsze kogoś widzieć do okoła a siebie juz nie. Jak narazie to wszyscy z Jawidza to jedne alkoholiki. i chyba trzeba sie w koncu bardziej zajac tymi co jezdza po alkoholu i dawac wieksze kary . spieszyło mu sie chyba na drugi swiat tylko ze zabił osobe ktora byla wspaniała osoba no ale moze jasli to by ona kierowała to by do takiej tragedii nie doszło . ale sadze ze Marek przyjedzie ten ostatni raz pozegnac swoja kochana mame na pogrzebie .




Taaaa? Wszyscy z Jawidza to jedne alkoholiki <------ hah, zalatuje wiejską gwarą z daleka. Poza tym, wiesz jak się nazywa to co napisałaś? Błąd indywidualizmu. Zbyt generalizujesz.

Gdyby, gdyby.... Gdybać to sobie można. Stało się i już. I to jest Marka wina, jego cholerna wina...




Taaaa? Wszyscy z Jawidza to jedne alkoholiki <------ hah, zalatuje wiejską gwarą z daleka. Poza tym, wiesz jak się nazywa to co napisałaś? Błąd indywidualizmu. Zbyt generalizujesz.

Gdyby, gdyby.... Gdybać to sobie można. Stało się i już. I to jest Marka wina, jego cholerna wina... rozwiń
Avatar
Współczująca osoba ;( / 5 czerwca 2009 o 21:44
[size="4"][/size][color="#000000"][/color]Boże ja bardzo wsółczuje rodzinie i dziecku ...co jechało styłu i naszczęście jemu sie nic nie stało ,ogromna tragedia ...Spozywaj w spokoju kobieto
Avatar
~anonim~ / 5 czerwca 2009 o 19:04
Pan Bóg osądza żywych i umarłych
Avatar
znajomy / 5 czerwca 2009 o 17:19
żona w szpitalu wylądowała bo już przed ślubem coś z głową miała
Avatar
Gość / 4 czerwca 2009 o 20:52
Gość napisał:
~Tomek~ od kiedy w Jawidzu masz sklep otwarty od 06:00? Marek Sz. to wilebiciel trunków od Darka Sz. On ciągle jęździł pijany i w końcu musiało dojść do nieszczęścia, a matka o tym wiedziała, ale zaprzeczała przed ludżmi. tragedia byłaby jeszcze większa gdyby wjechał na przykład w dzieci czekające na gimbusa. A jego jedynym kłopotem był alkoholizm.


Popieram tą wypowiedz , czasu się nie cofnie a moim zdaniem matka przynajmniej będzie miała wieczny spokój , bo nie bedzie patrzeć na wybryki synów nie mam do nich nic ale ona też nie miała słodko z nimi, z tego co słyszałam różnie bywało w ich domu a jak Marek jest taki w porządku to czemu jego żona wylądowała w szpitalu , może coś w końcu dotrze do tego pustego łba i opamięta się mimo że już jest za póżno , w takim wypadku wolałabym sama umrzeć i nie nosić takiego ciężaru jaki mu teraz pozostał , chyba że nie ma skrupułów i spłynie to po nim jak po kaczce.


Popieram tą wypowiedz , czasu się nie cofnie a moim zdaniem matka przynajmniej będzie miała wieczny spokój , bo nie bedzie patrzeć na wybryki synów nie mam do nich nic ale ona też nie miała słodko z nimi, z tego co słyszałam różnie bywało w ich domu a jak Marek jest taki w porządku to czemu jego żona wylądowała w szpitalu , może coś w końcu dotrze do tego pustego łba i opamięta się mimo że już jest za póżno , w takim wypadku wolałabym sama umrzeć i nie nosić takiego ciężaru jaki mu teraz pozostał , chyba że nie ma ... rozwiń
Avatar
*sylwia* / 4 czerwca 2009 o 12:01
Tak najlepiej to zawsze kogoś widzieć do okoła a siebie juz nie. Jak narazie to wszyscy z Jawidza to jedne alkoholiki. i chyba trzeba sie w koncu bardziej zajac tymi co jezdza po alkoholu i dawac wieksze kary . spieszyło mu sie chyba na drugi swiat tylko ze zabił osobe ktora byla wspaniała osoba no ale moze jasli to by ona kierowała to by do takiej tragedii nie doszło . ale sadze ze Marek przyjedzie ten ostatni raz pozegnac swoja kochana mame na pogrzebie .
Avatar
KickYourAss*Mf. / 3 czerwca 2009 o 12:02
co sie narobiło to tragedia ale i sie nie odstanie, przynajmniej teraz to już sie od tego chlania odzwyczaji, a teraz kto chętny na rakiety niech będzie w kontakcie z rodziną, zobaczymy kto jego prawdziwy kolega - czas próby nastał, [color="#FF0000"]TRZYMAJ sie Marek jesteśmy z Tobą!![/color]
Avatar
a / 2 czerwca 2009 o 22:16
brak słów, Marek coś Ty narobił [*]
Avatar
Gość / 7 czerwca 2009 o 21:27
Gość napisał:
Popieram tą wypowiedz , czasu się nie cofnie a moim zdaniem matka przynajmniej będzie miała wieczny spokój , bo nie bedzie patrzeć na wybryki synów nie mam do nich nic ale ona też nie miała słodko z nimi, z tego co słyszałam różnie bywało w ich domu a jak Marek jest taki w porządku to czemu jego żona wylądowała w szpitalu , może coś w końcu dotrze do tego pustego łba i opamięta się mimo że już jest za póżno , w takim wypadku wolałabym sama umrzeć i nie nosić takiego ciężaru jaki mu teraz pozostał , chyba że nie ma skrupułów i spłynie to po nim jak po kaczce.


Jak tak sobie czytam wasze pier***enie o nieswoich sprawach to mi was trochę zal. ku*** czy ktoś naprawdę znał ich że tak może pisać co zadałem pytanie ku*** mać. I on nie bił żony tylko jego żona miała problemy zdrowotne, on jej ani razu nie uderzył. Ich sąsiedzi so tak poje***i że się cieszyli z tego że jego matka nie żyje a on w więzieniu, to są kompletne chamy. tylko tyle wam powiem bo szkoda słów nic nie wiecie o sprawie a tylko pier***icie beż sęsu pilnujcie swoich spraw.


Jak tak sobie czytam wasze pier***enie o nieswoich sprawach to mi was trochę zal. ku*** czy ktoś naprawdę znał ich że tak może pisać co zadałem pytanie ku*** mać. I on nie bił żony tylko jego żona miała problemy zdrowotne, on jej ani razu nie uderzył. Ich sąsiedzi so tak poje***i że się cieszyli z tego że jego matka nie żyje a on w więzieniu, to są kompletne chamy. tylko tyle wam powiem bo szkoda słów nic nie wiecie o sprawie a tylko pier***icie beż sęsu pilnujcie swoich spraw. rozwiń
Avatar
lkajhd / 6 czerwca 2009 o 20:10
znajomy napisał:
żona w szpitalu wylądowała bo już przed ślubem coś z głową miała


A Ty masz cos z łbem ;/
Avatar
margola / 6 czerwca 2009 o 20:08
*sylwia* napisał:
Tak najlepiej to zawsze kogoś widzieć do okoła a siebie juz nie. Jak narazie to wszyscy z Jawidza to jedne alkoholiki. i chyba trzeba sie w koncu bardziej zajac tymi co jezdza po alkoholu i dawac wieksze kary . spieszyło mu sie chyba na drugi swiat tylko ze zabił osobe ktora byla wspaniała osoba no ale moze jasli to by ona kierowała to by do takiej tragedii nie doszło . ale sadze ze Marek przyjedzie ten ostatni raz pozegnac swoja kochana mame na pogrzebie .




Taaaa? Wszyscy z Jawidza to jedne alkoholiki <------ hah, zalatuje wiejską gwarą z daleka. Poza tym, wiesz jak się nazywa to co napisałaś? Błąd indywidualizmu. Zbyt generalizujesz.

Gdyby, gdyby.... Gdybać to sobie można. Stało się i już. I to jest Marka wina, jego cholerna wina...




Taaaa? Wszyscy z Jawidza to jedne alkoholiki <------ hah, zalatuje wiejską gwarą z daleka. Poza tym, wiesz jak się nazywa to co napisałaś? Błąd indywidualizmu. Zbyt generalizujesz.

Gdyby, gdyby.... Gdybać to sobie można. Stało się i już. I to jest Marka wina, jego cholerna wina... rozwiń
Avatar
Współczująca osoba ;( / 5 czerwca 2009 o 21:44
[size="4"][/size][color="#000000"][/color]Boże ja bardzo wsółczuje rodzinie i dziecku ...co jechało styłu i naszczęście jemu sie nic nie stało ,ogromna tragedia ...Spozywaj w spokoju kobieto
Avatar
~anonim~ / 5 czerwca 2009 o 19:04
Pan Bóg osądza żywych i umarłych
Avatar
znajomy / 5 czerwca 2009 o 17:19
żona w szpitalu wylądowała bo już przed ślubem coś z głową miała
Avatar
Gość / 4 czerwca 2009 o 20:52
Gość napisał:
~Tomek~ od kiedy w Jawidzu masz sklep otwarty od 06:00? Marek Sz. to wilebiciel trunków od Darka Sz. On ciągle jęździł pijany i w końcu musiało dojść do nieszczęścia, a matka o tym wiedziała, ale zaprzeczała przed ludżmi. tragedia byłaby jeszcze większa gdyby wjechał na przykład w dzieci czekające na gimbusa. A jego jedynym kłopotem był alkoholizm.


Popieram tą wypowiedz , czasu się nie cofnie a moim zdaniem matka przynajmniej będzie miała wieczny spokój , bo nie bedzie patrzeć na wybryki synów nie mam do nich nic ale ona też nie miała słodko z nimi, z tego co słyszałam różnie bywało w ich domu a jak Marek jest taki w porządku to czemu jego żona wylądowała w szpitalu , może coś w końcu dotrze do tego pustego łba i opamięta się mimo że już jest za póżno , w takim wypadku wolałabym sama umrzeć i nie nosić takiego ciężaru jaki mu teraz pozostał , chyba że nie ma skrupułów i spłynie to po nim jak po kaczce.


Popieram tą wypowiedz , czasu się nie cofnie a moim zdaniem matka przynajmniej będzie miała wieczny spokój , bo nie bedzie patrzeć na wybryki synów nie mam do nich nic ale ona też nie miała słodko z nimi, z tego co słyszałam różnie bywało w ich domu a jak Marek jest taki w porządku to czemu jego żona wylądowała w szpitalu , może coś w końcu dotrze do tego pustego łba i opamięta się mimo że już jest za póżno , w takim wypadku wolałabym sama umrzeć i nie nosić takiego ciężaru jaki mu teraz pozostał , chyba że nie ma ... rozwiń
Avatar
*sylwia* / 4 czerwca 2009 o 12:01
Tak najlepiej to zawsze kogoś widzieć do okoła a siebie juz nie. Jak narazie to wszyscy z Jawidza to jedne alkoholiki. i chyba trzeba sie w koncu bardziej zajac tymi co jezdza po alkoholu i dawac wieksze kary . spieszyło mu sie chyba na drugi swiat tylko ze zabił osobe ktora byla wspaniała osoba no ale moze jasli to by ona kierowała to by do takiej tragedii nie doszło . ale sadze ze Marek przyjedzie ten ostatni raz pozegnac swoja kochana mame na pogrzebie .
Avatar
KickYourAss*Mf. / 3 czerwca 2009 o 12:02
co sie narobiło to tragedia ale i sie nie odstanie, przynajmniej teraz to już sie od tego chlania odzwyczaji, a teraz kto chętny na rakiety niech będzie w kontakcie z rodziną, zobaczymy kto jego prawdziwy kolega - czas próby nastał, [color="#FF0000"]TRZYMAJ sie Marek jesteśmy z Tobą!![/color]
Avatar
a / 2 czerwca 2009 o 22:16
brak słów, Marek coś Ty narobił [*]
Zobacz wszystkie komentarze 18

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kraśnik: Wycinka drzew w ramach… rewitalizacji zieleni miejskiej

Kraśnik: Wycinka drzew w ramach… rewitalizacji zieleni miejskiej 0 0

Mieszkańcy dzielnicy fabrycznej Kraśnika mają wątpliwości co do legalności wycinki drzew w lasku przy ul. Szpitalnej. Ich zdaniem to najgorszy czas na tego typu prace. Drzewa są zielone i trwa okres lęgowy. Urzędnicy zapewniają, że wszystko odbyło się zgodne z prawem.

Damian Panek: Trudno usunąć z pamięci mecz z Unią Hrubieszów

Damian Panek: Trudno usunąć z pamięci mecz z Unią Hrubieszów 0 0

ROZMOWA Z Damianem Pankiem, byłym trenerem Orląt Spomlek Radzyń Podlaski

Silesian Art Collective i Stanisław Soyka w Puławach
23 czerwca 2018, 18:30

Silesian Art Collective i Stanisław Soyka w Puławach 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 18.30 na dziedzińcu Pałacu Marynki w Puławach odbędzie się koncert plenerowy z udziałem Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective i Stanisława Soyki.

Żniwa będą wcześniej, ale zboża będzie mniej. Owoców też. Wszystko przez suszę

Żniwa będą wcześniej, ale zboża będzie mniej. Owoców też. Wszystko przez suszę 0 1

Żniwa będą wcześniej, ale zboża będzie mniej. Mniejsze będą też zbiory owoców. W naszym regionie najgorzej jest w m.in. w powiatach: radzyńskim, bialskim, parczewskim, łukowskim i tomaszowskim

Wielka Bitwa

Wielka Bitwa 0 0

Alatus Mortis jest już tuż u bram Magicznych Ogrodów… Krasnoludzcy wojownicy są w najwyższej gotowości bojowej! Bitwa z mrocznymi siłami rozpocznie się w parku już w najbliższy weekend. Czy przesądzi o losach Magicznych Ogrodów?

Cała żużlowa Polska zazdrości nam drużyny i kibiców!

Cała żużlowa Polska zazdrości nam drużyny i kibiców! 7

Znakomicie w Nice 1. lidze żużlowej spisuje się zespół Speed Car Motor Lublin.

Inwestuj(e)my w zawodowych fachowców
galeria

Inwestuj(e)my w zawodowych fachowców 0 0

Pracodawcy szukają ludzi z niezbędnymi kwalifikacjami i doświadczeniem, ale nie chcą ponosić dodatkowych kosztów dokształcania.

Miliony z RPO trafią na edukację

Miliony z RPO trafią na edukację 0

Samorządy chętnie sięgają do skarbonki Regionalnego Programu Operacyjnego. Dzięki unijnym środkom 112 szkół podstawowych, gimnazjów i liceów z województwa lubelskiego zainwestowało w swoje szkoły. Wiele z nich doposażyło pracownie, tworząc przy tym dodatkowe możliwości rozwoju dla uczniów.

Przyroda w powiększeniu
galeria

Przyroda w powiększeniu 0

Janów Lubelski. Małe miasteczko w województwie lubelskim. Największy atut? Bez wątpienia przyroda!

Profilaktyka kluczem do zdrowia mieszkańców

Profilaktyka kluczem do zdrowia mieszkańców 0

Zdrowie społeczeństwa to jeden z czynników, które warunkują jego rozwój, zaś skuteczna profilaktyka i promocja zdrowia pozwalają znacznie obniżyć ogólne koszty przeznaczone na leczenie. Samorząd Województwa Lubelskiego, w ramach swoich zadań, tworzy strategie oraz wytyczne wspierające wdrażanie profilaktyki zdrowotnej.

Pomysłowy i przemysłowy powiat świdnicki
galeria

Pomysłowy i przemysłowy powiat świdnicki 0 1

Powiat świdnicki najczęściej bywa kojarzony z produkcją śmigłowców i motocykli – słynnych „wuesek”, które przez dekady powstawały w PZL – Świdnik. Sama stolica powiatu (miasto Świdnik) narodziła się jako osiedle robotnicze wokół fabryki w I połowie XX w. Skojarzenie z przemysłem lotniczym jest więc właściwe... ale tylko częściowo, bo powiat ma więcej atutów i zachęca inwestorów do ich wykorzystania w biznesie.