Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

17 lipca 2014 r.
11:36
Edytuj ten wpis

Po pijanemu wjechał do rowu. Uciekł, a 4-letniego syna zostawił na drodze

Autor: Zdjęcie autora (p.p.)
59 12 A A

Pijak-kierowca i wyrodny ojciec w jednej osobie - tak można określić 32-latka z gminy Modliborzyce. Nawet policjanci byli zszokowani zachowaniem mężczyzny.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do zdarzenia doszło w środę. - Około godz. 13 policjanci otrzymali zgłoszenie, że w Woli Potockiej kierowca stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. Ze zgłoszenia wynikało także, że w samochodzie oprócz kierowcy znajdowało się małe dziecko - mówi Kamil Gołębiowski z KWP w Lublinie.

Kiedy policjanci dotarli na miejsce, peugeota już nie było w rowie. Kierowca uciekł, ale zostawił na drodze swojego 4-letniego syna. - Na szczęście malcem zaopiekowali się mieszkańcy okolicznych domów. Wystraszony chłopczyk sam biegał po ulicy - opowiada Kamil Gołębiowski.
Policjanci z Modliborzyc bez trudu namierzyli i zatrzymali kierowcę peugeota. Miał blisko 3 promile alkoholu. Po syna przyjechała matka chłopca.

Pijany ojciec trafił do policyjnego aresztu. Teraz 32-latkowi grozi odpowiedzialność za jazdę po pijanemu oraz narażenie dziecka na niebezpieczeństwo. W sumie może mu grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
... / 18 lipca 2014 o 00:23

Pani gratulujemy partnera. 

Avatar
dr. wacek / 17 lipca 2014 o 23:55

strachy na lachy sam się ukaże rok na trzy lata w zawieszeniu rzecz jasna. Nikomu krzywdy nie zrobił zagrozenia dla innych uczestników nie było, a malec fanrazjuje jechał z mamuśką a mamuśka jechała za mężem bo węszyła jakąś zdradę a teraz chce się zemścić. Ach te baby. facet z tego wszystkiego wypił ale to już było po ...

Avatar
Gość / 17 lipca 2014 o 19:41

Po wypadku dzieciak uciekł widząc jakiego durnego ma ojca.

Ojciec to policjant ?

Avatar
Antoń / 17 lipca 2014 o 17:24

Nie róbcie z igłów widłów. Chłopak jak ma 4 lata skończone to trzeba coby się otrzaskał z życiem. Zimno nie jest to zabawa na słońcu smykowi nie zawadzi. Może ojciec załatwiał jakąś ważną sprawę, żeby i chłopak miał dobrze. A kapusi trzeba tępić!

Avatar
Aśka Lublin / 17 lipca 2014 o 17:12

jeden kochajacy tatus upiekl dziecko w aucie ,drugi wiozl i zostawil dziecko z 3 promilami.tak opiekuja sie tatusiowie dziecmi

A Pani to z tych "kochających mamuś", co od tatusiów chcą wyłącznie wysokich alimentów na waciki? Skoro "murzyn zrobił swoje...".

Jeden przypadek nie przesądza o całości.

Avatar
normalny Polak ... / 17 lipca 2014 o 15:16

"smutna refleksjo" jesteś durna iobrażasz cały naród. Ja jestem przeciw używaniu pojazdów mechanicznych pod wpływem, ale tez uważam, że nieraz są okoliczności mogące usprawiedliwić taka sytuacje. Chociażby spóźnienie do przedszkola, czy do pracy i wcale nie uważam, ze mam genetyczny, jak piszesz, deficyt intelektualny, Ludzie po prostu w różnych sytuacjach życiowych musza reagować szybko i zdecydowanie. Nie bierzesz pod uwagę okoliczności, a wyrokujesz obrażając cały polski naród!

Avatar
llubellak@op.pl / 17 lipca 2014 o 14:36

Anna to stara hipsterka co wciąga klej uszami! nie gadaj głupot bo Ci balkon spadnie na ten cymbał! matki też potrafią pokazać na co je stać, zresztą KTOŚ przytoczył idealny przykład, mamusia przyjechał z powiatu Leskiego do Sanoka na zakupy!

Avatar
ktoś / 17 lipca 2014 o 13:57

Anka nie oceniaj wszystkich ja wychowałem dwóch synów jeden ma 14lat drugi 9 i wskoczyłbym za nimi w ogień , a zdarza się że i matka nie potrafi się zaopiekować dzieckiem nie tak dawno policja wybijała szybę bo mama poszła z koleżanką na zakupy.

Avatar
Anna / 17 lipca 2014 o 12:53

jeden kochajacy tatus upiekl dziecko w aucie ,drugi wiozl i zostawil dziecko z 3 promilami.tak opiekuja sie tatusiowie dziecmi

Avatar
fish1 / 17 lipca 2014 o 12:43

Po wypadku dzieciak uciekł widząc jakiego durnego ma ojca.

Avatar
... / 18 lipca 2014 o 00:23

Pani gratulujemy partnera. 

Avatar
dr. wacek / 17 lipca 2014 o 23:55

strachy na lachy sam się ukaże rok na trzy lata w zawieszeniu rzecz jasna. Nikomu krzywdy nie zrobił zagrozenia dla innych uczestników nie było, a malec fanrazjuje jechał z mamuśką a mamuśka jechała za mężem bo węszyła jakąś zdradę a teraz chce się zemścić. Ach te baby. facet z tego wszystkiego wypił ale to już było po ...

Avatar
Gość / 17 lipca 2014 o 19:41

Po wypadku dzieciak uciekł widząc jakiego durnego ma ojca.

Ojciec to policjant ?

Avatar
Antoń / 17 lipca 2014 o 17:24

Nie róbcie z igłów widłów. Chłopak jak ma 4 lata skończone to trzeba coby się otrzaskał z życiem. Zimno nie jest to zabawa na słońcu smykowi nie zawadzi. Może ojciec załatwiał jakąś ważną sprawę, żeby i chłopak miał dobrze. A kapusi trzeba tępić!

Avatar
Aśka Lublin / 17 lipca 2014 o 17:12

jeden kochajacy tatus upiekl dziecko w aucie ,drugi wiozl i zostawil dziecko z 3 promilami.tak opiekuja sie tatusiowie dziecmi

A Pani to z tych "kochających mamuś", co od tatusiów chcą wyłącznie wysokich alimentów na waciki? Skoro "murzyn zrobił swoje...".

Jeden przypadek nie przesądza o całości.

Avatar
normalny Polak ... / 17 lipca 2014 o 15:16

"smutna refleksjo" jesteś durna iobrażasz cały naród. Ja jestem przeciw używaniu pojazdów mechanicznych pod wpływem, ale tez uważam, że nieraz są okoliczności mogące usprawiedliwić taka sytuacje. Chociażby spóźnienie do przedszkola, czy do pracy i wcale nie uważam, ze mam genetyczny, jak piszesz, deficyt intelektualny, Ludzie po prostu w różnych sytuacjach życiowych musza reagować szybko i zdecydowanie. Nie bierzesz pod uwagę okoliczności, a wyrokujesz obrażając cały polski naród!

Avatar
llubellak@op.pl / 17 lipca 2014 o 14:36

Anna to stara hipsterka co wciąga klej uszami! nie gadaj głupot bo Ci balkon spadnie na ten cymbał! matki też potrafią pokazać na co je stać, zresztą KTOŚ przytoczył idealny przykład, mamusia przyjechał z powiatu Leskiego do Sanoka na zakupy!

Avatar
ktoś / 17 lipca 2014 o 13:57

Anka nie oceniaj wszystkich ja wychowałem dwóch synów jeden ma 14lat drugi 9 i wskoczyłbym za nimi w ogień , a zdarza się że i matka nie potrafi się zaopiekować dzieckiem nie tak dawno policja wybijała szybę bo mama poszła z koleżanką na zakupy.

Avatar
Anna / 17 lipca 2014 o 12:53

jeden kochajacy tatus upiekl dziecko w aucie ,drugi wiozl i zostawil dziecko z 3 promilami.tak opiekuja sie tatusiowie dziecmi

Avatar
fish1 / 17 lipca 2014 o 12:43

Po wypadku dzieciak uciekł widząc jakiego durnego ma ojca.