Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

19 września 2013 r.
18:18
Edytuj ten wpis

Policjanci wlepią mandat w ramach szkolenia

Autor: Zdjęcie autora P.P
0 49 A A
Na takie auto we wstecznym lusterku lepiej zwrócić uwagę. (Opel)
Na takie auto we wstecznym lusterku lepiej zwrócić uwagę. (Opel)

Uwaga kierowcy. 150 policjantów z całej Polski przyjedzie do Lublina, żeby wlepiać wam mandaty. Wszystko w ramach szkolenia z obsługi nowych wideorejestratorów w oplach insignia. Najbardziej trzeba będzie uważać na ekspresówce Lublin–Piaski.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Szkolenie rusza w przyszłym tygodniu.

– Funkcjonariusze drogówki będą się uczyć w jednym z nowych opli. I nie będzie to tylko szkolenie teoretyczne, ale także praktyczne, na drodze. Kierowcy muszą się więc przygotować na wzmożone kontrole – mówi nasz informator. – Podczas szkolenia będą wystawianie mandaty Nauka potrwa co najmniej kilkanaście dni. Kandydatów do szkolenia nie brakuje – będzie ich ok. 150, więc należy się spodziewać, że policyjne auto będzie jeździć non stop.

75 opli insignia dla drogówki w całej Polsce dostarcza firma Energozam z Zamościa. – To 240-konne auta. Sprint do setki zajmuje im 7,6 sekundy. Maksymalnie mogą pojechać 242 km/h – mówi Marek Tęcza, prezes Energozamu.

Nieoznakowane samochody będą uzbrojone w system do rejestracji wykroczeń Wideorapid2, produkcji polskiej firmy Zurad. Ople będą także wyposażone w laserowe mierniki prędkości "Iskra”. Lubelska policja otrzyma cztery takie pojazdy.

Udało się nam ustalić, policjanci jako poligon będą wykorzystywać fragment S17 między Lublinem a Piaskami. Choć nie znaczy to, że policyjna insignia nie pojawi się także na innych drogach. (p.p.)

Komentarze 49

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
MIk / 15 października 2013 o 23:24

Banda Złodziej pod przykrywką prawa...Mam nadzieję, że jak wiekszośc pracodawców u nich też zagośći Czas Zwolnień i obcinek.

Avatar
Gość / 7 października 2013 o 15:20

Pracuję  radarem iskra 1 i to bardzo dobry sprzęt!!! W insigni jest iskra z kamerą i już nikt nikomu nie wypisze za pasy... będzie 500 i 10pkt. podziękujcie dziennikarzom

Dlatego tusk musi odejść !!!

Avatar
pol.2 / 7 października 2013 o 09:36

Pracuję  radarem iskra 1 i to bardzo dobry sprzęt!!! W insigni jest iskra z kamerą i już nikt nikomu nie wypisze za pasy... będzie 500 i 10pkt. podziękujcie dziennikarzom

Avatar
adrzej / 24 września 2013 o 20:54

a nemieccy policjaci niechcieli jezdzić isygniami wiec zrezygnowano z nich hehe a polacy nie jezdzą i tak lepesze od alf

Avatar
karsi / 23 września 2013 o 10:51

Haha, a prawnicy mówią " Iskra jest wadliwa, nie przyjmować mandatów". Teraz czekać jak sądy będą anulowały rzeczone mandaty :D Ten kraj jest chory :)

Ten kraj nie jest chory, społeczeństwo jest chore, pełne hipokryzji i cwaniactwa. Jak można nazwać człowieka, który przekracza prędkość z pełną świadomością, daje się złapać, a następnie odmawia mandatu bo radar robi błędne pomiary stojących samochodów z włączoną klimą?

Tutaj nie jest winny ani policjant ani Tusk, nawet nie dziura budżetowa. Przepisy drogowe są stosowane całym Świecie (prawie) i mandaty potrafią być dużo bardziej dotkliwsze niż w Polsce.

I dla sprostowania - ja gorliwie również nie stosuje się do przepisów, ale jak dostaje mandat i jest on słusznie nałożony to go przyjmuje - jestem już dorosły :P i jestem świadomy co grozi za złamanie pewnych reguł - szkoda że nie wszyscy na drogach są na tyle dojrzali aby za swoje czyny z honorem odpowiadać.

Ten kraj nie jest chory, społeczeństwo jest chore, pełne hipokryzji i cwaniactwa. Jak można nazwać człowieka, który przekracza prędkość z pełną świadomością, daje się złapać, a następnie odmawia mandatu bo radar robi błędne pomiary stojących samochodów z włączoną klimą?

Tutaj nie jest winny ani policjant ani Tusk, nawet nie dziura budżetowa. Przepisy drogowe są stosowane całym Świecie (prawie) i mandaty potrafią być dużo bardziej dotkliwsze niż w Polsce.

I dla sprostowania - ja gorliwie również nie stosuje się ... rozwiń

Avatar
kk / 23 września 2013 o 10:35

ludzie ! opanujcie się i pomyślcie ! zbyt duża prędkość to główna przyczyna wypadków ! więc po co jechać szybko ? jest ograniczenie 70 jechać 75 i pozamiatane ! chcesz szybko jeździć pokaż na torze co potrafisz a nie ryzykujesz życie jadących z Tobą i obok Ciebie  !!! 

Główną przyczyną wypadków jest wsiadanie do samochodu. Tak jak główną przyczyną rozwodów jest małżeństwo.

Avatar
Cwaniak :P / 22 września 2013 o 17:27

O iskrach juz morze wypowiedzi było. Niech sobie łapią, pomiar iskra jest nie wiarygodny i sad mandatu nie uzna :)

Avatar
Gość / 22 września 2013 o 16:52

trzeba zapytać w czasie kontroli o homologacje takiego urządzenia , mają obowiązek ją pokazać a jaki pies będzie jeźdżił z tym dokumentem ? Mam sporo nagrań stwierdzających naruszenie przepisów przez pieskie towarzystwo jak jeździłem z kamerą po Chełmie , za kilkoma oznaczonymi radiowozami . Znowu kolejny żydowski system wyłudzania pieniędzy teoretycznie działający na korzyść poprawienia bezpieczństwa jazdy - bzdura.

Dlatego,KONIEC gnębienia POLAKÓW, żyd kaszubski musi odejść !!!

Dlatego,KONIEC gnębienia POLAKÓW, żyd kaszubski musi odejść !!!

rozwiń
Avatar
Andrzej / 22 września 2013 o 15:55

trzeba zapytać w czasie kontroli o homologacje takiego urządzenia , mają obowiązek ją pokazać a jaki pies będzie jeźdżił z tym dokumentem ? Mam sporo nagrań stwierdzających naruszenie przepisów przez pieskie towarzystwo jak jeździłem z kamerą po Chełmie , za kilkoma oznaczonymi radiowozami . Znowu kolejny żydowski system wyłudzania pieniędzy teoretycznie działający na korzyść poprawienia bezpieczństwa jazdy - bzdura.

Avatar
PAŁA z IV komisariatu / 22 września 2013 o 15:55

dodałbym jeszcze ze należąłoby walić mandaty za nieprawidłowe parkowanie, zajmowanie 2 miejsc postojowych. Nie po to uczy sie tego na kursach żeby ludzie parkowali jak popadnie ...

Najlepsze i najszybsze  "bicie " jest na mandatach z przekroczenia prędkości,walić całą resztę niech się głupki pozabijają.

Avatar
MIk / 15 października 2013 o 23:24

Banda Złodziej pod przykrywką prawa...Mam nadzieję, że jak wiekszośc pracodawców u nich też zagośći Czas Zwolnień i obcinek.

Avatar
Gość / 7 października 2013 o 15:20

Pracuję  radarem iskra 1 i to bardzo dobry sprzęt!!! W insigni jest iskra z kamerą i już nikt nikomu nie wypisze za pasy... będzie 500 i 10pkt. podziękujcie dziennikarzom

Dlatego tusk musi odejść !!!

Avatar
pol.2 / 7 października 2013 o 09:36

Pracuję  radarem iskra 1 i to bardzo dobry sprzęt!!! W insigni jest iskra z kamerą i już nikt nikomu nie wypisze za pasy... będzie 500 i 10pkt. podziękujcie dziennikarzom

Avatar
adrzej / 24 września 2013 o 20:54

a nemieccy policjaci niechcieli jezdzić isygniami wiec zrezygnowano z nich hehe a polacy nie jezdzą i tak lepesze od alf

Avatar
karsi / 23 września 2013 o 10:51

Haha, a prawnicy mówią " Iskra jest wadliwa, nie przyjmować mandatów". Teraz czekać jak sądy będą anulowały rzeczone mandaty :D Ten kraj jest chory :)

Ten kraj nie jest chory, społeczeństwo jest chore, pełne hipokryzji i cwaniactwa. Jak można nazwać człowieka, który przekracza prędkość z pełną świadomością, daje się złapać, a następnie odmawia mandatu bo radar robi błędne pomiary stojących samochodów z włączoną klimą?

Tutaj nie jest winny ani policjant ani Tusk, nawet nie dziura budżetowa. Przepisy drogowe są stosowane całym Świecie (prawie) i mandaty potrafią być dużo bardziej dotkliwsze niż w Polsce.

I dla sprostowania - ja gorliwie również nie stosuje się do przepisów, ale jak dostaje mandat i jest on słusznie nałożony to go przyjmuje - jestem już dorosły :P i jestem świadomy co grozi za złamanie pewnych reguł - szkoda że nie wszyscy na drogach są na tyle dojrzali aby za swoje czyny z honorem odpowiadać.

Ten kraj nie jest chory, społeczeństwo jest chore, pełne hipokryzji i cwaniactwa. Jak można nazwać człowieka, który przekracza prędkość z pełną świadomością, daje się złapać, a następnie odmawia mandatu bo radar robi błędne pomiary stojących samochodów z włączoną klimą?

Tutaj nie jest winny ani policjant ani Tusk, nawet nie dziura budżetowa. Przepisy drogowe są stosowane całym Świecie (prawie) i mandaty potrafią być dużo bardziej dotkliwsze niż w Polsce.

I dla sprostowania - ja gorliwie również nie stosuje się ... rozwiń

Avatar
kk / 23 września 2013 o 10:35

ludzie ! opanujcie się i pomyślcie ! zbyt duża prędkość to główna przyczyna wypadków ! więc po co jechać szybko ? jest ograniczenie 70 jechać 75 i pozamiatane ! chcesz szybko jeździć pokaż na torze co potrafisz a nie ryzykujesz życie jadących z Tobą i obok Ciebie  !!! 

Główną przyczyną wypadków jest wsiadanie do samochodu. Tak jak główną przyczyną rozwodów jest małżeństwo.

Avatar
Cwaniak :P / 22 września 2013 o 17:27

O iskrach juz morze wypowiedzi było. Niech sobie łapią, pomiar iskra jest nie wiarygodny i sad mandatu nie uzna :)

Avatar
Gość / 22 września 2013 o 16:52

trzeba zapytać w czasie kontroli o homologacje takiego urządzenia , mają obowiązek ją pokazać a jaki pies będzie jeźdżił z tym dokumentem ? Mam sporo nagrań stwierdzających naruszenie przepisów przez pieskie towarzystwo jak jeździłem z kamerą po Chełmie , za kilkoma oznaczonymi radiowozami . Znowu kolejny żydowski system wyłudzania pieniędzy teoretycznie działający na korzyść poprawienia bezpieczństwa jazdy - bzdura.

Dlatego,KONIEC gnębienia POLAKÓW, żyd kaszubski musi odejść !!!

Dlatego,KONIEC gnębienia POLAKÓW, żyd kaszubski musi odejść !!!

rozwiń
Avatar
Andrzej / 22 września 2013 o 15:55

trzeba zapytać w czasie kontroli o homologacje takiego urządzenia , mają obowiązek ją pokazać a jaki pies będzie jeźdżił z tym dokumentem ? Mam sporo nagrań stwierdzających naruszenie przepisów przez pieskie towarzystwo jak jeździłem z kamerą po Chełmie , za kilkoma oznaczonymi radiowozami . Znowu kolejny żydowski system wyłudzania pieniędzy teoretycznie działający na korzyść poprawienia bezpieczństwa jazdy - bzdura.

Avatar
PAŁA z IV komisariatu / 22 września 2013 o 15:55

dodałbym jeszcze ze należąłoby walić mandaty za nieprawidłowe parkowanie, zajmowanie 2 miejsc postojowych. Nie po to uczy sie tego na kursach żeby ludzie parkowali jak popadnie ...

Najlepsze i najszybsze  "bicie " jest na mandatach z przekroczenia prędkości,walić całą resztę niech się głupki pozabijają.