poniedziałek, 21 sierpnia 2017 r.

Lubelskie

Poniatowa: Śmigłowiec zabrał do szpitala rannego chłopca

Dodano: 30 stycznia 2010, 11:35
Autor: (pab)

Dwoje dzieci w wieku 14 i 4 lat trafiło do lubelskiego szpitala po wypadku, do którego doszło w sobotę rano w Poniatowej.

Kierująca volkswagenem golfem kobieta na łuku drogi wpadła w poślizg i doprowadziła do bocznego zderzenia z ciężarówką-beczkowozem star 200.

W samochodzie osobowym znajdowało się dwoje dzieci w wieku 4 i 14 lat. Obrażenia w postaci złamania nogi i wstrząśnienia mózgu doznał 14-letni chłopiec, który został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie.

Jego 4-letnia siostra z urazami głowy wraz z matką przetransportowane zostały karetką pogotowia do tego samego szpitala.
Czytaj więcej o:
Gość
Gość
Gość
(33) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (1 lutego 2010 o 17:36) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Gość napisał:
Polityką się nie zajmuję. Moją wypowiedź należy czytać w kontekście poprzednich wpisów internautów, a wspomnienie platformy traktować jako pewien przykład. Posłużenie się przykładem nie świadczy ani o moich sympatiach politycznych, ani o uprawianiu polityki, a już napewno nie uprawianiu propagandy, to wszystko. A że mi się nie podobają wszystkie działania platformy, to akurat taki, a nie inny przykład przyszedł mi do głowy.
Nic mi do twoich sympatii politycznych, a że je masz to na to wskazuje twój emocjonalny wpis. Nie mam zamiaru przepraszać, bo nie mam za co.
Ktoś wszedł na ten temat forum z polityką i to zostało przeze mnie wytknięte. Moje zdanie jest jasne i nie mam zamiaru się powielać. Tu, w tym temacie nie ma miejsca na politykę.

Gadał dziad do obrazu...
Rozwiń
Gość
Gość (1 lutego 2010 o 16:55) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Gość napisał:
Rzygać się chce na tych, którzy uprawiają propagandę jakiejkolwiek partii - przy okazji ludzkiego nieszczęścia . Ty też to robisz!!!!!!
Napisałeś: "platforma w tym celuje, od Tuska począwszy, aż na sam dół." Nie rozumiesz znaczenia tych słów???
Czy tylko idioci zajmują się w tym kraju polityką???

Wyrazy współczucia dla rodziny dotkniętej nieszczęściem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Polityką się nie zajmuję. Moją wypowiedź należy czytać w kontekście poprzednich wpisów internautów, a wspomnienie platformy traktować jako pewien przykład. Posłużenie się przykładem nie świadczy ani o moich sympatiach politycznych, ani o uprawianiu polityki, a już napewno nie uprawianiu propagandy, to wszystko. A że mi się nie podobają wszystkie działania platformy, to akurat taki, a nie inny przykład przyszedł mi do głowy.
Nic mi do twoich sympatii politycznych, a że je masz to na to wskazuje twój emocjonalny wpis. Nie mam zamiaru przepraszać, bo nie mam za co.
Ktoś wszedł na ten temat forum z polityką i to zostało przeze mnie wytknięte. Moje zdanie jest jasne i nie mam zamiaru się powielać. Tu, w tym temacie nie ma miejsca na politykę.
Rozwiń
Gość
Gość (1 lutego 2010 o 13:19) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Gość napisał:
To że na anonimowym forum ktoś się pod kogoś podzywa, to żadna nowość. Platforma w tym celuje, od Tuska począwszy, aż na sam dół. A w swojej wypowiedzi niczego nie roztrzygam, bez względu kto co napisał, to sporo wpisów w tym temacie jest nie na miejscu. Jeżeli mam się czuć członkiem tego społeczeństwa, a czuję się, to jest samokrytyka, bo wstyd mi za innych którzy piszą takie rzeczy, które nie mieszczą się w żadnych standardach. Jeżeli to brzmi dla ciebie cudacznie, to twój problem. [color="#FF0000"]Czy to był zwolennik PIS, czy PO nie ma najmniejszego znaczenia. Budzi wstręt.
I tyle na ten temat.
Wyrazy współczucia dla rodziny dotkniętej nieszczęściem.[/color]

Rzygać się chce na tych, którzy uprawiają propagandę jakiejkolwiek partii - przy okazji ludzkiego nieszczęścia . Ty też to robisz!!!!!!
Napisałeś: "platforma w tym celuje, od Tuska począwszy, aż na sam dół." Nie rozumiesz znaczenia tych słów???
Czy tylko idioci zajmują się w tym kraju polityką???

Wyrazy współczucia dla rodziny dotkniętej nieszczęściem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Rozwiń
Gość
Gość (1 lutego 2010 o 12:01) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
Gość napisał:
CYTAT(Kazimierz @ 30.01.2010, 12:43:17)
pelowcy tak autostrade zbudowali ze trzeba ludzi i tego czlowieka drogo powietszna na ratunek wiesc a sami majontki do izraela wywozo i sioe plawio w pieniondzu co to na grzbiecie robotnika polskiego maja i na chlopskim tez.
Ziobro wracaj i rob porzondek z tymi co wykrencaja loda.

CYTAT(Agata Lebowska @ 30.01.2010, 14:01:19)
Kazimierzu...Ty PiS-owska kanalio...czy Was już wszystkich rozum opuścił?
Bezmózgowcy wszystko przekładają na partyjna propagandę, no i ten język...ortografia ,składnia...gramatyka.
Czternastoletnie dziecko uległo poważnemu wypadkowi, a Ty zgodnie z wytycznymi tego karłowatego Mongoła z Żoliborza takie brednie wypisujesz!
Gardzę Wami ciemnymi, zawistnymi, [color="#FF0000"]nie dokształconymi [/color]gnomami!


CYTAT(Gość @ 30.01.2010, 16:17:15)
Nie wiadomo kto pisal tekst na ktory odpowiadasz, więc przyhamuj, bo wpadasz w ten sam styl.


Tekst, jeżeli można nazwać to tekstem: >> Kazimierz @ 30.01.2010, 12:43:17 - "pelowcy tak autostrade zbudowali ..." << itd., jest łatwo czytelną prowokacją. Niewykluczone, że pisze to właśnie ktoś z PO. Dlatego "przyhamuj", bo nie należy dawać się prowokować, to raz, a drugie podtrzymanie dyskusji z takim "Kazimierzem" to ujma i dyshonor.

I najważniejsze, hańbą i zezwierzeńceniem jest komentowanie czyjegoś nieszczęścia wypowiedziami, które nie mają związku z wypadkiem, a brzmią jak naigrawanie się z cudzego nieszczęścia. Ci, którzy to robią to zwykli szubrawcy i ich głosy należy pomijać, chociaż trudno się powstrzymać od wstręu.


Zgadzam się z tą wypowiedzią w 100%.
Acha -Agato Lebowska- oto adre , gdzie możesz sprawdzić poprawną pisownię uzywanych przez Ciebie słów ( smieszy Twoja wypowiedż:"no i ten język...ortografia ,składnia...gramatyka", gdy sama robisz błędy:http://www.sjp.pl/co/dokszta%B3ci%E6
Rozwiń
Gość
Gość (1 lutego 2010 o 08:22) 0