niedziela, 28 maja 2017 r.

Lubelskie

Poniatowa: Będzie bal dla dzieci z Wilkowa

Dodano: 13 grudnia 2010, 12:41
Autor: (mm)

Tańce, występy artystyczne i paczki z prezentami – takie atrakcje czekają na dzieci z terenów dotkniętych tegoroczną powodzią. Bal, który odbędzie się 15 stycznia o godzinie 10, organizuje Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Wolontariatu "Słoneczko” działające w Zespole Szkół Technicznych w Poniatowej.

– Przyjedzie 150 dzieci ze Szkoły Podstawowej w Wilkowie – mówi Tatiana Rodzik, opiekun Samorządu Uczniowskiego. – Chcemy zrobić dla nich coś, co pozwoli im na chwilę zapomnieć o tym, co ich spotkało. Mieliśmy z nimi kontakt w lecie jako wolontariusze, mamy też uczniów w naszej szkole z tych terenów.

Podczas balu zaplanowano część artystyczną. Wystąpią m.in. dziecięce zespoły muzyczne działające w Centrum Kultury, Promocji i Turystyki w Poniatowej. – Chcemy też wystawić na scenie przedstawienie, w którym zagra młodzież z naszej szkoły – wymienia Tatiana Rodzik. – Będą konkursy z nagrodami oraz poczęstunek dla przybyłych dzieci.

Organizatorzy chcieliby także, by każde dziecko otrzymało drobny upominek. – Potrzebujemy plecaków, piórników i innych przyborów szkolny, słodyczy, zabawek. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc – mówi Rodzik.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń:

Alarm24 telefon 691 770 010
Kliknij i dodaj swojego newsa!