poniedziałek, 19 marca 2018 r.

Lubelskie

PiS na wojnie z PSL o majątek. Awantura o nieruchomości LODR

Dodano: 11 lipca 2016, 08:21

Jeden z banerów wywieszony w Sitnie
Jeden z banerów wywieszony w Sitnie

Marszałek z PSL kontra politycy PiS w boju o nieruchomości Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego. Województwo przejmuje budynki uprzedzając decyzję Sejmu o przekazaniu ośrodków Ministrowi Rolnictwa. „Nie mamy już prawa do tej siedziby! Dziękujemy naszemu dyrektorowi i marszałkowi! – taki napis zawisł wczoraj na pałacu w Sitnie, gdzie odbywała się największa w regionie wystawa rolnicza.

Nie spodziewałem się tego – nie kryje Antoni Skrabucha (PSL), dyrektor Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli, organizator trzydniowej Wystawy Zwierząt Hodowlanych, Maszyn i Urządzeń Rolniczych w Sitnie koło Zamościa. – Te banery zostały wywieszone przed mszą. Nikt mnie o tym nie informował. Myślę, że zrobił to ktoś ze związkowców.

Marszałek: To dla dobra regionu. PiS oburzone

Marszałek Sławomir Sosnowski (PSL) tłumaczy, że akceptując wniosek dyrektora LODR zarząd działał na rzecz regionu. – Przejmując LODR województwo otrzymało prawo do tych nieruchomości i ten majątek

Artykuł premium
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni
Czytaj więcej o: polityka PiS PSL rolnictwo Sitno
bezpartyjny
Użytkownik niezarejestrowany
bezpartyjny
(22) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

bezpartyjny
bezpartyjny (12 lipca 2016 o 12:48) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Hahhaha, dokładnie, brawo!!! To ostatnie szanse na przywłaszczenie czegoś przez ZSL.
Rozwiń
Gość
Gość (12 lipca 2016 o 12:43) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
BRAWO! Trzeba się bronić przed zawłaszczaniem wszystkiego przez PiS. To była jedyna słuszna decyzja!
Rozwiń
bezpartyjny
bezpartyjny (12 lipca 2016 o 12:31) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Nepotyzm i psucie państwa przez PIS? :) Przecież nepotyzm jest synonimem PSLu. Nie rozumiesz, że to knucie to tylko i wyłacznie robienie na złość? ODR wychodzi spod władania PSLowców, wiec trzeba jej utrudnić życie najbardziej jak się da, a przy okazji być może ułatwić swoim, bo przeciez jak ODRu nie będzie stać na dzierżawę sadów czy pasiek, to napewno będzie stac kogoś innego - zupełnie "przypadkowo" będzie to jakiś lokalny działacz zielonego badyla. Zrobią na złość, wpędzą ODR w kłopoty, a następcy będą musieli albo zwolnić ludzi albo jakoś inaczej łatac problemy budżetowe - co na to ZSLowcy? Standardowo! "Jak mu rządziliśmy, to było dobrze, a teraz to zwalniają i nie dają podwyzek." Myślisz, że za rok czy dwa walczący o pracę będą winić o swój los psujących dzisiaj wszystko ZSLowców? Czy obecnie ktoś pamięta, że to ZSL z Pawlakiem na czele zapewnił nam najdroższy gaz i ropę? Ktoś wini ZSLowców o nordstream? Ktoś wini ZSLowców o odpuszczenie w kwestii wsi i nierówne dopłaty? Nie, teraz wszystko to wina PISu, bo aktualnie rządzi PIS. Poprzednicy się wybielili i udają, że nie wiedzą co było. ZSL musi zniknąć z życia politycznego, samorządowego i instytucjonalnego, niestety tego nie da się zrobić w rok czy dwa, tu trzeba przeczekać co najmniej jedno pokolenie.
Rozwiń
Gość
Gość (12 lipca 2016 o 11:07) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
To efekt nepotyzmu i psucia państwa przez PIS w każdej dziedzinie. Gdzie obietnice wyborcze, gdzie wyrównanie dopłat, wracamy do komuny
Rozwiń
Gość
Gość (12 lipca 2016 o 08:05) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
W imię partyjnych interesów przemilcza się ludobójstwo na Ukrainie, nic nie mówi się o masowych zbrodniach popełnionych na Polakach - ziemianach, czyli rolnikach. W Polsce nadal nie jest ważny człowiek, jego niezbywalne prawo do życia i konstytucyjne prawo do własności! W Polsce nadal rządzi partyjniactwo, polityczna poprawność i interes pewnej grupy, która uważa się za uprzywilejowaną.
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (22)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!