niedziela, 25 lutego 2018 r.

Lubelskie

Przyszła wiosna – oderwij swoje dziecko od komputera

  Edytuj ten wpis
Dodano: 31 marca 2010, 09:05

Przełom zimy i wiosny to doskonały czas, by nakłonić swego dzieciaka do uczestnictwa w profesjonalnych zajęciach sportowych, prowadzonych przez sprawdzonych trenerów i instruktorów.

Dla tych rodziców, których nie trzeba przekonywać, że, sport jest zdrowszy i pożyteczniejszy od ślęczenia nad grami komputerowymi, przygotowaliśmy zestaw informacji o możliwościach zapisania dziecka na treningi w różnych dyscyplinach sportowych. Zaczęliśmy tydzień temu – od koszykówki. Dziś garść informacji dla zainteresowanych tenisem stołowym. A za tydzień napiszemy, gdzie najlepiej zapisać syna (czy córkę) na treningi piłki nożnej.

CKFiS Bełżyce

Zajęcia prowadzone są przez Tadeusza Wasilewskiego (tel. 081 517 30 59) i Katarzynę Wasilewską, która ma pod swoją opieką chłopców i dziewczęta z roczników 2000–2001. Wszyscy chętni powinni zgłosić się do Centrum Kultury Fizycznej i Sportu (ul. Zamkowa 47) we wtorki i czwartki od godz. 16 do 18. Zajęcia są bezpłatne, ale trzeba mieć własny sprzęt.

LUKS Stróża

Treningi (wtorek środa i czwartek w godz. 16-18) prowadzone są przez Krzysztofa Kozłowskiego (tel. 081 884 56 25) w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum. Zajęcia są bezpłatne, ale tutaj również należy posiadać własny sprzęt. Najlepsi zawodnicy jeżdżą na różnego rodzaju turnieje i pojedyncze mecze.

Alfa Radzyń Podlaski

Dzieci do treningów wrócą dopiero po świętach wielkanocnych i dopiero wtedy będzie prowadzony nabór. U trenera Dariusza Wierzchowskiego (tel. 503 120 539) mogą ćwiczyć chłopcy uczący się w klasach I–IV szkoły podstawowej. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu w sali pałacowej przy ul. Jana Pawła II i są bezpłatne. Dzieci musza mieć jednak własny sprzęt.

Dystans Niedźwiada

W Dystansie zajmują się dziećmi ze wszystkich roczników, począwszy od ośmiolatków. Zajęcia prowadzi Mariusz Baranowski (tel. 609 536 355) i odbywają się trzy razy w tygodniu w hali w Niedźwiadzie. Trenujący w klubie nie ponoszą żadnych opłat, oprócz kosztów wyposażenia. Najlepsi zawodnicy, reprezentujący Dystans w rozgrywkach ogólnopolskich, dostają sprzęt z klubu.

Ludwiniak Ludwin

Ostatnio szkolenie w Ludwinie nieco się załamało, ale trenerzy, Ryszard Białek (tel. 81 757 01 97), Dariusz Chodon i Artur Kisielewicz chcą reaktywować je, dlatego zapraszają na treningi wszystkie dzieci, począwszy od rocznika 2002. Zajęcia odbywają się w Zezulinie (poniedziałki i czwartki w godz. 15-17) oraz w Ludwinie (sobota, godz. 10) i są bezpłatne. Najlepiej, jeżeli trenujący mają własny sprzęt, aczkolwiek opiekunowie mają dużo nieużywanych rakietek, których mogą użyczyć podopiecznym.

MKS MOW Puławy

Od początku marca w MKS MOW Puławy ruszyła nowa grupa naborowa prowadzona przez Juliusza Krzaczkowskiego (tel. 602 850 924). Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu (wtorki i czwartki) w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Jaworowskiej i są przeznaczone dla uczniów szkół podstawowych. Składka miesięczna wynosi około 20 zł.

Tajfun Miłków

Nabór prowadzony jest dla dzieci ze wszystkich roczników, najmłodsi zawodnicy pochodzą z rocznika 2003. Wszystkie treningi są bezpłatne, a sprzęt jest zapewniony przez klub. Zajęcia odbywają się w poniedziałki (godz. 15-18) i w czwartki (godz. 16-18) w miejscowej szkole podstawowej pod okiem Zbigniewa Serafina (tel. 83 355 10 40).

UKS "23” Lublin

Zajęcia prowadzi Paweł Jaworowski (tel. 501 069 710) i są przeznaczone dla wszystkich uczących się dzieci. Co ciekawe, treningi odbywają się codziennie w godz. 19-20.30 w Szkole Podstawowej nr 3 przy ul. Podzamcze 9. Obowiązuje odpłatność, a ćwiczący muszą mieć własne rakietki. Najlepsi zawodnicy reprezentują klub w zawodach organizowanych przez Lubelski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego.
  Edytuj ten wpis
Czytaj więcej o:
Gość
olo
(2) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Gość
Gość (31 marca 2010 o 23:15) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
olo napisał:
UKS 23 LUBLIN Trener Paweł Janowski szkoła podstawowa nr 23 Lublin to są prawdziwe daneJeżeli piszesz,że to są prawdziwe dane to pisz instruktor, a nie trener bo takich uprawnień nie posiadasz kolego Pawle - nieładnie wychowawca, a kłamie i dzieci i rodziców.
Rozwiń
olo
olo (31 marca 2010 o 15:46) 0
Zaloguj się, aby oddać głos
UKS 23 LUBLIN Trener Paweł Janowski szkoła podstawowa nr 23 Lublin to są prawdziwe dane
Rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze (2)

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!