Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

31 maja 2008 r.
13:32
Edytuj ten wpis

Premier Tusk z wizytą w Bogdance

0 10 A A

Kilka dni przed otwarciem szybu w Stefanowie premier Donald Tusk osobiście przyjechał zobaczyć, jak wygląda lubelskie górnictwo.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W Stefanowie, kilka kilometrów obok Bogdanki, gdzie od kilku lat trwa inwestycja budowy nowego szybu wydobywczego premier polskiego rządu spędził niespełna godzinę. Ale tyle wystarczyło, by wprawić Donalda Tuska w prawdziwy zachwyt.

- Jestem pod wielkim wrażeniem kopalni, która na naszych oczach staje się czymś absolutnie wyjątkowym, pozytywnym fenomenem nie tylko w skali Polski, ale całej Europy - mówił premier Donald Tusk po kilkunastu minutach, które spędził pod ziemią w Stefanowie.

Premier kilkakrotnie podkreślił, że sukces Bogdanki i Stefanowa to sukces kierownictwa i związkowców.

- To, co tu osiągnęliście było możliwe dzięki determinacji ludzi i modelowej współpracy miedzy związkowcami i kadrą zarządzająca. I macie efekty: 3, 5 tys. miejsc pracy; cenionej pracy, perspektywa wejścia na giełdę. Ta kopalnia może stać się wzorem w skali znacznie większej niż Polska. Proszę przyjąć ode mnie słowa podziękowania za to, że robicie świetne rzeczy - dla siebie, ale też dla wszystkich. I to nie jest kurtuazja, ja naprawdę tak czuję.

Donald Tusk obiecał, że z lubelskimi górnikami spotka się już na przełomie roku. To właśnie wtedy planowany jest giełdowy debiut Bogdanki: - Mamy nadzieję, że Bogdanka będzie spółką giełdową na najwyższym poziomie. To znak nadziei w polskim górnictwie.

Wizyta premiera Tuska w Bogdance była miłym zaskoczeniem dla górników. - Tak ważną wizytę mieliśmy wiele lat temu, gdy przyjechał do nas Lech Wałęsa podczas kampanii prezydenckiej - wspominał Mirosław Taras, prezes Bogdanki. - Ta wizyta nie jest jednak związana z żadną kampanią. To po prostu piękny i ważny dla nas gest docenienia naszej pracy ze strony szefa polskiego rządu.

Premier Donald Tusk w swojej wizycie nie widział jednak niczego wyjątkowego: - Chciałem zobaczyć, jak wygląda najnowocześniejszy szyb w Europie na kilka dni przed jego otwarciem. Moim obowiązkiem, jako szefa polskiego rządu było tu przyjechać. Tego mogli oczekiwać ode mnie gospodarze.

- Bardzo się cieszę słysząc takie słowa z ust premiera, który kilkakrotnie wyrażał już zainteresowanie Bogdanką - mówił Krzysztof Żuk, wiceminister Skarbu (a wcześniej członek Rady Nadzorczej Bogdanki). - To potwierdzenie, że nie zmarnowaliśmy czasu. I wielka satysfakcja, myślę, że dla całej Lubelszczyzny.

Po wizycie w Bogdance premier Donald Tusk pojechał do Łukowa, gdzie miał wziąć udział w uroczystej sesji Rady Miasta, odwiedzić Szkołę Podstawową nr 5 i firmę "Łuksja”.






Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~piotr~ / 1 czerwca 2008 o 13:14
Popieram Józka. Ciesze sie ze sa jeszcze ludzie, którzy potrafia myslec, wyrazac swoje opinie i odróżniają sprawne rządzenie od sprawnego PR. A do pozostalych...przeczytajcie jeszcze raz to co napisaliscie i pomyslcie, jesli macie czym.
Avatar
Gość / 1 czerwca 2008 o 12:22
jozek napisał:
Co ty powiesz, to żona mu się puszcza? Nie no już nie rozpowszechniaj niesprawdzonych informacji. Że palił marychę, że z żoną miał jakieś tam problemy to wiemy, ale żeby zaraz aż tak..... . A skąd ty taki zorientowany jesteś? Co do chamskiego tekstu o katolicyzmie to się nie odniosę boś albo komuch ( i z takimi nie rozmawiam) albo starszy brat w wierze ( więc lepiej nie, bo to zaraz Anti Defamation League).


józiek nerwy ci pusiły? to pytania do ciebie były....

tylko taki narwany może być ktoś komu żona się puszcza


józiek nerwy ci pusiły? to pytania do ciebie były....

tylko taki narwany może być ktoś komu żona się puszcza rozwiń
Avatar
Piast / 31 maja 2008 o 21:42
jozek napisał:
Co ty powiesz, to żona mu się puszcza? Nie no już nie rozpowszechniaj niesprawdzonych informacji. Że palił marychę, że z żoną miał jakieś tam problemy to wiemy, ale żeby zaraz aż tak..... . A skąd ty taki zorientowany jesteś? Co do chamskiego tekstu o katolicyzmie to się nie odniosę boś albo komuch ( i z takimi nie rozmawiam) albo starszy brat w wierze ( więc lepiej nie, bo to zaraz Anti Defamation League).

Odgryzł się Waćpan jak bąk na kobylej dupi*
Avatar
jozek / 31 maja 2008 o 20:03
anty juzio napisał:
[size=5]A ty jesteś może rudy, jąkasz się, żona ci się puszcza i przez to jesteś taki zgorzkniały katolik[/size]

Co ty powiesz, to żona mu się puszcza? Nie no już nie rozpowszechniaj niesprawdzonych informacji. Że palił marychę, że z żoną miał jakieś tam problemy to wiemy, ale żeby zaraz aż tak..... . A skąd ty taki zorientowany jesteś? Co do chamskiego tekstu o katolicyzmie to się nie odniosę boś albo komuch ( i z takimi nie rozmawiam) albo starszy brat w wierze ( więc lepiej nie, bo to zaraz Anti Defamation League).

Co ty powiesz, to żona mu się puszcza? Nie no już nie rozpowszechniaj niesprawdzonych informacji. Że palił marychę, że z żoną miał jakieś tam problemy to wiemy, ale żeby zaraz aż tak..... . A skąd ty taki zorientowany jesteś? Co do chamskiego tekstu o katolicyzmie to się nie odniosę boś albo komuch ( i z takimi nie rozmawiam) albo starszy brat w wierze ( więc lepiej nie, bo to zaraz Anti Defamation League). rozwiń
Avatar
anty juzio / 31 maja 2008 o 19:40
jozek napisał:
Ja płemiera Donaldu Tusku nie wybierałem . Poza tym na szacunek trzeba sobie zasłużyć h.

[size=5]A ty jesteś może rudy, jąkasz się, żona ci się puszcza i przez to jesteś taki zgorzkniały katolik[/size]
Avatar
jozek / 31 maja 2008 o 17:06
nemo napisał:
Ja .tylko prosiłem o więcej szacunku dla PREMIERA DONALDA TUSKA. On dla ciebie i dla innych nie jest jakimś DONALDU, tylko premierem Donaldem Tuskiem, wybranym w wyborach przez Polaków.


Ja płemiera Donaldu Tusku nie wybierałem ( zresztą jak i nikt z wyborców, bo póki co w RP wyborów premiera w Polsce nie ma). Poza tym na szacunek trzeba sobie zasłużyć i to najlepiej czynem a nie PR-em. A tak się składa, że obecny rząd pod przewodnictwem Słońca Peru nie zrobił nic. Pytanie: cena benzyny będzie w tym roku po 5 zł czy też nie? Donald straszył, że stanie się tak za Kaczyńskich, ale chyba myślał o swojej kadencji. I proszę nic o ogólnoświatowych trendach.


Ja płemiera Donaldu Tusku nie wybierałem ( zresztą jak i nikt z wyborców, bo póki co w RP wyborów premiera w Polsce nie ma). Poza tym na szacunek trzeba sobie zasłużyć i to najlepiej czynem a nie PR-em. A tak się składa, że obecny rząd pod przewodnictwem Słońca Peru nie zrobił nic. Pytanie: cena benzyny będzie w tym roku po 5 zł czy też nie? Donald straszył, że stanie się tak za Kaczyńskich, ale chyba myślał o swojej kadencji. I proszę nic o ogólnoświatowych trendach. rozwiń
Avatar
nemo / 31 maja 2008 o 16:09
jozek napisał:
Jaki PiSowski człowieczku wyborco jak mniemam tfu... Palikota? Bredzisz jak mały Kazio. Wszyscy dzielą się na wyborców PiS i PO? A tak się składa, że nie głosowałem ani na jednych ani na drugich, a opinie o płemierze czy też tym śmiesznym rządzie chyba mogę wyrażać jako, że płacę podatki na nich no nie? Zresztą chyba schlebiłem Donaldu skoro mówię, że w inkaskiej czapeczce było mu do twarzy

Ja .tylko prosiłem o więcej szacunku dla PREMIERA DONALDA TUSKA. On dla ciebie i dla innych nie jest jakimś DONALDU, tylko premierem Donaldem Tuskiem, wybranym w wyborach przez Polaków.

Ja .tylko prosiłem o więcej szacunku dla PREMIERA DONALDA TUSKA. On dla ciebie i dla innych nie jest jakimś DONALDU, tylko premierem Donaldem Tuskiem, wybranym w wyborach przez Polaków. rozwiń
Avatar
jozek / 31 maja 2008 o 15:36
nemo napisał:
..jozek...ty PiS-owski człowieczku! Odwal się od premiera Tuska! On nie jest dla ciebie JAKIś DONALDU, tylko PREMIER DONALD TUSK!!! Ty buraku


Jaki PiSowski człowieczku wyborco jak mniemam tfu... Palikota? Bredzisz jak mały Kazio. Wszyscy dzielą się na wyborców PiS i PO? A tak się składa, że nie głosowałem ani na jednych ani na drugich, a opinie o płemierze czy też tym śmiesznym rządzie chyba mogę wyrażać jako, że płacę podatki na nich no nie? Zresztą chyba schlebiłem Donaldu skoro mówię, że w inkaskiej czapeczce było mu do twarzy
ebiłem Donaldu skoro mówię, że w inkaskiej czapeczce było mu do twarzy rozwiń
Avatar
nemo / 31 maja 2008 o 15:01
jozek napisał:
UUU nie pasuje Donaldu kask? W czapeczce z Machu Picchu było mu zdecydowanie lepiej.

..jozek...ty PiS-owski człowieczku! Odwal się od premiera Tuska! On nie jest dla ciebie JAKIś DONALDU, tylko PREMIER DONALD TUSK!!! Ty buraku

..jozek...ty PiS-owski człowieczku! Odwal się od premiera Tuska! On nie jest dla ciebie JAKIś DONALDU, tylko PREMIER DONALD TUSK!!! Ty buraku rozwiń
Avatar
jozek / 31 maja 2008 o 14:38
UUU nie pasuje Donaldu kask? W czapeczce z Machu Picchu było mu zdecydowanie lepiej.
Avatar
~piotr~ / 1 czerwca 2008 o 13:14
Popieram Józka. Ciesze sie ze sa jeszcze ludzie, którzy potrafia myslec, wyrazac swoje opinie i odróżniają sprawne rządzenie od sprawnego PR. A do pozostalych...przeczytajcie jeszcze raz to co napisaliscie i pomyslcie, jesli macie czym.
Avatar
Gość / 1 czerwca 2008 o 12:22
jozek napisał:
Co ty powiesz, to żona mu się puszcza? Nie no już nie rozpowszechniaj niesprawdzonych informacji. Że palił marychę, że z żoną miał jakieś tam problemy to wiemy, ale żeby zaraz aż tak..... . A skąd ty taki zorientowany jesteś? Co do chamskiego tekstu o katolicyzmie to się nie odniosę boś albo komuch ( i z takimi nie rozmawiam) albo starszy brat w wierze ( więc lepiej nie, bo to zaraz Anti Defamation League).


józiek nerwy ci pusiły? to pytania do ciebie były....

tylko taki narwany może być ktoś komu żona się puszcza


józiek nerwy ci pusiły? to pytania do ciebie były....

tylko taki narwany może być ktoś komu żona się puszcza rozwiń
Avatar
Piast / 31 maja 2008 o 21:42
jozek napisał:
Co ty powiesz, to żona mu się puszcza? Nie no już nie rozpowszechniaj niesprawdzonych informacji. Że palił marychę, że z żoną miał jakieś tam problemy to wiemy, ale żeby zaraz aż tak..... . A skąd ty taki zorientowany jesteś? Co do chamskiego tekstu o katolicyzmie to się nie odniosę boś albo komuch ( i z takimi nie rozmawiam) albo starszy brat w wierze ( więc lepiej nie, bo to zaraz Anti Defamation League).

Odgryzł się Waćpan jak bąk na kobylej dupi*
Avatar
jozek / 31 maja 2008 o 20:03
anty juzio napisał:
[size=5]A ty jesteś może rudy, jąkasz się, żona ci się puszcza i przez to jesteś taki zgorzkniały katolik[/size]

Co ty powiesz, to żona mu się puszcza? Nie no już nie rozpowszechniaj niesprawdzonych informacji. Że palił marychę, że z żoną miał jakieś tam problemy to wiemy, ale żeby zaraz aż tak..... . A skąd ty taki zorientowany jesteś? Co do chamskiego tekstu o katolicyzmie to się nie odniosę boś albo komuch ( i z takimi nie rozmawiam) albo starszy brat w wierze ( więc lepiej nie, bo to zaraz Anti Defamation League).

Co ty powiesz, to żona mu się puszcza? Nie no już nie rozpowszechniaj niesprawdzonych informacji. Że palił marychę, że z żoną miał jakieś tam problemy to wiemy, ale żeby zaraz aż tak..... . A skąd ty taki zorientowany jesteś? Co do chamskiego tekstu o katolicyzmie to się nie odniosę boś albo komuch ( i z takimi nie rozmawiam) albo starszy brat w wierze ( więc lepiej nie, bo to zaraz Anti Defamation League). rozwiń
Avatar
anty juzio / 31 maja 2008 o 19:40
jozek napisał:
Ja płemiera Donaldu Tusku nie wybierałem . Poza tym na szacunek trzeba sobie zasłużyć h.

[size=5]A ty jesteś może rudy, jąkasz się, żona ci się puszcza i przez to jesteś taki zgorzkniały katolik[/size]
Avatar
jozek / 31 maja 2008 o 17:06
nemo napisał:
Ja .tylko prosiłem o więcej szacunku dla PREMIERA DONALDA TUSKA. On dla ciebie i dla innych nie jest jakimś DONALDU, tylko premierem Donaldem Tuskiem, wybranym w wyborach przez Polaków.


Ja płemiera Donaldu Tusku nie wybierałem ( zresztą jak i nikt z wyborców, bo póki co w RP wyborów premiera w Polsce nie ma). Poza tym na szacunek trzeba sobie zasłużyć i to najlepiej czynem a nie PR-em. A tak się składa, że obecny rząd pod przewodnictwem Słońca Peru nie zrobił nic. Pytanie: cena benzyny będzie w tym roku po 5 zł czy też nie? Donald straszył, że stanie się tak za Kaczyńskich, ale chyba myślał o swojej kadencji. I proszę nic o ogólnoświatowych trendach.


Ja płemiera Donaldu Tusku nie wybierałem ( zresztą jak i nikt z wyborców, bo póki co w RP wyborów premiera w Polsce nie ma). Poza tym na szacunek trzeba sobie zasłużyć i to najlepiej czynem a nie PR-em. A tak się składa, że obecny rząd pod przewodnictwem Słońca Peru nie zrobił nic. Pytanie: cena benzyny będzie w tym roku po 5 zł czy też nie? Donald straszył, że stanie się tak za Kaczyńskich, ale chyba myślał o swojej kadencji. I proszę nic o ogólnoświatowych trendach. rozwiń
Avatar
nemo / 31 maja 2008 o 16:09
jozek napisał:
Jaki PiSowski człowieczku wyborco jak mniemam tfu... Palikota? Bredzisz jak mały Kazio. Wszyscy dzielą się na wyborców PiS i PO? A tak się składa, że nie głosowałem ani na jednych ani na drugich, a opinie o płemierze czy też tym śmiesznym rządzie chyba mogę wyrażać jako, że płacę podatki na nich no nie? Zresztą chyba schlebiłem Donaldu skoro mówię, że w inkaskiej czapeczce było mu do twarzy

Ja .tylko prosiłem o więcej szacunku dla PREMIERA DONALDA TUSKA. On dla ciebie i dla innych nie jest jakimś DONALDU, tylko premierem Donaldem Tuskiem, wybranym w wyborach przez Polaków.

Ja .tylko prosiłem o więcej szacunku dla PREMIERA DONALDA TUSKA. On dla ciebie i dla innych nie jest jakimś DONALDU, tylko premierem Donaldem Tuskiem, wybranym w wyborach przez Polaków. rozwiń
Avatar
jozek / 31 maja 2008 o 15:36
nemo napisał:
..jozek...ty PiS-owski człowieczku! Odwal się od premiera Tuska! On nie jest dla ciebie JAKIś DONALDU, tylko PREMIER DONALD TUSK!!! Ty buraku


Jaki PiSowski człowieczku wyborco jak mniemam tfu... Palikota? Bredzisz jak mały Kazio. Wszyscy dzielą się na wyborców PiS i PO? A tak się składa, że nie głosowałem ani na jednych ani na drugich, a opinie o płemierze czy też tym śmiesznym rządzie chyba mogę wyrażać jako, że płacę podatki na nich no nie? Zresztą chyba schlebiłem Donaldu skoro mówię, że w inkaskiej czapeczce było mu do twarzy
ebiłem Donaldu skoro mówię, że w inkaskiej czapeczce było mu do twarzy rozwiń
Avatar
nemo / 31 maja 2008 o 15:01
jozek napisał:
UUU nie pasuje Donaldu kask? W czapeczce z Machu Picchu było mu zdecydowanie lepiej.

..jozek...ty PiS-owski człowieczku! Odwal się od premiera Tuska! On nie jest dla ciebie JAKIś DONALDU, tylko PREMIER DONALD TUSK!!! Ty buraku

..jozek...ty PiS-owski człowieczku! Odwal się od premiera Tuska! On nie jest dla ciebie JAKIś DONALDU, tylko PREMIER DONALD TUSK!!! Ty buraku rozwiń
Avatar
jozek / 31 maja 2008 o 14:38
UUU nie pasuje Donaldu kask? W czapeczce z Machu Picchu było mu zdecydowanie lepiej.
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła
galeria

Tragiczny wypadek w Biłgoraju. Przyjaciele proszą o wsparcie dla rodziny Pawła 0 2

Przyjaciele Pawła, który kilka dni temu zginął w tragicznym wypadku w Biłgoraju, proszą o wsparcie dla jego rodziny, dwóch synów: Kuby i Bartka.

MUNDIAL 2018. Polska gra z Senegalem. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie

MUNDIAL 2018. Polska gra z Senegalem. Gdzie oglądać? Transmisja TV i w internecie 0 0

MUNDIAL 2018 Finałowe odliczanie zakończone! Już dziś o godzinie 17 na stadionie Spartaka w Moskwie reprezentacja Polski zmierzy się z Senegalem

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą
tylko u nas
galeria

Bunt rolników przeciwko niskim cenom malin - tłumy na spotkaniu w Bobach. A politycy się kłócą 0 4

W centrum malinowego zagłębia, podkraśnickich Bobach było wczoraj kilkuset rolników. Przejechał też wiceminister rolnictwa. Były zarzuty, postulaty i obietnice. Nie było zaś jednomyślności, co do tego czy w proteście przeciwko niskim cenom na skupie, powstrzymanie się od zbioru malin ma jakikolwiek sens.

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół
film

Wstrząsająca napaść w Lubelskiem. Gwałcili chłopaka kijem baseballowym i kluczem do kół 0 11

Pobili, wywieźli do lasu i znów katowali. Prokuratura mówi o „szczególnym udręczeniu”. Sprawcy zostali już aresztowani

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 1 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 1 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 3 13

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 13 5

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 1 2

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 1 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 111 12

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 15

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!