Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

28 września 2008 r.
13:46
Edytuj ten wpis

Policjanci przebierańcy wlepiali mandaty

0 13 A A

Nocą dwaj pijani mężczyźni, ubrani w odblaskowe kamizelki, udawali policjantów. Próbowali wlepiać mandaty i przeszukiwać ich bagaże.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
28-letni Marcin B. założył zieloną kamizelkę, 24-letni Piotr R. - pomarańczową. Poruszali się srebrnym fordem mondeo, mieli też lizak. Myśleli, że to wystarczy, żeby kierowcy brali ich za policjantów.

Kierowcy zatrzymywali się do kontroli, ale od razu orientowali się, że mają do czynienia z oszustami. Dzwonili po prawdziwą policję.

- Pierwszy telefon o fałszywych policjantach dyżurny komendy w Świdniku otrzymał dziś o godzinie 2.30 - mówi Anna Smarzak, z KWP w Lublinie. - Dzwonił kierowca z Chełma, który został zatrzymany do kontroli na obwodnicy Piask. Wyczuł od fałszywych policjantów alkohol. Poprosił ich o pokazanie legitymacji. Wówczas kazali mu odjechać, używając przy tym wulgarnych słów.

Zaraz potem zadzwonił mieszkaniec Piask. Twierdził, że "przebierańców” widział w Piaskach. Próbowali od niego wyłudzić pieniądze. Kazał im się wynosić.
Patrol policji zauważył oszustów w Brzezicach na obwodnicy Piask. Ich ford stał przy busie na ukraińskich numerach rejestracyjnych. Dwaj mężczyźni w kamizelkach odblaskowych przeszukiwali bagaż Ukraińca.

Oszustami okazali się dwaj mieszkańcy Świdnika: 28 - letni Marcin B. i 24 - letni Piotr P. Mieli po dwa promile alkoholu. Odpowiedzą za podszywanie się pod policję a jeden z nich również za jazdę po pijanemu.
(er)
.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~marcin~ / 19 października 2008 o 02:58
wcale tak nie bylo czego nie napisza ze mnie pobili
Avatar
polak / 1 października 2008 o 16:05
Nudzily sie chlopaki w Swidniku .Tu nic nie zarobisz,a pic trzeba.Nie martwcie sie prokyratura sciga prawdziwych policjantow przebierancom nic nie grozi.Niezlamaliscie etyki bo nie wiecie wktorym miejscu jest do zlamania
Avatar
mosquito / 29 września 2008 o 21:26
rzadkie jałopy !
Avatar
gromek / 29 września 2008 o 19:34
zawsze to 2 funkcjonariuszy wiecej, ...to oni stoja na strazy naszego bezpieczenstwa, kiedy my spimy.
Avatar
~gość~ / 29 września 2008 o 19:34
"Próbowali wlepiać mandaty i przeszukiwać ich bagaże" bagaże mandatów? Mała prośba do autora, naucz się pisać zanim coś tu zamieścisz.
Avatar
nick / 29 września 2008 o 16:03
a dla mnie booomba
to po prostu geniusze........
Avatar
Romek / 29 września 2008 o 11:35
Az miło popatrzeć jak sąsiad robi karierę
Brawo Piotruś Jesteśmy z tobą.
Avatar
olo / 29 września 2008 o 06:49
Jak patrzę na tych mośków, to zastanawiam się - gdzie kończą się GRANICE deb***IZMU? Bo patrząc na tych rosłych przecież głupków, to raczej nie zależy od wieku...
Avatar
kiciorek / 28 września 2008 o 22:49
No co niemiolem na winko to se z kolegom, tak poysleli ze morze poudawac tlosecke sobie panow polcjantow , i uzbierac sobie grosza na napoje.
Avatar
zenek / 28 września 2008 o 21:50
Pięknie, pięknie !!!!
W kamizelce z logo BUDIMEX udawać policjanta - trzeba być mistrzem intelektu ! No a drugim mistrzem jest ten, który dał się nabrać ;-)
Avatar
~marcin~ / 19 października 2008 o 02:58
wcale tak nie bylo czego nie napisza ze mnie pobili
Avatar
polak / 1 października 2008 o 16:05
Nudzily sie chlopaki w Swidniku .Tu nic nie zarobisz,a pic trzeba.Nie martwcie sie prokyratura sciga prawdziwych policjantow przebierancom nic nie grozi.Niezlamaliscie etyki bo nie wiecie wktorym miejscu jest do zlamania
Avatar
mosquito / 29 września 2008 o 21:26
rzadkie jałopy !
Avatar
gromek / 29 września 2008 o 19:34
zawsze to 2 funkcjonariuszy wiecej, ...to oni stoja na strazy naszego bezpieczenstwa, kiedy my spimy.
Avatar
~gość~ / 29 września 2008 o 19:34
"Próbowali wlepiać mandaty i przeszukiwać ich bagaże" bagaże mandatów? Mała prośba do autora, naucz się pisać zanim coś tu zamieścisz.
Avatar
nick / 29 września 2008 o 16:03
a dla mnie booomba
to po prostu geniusze........
Avatar
Romek / 29 września 2008 o 11:35
Az miło popatrzeć jak sąsiad robi karierę
Brawo Piotruś Jesteśmy z tobą.
Avatar
olo / 29 września 2008 o 06:49
Jak patrzę na tych mośków, to zastanawiam się - gdzie kończą się GRANICE deb***IZMU? Bo patrząc na tych rosłych przecież głupków, to raczej nie zależy od wieku...
Avatar
kiciorek / 28 września 2008 o 22:49
No co niemiolem na winko to se z kolegom, tak poysleli ze morze poudawac tlosecke sobie panow polcjantow , i uzbierac sobie grosza na napoje.
Avatar
zenek / 28 września 2008 o 21:50
Pięknie, pięknie !!!!
W kamizelce z logo BUDIMEX udawać policjanta - trzeba być mistrzem intelektu ! No a drugim mistrzem jest ten, który dał się nabrać ;-)
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Liga Mistrzów dla Realu Madryt!

Liga Mistrzów dla Realu Madryt! 0 1

W rozegranym w Kijowie finale najważniejszych europejskich rozgrywek „Królewscy” pokonali Liverpool 3:1. Bohaterem spotkania okazał się Gareth Bale, który zdobył dwa gole, a antybohaterem– bramkarz ekipy z Wysp Brytyjskich – Loris Karius

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor

Cechy wolicjonalne ważniejsze niż technika i taktyka, czyli opinie po meczu Chełmianka – Motor 7 1

Motor przedłużył swoje nadzieje na awans do II ligi dzięki sobotniej wygranej z Chełmianką (2:0). Jak spotkanie oceniają trenerzy obu zespołów?

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie
galeria

Maria Chomentowska, architekt, mistrzyni skrytości. Jej rozwiązania sprzed lat wciąż są nowatorskie 0 2

Nie była ani szczupła, ani gruba. Ani wysoka, ani niska. Włosy? Ciemny blond. Chyba. Pani Maria. Maria Chomentowska. Mistrzyni skrytości. Perfekcyjna i pracowita. Architekt wnętrz, projektantka. Zaproponowane przez nią kilkadziesiąt lat temu rozwiązania, nadal są nowatorskie. I świetnie się sprawdzają. Jej życie zawodowe podzielone na kilka okresów, dopiero teraz doczekało się pierwszej monograficznej wystawy i opracowania. Życie prywatne zostanie prywatnym już chyba na zawsze. Gdy najbliżsi chcieli zacząć zadawać pytania, już nie miał kto odpowiadać. Znajomi nigdy nie pytali, bo czuli, że pytać nie powinni

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą

Radomiak – Wisła 2:2. Puławy żegnają się z drugą ligą 2 12

Kolejki cudów nie było. Wisła powalczyła w Radomiu, ale urwała gospodarzom tylko jeden punkt po remisie 2:2. Znicz Pruszków i MKS Kluczbork wygrały swoje mecze. A to oznacza, że puławianie muszą przełknąć bardzo gorzką pigułkę. Właśnie zaliczyli drugi spadek z rzędu i w następnym sezonie zagrają w III lidze

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich
wiersze między newsami

"Czułe guziczki" nie są dla wszystkich 0 0

Amerykanka, kolekcjonerka sztuki, przyjaciółka Picassa, Hemingway’a i Fitzgeralda pisała także wiersze. Na koniec naszej poetyckiej akcji – spotkanie z Gertrude Stein. Bądźcie dzielni

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie

Avia – Podhale 1:4. Pierwsza wiosenna porażka u siebie 5 8

Piłkarze ze Świdnika ponieśli pierwszą w rundzie wiosennej porażkę na swoim stadionie. Zespół trenera Dominika Bednarczyka przegrał z Podhalem Nowy Targ 1:4, choć jako pierwszy zdobył tego dnia bramkę

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi

MKS Ryki – Stal Kraśnik 0:9. Sobotnie wyniki meczów IV Ligi 38 7

Opromieniona awansem do III ligi Stal Kraśnik dokonała kolejnej egzekucji. Tym razem zespół trenera Daniela Szewca rozgromił w Rykach tamtejszy MKS aż 9:0, a cztery gole zdobył Filip Drozd

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Lublin: Pikieta i przepychanki przed spotkaniem z Morawieckim. Premier odpowiedział [wideo, zdjęcia] 230 50

Do pikiety doszło przed dzisiejszym spotkaniem premiera Mateusza Morawieckiego z mieszkańcami Lublina

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo)

Chełmianka - Motor 0:2 (zapis relacji na żywo) 3 16

Motor pokonał w sobotę Chełmiankę 2:0 i przedłużył nadzieje na awans do II ligi. Swój mecz wygrała jednak także Resovia i podopieczni trenera Piotra Zasady ciągle tracą do rywali cztery punkty.

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków"
galeria

Premier Mateusz Morawiecki w Białej Podlaskiej: "Spełniamy marzenia Polaków" 60 64

Premier Mateusz Morawiecki przekazał klucze lokatorom Mieszkań Plus w Białej Podlaskiej. – Tu rozpoczynamy program który jest alternatywą dla rzeczywistości która do tej pory panowała – powiedział szef rządu.

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum"

Zarząd puławskich Azotów odpowiada związkowcom: Nie będzie "Bizancjum" 1 6

Władze puławskich Zakładów Azotowych odpowiadają na zarzuty wysuwane przez związkowców o wysokich kosztach utrzymania menedżerów nowego pionu handlowego. Kopiowanie „bizantyjskich zwyczajów”, jak zapewnia zarząd firmy, to nieprawda

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie

Przeczytaj zanim wybierzesz się na imprezę lub przyjęcie 0 0

Tylko wnikliwy obserwator, a takim był pan Larkin, potrafi określić pozycję społeczną patrząc w kieliszek. W czyjś kieliszek. I w swój kieliszek

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Setki światełek zaświeciły podczas koncertu w Lublinie [zdjęcia] 21 1

Drugiego dnia Kulturaliów w Lublinie zobaczyć można było m.in. Kamp!, The Dumplings i Myslovitz

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana

Górnik gra z Rakowem. Liczy się tylko wygrana 1 2

PIŁKARSKA NICE I LIGA Do zakończenia sezonu pozostały już tylko dwie kolejki. W niedzielę o godzinie 12:45 łęcznianie zagrają na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa. Aby zachować szanse na utrzymanie łęcznianie muszą zwyciężyć i liczyć na to, że w dwóch ostatnich meczach punkty zgubi Stomil Olsztyn

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej
27 maja 2018, 15:00

Piknik Charytatywny w Niedrzwicy Kościelnej 19 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 27 maja o godz. 15 w szkole podstawowej w Niedrzwicy Kościelnej odbędzie się Piknik Charytatywny na rzecz Kingi Bartoszcze i Weroniki Przybycień. W programie m.in. Kabaret PKS.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!