Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

19 grudnia 2013 r.
17:58
Edytuj ten wpis

Radio Maryja zatrzęsło Poniatową. Zarzucają dyskryminację wiernych

0 74 A A
Bracia Kramek (w środku) uważają, że w Poniatowej katolicy są dyskryminowani (Maciej Kaczanowski)
Bracia Kramek (w środku) uważają, że w Poniatowej katolicy są dyskryminowani (Maciej Kaczanowski)

Nie będzie koncertu kapeli dziecięcej na uroczystości Rodziny Radia Maryja. Jest za to awantura. Koło przyjaciół toruńskiej rozgłośni domaga się ukarania dyrektorki centrum kultury za "wykluczenie katolików”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Organizatorzy spotkania opłatkowego twierdzą, że powód jest inny. – To odwet za rzekomy język nienawiści, który miał być używany podczas spotkania z panią poseł Krystyną Pawłowicz (PiS) – podkreśla Michał Kramek, kolejny z protestujących, który przedstawił się nam jako asystent poseł Małgorzaty Sadurskiej (PiS).

Spotkanie z posłanką Pawłowicz w CKPiT odbyło się pod koniec listopada. – Bracia Kramek zachowywali się bardzo arogancko wobec moich pracowników. Nie podobało im się, że trzeba płacić za salę – dodaje dyr. Piskor. – Tymczasem umowa na wynajęcie sali była podpisana z przedstawicielem biura poselskiego pani poseł Sadurskiej.

Lilla Stefanek, burmistrz Poniatowej, do której wpłynęła skarga, nie podjęła jeszcze żadnej decyzji. Zapowiada, że spotka się z panią dyrektor. – Życzę panom z Koła Przyjaciół Radia Maryja, aby Boże Narodzenie nas jednoczyło, a nie dzieliło –komentuje.

Nie jest asystentem posłanki

Michał Kramek przedstawia się jako asystent poseł Małgorzaty Sadurskiej. Problem w tym, że osoby o takim imieniu i nazwisku nie ma w wykazie współpracowników posłanki PiS z Puław, zamieszczonym na stronie internetowej Sejmu. – Pan Michał Kramek nigdy nie był i nie jest asystentem pani poseł – potwierdza Ireneusz Rzepkowski, dyrektor biura poselskiego Małgorzaty Sadurskiej w Puławach, który przyznaje, że kojarzy tego mężczyznę. – Trudno jest mi powiedzieć, dlaczego tak się przedstawia. Po raz pierwszy słyszę, że tak robi.

Komentarze 74

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 grudnia 2013 o 22:10

Żądają "kary nagany", a nie spalenia na stosie. Na razie.

Myślę ,że powinni dokonac samospalenia PONIATOWA będzie szczęśliwsza.

Avatar
E. / 27 grudnia 2013 o 12:32

Żądają "kary nagany", a nie spalenia na stosie. Na razie.

Avatar
Gosc / 27 grudnia 2013 o 01:54

widziałem spotkanie Puciłowskiego i Kramków w lesie, uwierzcie nie chcielibyście tego widzieć i słuchać... wypaczenie społeczne.......................


Czyzby poszli w partyzantke.?

Avatar
gosc / 26 grudnia 2013 o 22:59

widziałem spotkanie Puciłowskiego i Kramków w lesie, uwierzcie nie chcielibyście tego widzieć i słuchać... wypaczenie społeczne.......................


Po prostu biedni ludzie,chorzy z urojenia. 

Avatar
ejdżej / 26 grudnia 2013 o 18:45

widziałem spotkanie Puciłowskiego i Kramków w lesie, uwierzcie nie chcielibyście tego widzieć i słuchać... wypaczenie społeczne.......................

Avatar
Gość / 26 grudnia 2013 o 08:46

Środowisko radiomaryjne reprezentuje religijność spaczoną, roszczeniową, opartą na agresji, uciekającą się do manipulacji i kłamstw. Kto ma oczy, widzi. Kto nie chce bądź nie potrafi tego dostrzec, będzie się "ciskał", wyznaczał wrogów, atakował "żydów, masonów, antychrystów". Tego typu ideologiczna postawa nie ma nic wspólnego z naukami Mistrza z Nazaretu.

Z dedykacją dla "prawdziwych katolików":

Zbliżała się pora Paschy żydowskiej i Jezus udał się do Jerozolimy. W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: «Weźcie to stąd, a nie róbcie z domu mego Ojca targowiska!»

Środowisko radiomaryjne reprezentuje religijność spaczoną, roszczeniową, opartą na agresji, uciekającą się do manipulacji i kłamstw. Kto ma oczy, widzi. Kto nie chce bądź nie potrafi tego dostrzec, będzie się "ciskał", wyznaczał wrogów, atakował "żydów, masonów, antychrystów". Tego typu ideologiczna postawa nie ma nic wspólnego z naukami Mistrza z Nazaretu.

Z dedykacją dla "prawdziwych katolików":

Zbliżała się pora Pasc... rozwiń

Avatar
gosc / 23 grudnia 2013 o 20:36

sączycie trupi jad....

Avatar
gosc / 23 grudnia 2013 o 20:34

Tak to Kramki i Pucilowski mowil,i ze jak  Pani Burmistrz przyjdzie do kosciola to ja wyprowadza bo ona  nalezy do PO. To jest dyskryminacja.  Kupa oszolomow ktorzy robia reklame Bizesmenowi  Rydzykowi. Przeczytajcie sobie ksiazke"Imperator".   

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 23 grudnia 2013 o 14:02

Są kibice i kibole - katolicy i katole. Ci z Radia Maryja zdecydowanie nosza miano katoli terrorystów

JUDE ???

Avatar
Alina / 23 grudnia 2013 o 10:26

i BARDZO DOBRZE  DO ROBOTY KRETYNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Avatar
Gość / 28 grudnia 2013 o 22:10

Żądają "kary nagany", a nie spalenia na stosie. Na razie.

Myślę ,że powinni dokonac samospalenia PONIATOWA będzie szczęśliwsza.

Avatar
E. / 27 grudnia 2013 o 12:32

Żądają "kary nagany", a nie spalenia na stosie. Na razie.

Avatar
Gosc / 27 grudnia 2013 o 01:54

widziałem spotkanie Puciłowskiego i Kramków w lesie, uwierzcie nie chcielibyście tego widzieć i słuchać... wypaczenie społeczne.......................


Czyzby poszli w partyzantke.?

Avatar
gosc / 26 grudnia 2013 o 22:59

widziałem spotkanie Puciłowskiego i Kramków w lesie, uwierzcie nie chcielibyście tego widzieć i słuchać... wypaczenie społeczne.......................


Po prostu biedni ludzie,chorzy z urojenia. 

Avatar
ejdżej / 26 grudnia 2013 o 18:45

widziałem spotkanie Puciłowskiego i Kramków w lesie, uwierzcie nie chcielibyście tego widzieć i słuchać... wypaczenie społeczne.......................

Avatar
Gość / 26 grudnia 2013 o 08:46

Środowisko radiomaryjne reprezentuje religijność spaczoną, roszczeniową, opartą na agresji, uciekającą się do manipulacji i kłamstw. Kto ma oczy, widzi. Kto nie chce bądź nie potrafi tego dostrzec, będzie się "ciskał", wyznaczał wrogów, atakował "żydów, masonów, antychrystów". Tego typu ideologiczna postawa nie ma nic wspólnego z naukami Mistrza z Nazaretu.

Z dedykacją dla "prawdziwych katolików":

Zbliżała się pora Paschy żydowskiej i Jezus udał się do Jerozolimy. W świątyni napotkał siedzących za stołami bankierów oraz tych, którzy sprzedawali woły, baranki i gołębie. Wówczas sporządziwszy sobie bicz ze sznurków, powypędzał wszystkich ze świątyni, także baranki i woły, porozrzucał monety bankierów, a stoły powywracał. Do tych zaś, którzy sprzedawali gołębie, rzekł: «Weźcie to stąd, a nie róbcie z domu mego Ojca targowiska!»

Środowisko radiomaryjne reprezentuje religijność spaczoną, roszczeniową, opartą na agresji, uciekającą się do manipulacji i kłamstw. Kto ma oczy, widzi. Kto nie chce bądź nie potrafi tego dostrzec, będzie się "ciskał", wyznaczał wrogów, atakował "żydów, masonów, antychrystów". Tego typu ideologiczna postawa nie ma nic wspólnego z naukami Mistrza z Nazaretu.

Z dedykacją dla "prawdziwych katolików":

Zbliżała się pora Pasc... rozwiń

Avatar
gosc / 23 grudnia 2013 o 20:36

sączycie trupi jad....

Avatar
gosc / 23 grudnia 2013 o 20:34

Tak to Kramki i Pucilowski mowil,i ze jak  Pani Burmistrz przyjdzie do kosciola to ja wyprowadza bo ona  nalezy do PO. To jest dyskryminacja.  Kupa oszolomow ktorzy robia reklame Bizesmenowi  Rydzykowi. Przeczytajcie sobie ksiazke"Imperator".   

Avatar
ŁOWCA SKÓR / 23 grudnia 2013 o 14:02

Są kibice i kibole - katolicy i katole. Ci z Radia Maryja zdecydowanie nosza miano katoli terrorystów

JUDE ???

Avatar
Alina / 23 grudnia 2013 o 10:26

i BARDZO DOBRZE  DO ROBOTY KRETYNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Zobacz wszystkie komentarze 74

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi

Grzegorz Bronowicki o meczu z Senegalem: Robert to wielki gracz, ale sam nic nie zrobi 0 0

ROZMOWA Z Grzegorzem Bronowickim, byłym reprezentantem Polski

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce

KS Drzewce - LKS Stróża 0:1. Stróża bliższa gry w okręgówce 0 0

Lubelska klasa okręgowa Ponad 200 kibiców oglądało w Drzewcach pierwszy mecz barażowy. W starciu dwóch wicemistrzów klasy A lepszy okazał się LKS Stróża

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej

Zmiany w parafiach archidiecezji lubelskiej 0 1

Zmiany w lubelskich parafiach ogłosił w środę metropolita lubelski abp. Stanisław Budzik

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko"
film

Lublin: Przez miesiąc mieszkał ze zwłokami dziewczyny. "Był grzeczny, dbał o wszystko" 0 1

– Artur powiedział mi, że się zakochał. Chciał ułożyć sobie z nią życie – opowiadał w środę przed sądem krewny Artura S. 47-latek odpowiada przed sądem za uduszenie swojej dziewczyny. Przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami ukrytymi w wersalce

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu!

Psy w Ogrodzie Saskim w Lublinie? Jest ostateczny wyrok sądu! 0 4

Unieważniony został zakaz wprowadzania psów do Ogrodu Saskiego. Taki wyrok wydał w środę Naczelny Sąd Administracyjny. Uznał, że radni nie mieli prawa zabronić spacerów z psem po zabytkowym parku. To koniec czteroletniego sporu między władzami Lublina a dwoma mieszkańcami miasta

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia]
galeria

Lublin: Kręcą spot reklamowy, potrzebują statystów [zdjęcia] 0 0

Na Wydziale Artystycznym UMCS rozpoczęły się prace przy nowym filmie promocyjnym uczelni. Do zdjęć potrzeba kilkudziesięciu statystów

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo

MUNDIAL 2018. Urugwaj – Arabia Saudyjska 1:0. Ekonomiczne zwycięstwo 0 0

MUNDIAL 2018 Urugwaj pokonał 1:0 Arabię Saudyjską i obok Rosji wywalczył awans do 1/8 finału. O tym która z drużyn zajmie pierwsze miejsce w grupie A zadecyduje bezpośredni mecz pomiędzy gospodarzami, a zespołem z Ameryki Południowej

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina
galeria

MPK Lublin chce sprzedać autobus. Rozbity w wypadku w centrum Lublina 4 8

Na sprzedaż trafił miejski autobus rozbity w kwietniu w głośnym wypadku na ul. Narutowicza. Jelcz nie nadaje się do jazdy, ma zatrzymany dowód rejestracyjny, ale spółka liczy na to, że znajdzie kupca. Pojazd ma 1,3 mln km przebiegu.

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy

Policjant zatrzymał do kontroli policjanta. Zabrał mu prawo jazdy 58 13

Do nietypowej interwencji policji doszło w powiecie łukowskim, gdzie policjant z nieoznakowanego radiowozu, zatrzymał inny nieoznakowany radiowóz

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach?

Kolejne ruchy kadrowe w Motorze, Dzięgielewski w Wigrach? 5 0

W środę umowy z lubelskim klubem podpisało dwóch kolejnych młodych zawodników. To Jakub Buczek i Rafał Dobrzyński, którzy w rundzie wiosennej debiutowali w III lidze. Wiadomo już także, że do ekipy żółto-biało-niebieskich po wypożyczeniu wraca Michał Paluch

Kanada zalegalizowała marihuanę

Kanada zalegalizowała marihuanę 0 1

Kanadyjski parlament zalegalizował rekreacyjne używanie marihuany. Obywatele Kanady będą mogli posadzić sobie w domu do czterech krzaczków

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym
22 czerwca 2018, 21:15

Kino plenerowe w Kazimierzu Dolnym 0 0

Restauracja Stara Łaźnia w Kazimierzu Dolnym (ul. Senatorska 21) zaprasza na kolejną odsłonę kina plenerowego. W piątek, 22 czerwca ok. godz. 21.15 zobaczymy film Uwikłanie, z kolei dzień później o tej samej porze kultowe Kochaj albo rzuć.

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu

Wakacje. Załatw formalności przez internet. Zaoszczędzisz sporo czasu 0 0

Resort cyfryzacji zachęca do załatwiania spraw urzędowych online. To pomoże m.in. zaoszczędzić czas przed wyjazdem na urlop. 

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę

MUNDIAL 2018. Portugalia – Maroko 1:0. Ronaldo zrobił różnicę 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu o wszystko zespół z Afryki przegrał z Portugalią 0:1 po golu niezawodnego Cristiano Ronaldo. Lwy Atlasu miały więcej sytuacji od rywali, ale byli nieskuteczni i po trzech meczach grupowych zawodnicy Herve Renarda wrócą do domów

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca
23 czerwca 2018, 10:00

Urodziny Teatru Osterwy. Można rezerwować miejsca 0 0

Teatr dramatyczny zaprasza w sobotę do wspólnego świętowania 133. rocznicy urodzin swojego patrona, Juliusza Osterwy. Trwa rezerwacja miejsc i dystrybucja wejściówek.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!