Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

14 września 2014 r.
17:00
Edytuj ten wpis

Radiowóz zderzył się z BMW. Policjant przed badaniem opuścił szpital

Autor: Zdjęcie autora aa
81 30 A A

Kilka godzin policjanci szukali swojego rannego w wypadku kolegi, bo samowolnie opuścił szpital przed zakończeniem wszystkich badań. Funkcjonariusz prowadził radiowóz, na który w sobotę najechało w Bychawce BMW. Policjant nie był badany alkomatem. Miał za wysokie ciśnienie tętnicze. Została pobrana od niego krew do badań.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jak informuje policja, w sobotę przed południem w Bychawce koło Lublina kierowca BMW wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z radiowozem, a następnie z mercedesem. Dwaj policjanci jadący radiowozem zostali ranni.

- Zostali przewiezieni na badania, do jednego z lubelskich szpitali - mówi st. sierż. Kamil Gołębiowski z zespołu prasowego KWP w Lublinie. - Policjant, który kierował radiowozem czekał na badania.

Funkcjonariusz, który był w mundurze i kołnierzu ortopedycznym na szyi opuścił jednak szpital. - Prawdopodobnie stracił świadomość - podejrzewa st. sierż. Gołębiowski. - Policjanci odnaleźli go po kilku godzinach. Szedł drogą w kierunku Bychawy.

Ponownie został przewieziony na badania do szpitala. - Policjant miał uraz głowy i kręgosłupa. Miał też problemy z ciśnieniem - dodaje st. sierż. Gołębiowski. - Z tego powodu nie można było go zbadać na zawartość alkoholu za pomocą alkomatu. W związku z tym została pobrana krew do badań. I dodaje: Tego samego dnia funkcjonariusze zostali wypisani do domu.

• Także policjant, który kilka godzin błądził?

- Ja nie jestem lekarzem - ucina przedstawiciel KWP w Lublinie.

Kierowca BMW był trzeźwy.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gonzo12 / 2 grudnia 2014 o 10:02

plurl.pw/kobieta_zaslabla_w_aucie_wielka_tragedia

 

Monika K. (27 l.) zasłabła w aucie potracająć 12-letniego chłopca i spowodowała wypadek z 4 autami. 6 osób w stanie krytycznym

Avatar
Gość / 29 września 2014 o 17:15

Dla wszystki nie wtajemniczonych wysokie ciśnienie i sraczka przychodzą z nienacka ! Tak że przy dmuchaniu w alkomat może żyłka w du..e pęknąć lub można walnąć kleksa co w służbach mundurowych jest nie do pomyślenia i jest rzeczą naganną !!! Lekarz się nie zgodził na badanie bo bał się o czystość karetki i czym prędzej pognał do szpitala. Tak że niema tu niczyjej winy a klolizje były i będa.

Avatar
Gość / 29 września 2014 o 12:17

zawsze BMW gnojki w dresach od turka za 200 Euro kupują i wydaje im się że panami świata są.

Avatar
kierowca bombowca / 27 września 2014 o 08:16

współczuję ci głupoty. Jesteś pusty jak tam-tam murzyński

No ale CO ???  może BUCU nie jest tak ??

Avatar
do Zenka Lekarza / 26 września 2014 o 21:22

Jestem lekarzem specjalistą z dwudziestosiedmioletnim doświadczeniem zawodowym, ale dopiero dzisiaj dowiedziałem się, że wysokie ciśnienie tętnicze nie pozwala na badanie alkomatem (!?). W ogromnej większości znanych mi przypadków samowolne i ukradkowe opuszczenie placówki medycznej dotyczy pacjentów będących pod wpływem alkoholu lub innych podobnie działających środków - jednak milicja nie takie sprawy potrafi zamieść pod dywan....

Lekarz od siedmiu boleści samozwańczy. "Ukradkowe opuszczenie placówki..." Ot zabłysnąłeś

Lekarz od siedmiu boleści samozwańczy. "Ukradkowe opuszczenie placówki..." Ot zabłysnąłeś

rozwiń
Avatar
Nie wiesz o czym piszesz / 26 września 2014 o 21:17

POŁY mogą chlać zawsze i do oporu bo kto ich zbada ? kto ich ruszy ? w obecnych czasach staje się to nagminne i chleje posterunkowy a skończywszy na komendancie,kontrola wewnętrzna nie działa,nic nie działa, albo też chleją,tak dalej być nie może ,komuniści muszą odejść !!!!  czas na zmiany.

współczuję ci głupoty. Jesteś pusty jak tam-tam murzyński

Avatar
statystyk / 17 września 2014 o 15:39

jak to pala naje***y byl i zwial

Co raz to więcej PAŁ chleje i powoduje wypadki za kierownicą i nie wyciąga się żadnych z tego konsekwencji

Avatar
gosc / 17 września 2014 o 13:55

jak to pala najebany byl i zwial

Avatar
Henio / 16 września 2014 o 07:43

"Funkcjonariusz, który był w mundurze i kołnierzu ortopedycznym na szyi opuścił jednak szpital. – Prawdopodobnie stracił świadomość – podejrzewa st. sierż. Gołębiowski."

Raczej był nad wyraz świadomy, że musi zwiać.

Avatar
BYKU / 15 września 2014 o 22:08

jak to służba zdrowia mogła wypuścić tak pana do domu :) widzę że jest ład i skład w tyh zaje***ych szpitalach polskich :)

Takie szpitale zaj ebane jakie Kopaczka stworzyła,generalnie takie szpitale jak i ten rząd zaj ebane,premier i tumany.

Avatar
gonzo12 / 2 grudnia 2014 o 10:02

plurl.pw/kobieta_zaslabla_w_aucie_wielka_tragedia

 

Monika K. (27 l.) zasłabła w aucie potracająć 12-letniego chłopca i spowodowała wypadek z 4 autami. 6 osób w stanie krytycznym

Avatar
Gość / 29 września 2014 o 17:15

Dla wszystki nie wtajemniczonych wysokie ciśnienie i sraczka przychodzą z nienacka ! Tak że przy dmuchaniu w alkomat może żyłka w du..e pęknąć lub można walnąć kleksa co w służbach mundurowych jest nie do pomyślenia i jest rzeczą naganną !!! Lekarz się nie zgodził na badanie bo bał się o czystość karetki i czym prędzej pognał do szpitala. Tak że niema tu niczyjej winy a klolizje były i będa.

Avatar
Gość / 29 września 2014 o 12:17

zawsze BMW gnojki w dresach od turka za 200 Euro kupują i wydaje im się że panami świata są.

Avatar
kierowca bombowca / 27 września 2014 o 08:16

współczuję ci głupoty. Jesteś pusty jak tam-tam murzyński

No ale CO ???  może BUCU nie jest tak ??

Avatar
do Zenka Lekarza / 26 września 2014 o 21:22

Jestem lekarzem specjalistą z dwudziestosiedmioletnim doświadczeniem zawodowym, ale dopiero dzisiaj dowiedziałem się, że wysokie ciśnienie tętnicze nie pozwala na badanie alkomatem (!?). W ogromnej większości znanych mi przypadków samowolne i ukradkowe opuszczenie placówki medycznej dotyczy pacjentów będących pod wpływem alkoholu lub innych podobnie działających środków - jednak milicja nie takie sprawy potrafi zamieść pod dywan....

Lekarz od siedmiu boleści samozwańczy. "Ukradkowe opuszczenie placówki..." Ot zabłysnąłeś

Lekarz od siedmiu boleści samozwańczy. "Ukradkowe opuszczenie placówki..." Ot zabłysnąłeś

rozwiń
Avatar
Nie wiesz o czym piszesz / 26 września 2014 o 21:17

POŁY mogą chlać zawsze i do oporu bo kto ich zbada ? kto ich ruszy ? w obecnych czasach staje się to nagminne i chleje posterunkowy a skończywszy na komendancie,kontrola wewnętrzna nie działa,nic nie działa, albo też chleją,tak dalej być nie może ,komuniści muszą odejść !!!!  czas na zmiany.

współczuję ci głupoty. Jesteś pusty jak tam-tam murzyński

Avatar
statystyk / 17 września 2014 o 15:39

jak to pala naje***y byl i zwial

Co raz to więcej PAŁ chleje i powoduje wypadki za kierownicą i nie wyciąga się żadnych z tego konsekwencji

Avatar
gosc / 17 września 2014 o 13:55

jak to pala najebany byl i zwial

Avatar
Henio / 16 września 2014 o 07:43

"Funkcjonariusz, który był w mundurze i kołnierzu ortopedycznym na szyi opuścił jednak szpital. – Prawdopodobnie stracił świadomość – podejrzewa st. sierż. Gołębiowski."

Raczej był nad wyraz świadomy, że musi zwiać.

Avatar
BYKU / 15 września 2014 o 22:08

jak to służba zdrowia mogła wypuścić tak pana do domu :) widzę że jest ład i skład w tyh zaje***ych szpitalach polskich :)

Takie szpitale zaj ebane jakie Kopaczka stworzyła,generalnie takie szpitale jak i ten rząd zaj ebane,premier i tumany.

Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 19 12

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 0

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 184 16

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 12 14

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 109 36

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 15

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 14

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 3

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 5 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?