Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

10 marca 2016 r.
12:03

"Pobili mnie i syna". Kolejne oskarżenia pod adresem policjantów z komisariatu z Niemiec

2 71 A A

– Pobili mnie i syna, a teraz chcą od nas po 10 tys. zł – skarży się mieszkanka gminy Niemce. Odpowiada przed sądem za napaść na policjantów, choć jak przekonuje – sama została przez nich poturbowana. Zarzuty pod adresem mundurowych wyjaśnia prokurator

– Był już niedaleko. Szedł normalnie. Widziałem przez okno, jak zatrzymał się koło niego radiowóz – wspomina Tadeusz Drozd, ojciec 26-latka. – Syn podszedł do drzwi pasażera. Rozmawiał z policjantami. Potem jeden z nich wysiadł i założył mu kajdanki. Krzyknąłem do żony, że Janusza kują...

Artykuł premium Regionalny portal informacyjny Dziennik Wschodni
Dostęp ograniczony
lub wykup pełny dostęp do portalu:
Prenumerata
30 dni
koszt: 10,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 30 dni
Prenumerata
90 dni
koszt: 25,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 90 dni
Prenumerata
180 dni
koszt: 40,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 180 dni
Prenumerata
360 dni
koszt: 70,00 zł
  • Nielimitowany dostęp do artykułów premium
  • Czas trwania: 360 dni

Komentarze 71

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
dla zesłanych do komisariatu w Niemcach / 12 sierpnia 2016 o 10:33
opowiadająca napisał:
Marek napisał:
A Ja myślę, że powinno się naciskać na Wójta który w końcu ma dużo do powiedzenia w kwestii komisariatu w Niemcach. A jeżeli to nie poskutkuje to trzeba zrobić protest przed tym komisariatem z żądaniem usunięcia komendanta. W końcu to on do cholery odpowiada w jakiejś mierze co robią jego "chłopcy", a jeżeli nie potrafi zaprowadzić tam porządku to na zieloną trawkę.
rozwiń
Avatar
opowiadająca / 12 sierpnia 2016 o 00:26
nie wiem czy wiecie jak wyglądają rutynowe działania funkcjonariuszy z Niemiec,jezeli będziecie zainteresowani to włączcie się do dyskusji-ich postępowanie kojarzy się z działaniami czerwonych ,policyjnych kapusi z czasów PRL.Zresztą co tu ukrywać,żaden ze stróżów prawa pracujący na komisariacie w Niemcach jeszcze nikomu nie pomógł ,pilnują tylko aby nikomu z policjantów oraz jego rodzinie nic się nie stało,ochraniają też jakieś podejrzane persony,luźno powiązane niegdyś z wojskiem.Ci funkcjonariusze nie zdają sobie sprawy ,że za ich bezkarnosć musieli już pożegnać poprzedniego komendanta z tego prywatnego folwarku,który zwą Komisariatem w Niemcach.Piszecie o okrucieństwie i pobiciach przez tą sforę p.....w,myślę,że jak się skrzykniemy to za te pobicia wniesiemy zbiorowy pozew do sądu. Zastępca komendanta ma tyle ironii gdy tylko się dowie o wyczynach na swoim komisariacie,że ma lepszy dzień gdy się dowie ,że któryś z mieszkańców niewinnie oberwał od któregoś z tych psychicznych sadystów. W tej gminie nikt nie może prosić o pomoc gdy jest pokrzywdzony, spróbujcie zadzwonić do z-cy komendanta ,zobaczycie jak was zignoruje,potraktuje jak śmiecia.Najgorsze jest to,że napuszczają ludność aby wnosili skargi przeciwko policjantom.To ja się pytam od czego jest taki zastepca komendanta jak jemu nie chce się kontaktować ze swoim pracownikiem tzn.niższym rangą policjantem.Dajcie tu swoje relacje i nie zrażajcie się ,że zamiast rzeczowej dyskusji będzie szczuł na Was jakiś niedowartosciowany w mundurze .Śmieszne jest to,że trzeba czekać na takiego....gdy się chce złożyć zeznanie,sami widzicie ,że tam nic nie robią związanego z przydziałem czynności bo muszą udzielać się tu na forum.Panie Władzo,co Pan tu napisze po moim wpisie bo to ,że Pan napisze to jest raczej pewne,czekam.
nie wiem czy wiecie jak wyglądają rutynowe działania funkcjonariuszy z Niemiec,jezeli będziecie zainteresowani to włączcie się do dyskusji-ich postępowanie kojarzy się z działaniami czerwonych ,policyjnych kapusi z czasów PRL.Zresztą co tu ukrywać,żaden ze stróżów prawa pracujący na komisariacie w Niemcach jeszcze nikomu nie pomógł ,pilnują tylko aby nikomu z policjantów oraz jego rodzinie nic się nie stało,ochraniają też jakieś podejrzane persony,luźno powiązane niegdyś z wojskiem.Ci funkcjonariusze nie zdają sobie sprawy ,że za ich bezkarn... rozwiń
Avatar
opowiadająca / 11 sierpnia 2016 o 23:53
Marek napisał:
A Ja myślę, że powinno się naciskać na Wójta który w końcu ma dużo do powiedzenia w kwestii komisariatu w Niemcach. A jeżeli to nie poskutkuje to trzeba zrobić protest przed tym komisariatem z żądaniem usunięcia komendanta. W końcu to on do cholery odpowiada w jakiejś mierze co robią jego "chłopcy", a jeżeli nie potrafi zaprowadzić tam porządku to na zieloną trawkę.
Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 22:38

ja tez miałem do czynienia z niemiecka policja najpierw mnie pobili przy bezpodstawnym zatrzymaniu potem dostałem raz jeszcze na posterunku w Niemcach od tych samych policjantów. przed wywózką na ul Północną (dołek) byłem w szpitalu policyjnym gdy lekarzowi powiedziałem ze policja mnie tak pobiła gdy pytał się o moje rany wtedy policjant powiedział ze już taki byłem przed zatrzymaniem a to oczywiście była nie prawda... lekarz zamiast w pisać w papiery moje słowa jako pacjenta wpisał słowa policjanta... poza tym byłem trzeźwy a w papierach miałem ze byłem pod wpływem alkoholu... płace podatki żeby czuc się bezpieczny a jestem napadany przez stróżów prawa wiec chyba cos jest nie tak... a o posterunkowym Ł jest jeszcze dóżo opowiesci

Zasłużyłeś, więc dostałeś,łobuzie. I nie użalaj się tu, nie bredź, bo niewielu ci wierzy.
Zasłużyłeś, więc dostałeś,łobuzie. I nie użalaj się tu, nie bredź, bo niewielu ci wierzy. rozwiń
Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 22:12
ja tez miałem do czynienia z niemiecka policja najpierw mnie pobili przy bezpodstawnym zatrzymaniu potem dostałem raz jeszcze na posterunku w Niemcach od tych samych policjantów. przed wywózką na ul Północną (dołek) byłem w szpitalu policyjnym gdy lekarzowi powiedziałem ze policja mnie tak pobiła gdy pytał się o moje rany wtedy policjant powiedział ze już taki byłem przed zatrzymaniem a to oczywiście była nie prawda... lekarz zamiast w pisać w papiery moje słowa jako pacjenta wpisał słowa policjanta... poza tym byłem trzeźwy a w papierach miałem ze byłem pod wpływem alkoholu... płace podatki żeby czuc się bezpieczny a jestem napadany przez stróżów prawa wiec chyba cos jest nie tak... a o posterunkowym Ł jest jeszcze dóżo opowiesci
ja tez miałem do czynienia z niemiecka policja najpierw mnie pobili przy bezpodstawnym zatrzymaniu potem dostałem raz jeszcze na posterunku w Niemcach od tych samych policjantów. przed wywózką na ul Północną (dołek) byłem w szpitalu policyjnym gdy lekarzowi powiedziałem ze policja mnie tak pobiła gdy pytał się o moje rany wtedy policjant powiedział ze już taki byłem przed zatrzymaniem a to oczywiście była nie prawda... lekarz zamiast w pisać w papiery moje słowa jako pacjenta wpisał słowa policjanta... poza tym byłem trzeźwy a w papierach mi... rozwiń
Avatar
obywatel / 15 marca 2016 o 17:18

policja ma służyć ludziom bo jest do tego powołana i finansowana przez publiczne pieniądze. Zapamiętajcie to tępe chu.. z niemiec i inni. 

Avatar
Marek / 13 marca 2016 o 22:50

A Ja myślę, że powinno się naciskać na Wójta który w końcu ma dużo do powiedzenia w kwestii komisariatu w Niemcach. A jeżeli to nie poskutkuje to trzeba zrobić protest przed tym komisariatem z żądaniem usunięcia komendanta. W końcu to on do cholery odpowiada w jakiejś mierze co robią jego "chłopcy", a jeżeli nie potrafi zaprowadzić tam porządku to na zieloną trawkę. 

Avatar
Gość / 13 marca 2016 o 19:10
Jebac kurwy niemieckie :!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 12 marca 2016 o 14:45
Marian: Brawo.. Najpierw pan Ł. (wielki dzik lat 29) z panią M. "popisali się" w Koloni Pliszczyn brawurową interwencją wobec dwójki starszych ludzi. Teraz pan O. pacyfikował "wielkich bandytów". Brawo KP Niemce... Brawo Komendant... Brawo Wójt...
Avatar
Gość / 12 marca 2016 o 14:10
Dostałem od nich gazem , stare kurwy
Avatar
dla zesłanych do komisariatu w Niemcach / 12 sierpnia 2016 o 10:33
opowiadająca napisał:
Marek napisał:
A Ja myślę, że powinno się naciskać na Wójta który w końcu ma dużo do powiedzenia w kwestii komisariatu w Niemcach. A jeżeli to nie poskutkuje to trzeba zrobić protest przed tym komisariatem z żądaniem usunięcia komendanta. W końcu to on do cholery odpowiada w jakiejś mierze co robią jego "chłopcy", a jeżeli nie potrafi zaprowadzić tam porządku to na zieloną trawkę.
rozwiń
Avatar
opowiadająca / 12 sierpnia 2016 o 00:26
nie wiem czy wiecie jak wyglądają rutynowe działania funkcjonariuszy z Niemiec,jezeli będziecie zainteresowani to włączcie się do dyskusji-ich postępowanie kojarzy się z działaniami czerwonych ,policyjnych kapusi z czasów PRL.Zresztą co tu ukrywać,żaden ze stróżów prawa pracujący na komisariacie w Niemcach jeszcze nikomu nie pomógł ,pilnują tylko aby nikomu z policjantów oraz jego rodzinie nic się nie stało,ochraniają też jakieś podejrzane persony,luźno powiązane niegdyś z wojskiem.Ci funkcjonariusze nie zdają sobie sprawy ,że za ich bezkarnosć musieli już pożegnać poprzedniego komendanta z tego prywatnego folwarku,który zwą Komisariatem w Niemcach.Piszecie o okrucieństwie i pobiciach przez tą sforę p.....w,myślę,że jak się skrzykniemy to za te pobicia wniesiemy zbiorowy pozew do sądu. Zastępca komendanta ma tyle ironii gdy tylko się dowie o wyczynach na swoim komisariacie,że ma lepszy dzień gdy się dowie ,że któryś z mieszkańców niewinnie oberwał od któregoś z tych psychicznych sadystów. W tej gminie nikt nie może prosić o pomoc gdy jest pokrzywdzony, spróbujcie zadzwonić do z-cy komendanta ,zobaczycie jak was zignoruje,potraktuje jak śmiecia.Najgorsze jest to,że napuszczają ludność aby wnosili skargi przeciwko policjantom.To ja się pytam od czego jest taki zastepca komendanta jak jemu nie chce się kontaktować ze swoim pracownikiem tzn.niższym rangą policjantem.Dajcie tu swoje relacje i nie zrażajcie się ,że zamiast rzeczowej dyskusji będzie szczuł na Was jakiś niedowartosciowany w mundurze .Śmieszne jest to,że trzeba czekać na takiego....gdy się chce złożyć zeznanie,sami widzicie ,że tam nic nie robią związanego z przydziałem czynności bo muszą udzielać się tu na forum.Panie Władzo,co Pan tu napisze po moim wpisie bo to ,że Pan napisze to jest raczej pewne,czekam.
nie wiem czy wiecie jak wyglądają rutynowe działania funkcjonariuszy z Niemiec,jezeli będziecie zainteresowani to włączcie się do dyskusji-ich postępowanie kojarzy się z działaniami czerwonych ,policyjnych kapusi z czasów PRL.Zresztą co tu ukrywać,żaden ze stróżów prawa pracujący na komisariacie w Niemcach jeszcze nikomu nie pomógł ,pilnują tylko aby nikomu z policjantów oraz jego rodzinie nic się nie stało,ochraniają też jakieś podejrzane persony,luźno powiązane niegdyś z wojskiem.Ci funkcjonariusze nie zdają sobie sprawy ,że za ich bezkarn... rozwiń
Avatar
opowiadająca / 11 sierpnia 2016 o 23:53
Marek napisał:
A Ja myślę, że powinno się naciskać na Wójta który w końcu ma dużo do powiedzenia w kwestii komisariatu w Niemcach. A jeżeli to nie poskutkuje to trzeba zrobić protest przed tym komisariatem z żądaniem usunięcia komendanta. W końcu to on do cholery odpowiada w jakiejś mierze co robią jego "chłopcy", a jeżeli nie potrafi zaprowadzić tam porządku to na zieloną trawkę.
Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 22:38

ja tez miałem do czynienia z niemiecka policja najpierw mnie pobili przy bezpodstawnym zatrzymaniu potem dostałem raz jeszcze na posterunku w Niemcach od tych samych policjantów. przed wywózką na ul Północną (dołek) byłem w szpitalu policyjnym gdy lekarzowi powiedziałem ze policja mnie tak pobiła gdy pytał się o moje rany wtedy policjant powiedział ze już taki byłem przed zatrzymaniem a to oczywiście była nie prawda... lekarz zamiast w pisać w papiery moje słowa jako pacjenta wpisał słowa policjanta... poza tym byłem trzeźwy a w papierach miałem ze byłem pod wpływem alkoholu... płace podatki żeby czuc się bezpieczny a jestem napadany przez stróżów prawa wiec chyba cos jest nie tak... a o posterunkowym Ł jest jeszcze dóżo opowiesci

Zasłużyłeś, więc dostałeś,łobuzie. I nie użalaj się tu, nie bredź, bo niewielu ci wierzy.
Zasłużyłeś, więc dostałeś,łobuzie. I nie użalaj się tu, nie bredź, bo niewielu ci wierzy. rozwiń
Avatar
Gość / 24 marca 2016 o 22:12
ja tez miałem do czynienia z niemiecka policja najpierw mnie pobili przy bezpodstawnym zatrzymaniu potem dostałem raz jeszcze na posterunku w Niemcach od tych samych policjantów. przed wywózką na ul Północną (dołek) byłem w szpitalu policyjnym gdy lekarzowi powiedziałem ze policja mnie tak pobiła gdy pytał się o moje rany wtedy policjant powiedział ze już taki byłem przed zatrzymaniem a to oczywiście była nie prawda... lekarz zamiast w pisać w papiery moje słowa jako pacjenta wpisał słowa policjanta... poza tym byłem trzeźwy a w papierach miałem ze byłem pod wpływem alkoholu... płace podatki żeby czuc się bezpieczny a jestem napadany przez stróżów prawa wiec chyba cos jest nie tak... a o posterunkowym Ł jest jeszcze dóżo opowiesci
ja tez miałem do czynienia z niemiecka policja najpierw mnie pobili przy bezpodstawnym zatrzymaniu potem dostałem raz jeszcze na posterunku w Niemcach od tych samych policjantów. przed wywózką na ul Północną (dołek) byłem w szpitalu policyjnym gdy lekarzowi powiedziałem ze policja mnie tak pobiła gdy pytał się o moje rany wtedy policjant powiedział ze już taki byłem przed zatrzymaniem a to oczywiście była nie prawda... lekarz zamiast w pisać w papiery moje słowa jako pacjenta wpisał słowa policjanta... poza tym byłem trzeźwy a w papierach mi... rozwiń
Avatar
obywatel / 15 marca 2016 o 17:18

policja ma służyć ludziom bo jest do tego powołana i finansowana przez publiczne pieniądze. Zapamiętajcie to tępe chu.. z niemiec i inni. 

Avatar
Marek / 13 marca 2016 o 22:50

A Ja myślę, że powinno się naciskać na Wójta który w końcu ma dużo do powiedzenia w kwestii komisariatu w Niemcach. A jeżeli to nie poskutkuje to trzeba zrobić protest przed tym komisariatem z żądaniem usunięcia komendanta. W końcu to on do cholery odpowiada w jakiejś mierze co robią jego "chłopcy", a jeżeli nie potrafi zaprowadzić tam porządku to na zieloną trawkę. 

Avatar
Gość / 13 marca 2016 o 19:10
Jebac kurwy niemieckie :!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 12 marca 2016 o 14:45
Marian: Brawo.. Najpierw pan Ł. (wielki dzik lat 29) z panią M. "popisali się" w Koloni Pliszczyn brawurową interwencją wobec dwójki starszych ludzi. Teraz pan O. pacyfikował "wielkich bandytów". Brawo KP Niemce... Brawo Komendant... Brawo Wójt...
Avatar