Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

14 stycznia 2011 r.
12:17
Edytuj ten wpis

Protest w obronie S 17: Kierowcy pojechali wolno do Kurowa (foto, wideo)

Autor: Zdjęcie autora (drs)
0 28 A A
Protest w obronie trasy S 17 (Jacek Świerczyński [MoDO])
Protest w obronie trasy S 17 (Jacek Świerczyński [MoDO])

Zaledwie kilka samochodów przyjechało na akcję protestacyjną w obronie S 17 z Lublina do Warszawy. Uczestnicy bardzo wolno wyruszyli al. Solidarności trasą w kierunku Warszawy do Kurowa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Zygmunt / 14 stycznia 2011 o 19:29
[quote name='Tomasz' timestamp='1295020824' post='422771']
KUNDELKU NIE NADYMAJ SIĘ, WARCZYSZ ODSZCZEKUJESZ A PUSTY JESTEŚ JAK BĘBEN "BEATLESÓW", NAJDROŻSZĄ I NAJBARDZIEJ SPIEPRZONĄ OBWODNICE MACIE ZA KASĘ UNIJNĄ, KTÓRA MOGŁA BYĆ PRZEZNACZONA NA INNE WOJEWÓDZTWA, ALE CÓŻ MACIE TUNEL WZDŁUŻ WISŁY TO TERAZ OBWODNICA TUNELU SIĘ NALEŻY (DOBRZE ŻE PROKURATOR WZIĄŁ SIĘ ZA TO ILE TEJ KASY UNIJNEJ ZDEFRAUDOWANE ZOSTAŁO DLA KOLESI OD PRZETARGÓW) WARSZAWA TO MIASTO PRZYBŁĘDÓW Z INNYCH WOJEWÓDZTW, ZAPEWNE TY TEŻ DO NICH NALEŻYSZ! WYBACZ ŻE DO tWOJEGO POZIOMU MUSIAŁEM SIĘ ZNIŻYĆ!!!
[/quote]

[size="6"]Caps Lock Ci się zaciął![/size]
[quote name='Tomasz' timestamp='1295020824' post='422771']
KUNDELKU NIE NADYMAJ SIĘ, WARCZYSZ ODSZCZEKUJESZ A PUSTY JESTEŚ JAK BĘBEN "BEATLESÓW", NAJDROŻSZĄ I NAJBARDZIEJ SPIEPRZONĄ OBWODNICE MACIE ZA KASĘ UNIJNĄ, KTÓRA MOGŁA BYĆ PRZEZNACZONA NA INNE WOJEWÓDZTWA, ALE CÓŻ MACIE TUNEL WZDŁUŻ WISŁY TO TERAZ OBWODNICA TUNELU SIĘ NALEŻY (DOBRZE ŻE PROKURATOR WZIĄŁ SIĘ ZA TO ILE TEJ KASY UNIJNEJ ZDEFRAUDOWANE ZOSTAŁO DLA KOLESI OD PRZETARGÓW) WARSZAWA TO MIASTO PRZYBŁĘDÓW Z INNYCH WOJEWÓDZTW, ZAPEWNE TY TEŻ ... rozwiń
Avatar
Mietek / 14 stycznia 2011 o 18:19
[quote name='Mysiul' timestamp='1295023391' post='422808']
Nonsens! Takie rzeczy zalawia się przy butelce dobrej wódeczki. Żmijan, Grabczuk, Żuk, itp. powinniście powiedzieć swoim kolegom z PO : słuchajcie Panowie, albo robicie nam obwodnice, albo Platforma Obywatelska przestaje istnieć na Lubelszczyźnie.
[/quote]

Żmijan to ma w d.... już lubelszczyznę, wysadzili go z szefostwa w lubelskiej PO. Chłop jest załamany.
Avatar
Mysiul / 14 stycznia 2011 o 17:43
Nonsens! Takie rzeczy zalawia się przy butelce dobrej wódeczki. Żmijan, Grabczuk, Żuk, itp. powinniście powiedzieć swoim kolegom z PO : słuchajcie Panowie, albo robicie nam obwodnice, albo Platforma Obywatelska przestaje istnieć na Lubelszczyźnie.
Avatar
Tomasz / 14 stycznia 2011 o 17:00
[quote name='nabuchodonozor' timestamp='1295008312' post='422658']
Zobacz tomuś (specjalnie z małej) ustawę budżetową Warszawy, a w niej ile musi zapłacić "janosikowego" (trudne słowo), a dopiero potem rób z siebie idiotę. Ustawę znajdziesz łatwo na stronach Miasta Stołecznego Warszawy.
[/quote]
KUNDELKU NIE NADYMAJ SIĘ, WARCZYSZ ODSZCZEKUJESZ A PUSTY JESTEŚ JAK BĘBEN "BEATLESÓW", NAJDROŻSZĄ I NAJBARDZIEJ SPIEPRZONĄ OBWODNICE MACIE ZA KASĘ UNIJNĄ, KTÓRA MOGŁA BYĆ PRZEZNACZONA NA INNE WOJEWÓDZTWA, ALE CÓŻ MACIE TUNEL WZDŁUŻ WISŁY TO TERAZ OBWODNICA TUNELU SIĘ NALEŻY (DOBRZE ŻE PROKURATOR WZIĄŁ SIĘ ZA TO ILE TEJ KASY UNIJNEJ ZDEFRAUDOWANE ZOSTAŁO DLA KOLESI OD PRZETARGÓW) WARSZAWA TO MIASTO PRZYBŁĘDÓW Z INNYCH WOJEWÓDZTW, ZAPEWNE TY TEŻ DO NICH NALEŻYSZ! WYBACZ ŻE DO tWOJEGO POZIOMU MUSIAŁEM SIĘ ZNIŻYĆ!!!
[quote name='nabuchodonozor' timestamp='1295008312' post='422658']
Zobacz tomuś (specjalnie z małej) ustawę budżetową Warszawy, a w niej ile musi zapłacić "janosikowego" (trudne słowo), a dopiero potem rób z siebie idiotę. Ustawę znajdziesz łatwo na stronach Miasta Stołecznego Warszawy.
[/quote]
KUNDELKU NIE NADYMAJ SIĘ, WARCZYSZ ODSZCZEKUJESZ A PUSTY JESTEŚ JAK BĘBEN "BEATLESÓW", NAJDROŻSZĄ I NAJBARDZIEJ SPIEPRZONĄ OBWODNICE MACIE ZA KASĘ UNIJNĄ, KTÓRA MOGŁA BYĆ PRZEZNACZONA NA I... rozwiń
Avatar
jan / 14 stycznia 2011 o 16:38
[size="4"]Brawo !!! Takich ludzi jak w reportarzu powinnismy wybierac, lokalni patrioci, ktorzy dzialaj a nie tylko gadaja i obiecuja.[/size]
Avatar
mosquito / 14 stycznia 2011 o 15:35
Czy jechał w tym kondukcie ten, jak mu tam, a cha Żuk ? Pajace !
Avatar
Antoni Woysza / 14 stycznia 2011 o 15:08
Dziwne! Już od kilku lat było widać, że Lublin z obwodnicą sobie nie poradzi. POpierane przez Warszawę matoły nie posiadały nawet woli robienia czegokolwiek. Kretyn z Biłgoraja wymachiwał plastikowym chu....m stając się gwiazdorem "nieprzyjaznego państwa". Paru dorobionych pajaców, w tym z branży metali kolorowych, protestowało gdzie sie dało i zrzucało z samolotów żaby i inne susły. A czas przecież nie stoi, źrodełko cudzej kasy wysycha. I co z tego, że wielu z nas już nie kocha klauna z Biłgoraja. Igrzyska kosztują, proszę młodzieży. Na szczęście mamy jeszcze teatr w budowie, matropolię w głowie i Józka biskupa - śmiechu kupa!!!
Dziwne! Już od kilku lat było widać, że Lublin z obwodnicą sobie nie poradzi. POpierane przez Warszawę matoły nie posiadały nawet woli robienia czegokolwiek. Kretyn z Biłgoraja wymachiwał plastikowym chu....m stając się gwiazdorem "nieprzyjaznego państwa". Paru dorobionych pajaców, w tym z branży metali kolorowych, protestowało gdzie sie dało i zrzucało z samolotów żaby i inne susły. A czas przecież nie stoi, źrodełko cudzej kasy wysycha. I co z tego, że wielu z nas już nie kocha klauna z Biłgoraja. Igrzyska kosztują, proszę m... rozwiń
Avatar
Pietras1988 / 14 stycznia 2011 o 15:03
http://www.youtube.com/watch?v=BrM5ze4GeMM - mój filmik z przejazdu przez centrum Kurowa
Avatar
Gość / 14 stycznia 2011 o 14:30
[size="4"]A czy lubelska posłanka Magdalena Gąsior-Marek (która wręczyła wielki bukiet kwiatów ministrowi Grabarczykowi) ufunduje wieniec żałobny na ten kondukt żałobny ? [/size]
Avatar
gege / 14 stycznia 2011 o 14:18
Chyba organizatorzy skumali, że jest to totalny idiotyzm i sami nie wzięli udziału w tym oszołomstwie! Blokować fatalną drogę i utrudniać życie bogu ducha winnym ludziom to zaprawdę genialny pomysł! Co nas czeka jeśli ekspresówka nie powstanie pokazujcie odpowiedzialnym za to urzędasom, a nie sądzę żeby akurat wtedy któryś z nich przejeżdżał. Zablokujcie wyjazd z parkingu Ministerstwa Infrastruktury, jak urzędas posiedzi dwie godziny w aucie to może coś skuma!
Avatar
Zygmunt / 14 stycznia 2011 o 19:29
[quote name='Tomasz' timestamp='1295020824' post='422771']
KUNDELKU NIE NADYMAJ SIĘ, WARCZYSZ ODSZCZEKUJESZ A PUSTY JESTEŚ JAK BĘBEN "BEATLESÓW", NAJDROŻSZĄ I NAJBARDZIEJ SPIEPRZONĄ OBWODNICE MACIE ZA KASĘ UNIJNĄ, KTÓRA MOGŁA BYĆ PRZEZNACZONA NA INNE WOJEWÓDZTWA, ALE CÓŻ MACIE TUNEL WZDŁUŻ WISŁY TO TERAZ OBWODNICA TUNELU SIĘ NALEŻY (DOBRZE ŻE PROKURATOR WZIĄŁ SIĘ ZA TO ILE TEJ KASY UNIJNEJ ZDEFRAUDOWANE ZOSTAŁO DLA KOLESI OD PRZETARGÓW) WARSZAWA TO MIASTO PRZYBŁĘDÓW Z INNYCH WOJEWÓDZTW, ZAPEWNE TY TEŻ DO NICH NALEŻYSZ! WYBACZ ŻE DO tWOJEGO POZIOMU MUSIAŁEM SIĘ ZNIŻYĆ!!!
[/quote]

[size="6"]Caps Lock Ci się zaciął![/size]
[quote name='Tomasz' timestamp='1295020824' post='422771']
KUNDELKU NIE NADYMAJ SIĘ, WARCZYSZ ODSZCZEKUJESZ A PUSTY JESTEŚ JAK BĘBEN "BEATLESÓW", NAJDROŻSZĄ I NAJBARDZIEJ SPIEPRZONĄ OBWODNICE MACIE ZA KASĘ UNIJNĄ, KTÓRA MOGŁA BYĆ PRZEZNACZONA NA INNE WOJEWÓDZTWA, ALE CÓŻ MACIE TUNEL WZDŁUŻ WISŁY TO TERAZ OBWODNICA TUNELU SIĘ NALEŻY (DOBRZE ŻE PROKURATOR WZIĄŁ SIĘ ZA TO ILE TEJ KASY UNIJNEJ ZDEFRAUDOWANE ZOSTAŁO DLA KOLESI OD PRZETARGÓW) WARSZAWA TO MIASTO PRZYBŁĘDÓW Z INNYCH WOJEWÓDZTW, ZAPEWNE TY TEŻ ... rozwiń
Avatar
Mietek / 14 stycznia 2011 o 18:19
[quote name='Mysiul' timestamp='1295023391' post='422808']
Nonsens! Takie rzeczy zalawia się przy butelce dobrej wódeczki. Żmijan, Grabczuk, Żuk, itp. powinniście powiedzieć swoim kolegom z PO : słuchajcie Panowie, albo robicie nam obwodnice, albo Platforma Obywatelska przestaje istnieć na Lubelszczyźnie.
[/quote]

Żmijan to ma w d.... już lubelszczyznę, wysadzili go z szefostwa w lubelskiej PO. Chłop jest załamany.
Avatar
Mysiul / 14 stycznia 2011 o 17:43
Nonsens! Takie rzeczy zalawia się przy butelce dobrej wódeczki. Żmijan, Grabczuk, Żuk, itp. powinniście powiedzieć swoim kolegom z PO : słuchajcie Panowie, albo robicie nam obwodnice, albo Platforma Obywatelska przestaje istnieć na Lubelszczyźnie.
Avatar
Tomasz / 14 stycznia 2011 o 17:00
[quote name='nabuchodonozor' timestamp='1295008312' post='422658']
Zobacz tomuś (specjalnie z małej) ustawę budżetową Warszawy, a w niej ile musi zapłacić "janosikowego" (trudne słowo), a dopiero potem rób z siebie idiotę. Ustawę znajdziesz łatwo na stronach Miasta Stołecznego Warszawy.
[/quote]
KUNDELKU NIE NADYMAJ SIĘ, WARCZYSZ ODSZCZEKUJESZ A PUSTY JESTEŚ JAK BĘBEN "BEATLESÓW", NAJDROŻSZĄ I NAJBARDZIEJ SPIEPRZONĄ OBWODNICE MACIE ZA KASĘ UNIJNĄ, KTÓRA MOGŁA BYĆ PRZEZNACZONA NA INNE WOJEWÓDZTWA, ALE CÓŻ MACIE TUNEL WZDŁUŻ WISŁY TO TERAZ OBWODNICA TUNELU SIĘ NALEŻY (DOBRZE ŻE PROKURATOR WZIĄŁ SIĘ ZA TO ILE TEJ KASY UNIJNEJ ZDEFRAUDOWANE ZOSTAŁO DLA KOLESI OD PRZETARGÓW) WARSZAWA TO MIASTO PRZYBŁĘDÓW Z INNYCH WOJEWÓDZTW, ZAPEWNE TY TEŻ DO NICH NALEŻYSZ! WYBACZ ŻE DO tWOJEGO POZIOMU MUSIAŁEM SIĘ ZNIŻYĆ!!!
[quote name='nabuchodonozor' timestamp='1295008312' post='422658']
Zobacz tomuś (specjalnie z małej) ustawę budżetową Warszawy, a w niej ile musi zapłacić "janosikowego" (trudne słowo), a dopiero potem rób z siebie idiotę. Ustawę znajdziesz łatwo na stronach Miasta Stołecznego Warszawy.
[/quote]
KUNDELKU NIE NADYMAJ SIĘ, WARCZYSZ ODSZCZEKUJESZ A PUSTY JESTEŚ JAK BĘBEN "BEATLESÓW", NAJDROŻSZĄ I NAJBARDZIEJ SPIEPRZONĄ OBWODNICE MACIE ZA KASĘ UNIJNĄ, KTÓRA MOGŁA BYĆ PRZEZNACZONA NA I... rozwiń
Avatar
jan / 14 stycznia 2011 o 16:38
[size="4"]Brawo !!! Takich ludzi jak w reportarzu powinnismy wybierac, lokalni patrioci, ktorzy dzialaj a nie tylko gadaja i obiecuja.[/size]
Avatar
mosquito / 14 stycznia 2011 o 15:35
Czy jechał w tym kondukcie ten, jak mu tam, a cha Żuk ? Pajace !
Avatar
Antoni Woysza / 14 stycznia 2011 o 15:08
Dziwne! Już od kilku lat było widać, że Lublin z obwodnicą sobie nie poradzi. POpierane przez Warszawę matoły nie posiadały nawet woli robienia czegokolwiek. Kretyn z Biłgoraja wymachiwał plastikowym chu....m stając się gwiazdorem "nieprzyjaznego państwa". Paru dorobionych pajaców, w tym z branży metali kolorowych, protestowało gdzie sie dało i zrzucało z samolotów żaby i inne susły. A czas przecież nie stoi, źrodełko cudzej kasy wysycha. I co z tego, że wielu z nas już nie kocha klauna z Biłgoraja. Igrzyska kosztują, proszę młodzieży. Na szczęście mamy jeszcze teatr w budowie, matropolię w głowie i Józka biskupa - śmiechu kupa!!!
Dziwne! Już od kilku lat było widać, że Lublin z obwodnicą sobie nie poradzi. POpierane przez Warszawę matoły nie posiadały nawet woli robienia czegokolwiek. Kretyn z Biłgoraja wymachiwał plastikowym chu....m stając się gwiazdorem "nieprzyjaznego państwa". Paru dorobionych pajaców, w tym z branży metali kolorowych, protestowało gdzie sie dało i zrzucało z samolotów żaby i inne susły. A czas przecież nie stoi, źrodełko cudzej kasy wysycha. I co z tego, że wielu z nas już nie kocha klauna z Biłgoraja. Igrzyska kosztują, proszę m... rozwiń
Avatar
Pietras1988 / 14 stycznia 2011 o 15:03
http://www.youtube.com/watch?v=BrM5ze4GeMM - mój filmik z przejazdu przez centrum Kurowa
Avatar
Gość / 14 stycznia 2011 o 14:30
[size="4"]A czy lubelska posłanka Magdalena Gąsior-Marek (która wręczyła wielki bukiet kwiatów ministrowi Grabarczykowi) ufunduje wieniec żałobny na ten kondukt żałobny ? [/size]
Avatar
gege / 14 stycznia 2011 o 14:18
Chyba organizatorzy skumali, że jest to totalny idiotyzm i sami nie wzięli udziału w tym oszołomstwie! Blokować fatalną drogę i utrudniać życie bogu ducha winnym ludziom to zaprawdę genialny pomysł! Co nas czeka jeśli ekspresówka nie powstanie pokazujcie odpowiedzialnym za to urzędasom, a nie sądzę żeby akurat wtedy któryś z nich przejeżdżał. Zablokujcie wyjazd z parkingu Ministerstwa Infrastruktury, jak urzędas posiedzi dwie godziny w aucie to może coś skuma!
Zobacz wszystkie komentarze 28

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem

Lublin: Restauracje powalczą o tytuł "Miejsce Inspiracji". Dwa miesiące imprez nad talerzem 0 3

Przez całe wakacje lubelscy restauratorzy mają organizować imprezy walcząc o miejsce na liście lokali polecanych turystom przez władze miasta. Wczoraj rozpoczął się nabór chętnych do tej rywalizacji. Każdy, kto przejdzie do drugiego etapu, będzie musiał zorganizować własne, otwarte wydarzenie.

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm

Młodzi posłowie oburzeni na Sejm 6 1

Ten wyjazd do Warszawy to była dla nas nagroda, którą nam odebrano – mówią Mateusz Sroka i Adam Sygocki, posłowie tegorocznego XXIV Sejmu Dzieci i Młodzieży, którzy w środę w Lublinie zorganizowali konferencję prasową w tej sprawie. Kancelaria Sejmu odwołała posiedzenie młodych parlamentarzystów, przekładając je z 1 czerwca na wrzesień.

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości"

List minister zdenerwował niektórych rodziców. "Zaklinanie rzeczywistości" 2 6

– To zaklinanie rzeczywistości – tak mama siódmoklasisty ze Szkoły Podstawowej nr 16 w Lublinie komentuje list do rodziców wystosowany przez minister edukacji narodowej. Anna Zalewska pisze w nim, że rekrutacja do zdublowanych klas pierwszych szkół średnich „nie spowoduje istotnych problemów”.

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 1

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 74 6

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 4

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 26

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 47 7

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 49 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!