Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

17 lutego 2008 r.
18:34
Edytuj ten wpis

Przywrócili chłopca do życia

Autor: Zdjęcie autora PAWEŁ PUZIO
0 23 A A

12-letni Wojtek nie dawał oznak życia już od kwadransa, kiedy dotarli do niego ratownicy. Po 25-minutowej reanimacji serce chłopca zaczęło bić.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- To prawdziwy cud - oceniają lekarze.

Do dramatu doszło w sobotę we Franciszkowie pod Bychawą. Około godz. 14 Wojtek i jego 9-letni brat poszli pobawić się w okolicznych, zaśnieżonych wąwozach. Nie mieli sanek, zjeżdżali z górki na plastikowych workach. Prawdopodobnie podczas zjazdu Wojtek z pełnym impetem wpadł w zaspę i uderzył głową o stok. Na tyle nieszczęśliwe, że stłukł pień mózgu. Przestał oddychać, jego serce stanęło.

- Na szczęście młodszy brat Wojtka nie wpadł w panikę. Nie pobiegł po pomoc do domu, ale wyciągnął brata z zaspy i zadzwonił pod numer 112 - opowiada Piotr Wojtaś, dyrektor ZOZ w Bychawie, miasta oddalonego o 7 kilometrów od Franciszkowa. - Niestety, dyżurny oficer policji przekierował sprawę do Świdnika, bo tam też jest Franciszków. Na szczęście pomyłkę szybko wyjaśniono.

Na pomoc chłopcu ruszyła karetką ekipa medyczna z Bychawy. Ostatni kilometr ratownicy brnęli do Wojtka na piechotę przez głęboki śnieg. - Biegliśmy jak najszybciej, bo uciekały cenne minuty - mówi Grzegorz Piechota, lekarz z zespołu medycznego.

Mimo skrajnie trudnych warunków byli przy chłopcu w 20 minut od wezwania. - Wojtek nie oddychał, serce nie biło - relacjonuje doktor Piechota. - Leżał na śniegu bez swetra i czapki. "Rozebrał go śnieg”, gdy brat wyciągał go zaspy. Po 25-minutowej reanimacji serce 12-latka zaczęło bić. Przyleciał helikopter i zabrał dziecko do szpitala w Lublinie.

- To cud. Nigdy nie spotkałem się z sytuacją, żeby człowiek wrócił do życia po tak długim okresie bez oddechu i akcji serca - nie kryje zdumienia Piotr Wojtaś. - To, że Wojtek żyje, jest zasługą jego brata, 9-latka, który nie stracił głowy w chwili wypadku. A także wspaniałej postawy i zaangażowania ludzi z zespołu medycznego. W składzie zespołu byli: lek. med. Grzegorz Piechota, pielęgniarz Bogdan Michalak, ratownik Grzegorz Bielak oraz Zbigniew Bednarz, kierowca karetki.

- Wojtkowi pomógł też mróz, bo w sobotę było minus 12. Na pokładzie helikoptera zmierzono mu temperaturę. Miał poniżej 32 stopni! Był niemal zahibernowany - dodaje doktor Wojtaś.

Wojtek leży na OIOM w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym przy ul. Chodźki w Lublinie, jest nieprzytomny, od wczoraj samodzielnie oddycha. Czy wróci w pełni zdrowia? - Za wcześnie na rokowanie. Trzeba czekać - powiedział nam wczoraj Jarosław Tybulczuk, lekarz dyżurny na OIOM w DSK.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 grudnia 2015 o 19:53

Dokładnie. Spędziłam 24 godziny na SOR SPSK 4, gdzie dr pracuje....Gratuluję mu anielskiej cierpliwości... Co Pani dolega? "Od 1 miesiąca mnie to boli, a tamto swędzi" - dostarczona karetką. Co Panu dolega? "Popiłem i  mnie piecze rura" - dostarczony karetką. Słyszałem jego rozmowy z tymi ewenementami, leżąc obok - była w niej ironia ale jeszcze większa bezradność i niedowierzanie.  Ludzie - to wy jesteście poje***i!!!!! Do czego służą SOR-y??? Potem wypisujecie na uczciwego człowieka anonimowo kalumnie.... Podpisujcie się!!! A jeśli w stosunku do Was popełnił błąd w sztuce - marsz do prokuratury...pieniążki czekają - lekarze są ubezpieczeni od odpowiedzialności. Lekarze są dla was konowałami - a jak paluszek się skaleczy, to środek nocy - marsz na SOR.

rozwiń
Avatar
Gość / 26 grudnia 2015 o 19:40

Opowiedz "lubelski pacjęcie" czytelnikom dlaczego masz do doktora tyle nienawiści. Szczególnie cenne byłoby gdybyś opowiedział w jakich okolicznościach zetknąłeś się z nim. Dodatkowo cenne byłoby, gdybyś podpisał swoją wypowiedź imieniem i nazwiskiem. W tej sytuacji można się tylko domyślać, że poziom twojej wypowiedzi typuje Cię na typowego bywalca SOR-u SPSK 4, gdzie doktor pracuje - 4-6 promili, kilkudniowe majteczki i skarpetki - cały korytarz SOR-u codziennie pełny jest takich.....chyba się nie mylę - zdradza Cię ortografia. Kolega z pracy

rozwiń
Avatar
DrDupa / 21 sierpnia 2012 o 18:46
[quote name='lubelski pacjęt' timestamp='1327005329' post='585805']
Nie można żyć przeszłością!!!!!!!!!
Pan doktor jest palantem z wybujałym ego myśli że jest Bogiem co osobiścia mi powiedział trzeba mieć na uwadze że postawienie buraka o przeroście formy na tręścia i danie mu możliwości decydowania o losach ludzi to błąd bo to bydle nie lekarz i lekceważącą i chamsko odnosi się do pacjentów powinien pozostać ratownikiem bo podobno to potrafił robić .Jego fryzurka i fizjonomia pokazuje że ma doczynienia z chłopem z awansu który obejrzał i dziadka portret hrabiego pana i chciałby być takie jak on.Niestety małość człowieka i jego nedza moralna nie może być przysłonieta przez jego lekarski fach,on sam ma komleks syperlekarza co skłania go do chamskich zachowań i łamania elemtarnych zasad kultury,Jednym słowem powinien leczyć mikroby bo moralnie jest na tym samym poziomie nadawał by sie na doktora Mengele gdyby nie jego chłopska uroda i szczery do bólu lekceważący stosunek do pacjentów i ich rodzin jednym słowem cham bydle i konował nigdy nie powinien być wypuszczony poza chlewnię bo tylko tam pasuję zachowaniem i wygladem bo świnia w kartoflisku też czuje się panem sytuacji zwłaszcza wobec osób które są słabsze i zależnie od ich władzy ta cząstka władzy która otrzymał nad ludźmi wynaturzyło go o sprowadziła do wymiaru karykaturalnych,kto nie wierzy niech go obejrzy jak potrafi wynatyrzyć się człowiek który nazywa siebie lekarzem.
[/quote]

Strzał w dziesiątkę. Świetna charakterystyka tego konowała i łapsa. Powinien dalej jeździć na gwizdkach Naturę to on ma prostaka. Nie nadaję się do kontaktów z pacjentami tak samo jak ta mewka od robienia "xero" i jego dwóch ziomali sanitariuzy. Nie polecam. Komenty piszą Ci co chcą zrobić loda jego ego.
[quote name='lubelski pacjęt' timestamp='1327005329' post='585805']
Nie można żyć przeszłością!!!!!!!!!
Pan doktor jest palantem z wybujałym ego myśli że jest Bogiem co osobiścia mi powiedział trzeba mieć na uwadze że postawienie buraka o przeroście formy na tręścia i danie mu możliwości decydowania o losach ludzi to błąd bo to bydle nie lekarz i lekceważącą i chamsko odnosi się do pacjentów powinien pozostać ratownikiem bo podobno to potrafił robić .Jego fryzurka i fizj... rozwiń
Avatar
Rossman / 10 sierpnia 2012 o 21:12
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam !
Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśni... rozwiń
Avatar
ula / 10 sierpnia 2012 o 16:36
dobrze że potrafił pomóc, ale okropny lekarz impertynencki
Avatar
Aga / 11 marca 2012 o 02:23
Świetny jest pan dr i niesamowicie seksowny
Avatar
anna / 25 lutego 2012 o 12:18
To niezłą reklamę ma ten felczer niech go obejrzą i zrobią parę zdjęć jak teraz odnosi się lekceważąco do pacjentów to człowiek bez ludzkich uczuć wiem co mówię sama to przeżyłam na włąsnej skórze.
Avatar
ja / 19 lutego 2012 o 12:32
"świetna robota panie doktorze"...no tak bo tylko on przyjechał karetką
Avatar
lubelski pacjęt / 19 stycznia 2012 o 21:35
Nie można żyć przeszłością!!!!!!!!!
Pan doktor jest palantem z wybujałym ego myśli że jest Bogiem co osobiścia mi powiedział trzeba mieć na uwadze że postawienie buraka o przeroście formy na tręścia i danie mu możliwości decydowania o losach ludzi to błąd bo to bydle nie lekarz i lekceważącą i chamsko odnosi się do pacjentów powinien pozostać ratownikiem bo podobno to potrafił robić .Jego fryzurka i fizjonomia pokazuje że ma doczynienia z chłopem z awansu który obejrzał i dziadka portret hrabiego pana i chciałby być takie jak on.Niestety małość człowieka i jego nedza moralna nie może być przysłonieta przez jego lekarski fach,on sam ma komleks syperlekarza co skłania go do chamskich zachowań i łamania elemtarnych zasad kultury,Jednym słowem powinien leczyć mikroby bo moralnie jest na tym samym poziomie nadawał by sie na doktora Mengele gdyby nie jego chłopska uroda i szczery do bólu lekceważący stosunek do pacjentów i ich rodzin jednym słowem cham bydle i konował nigdy nie powinien być wypuszczony poza chlewnię bo tylko tam pasuję zachowaniem i wygladem bo świnia w kartoflisku też czuje się panem sytuacji zwłaszcza wobec osób które są słabsze i zależnie od ich władzy ta cząstka władzy która otrzymał nad ludźmi wynaturzyło go o sprowadziła do wymiaru karykaturalnych,kto nie wierzy niech go obejrzy jak potrafi wynatyrzyć się człowiek który nazywa siebie lekarzem.
Nie można żyć przeszłością!!!!!!!!!
Pan doktor jest palantem z wybujałym ego myśli że jest Bogiem co osobiścia mi powiedział trzeba mieć na uwadze że postawienie buraka o przeroście formy na tręścia i danie mu możliwości decydowania o losach ludzi to błąd bo to bydle nie lekarz i lekceważącą i chamsko odnosi się do pacjentów powinien pozostać ratownikiem bo podobno to potrafił robić .Jego fryzurka i fizjonomia pokazuje że ma doczynienia z chłopem z awansu który obejrzał i dziadka portret hrabiego pan... rozwiń
Avatar
5 KLASA Z WOJYKA SZKOŁY / 19 lutego 2008 o 16:30
POZDRO:D DLA WOJTKA!!!
Avatar
Gość / 26 grudnia 2015 o 19:53

Dokładnie. Spędziłam 24 godziny na SOR SPSK 4, gdzie dr pracuje....Gratuluję mu anielskiej cierpliwości... Co Pani dolega? "Od 1 miesiąca mnie to boli, a tamto swędzi" - dostarczona karetką. Co Panu dolega? "Popiłem i  mnie piecze rura" - dostarczony karetką. Słyszałem jego rozmowy z tymi ewenementami, leżąc obok - była w niej ironia ale jeszcze większa bezradność i niedowierzanie.  Ludzie - to wy jesteście poje***i!!!!! Do czego służą SOR-y??? Potem wypisujecie na uczciwego człowieka anonimowo kalumnie.... Podpisujcie się!!! A jeśli w stosunku do Was popełnił błąd w sztuce - marsz do prokuratury...pieniążki czekają - lekarze są ubezpieczeni od odpowiedzialności. Lekarze są dla was konowałami - a jak paluszek się skaleczy, to środek nocy - marsz na SOR.

rozwiń
Avatar
Gość / 26 grudnia 2015 o 19:40

Opowiedz "lubelski pacjęcie" czytelnikom dlaczego masz do doktora tyle nienawiści. Szczególnie cenne byłoby gdybyś opowiedział w jakich okolicznościach zetknąłeś się z nim. Dodatkowo cenne byłoby, gdybyś podpisał swoją wypowiedź imieniem i nazwiskiem. W tej sytuacji można się tylko domyślać, że poziom twojej wypowiedzi typuje Cię na typowego bywalca SOR-u SPSK 4, gdzie doktor pracuje - 4-6 promili, kilkudniowe majteczki i skarpetki - cały korytarz SOR-u codziennie pełny jest takich.....chyba się nie mylę - zdradza Cię ortografia. Kolega z pracy

rozwiń
Avatar
DrDupa / 21 sierpnia 2012 o 18:46
[quote name='lubelski pacjęt' timestamp='1327005329' post='585805']
Nie można żyć przeszłością!!!!!!!!!
Pan doktor jest palantem z wybujałym ego myśli że jest Bogiem co osobiścia mi powiedział trzeba mieć na uwadze że postawienie buraka o przeroście formy na tręścia i danie mu możliwości decydowania o losach ludzi to błąd bo to bydle nie lekarz i lekceważącą i chamsko odnosi się do pacjentów powinien pozostać ratownikiem bo podobno to potrafił robić .Jego fryzurka i fizjonomia pokazuje że ma doczynienia z chłopem z awansu który obejrzał i dziadka portret hrabiego pana i chciałby być takie jak on.Niestety małość człowieka i jego nedza moralna nie może być przysłonieta przez jego lekarski fach,on sam ma komleks syperlekarza co skłania go do chamskich zachowań i łamania elemtarnych zasad kultury,Jednym słowem powinien leczyć mikroby bo moralnie jest na tym samym poziomie nadawał by sie na doktora Mengele gdyby nie jego chłopska uroda i szczery do bólu lekceważący stosunek do pacjentów i ich rodzin jednym słowem cham bydle i konował nigdy nie powinien być wypuszczony poza chlewnię bo tylko tam pasuję zachowaniem i wygladem bo świnia w kartoflisku też czuje się panem sytuacji zwłaszcza wobec osób które są słabsze i zależnie od ich władzy ta cząstka władzy która otrzymał nad ludźmi wynaturzyło go o sprowadziła do wymiaru karykaturalnych,kto nie wierzy niech go obejrzy jak potrafi wynatyrzyć się człowiek który nazywa siebie lekarzem.
[/quote]

Strzał w dziesiątkę. Świetna charakterystyka tego konowała i łapsa. Powinien dalej jeździć na gwizdkach Naturę to on ma prostaka. Nie nadaję się do kontaktów z pacjentami tak samo jak ta mewka od robienia "xero" i jego dwóch ziomali sanitariuzy. Nie polecam. Komenty piszą Ci co chcą zrobić loda jego ego.
[quote name='lubelski pacjęt' timestamp='1327005329' post='585805']
Nie można żyć przeszłością!!!!!!!!!
Pan doktor jest palantem z wybujałym ego myśli że jest Bogiem co osobiścia mi powiedział trzeba mieć na uwadze że postawienie buraka o przeroście formy na tręścia i danie mu możliwości decydowania o losach ludzi to błąd bo to bydle nie lekarz i lekceważącą i chamsko odnosi się do pacjentów powinien pozostać ratownikiem bo podobno to potrafił robić .Jego fryzurka i fizj... rozwiń
Avatar
Rossman / 10 sierpnia 2012 o 21:12
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam !
Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) :

[url="http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555"][color=#C10000][font=Georgia][size=3]http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555[/size][/font][/color][/url]

i czekać aż wylosują właśni... rozwiń
Avatar
ula / 10 sierpnia 2012 o 16:36
dobrze że potrafił pomóc, ale okropny lekarz impertynencki
Avatar
Aga / 11 marca 2012 o 02:23
Świetny jest pan dr i niesamowicie seksowny
Avatar
anna / 25 lutego 2012 o 12:18
To niezłą reklamę ma ten felczer niech go obejrzą i zrobią parę zdjęć jak teraz odnosi się lekceważąco do pacjentów to człowiek bez ludzkich uczuć wiem co mówię sama to przeżyłam na włąsnej skórze.
Avatar
ja / 19 lutego 2012 o 12:32
"świetna robota panie doktorze"...no tak bo tylko on przyjechał karetką
Avatar
lubelski pacjęt / 19 stycznia 2012 o 21:35
Nie można żyć przeszłością!!!!!!!!!
Pan doktor jest palantem z wybujałym ego myśli że jest Bogiem co osobiścia mi powiedział trzeba mieć na uwadze że postawienie buraka o przeroście formy na tręścia i danie mu możliwości decydowania o losach ludzi to błąd bo to bydle nie lekarz i lekceważącą i chamsko odnosi się do pacjentów powinien pozostać ratownikiem bo podobno to potrafił robić .Jego fryzurka i fizjonomia pokazuje że ma doczynienia z chłopem z awansu który obejrzał i dziadka portret hrabiego pana i chciałby być takie jak on.Niestety małość człowieka i jego nedza moralna nie może być przysłonieta przez jego lekarski fach,on sam ma komleks syperlekarza co skłania go do chamskich zachowań i łamania elemtarnych zasad kultury,Jednym słowem powinien leczyć mikroby bo moralnie jest na tym samym poziomie nadawał by sie na doktora Mengele gdyby nie jego chłopska uroda i szczery do bólu lekceważący stosunek do pacjentów i ich rodzin jednym słowem cham bydle i konował nigdy nie powinien być wypuszczony poza chlewnię bo tylko tam pasuję zachowaniem i wygladem bo świnia w kartoflisku też czuje się panem sytuacji zwłaszcza wobec osób które są słabsze i zależnie od ich władzy ta cząstka władzy która otrzymał nad ludźmi wynaturzyło go o sprowadziła do wymiaru karykaturalnych,kto nie wierzy niech go obejrzy jak potrafi wynatyrzyć się człowiek który nazywa siebie lekarzem.
Nie można żyć przeszłością!!!!!!!!!
Pan doktor jest palantem z wybujałym ego myśli że jest Bogiem co osobiścia mi powiedział trzeba mieć na uwadze że postawienie buraka o przeroście formy na tręścia i danie mu możliwości decydowania o losach ludzi to błąd bo to bydle nie lekarz i lekceważącą i chamsko odnosi się do pacjentów powinien pozostać ratownikiem bo podobno to potrafił robić .Jego fryzurka i fizjonomia pokazuje że ma doczynienia z chłopem z awansu który obejrzał i dziadka portret hrabiego pan... rozwiń
Avatar
5 KLASA Z WOJYKA SZKOŁY / 19 lutego 2008 o 16:30
POZDRO:D DLA WOJTKA!!!
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 30 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 64 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 32 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 49 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 411 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!