Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

11 lutego 2012 r.
19:41
Edytuj ten wpis

Poznaliśmy Ambasadorów Województwa Lubelskiego 2011 (zdjęcia, wideo)

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 19 A A
 (Maciej Kaczanowski)
(Maciej Kaczanowski)

Ojciec Ludwik Marian Wiśniewski, Mostostal Puławy i Polskie Radio Lublin. To laureaci tegorocznej edycji konkursu Ambasador Województwa Lubelskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wśród firm, oprócz Mostostalu Puławy nominowano również Lubelski Rynek Hurtowy są. To największe centrum handlu we wschodniej Polsce. Lubelska giełda skupia ponad 160 hurtowni i tysiące dostawców. Nominację otrzymało także Stado Ogierów "Białka". To firma z 80-letnią tradycją. Może się poszczycić znakomitymi wynikami w hodowli i jeździectwie.

Dzisiejsza gala wieńczy XIII edycję konkursu. Do tej pory laureatami tytułu Ambasadora Województwa uhonorowano 37 osób, firm i instytucji. Przed rokiem tytuły otrzymali: reżyser teatralny Janusz Opryński, największa polska grupa meblarska Black Red White oraz Instytut Nawozów Sztucznych w Puławach.

W poprzednich latach statuetki odbierali m.in. Budka Suflera, Beata Kozidrak, Kabaret Ani Mru Mru, Muzeum Zamoyskich w Kozłówce, Stadnina Koni w Janowie Podlaskim oraz Zakład Leczniczy Uzdrowisko Nałęczów.

Podczas gali wręczono również tytuły "Marka Lubelskie”. Przyznano je po raz szósty. Trafiły one w ręce pięciu firm, które wzorowo reprezentują nasz region. Tytuły otrzymali: spółdzielnia mleczarska Spomlek, producent soków Lubsad, wytwórca makaronów As-Babun, firma MUSI zajmująca się zaopatrzeniem ortopedycznym i rehabilitacyjnym oraz Lubelski rynek Hurtowy Elizówka.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
batman / 13 lutego 2012 o 08:46
Radio Lublin też nie słucham, ale jak by nie patrzeć kojarzy się nam z Lublinem. Jest ważnym punktem w Lublinie. Wiele akcji społecznych powstało w RL i dlatego zostali nagrodzeni. A jak ojczulka nie znasz to czapki z głów. Twoja wiedza widocznie kończy się na Pudelku ...
Lublin może i wiocha, ale nawet to, że przyszło 900 osób to znaczy, że było zainteresowanie. Lublin to wiocha, bo tu się nic nie dzieje!!! Może czas coś zmienić...
Avatar
Gość / 12 lutego 2012 o 22:02
Sami się chwalą,wyróżniają i propagandę kłamstwa w Radio Lublin uprawiają.Do radiowców nic nie dociera,bo w głowie znajduje się zainstalowana Lubelszczyżniana bariera.
Avatar
kaszanka / 12 lutego 2012 o 17:10
A moze by tak przyznawac tytuły "wstyd i obciach Lubelszczyzny"? To by dopiero się działo...
Avatar
kąkol / 12 lutego 2012 o 15:03
[quote name='AGA' timestamp='1328993511' post='595493']
ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA IMIENIA WANDY KANIOROWEJ POWINIEN ZOSTAĆ AMBASADOREM .WŁADZE NIE WIDZĄ TEGO ŻE TO WŁAŚNIE ZESPÓŁ PROMUJE NASZE MIASTO SZOK .
[/quote]
Jakby to powiedzieć -pierwszeństwo w niesieniu sztandaru tego Grodu przed Kaniorowcami
ma,jak da się zauważyć nawet niezbyt wytrawnemu obserwatorowi jak ja Zętarowa z Pietrasiewiczami.....
Avatar
zorro / 12 lutego 2012 o 14:52
Przecież Lublin to wiocha. Nic tu nie ma. Od kiedy wsie maja ambasadorów. ZLIKWIDOWAĆ WOJEWÓDZTWO LUBESKIE! I przyłączyć do miasta, w którym nie mają problemu z myśleniem.
Avatar
Gość / 12 lutego 2012 o 14:36
Śmiechu warte, czy ktokolwiek wogóle słucha nudnego jak flaki z olejem Radia Lublin?
A o ojczulku nigdy nie słyszałem tak jak chyba większość, więc to raczej ukłon pobożnych władz w stronę Kościoła.
Avatar
korba / 12 lutego 2012 o 14:15
Ojciec Wiśniewski "Ambasadorem Województwa Lubelskiego" ??????. Ja bardziej znam ojczulka
ze stwierdzenia,że dzisiejszy "Kościół to wielki,kolorowy, napompowany balon" którego jakby nie patrzyć "pierwszymi pilotami" był celebryta Życiński a teraz biskup "1%" Budzik.
Coś mi tu hucpą jedzie -bo nie wiem kto mi ma być autorytetem a kto nikczemnikiem i czyje filozoficzne spojrzenie na ten świat jest tym właściwym spojrzeniem.
Lansjerzy ikon -zdecydujcie się komu laur na szyję założyć a komu czarną polewkę na stół wystawić bo inaczej w plewy traficie i co najwyżej za karmę w korytach posłużycie a "Ambasada" chlewem trąci.
Ojciec Wiśniewski "Ambasadorem Województwa Lubelskiego" ??????. Ja bardziej znam ojczulka
ze stwierdzenia,że dzisiejszy "Kościół to wielki,kolorowy, napompowany balon" którego jakby nie patrzyć "pierwszymi pilotami" był celebryta Życiński a teraz biskup "1%" Budzik.
Coś mi tu hucpą jedzie -bo nie wiem kto mi ma być autorytetem a kto nikczemnikiem i czyje filozoficzne spojrzenie na ten świat jest tym właściwym spojrzeniem.
Lansjerzy ikon -zdecydujcie się komu laur na szyję założyć a ... rozwiń
Avatar
mel / 12 lutego 2012 o 12:13
[quote name='Gość' timestamp='1329041372' post='595612']
Gdzie ta Twoja lubelszczyzna leży,pokaż mapę.
[/quote]tam gdzie jest najwięcej buraków.....cukrowych
i zużytych sprowadzanych z krajów UE aut-rzęchów
Avatar
Gość / 12 lutego 2012 o 11:12
[quote name='Bronisław' timestamp='1329030435' post='595557']
A co z POśmiewiskami LUbelszczyzny? Januszkiem POlmosem POlikotem i pracodawcą fryzjera - Muchą.
[/quote]

Lubelszczyzna to taka kraina co się skupia wokół Lublina.
Avatar
gość / 12 lutego 2012 o 11:11
[quote name='AGA' timestamp='1328993511' post='595493']
ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA IMIENIA WANDY KANIOROWEJ POWINIEN ZOSTAĆ AMBASADOREM .WŁADZE NIE WIDZĄ TEGO ŻE TO WŁAŚNIE ZESPÓŁ PROMUJE NASZE MIASTO SZOK .
[/quote]
To jeszcze do tego szoku i wstyd wielki powinien być dołączony...Kaniorowcy to jest własnie Ambasador Lubelszczyzny!
Avatar
batman / 13 lutego 2012 o 08:46
Radio Lublin też nie słucham, ale jak by nie patrzeć kojarzy się nam z Lublinem. Jest ważnym punktem w Lublinie. Wiele akcji społecznych powstało w RL i dlatego zostali nagrodzeni. A jak ojczulka nie znasz to czapki z głów. Twoja wiedza widocznie kończy się na Pudelku ...
Lublin może i wiocha, ale nawet to, że przyszło 900 osób to znaczy, że było zainteresowanie. Lublin to wiocha, bo tu się nic nie dzieje!!! Może czas coś zmienić...
Avatar
Gość / 12 lutego 2012 o 22:02
Sami się chwalą,wyróżniają i propagandę kłamstwa w Radio Lublin uprawiają.Do radiowców nic nie dociera,bo w głowie znajduje się zainstalowana Lubelszczyżniana bariera.
Avatar
kaszanka / 12 lutego 2012 o 17:10
A moze by tak przyznawac tytuły "wstyd i obciach Lubelszczyzny"? To by dopiero się działo...
Avatar
kąkol / 12 lutego 2012 o 15:03
[quote name='AGA' timestamp='1328993511' post='595493']
ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA IMIENIA WANDY KANIOROWEJ POWINIEN ZOSTAĆ AMBASADOREM .WŁADZE NIE WIDZĄ TEGO ŻE TO WŁAŚNIE ZESPÓŁ PROMUJE NASZE MIASTO SZOK .
[/quote]
Jakby to powiedzieć -pierwszeństwo w niesieniu sztandaru tego Grodu przed Kaniorowcami
ma,jak da się zauważyć nawet niezbyt wytrawnemu obserwatorowi jak ja Zętarowa z Pietrasiewiczami.....
Avatar
zorro / 12 lutego 2012 o 14:52
Przecież Lublin to wiocha. Nic tu nie ma. Od kiedy wsie maja ambasadorów. ZLIKWIDOWAĆ WOJEWÓDZTWO LUBESKIE! I przyłączyć do miasta, w którym nie mają problemu z myśleniem.
Avatar
Gość / 12 lutego 2012 o 14:36
Śmiechu warte, czy ktokolwiek wogóle słucha nudnego jak flaki z olejem Radia Lublin?
A o ojczulku nigdy nie słyszałem tak jak chyba większość, więc to raczej ukłon pobożnych władz w stronę Kościoła.
Avatar
korba / 12 lutego 2012 o 14:15
Ojciec Wiśniewski "Ambasadorem Województwa Lubelskiego" ??????. Ja bardziej znam ojczulka
ze stwierdzenia,że dzisiejszy "Kościół to wielki,kolorowy, napompowany balon" którego jakby nie patrzyć "pierwszymi pilotami" był celebryta Życiński a teraz biskup "1%" Budzik.
Coś mi tu hucpą jedzie -bo nie wiem kto mi ma być autorytetem a kto nikczemnikiem i czyje filozoficzne spojrzenie na ten świat jest tym właściwym spojrzeniem.
Lansjerzy ikon -zdecydujcie się komu laur na szyję założyć a komu czarną polewkę na stół wystawić bo inaczej w plewy traficie i co najwyżej za karmę w korytach posłużycie a "Ambasada" chlewem trąci.
Ojciec Wiśniewski "Ambasadorem Województwa Lubelskiego" ??????. Ja bardziej znam ojczulka
ze stwierdzenia,że dzisiejszy "Kościół to wielki,kolorowy, napompowany balon" którego jakby nie patrzyć "pierwszymi pilotami" był celebryta Życiński a teraz biskup "1%" Budzik.
Coś mi tu hucpą jedzie -bo nie wiem kto mi ma być autorytetem a kto nikczemnikiem i czyje filozoficzne spojrzenie na ten świat jest tym właściwym spojrzeniem.
Lansjerzy ikon -zdecydujcie się komu laur na szyję założyć a ... rozwiń
Avatar
mel / 12 lutego 2012 o 12:13
[quote name='Gość' timestamp='1329041372' post='595612']
Gdzie ta Twoja lubelszczyzna leży,pokaż mapę.
[/quote]tam gdzie jest najwięcej buraków.....cukrowych
i zużytych sprowadzanych z krajów UE aut-rzęchów
Avatar
Gość / 12 lutego 2012 o 11:12
[quote name='Bronisław' timestamp='1329030435' post='595557']
A co z POśmiewiskami LUbelszczyzny? Januszkiem POlmosem POlikotem i pracodawcą fryzjera - Muchą.
[/quote]

Lubelszczyzna to taka kraina co się skupia wokół Lublina.
Avatar
gość / 12 lutego 2012 o 11:11
[quote name='AGA' timestamp='1328993511' post='595493']
ZESPÓŁ PIEŚNI I TAŃCA IMIENIA WANDY KANIOROWEJ POWINIEN ZOSTAĆ AMBASADOREM .WŁADZE NIE WIDZĄ TEGO ŻE TO WŁAŚNIE ZESPÓŁ PROMUJE NASZE MIASTO SZOK .
[/quote]
To jeszcze do tego szoku i wstyd wielki powinien być dołączony...Kaniorowcy to jest własnie Ambasador Lubelszczyzny!
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół 0 1

Pobili, wywieźli do lasu i znów katowali. Prokuratura mówi o „szczególnym udręczeniu”. Sprawcy zostali już aresztowani

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 11

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 13 4

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 109 8

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 10

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 6

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!