sobota, 19 sierpnia 2017 r.

Lubelskie

Ranking prawyborów

Dodano: 10 listopada 2006, 11:43

Wczoraj (czwartek) o godz. 24 zamknęliśmy pierwszy etap naszej zabawy Prawybory z Dziennikiem Wschodnim. Poniżej prezentujemy ostateczne wyniki Państwa głosowania. W poniedziałek ogłosimy nazwiska czytelników, którzy brali udział w naszej zabawie i wylosowali nagrody. W przyszłym tygodniu ukaże się pełne zestawienie Państwa głosów, które wpłynęły do nas wczoraj do godz. 24. Na Państwa kupony I SMS-y będziemy czekać w dogrywce drugiej tury.

Aktualne wyniku rankingu


Prezydenci miast:

Biała Podlaska
1. Andrzej Czapski 239
2. Marcin Kochnio 201
3. Bogusław Broniewicz 80
4. Adam Abramowicz 15
5. Tadeusz Romanowicz 10

Chełm
1. Agata Fisz 350
2. Waldemar Kuśmierz 99
3. Krzysztof Grabczuk 68

Lublin
1. Jan Sęk 363
2. Andrzej Pruszkowski 327
3. Dariusz Sienkiewicz 313
4. Izabella Sierakowska 286
5. Adam Wasilewski 72
6. Marian Kowalski 26
7. Elżbieta Lasota 18
Zbigniew Wojciechowski 18
8. Andrzej Mańka 9

Puławy
1. Janusz Grobel 67
2. Andrzej Mitruczuk 27

Zamość
1. Janusz Szatkowski 523
2. Marcin Zamoyski 378
3. Andrzej Lubczyk 3
4. Maria Gmyz 2

Burmistrzowie miast:

Annopol
1. Stefan Skórski 39
2. Wiesław Liwiński 6
3. Stefan Stachula 1

Bełżyce
1. Bogdan Czuryszkiewicz 118
2. Antonina Olszak 83
3. Janusz Rodak 2

Biłgoraj
1. Mirosław Tujak 54
2. Janusz Rosłan 2

Bychawa
1. Andrzej Sobaszek 60
2. Paweł Pikula 20

Hrubieszów
1. Beata Łaskarzewska 84
2. Dariusz Gałecki 15

Janów Lubelski
1. Krzysztof Kołtyś 18

Kazimierz Dolny
1. Zbigniew Wacławski 12
2. Andrzej Kozłowski 10
3. Grzegorz Dunia 7
4. Andrzej Szczypa 2

Krasnobród
1. Stanisław Roczkowski 3
2. Alicja Lewandowska 2

Krasnystaw
1. Tadeusz Okoński 53
2. Andrzej Kmicic 10
Kraśnik
1. Wiesław Marzec 102
2. Zygmunt Kusiak 9
3. Konrad Węcławski 8
4. Jarosław Stawiarski 7
5. Piotr Czubiński 5
6. Piotr Iwan 1

Lubartów
1. Bogumiła Lisek-Jublewska 135
2. Marek Zagajski 117
3. Jerzy Zwoliński 5
4. Zbigniew Moskaluk 6
5. Zbigniew Maciejewicz 2

Łęczna
1. Piotr Winiarski 502
2. Teodor Kosiarski 79
3. Grażyna Bednarska 2
4. Alfred Bondyra 1

Międzyrzec Podlaski
1. Stanisław Lesiuk 70
2. Artur Grzyb 49

Nałęczów
1. Marian Żaba 12

Opole Lubelskie
1. Jacek Zborzyński 206
2. Janusz Gąsior 53
3. Dariusz Wróbel 41
4. Anna Nowaczek 13
5. Borys Środek 1

Ostrów Lubelski
1. Ryszard Smerdel 3
2. Jarosław Jośko 1

Parczew
1. Henryk Szych 524
2. Stanisław Mroczek 394
3. Paweł Kędracki 36
4. Andrzej Fraszczyk 7
5. Waldemar Wezgraj 1

Piaski
1. Robert Persona 279
2. Ryszard Siczek 167
3. Tomasz Mazurek 102

Poniatowa
1. Lilla Stefanek 152
2. Zbigniew Kania 53

Radzyń Podlaski
1. Witold Kowalczyk 624
2. Andrzej Dzięga 50
3. Jerzy Rębek 6

Ryki
1. Jerzy Gąska 130
2. Stanisław Jagiełło 59
3. Grzegorz Piecyk 1
Jerzy Wiencek 1

Rejowiec Fabryczny
1. Stanisław Bodys 95
2. Marcin Kopciewicz 34

Szczebrzeszyn
1. Marian Mazur 4
2. Piotr Matej 1

Świdnik
1. Mariusz Wilk 64
2. Waldemar Białowąs 49
3. Krzysztof Kruczek 37
4. Waldemar Jakson 24

Tomaszów Lubelski
1. Leszek Kleszczyński 1

Tyszowce
1. Mariusz Zając 5

Zwierzyniec
1. Władysław Saciuk 14
2. Jan Skiba 13
3. Janusz Rybak 2

Wójtowie gmin

Abramów
1. Artur Chomiuk 19

Adamów
1. Dariusz Szykuła 3

Baranów
1. Robert Gagoś 430
2. Maria Szpakowska 2
Pelagia Maruszak 2

Bełżec
1. Andrzej Adamek 3

Biłgoraj
1. Aleksander Bełżek 12
2. Stanisław Schodziński 4
3. Mieczysław Borowski 1

Biszcza
1. Genowefa Tokarska 1

Borki
1. Marek Korulczyk 6

Borzechów
1. Tadeusz Skiba 4

Chodel
1. Stanisław Chlebicki 59
2. Arkadiusz Dzido 9
3. Jan Majewski 2

Czemierniki
1. Kazimierz Sobieszek 7
2. Maria Szajda 1

Cyców
1. Jan Baczyński 6

Dębowa Kłoda
1. Adam Czarnacki 8
2. Wiesław Mazur 5
3. Henryk Czech 2

Dzierzkowice
1. Jan Grzebuła 25

Dzwola
1. Marek Piech 183
2. Stanisław Rożek 8

Fajsławice
1. Sławomir Chmiel 4
2. Józef Wroński 1

Garbów
1. Robert Wójcik 15
2. Kazimierz Firlej 2

Godziszów
1. Andrzej Olech 22

Gorzków
1. Jerzy Maroński 1

Horodło
1. Krzystof Bożek 4

Hrubieszów
1. Tomasz Pańko 1

Jabłonna
1. Roman Dąbek 35

Jabłoń
1. Dariusz Łobejko 3
2. Marek Szypulski 1

Jarczów
1. Bogdan Michno 1

Jastków
1. Zbigniew Samoń 5

Józefów nad Wisłą
1. Robert Galek 45
2. Robert Sawiarski 31

Kamionka
1. Mariusz Sienkiewicz 294
2. Grzegorz Niećko 143
3. Stanisław Jedut 7
4. Krzysztof Banucha 2

Karczmiska
1. Zenon Olszowy 72

Kłoczew
1. Zenon Stefanowski 29

Komarów
1. Wiesława Sieńkowska 2

Konopnica
1. Mirosław Michalak 67
2. Katarzyna Kutwa 51
3. Mirosław Żydek 10

Krasnystaw
1. Janusz Korczyński 2

Kraśniczyn
1. Jacek Solarz 92

Krzczonów
1. Mieczysław Grzeszczyk 189
2. Marian Podsiadły 61

Leśna Podlaska
1. Marian Tomkowicz 1

Leśniowice
1. Wiesław Radzięciak 35
2. Bogusław Kudyba 9

Lubartów
1. Fryderyk Puła 1

Lubycza Królewska
1. Tadeusz Kolasa 1

Ludwin
1. Andrzej Pytka 4

Łabunie
1. Wojciech Turczyn 70
2. Jerzy Wiater 52

Łomazy
1. Waldemar Droździuk 2

Markuszów
1. Andrzej Rozwałka 2
2. Alicja Zoła 1

Mełgiew
1. Waldemar Woźniak 2
2. Wacław Motyl 1

Miączyn
1. Robert Czerwonka 43
2. Józef Długosz 20

Michów
1. Janusz Jankowski 6

Milejów
1. Piotr Rybak 481
2. Tomasz Suryś 412
3. Marek Gąska 204

Mircze
1. Edward Załoga 7

Niedrzwica Duża
1. Zdzisław Antoń 123
2. Ryszard Mirosław 27

Niemce
1. Stefan Czyżyk 31
2. Artur Jaśkowski 3

Nielisz
1. Stanisław Trąba 1

Nowodwór
1. Ryszard Piotrowski 17
2. Beata Niebrzydowska 1

Ostrówek
1. Wacław Osiej 129
2. Krzysztof Karczmarz 35

Podedworze
1. Wiesław Nowak 28
2. Krzysztof Chilczuk 16

Puchaczów
1. Marianna Grzesiuk 8
2. Janusz Skoczylas 1

Radzyń Podlaski
1. Maria Zając 26
2. Zbigniew Ślusarczyk 2

Rejowiec
1. Tadeusz Górski 1

Ruda-Huta
1. Kazimierz Smal 1

Rybczewice
1. Ignacy Jędryczek 22
2. Jan Dorożyński 12
3. Mirosław Kwiatosz 10

Siemień
1. Stanisław Chojak 9
2. Stanisław Dawidek 2

Sitno
1. Kajetan Protas 63

Sławatycze
1. Dariusz Trybuchowicz 127

Sosnowica
1. Tomasz Kosik 46
2. Krystyna Jaśkiewicz 3
3. Jerzy Maśluch 2

Spiczyn
1. Zbigniew Szumiło 2

Stężyca
1. Leszek Filipek 8

Strzyżewice
1. Jan Andrzej Dąbrowski 27

Susiec
1. Wiesław Kostrubiec 21

Szastarka
1. Ryszard Dudek 37
2. Tomasz Mularczyk 7
3. Jan Wójtowicz 2

Terespol
1. Krzysztof Iwaniuk 1

Tomaszów Lubelski
1. Mieczysław Hek 5

Trawniki
1. Jerzy Szpakowski 201

Trzydnik Duży
1. Grzegorz Zeman 4

Ułęż
1. Krzysztof Olszak 215

Urzędów
1. Waldemar Rzepecki 33
2. Krzysztof Dziurda 22
3. Jan Woźniak 2

Uścimów
1. Stanisław Wołoszkiewicz 103
2. Adam Sowa 5

Wilków
1. Grzegorz Teresiński 50
2. Andrzej Rozwód 41

Włodawa
1. Janusz Kloc 19
2. Piotr Usowicz 2
Tadeusz Sawicki 2

Wohyń
1. Zbigniew Smółko 50
2. Stanisław Jóźwik 3
3. Marian Chaciewicz 1

Wojciechów
1. Jan Czyżewski 2
2. Justyna Kosyl 1

Wola Uhruska
1. Tadeusz Pawluk 33

Wólka
1. Włodzimierz Hofa 40

Zamość
1. Ryszard Gliwiński 24

Zakrzew
1. Dariusz Matacz 38
2. Irena Szopa 23
3. Jan Król 6

Zakrzówek
1. Andrzej Cieśla 38
2. Antoni Rachoń 2

Żmudź
1. Mirosław Świetlicki 6
2. Stanisław Fornal 4

Żyrzyn
1. Stefan Szeruda 1

Radni sejmiku wojewódzkiego

1. Mirosław Złomaniec 1294
2. Jerzy Derkacz 1222
3. Sławomir Sosnowski 717
4. Piotr Rzetelski 351
5. Zbigniew Wójcik 322
6. Andrzej Romańczuk 279
7. Stanisław Duszak 264
8. Henryk Dudziak 258
9. Henryk Łucjan 257
10. Julian Tałęda 247
11. Jacek Zborzyński 231
12. Michał Cholewa 171
13. Ryszard Stanibuła 166
15. Ewa Panasiuk 157
14. Józef Bergier 156
15. Edward Wojtas 140
16. Marian Starownik 123
17. Zbigniew Matuszczak 110
18. Jan Kara 96
19. Józef Poterucha 91
20. Grzegorz Raniewicz 82
21. Krzysztof Babisz 81
22. Stefan Skórski 78
23. Marek Ostaszewski 75
Izabella Sierakowska 75
24. Ryszard Setnik 72
25. Tomasz Małecki 68
26. Jan Frania 66
27. Beata Kalinowska 64
28. Magdalena Kalinowska 61
29. Jerzy Szwaj 56
30. Lucjan Tomczyk 54
31. Marian Piotrowski 50
32. Mateusz Orzechowski 49
33. Elżbieta Kędracka-Pakulska 48
34. Ewa Dumkiewicz-Sprawka 47
35. Zenon Olszowy 45
Mirosław Grzęda 45
36. Ireneusz Stolarczyk 43
37. Jacek Czerniak 40
38. Dariusz Sienkiewicz 39
39. Jan Wiater 38
40. Wiesław Obszański 35
41. Jacek Sobczak 34
42. Krzysztof Falkowski 33
Marian Mikołajczuk 33
43. Adam Malec 32
44. Barbara Sikora 31
Roman Zychowicz 31
45. Marian Jaworski 29
46. Mieczysław Nizio 28
47. Maria Zając 27
48. Janina Biegalska 22
Grzegorz Kapusta 22
49. Jacek Gallant 21
50. Stanisława Szynkaruk 20
Piotr Wawrzeński 20
51. Karol Ścibior 15
Wiesław Domownik 15
52. Lucyna Kozaczuk 14
Michał Żmurek 14
53. Władysław Walenczyk 13
54. Jerzy Paśnikowski 12
Tomasz Solis 12
55. Jan Sęk 10
Mariusz Kamiński 10
Andrzej Leńczuk 10
56. Mirosław Worobik 9
Anna Dudek-Janiszewska 9
57. Jan Król 8
Teresa Kot 8
Anna Jabłońska-Chmielewska 8
58. Mirosław Szpakowski 7
Tomasz Kaczyński 7
59. Dariusz Furtak 6
Jan Kowalik 6
Jan Wójtowicz 6
Mirosław Pawłowski 6
Konrad Rękas 6
60. Edward Harasim 5
Zofia Kucharczyk 5
61. Marian Kwiatkowski 4
Waldemar Jakubaszek 4
Edward Józef Szwed 4
Marek Wojciechowski 4
62. Krzysztof Rusztyn 3
Arkadiusz Bratkowski 3
Jan Kondrak 3
Stanisław Misztal 3
Józef Golec 3
Teresa Greczkowska-Chmiel 3
Zbigniew Bryc 3
Jan Sokół 3
63. Irena Kurzępa 2
Tomasz Piecak 2
Stanisław Kuć 2
Wanda Halina Czubacka 2
Barbara Pawlak 2
64. Paweł Stachyra 1
Andrzej Pruszkowski 1
Anna Sęk 1

stan na 9 listopada, godz. 23.59








Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24
Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!