Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

21 sierpnia 2008 r.
16:08
Edytuj ten wpis

Rodzice: Nie oddamy szkoły!

0 24 A A

Władze miasta chcą przekształcić szkołę w Kowali w filię placówki w Kraczewicach. Tłumaczą decyzję dobrem uczniów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Po reorganizacji, którą proponują władze, w Kowali zostałby Klub Przedszkolaka oraz klasy 1-3, a starsi uczniowie dojeżdżaliby codziennie do Kraczewic.

- To skandal! Niby nie pada słowo "likwidacja”, a przecież faktycznie nasza szkoła przestanie istnieć, będzie tylko oddziałem. Załatwiają nas w białych rękawiczkach - denerwuje się Janusz Pomorski, mieszkaniec i były dyrektor Szkoły Podstawowej w Kowali.

- Mamy świetne warunki do nauki, nie ma klas łączonych. U nas uczy się więcej dzieci niż w Kraczewicach, ale to nas się do nich przyłączy. I nasze dzieci mają być dowożone - mówi oburzony Andrzej Komorowski z Komitetu Obrony Szkoły w Kowali.

W środę późnym wieczorem w Kowali odbyło się spotkanie władz Poniatowej z rodzicami. - Oznajmiliśmy władzy, że nie wyślemy dzieci do Kraczewic. Najwyżej pójdą do innej gminy i wraz z nimi pani burmistrz straci też subwencje. W ten sposób pieniądze wyjdą z naszej gminy. Przykre, ale nie mamy wyjścia - mówi Pomorski.

- Nasza miejscowość jest jedną z największych w gminie. Mieszka tu ponad tysiąc mieszkańców. Budują się nowe domy, są młode małżeństwa, rodzą się dzieci - argumentują mieszkańcy.

Tymczasem władze Poniatowej zapewniają, że podjęły decyzję o reorganizacji szkoły z myślą o dzieciach.

- Dzięki połączeniu dwóch szkół, dzieci nie będą musiały uczyć się w łączonych klasach. Poza tym, będą miały lepsze warunki, bo w szkole w Kraczewicach jest nowa sala gimnastyczna, a w Kowali nie ma jej wcale. Będą za darmo jeździć na basen w ramach lekcji WF - wyjaśnia Lilla Stefanek, burmistrz Poniatowej.

Zapewnia też, że rodzicom, którzy kupili już książki swoim pociechom, zostaną zwrócone za nie pieniądze. Dzieci będą kończyć lekcje o jednej godzinie, żeby nie musiały czekać na dowóz do domu.

Kowalę od Kraczewic dzieli odległość 4 km. - W przyszłym tygodniu organizujemy spotkanie z przewoźnikiem i sołtysami. Rodzice będą mogli ustalić miejsca przystanków i od 1 września będzie kursował bus - mówi burmistrz Stefanek.

Władze mają już pozytywną opinię Ministerstwa Edukacji. Teraz wszystko w rękach radnych, którzy 29 sierpnia będą decydować o losach szkoły w Kowali.

- Wiemy, że poprą panią burmistrz. Ale my, 1 września, poślemy nasze dzieci do starej szkoły. Najwyżej będą stać pod budynkiem - nie ustępuje Andrzej Komorowski.

Komentarze 24

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
JA / 9 września 2008 o 22:47
SZkoła zoataje!! co prawda narazie na rok ale zostaje;)))))))))
Avatar
dobre / 3 września 2008 o 23:02
[quote name='Gość' date='1.09.2008, 22:34' post='50030']
"Kowala wsią zgraną"! To pewnie dlatego mają dwie remizy i walczą między sobą o każdą głupotę!!!
Avatar
~gość~ / 2 września 2008 o 21:01
Popieram uzytkownika ~wzburzona~ Pan Pomorski (i inni) wiele robia aby nasz szkola mogla dalej istniec i ja tez wierze ze tak bedzie
Co da tym dzieciom ze pojda do szkoly w Kraczewicach lub w Poniatowej??
Czy tam w ogole jest dla nich miejsce??
mi sie wydaje ze nie... :/
Podstawowka w Poniatowej przechodzi do budynku dla Gimnazjum a w Kraczewicach co? Tez jest malo miejsca a tu u nas w Kowali WYGODA!!
Czym sie rozni nasza szkola od innych? ze nie ma sali gimnastyczniej? Wydaje mi sie ze Kowala jest gotowa na to zeby ta sale wybudowac!
Popieram uzytkownika ~wzburzona~ Pan Pomorski (i inni) wiele robia aby nasz szkola mogla dalej istniec i ja tez wierze ze tak bedzie
Co da tym dzieciom ze pojda do szkoly w Kraczewicach lub w Poniatowej??
Czy tam w ogole jest dla nich miejsce??
mi sie wydaje ze nie... :/
Podstawowka w Poniatowej przechodzi do budynku dla Gimnazjum a w Kraczewicach co? Tez jest malo miejsca a tu u nas w Kowali WYGODA!!
Czym sie rozni nasza szkola od innych? ze nie ma sali gimnastyczniej? Wydaje mi sie ze Kowala jest go... rozwiń
Avatar
wzburzona / 2 września 2008 o 18:59
czytając to zastanawiam się jak można byc tak hamskim człowiekiem??????
jak możecie zarzucać cos panu Pomorskiemu lub Kucie?? Robiąc to nie wiecie zapewne jak wiele oni(i nie tylko) robia dla naszej ukochanej szkoły!
Wierze że bedzie ona dalej istnieć.. patrzac na to jak walcza o nią rodzice i inni calkiem niezaangażowani w to ludzie jestem dumna ze mieszka w kowali. i że ukończyłam Szkołę Podstawową własnie tutaj



chciałam dodac jeszcze ze nie wiem czy wszyscy wiedza ale w naszej szkole uczy się najwięcej dzieci z wszystkich wiejskich szkół w gminie!! i co? i wlasnie ona jest zamykana!
czytając to zastanawiam się jak można byc tak hamskim człowiekiem??????
jak możecie zarzucać cos panu Pomorskiemu lub Kucie?? Robiąc to nie wiecie zapewne jak wiele oni(i nie tylko) robia dla naszej ukochanej szkoły!
Wierze że bedzie ona dalej istnieć.. patrzac na to jak walcza o nią rodzice i inni calkiem niezaangażowani w to ludzie jestem dumna ze mieszka w kowali. i że ukończyłam Szkołę Podstawową własnie tutaj



chciałam dodac jeszcze ze nie wiem czy wszyscy wiedza ale w naszej szkole uczy się n... rozwiń
Avatar
wera / 2 września 2008 o 18:46
Kowala tak łatwo nie ustąpi i popieram ich w tym co robią. Po prostu walczą o swoje a "pani burmistrz" robi wszystko by im to zabrać... Ci co są przeciwko działaniom tych ludzi najczęściej używany argument to jest z salą gimnastyczna. Mieszkańcy tej wsi także mogą zbudować salę, oni już nie jedno wspólnie wybudowali...
Avatar
obserwator / 2 września 2008 o 15:21
Gość napisał:
Januszku - taki byłeś zawsze cwany i pewny swego a Lilla zrobiła Ciebi`e i mieszkańców Kowali w "bambuko". WSTYD!


Zobaczymy jeszcze kto kogo zrobi i w co, a ty człowieku jak nie wiesz o co chodzi i kto tak naprawdę broni szkoły i naszych spraw to się nie odzywaj.
Avatar
obserwator / 2 września 2008 o 15:18
Pewnie jakiś serdeczny przyjaciel, co nie ma nawet odwagi powiedzieć co myśli jawnie i do tego nie wie co w sprawie się dzieje?
Avatar
postronny obserwator / 2 września 2008 o 15:17
Gość napisał:
Januszku - taki byłeś zawsze cwany i pewny swego a Lilla zrobiła Ciebi`e i mieszkańców Kowali w "bambuko". WSTYD!
Avatar
Gość / 1 września 2008 o 22:34
Mowicie ze dzieci w Kowali sali gimnastycznej nie widziały..a skąd to możecie wiedzieć???Do tej pory jakoś nie narzekały,a jeśli zajdzie taka potrzeba to sale można zbudować czynem społecznym tak jak powstała ta szkołaa teraz wystarczy głupi pretekst Pani Burmistrz i niektórych Radnych i wszystko zostanie Nam odebrane!!Czy jest na tym świecie odrobine SPRAWIEDLIWOŚCI???Kowalskie dzieci nie pójdą żebrać po Kościół dla gminy!A po za tym mają lepsze warunki do nauki niż w Kraczewicach ,czy Poniatowej:nie cisną sie jak śledzie,szczury nie ganiają się im pod nogami,są bezpieczni i mają dobre warunki do nauki.KOWALA jest wsią zgraną i tak łatwo się nie poddaje,dla NAs najważniejsze jest dobro dzieci.A wy zanim coś napiszecie lepiej się najpierw dobrze zastanówcie LUDZISKA!!!!!
Mowicie ze dzieci w Kowali sali gimnastycznej nie widziały..a skąd to możecie wiedzieć???Do tej pory jakoś nie narzekały,a jeśli zajdzie taka potrzeba to sale można zbudować czynem społecznym tak jak powstała ta szkołaa teraz wystarczy głupi pretekst Pani Burmistrz i niektórych Radnych i wszystko zostanie Nam odebrane!!Czy jest na tym świecie odrobine SPRAWIEDLIWOŚCI???Kowalskie dzieci nie pójdą żebrać po Kościół dla gminy!A po za tym mają lepsze warunki do nauki niż w Kraczewicach ,czy Poniatowej:nie cisną sie jak śledzie,szcz... rozwiń
Avatar
Gość / 1 września 2008 o 21:55
<< napisał:
Co????? dzieci z Kowali nie widziały sali gimnastycznej???
a napewno szkoła w kraczewicach nie zapewni takich dobrych warunków... porównajcie sobie ludzie te szkoły!!! zobaczycie ze w kowali jest lepsza!!!!!
a tą burmistrz to sobie wsadzcie w d...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chyba nie uda się jej wsadzić w d..e, za gruba i w dodatku podłe, wstrętne brzydactwo!

Chyba nie uda się jej wsadzić w d..e, za gruba i w dodatku podłe, wstrętne brzydactwo! rozwiń
Avatar
JA / 9 września 2008 o 22:47
SZkoła zoataje!! co prawda narazie na rok ale zostaje;)))))))))
Avatar
dobre / 3 września 2008 o 23:02
[quote name='Gość' date='1.09.2008, 22:34' post='50030']
"Kowala wsią zgraną"! To pewnie dlatego mają dwie remizy i walczą między sobą o każdą głupotę!!!
Avatar
~gość~ / 2 września 2008 o 21:01
Popieram uzytkownika ~wzburzona~ Pan Pomorski (i inni) wiele robia aby nasz szkola mogla dalej istniec i ja tez wierze ze tak bedzie
Co da tym dzieciom ze pojda do szkoly w Kraczewicach lub w Poniatowej??
Czy tam w ogole jest dla nich miejsce??
mi sie wydaje ze nie... :/
Podstawowka w Poniatowej przechodzi do budynku dla Gimnazjum a w Kraczewicach co? Tez jest malo miejsca a tu u nas w Kowali WYGODA!!
Czym sie rozni nasza szkola od innych? ze nie ma sali gimnastyczniej? Wydaje mi sie ze Kowala jest gotowa na to zeby ta sale wybudowac!
Popieram uzytkownika ~wzburzona~ Pan Pomorski (i inni) wiele robia aby nasz szkola mogla dalej istniec i ja tez wierze ze tak bedzie
Co da tym dzieciom ze pojda do szkoly w Kraczewicach lub w Poniatowej??
Czy tam w ogole jest dla nich miejsce??
mi sie wydaje ze nie... :/
Podstawowka w Poniatowej przechodzi do budynku dla Gimnazjum a w Kraczewicach co? Tez jest malo miejsca a tu u nas w Kowali WYGODA!!
Czym sie rozni nasza szkola od innych? ze nie ma sali gimnastyczniej? Wydaje mi sie ze Kowala jest go... rozwiń
Avatar
wzburzona / 2 września 2008 o 18:59
czytając to zastanawiam się jak można byc tak hamskim człowiekiem??????
jak możecie zarzucać cos panu Pomorskiemu lub Kucie?? Robiąc to nie wiecie zapewne jak wiele oni(i nie tylko) robia dla naszej ukochanej szkoły!
Wierze że bedzie ona dalej istnieć.. patrzac na to jak walcza o nią rodzice i inni calkiem niezaangażowani w to ludzie jestem dumna ze mieszka w kowali. i że ukończyłam Szkołę Podstawową własnie tutaj



chciałam dodac jeszcze ze nie wiem czy wszyscy wiedza ale w naszej szkole uczy się najwięcej dzieci z wszystkich wiejskich szkół w gminie!! i co? i wlasnie ona jest zamykana!
czytając to zastanawiam się jak można byc tak hamskim człowiekiem??????
jak możecie zarzucać cos panu Pomorskiemu lub Kucie?? Robiąc to nie wiecie zapewne jak wiele oni(i nie tylko) robia dla naszej ukochanej szkoły!
Wierze że bedzie ona dalej istnieć.. patrzac na to jak walcza o nią rodzice i inni calkiem niezaangażowani w to ludzie jestem dumna ze mieszka w kowali. i że ukończyłam Szkołę Podstawową własnie tutaj



chciałam dodac jeszcze ze nie wiem czy wszyscy wiedza ale w naszej szkole uczy się n... rozwiń
Avatar
wera / 2 września 2008 o 18:46
Kowala tak łatwo nie ustąpi i popieram ich w tym co robią. Po prostu walczą o swoje a "pani burmistrz" robi wszystko by im to zabrać... Ci co są przeciwko działaniom tych ludzi najczęściej używany argument to jest z salą gimnastyczna. Mieszkańcy tej wsi także mogą zbudować salę, oni już nie jedno wspólnie wybudowali...
Avatar
obserwator / 2 września 2008 o 15:21
Gość napisał:
Januszku - taki byłeś zawsze cwany i pewny swego a Lilla zrobiła Ciebi`e i mieszkańców Kowali w "bambuko". WSTYD!


Zobaczymy jeszcze kto kogo zrobi i w co, a ty człowieku jak nie wiesz o co chodzi i kto tak naprawdę broni szkoły i naszych spraw to się nie odzywaj.
Avatar
obserwator / 2 września 2008 o 15:18
Pewnie jakiś serdeczny przyjaciel, co nie ma nawet odwagi powiedzieć co myśli jawnie i do tego nie wie co w sprawie się dzieje?
Avatar
postronny obserwator / 2 września 2008 o 15:17
Gość napisał:
Januszku - taki byłeś zawsze cwany i pewny swego a Lilla zrobiła Ciebi`e i mieszkańców Kowali w "bambuko". WSTYD!
Avatar
Gość / 1 września 2008 o 22:34
Mowicie ze dzieci w Kowali sali gimnastycznej nie widziały..a skąd to możecie wiedzieć???Do tej pory jakoś nie narzekały,a jeśli zajdzie taka potrzeba to sale można zbudować czynem społecznym tak jak powstała ta szkołaa teraz wystarczy głupi pretekst Pani Burmistrz i niektórych Radnych i wszystko zostanie Nam odebrane!!Czy jest na tym świecie odrobine SPRAWIEDLIWOŚCI???Kowalskie dzieci nie pójdą żebrać po Kościół dla gminy!A po za tym mają lepsze warunki do nauki niż w Kraczewicach ,czy Poniatowej:nie cisną sie jak śledzie,szczury nie ganiają się im pod nogami,są bezpieczni i mają dobre warunki do nauki.KOWALA jest wsią zgraną i tak łatwo się nie poddaje,dla NAs najważniejsze jest dobro dzieci.A wy zanim coś napiszecie lepiej się najpierw dobrze zastanówcie LUDZISKA!!!!!
Mowicie ze dzieci w Kowali sali gimnastycznej nie widziały..a skąd to możecie wiedzieć???Do tej pory jakoś nie narzekały,a jeśli zajdzie taka potrzeba to sale można zbudować czynem społecznym tak jak powstała ta szkołaa teraz wystarczy głupi pretekst Pani Burmistrz i niektórych Radnych i wszystko zostanie Nam odebrane!!Czy jest na tym świecie odrobine SPRAWIEDLIWOŚCI???Kowalskie dzieci nie pójdą żebrać po Kościół dla gminy!A po za tym mają lepsze warunki do nauki niż w Kraczewicach ,czy Poniatowej:nie cisną sie jak śledzie,szcz... rozwiń
Avatar
Gość / 1 września 2008 o 21:55
<< napisał:
Co????? dzieci z Kowali nie widziały sali gimnastycznej???
a napewno szkoła w kraczewicach nie zapewni takich dobrych warunków... porównajcie sobie ludzie te szkoły!!! zobaczycie ze w kowali jest lepsza!!!!!
a tą burmistrz to sobie wsadzcie w d...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chyba nie uda się jej wsadzić w d..e, za gruba i w dodatku podłe, wstrętne brzydactwo!

Chyba nie uda się jej wsadzić w d..e, za gruba i w dodatku podłe, wstrętne brzydactwo! rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 24

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 4 1

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 0 2

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 0

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 1 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 2

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 1

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 0

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 15

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia]
galeria

Oto najlepsi uczniowie. Laureaci konkursów nagrodzeni przez kuratorium [zdjęcia] 4 0

Lubelski Kurator Oświaty uhonorował uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, którzy w tym roku szkolnym zostali laureatami konkursów przedmiotowych i tematycznych organizowanych we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach

Dzień Otwarty w nowym przedszkolu w Rakowiskach 2 0

Gmina Biała Podlaska zaprasza na Dzień Otwarty w nowym przedszkolu samorządowym w Rakowiskach. Placówka ruszy 1 września.

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys
25 maja 2018, 0:00

Dni Łukowa 2018: Ania Dąbrowska i Boys 0 0

W dniach 25-27 maja w Łukowie rozpocznie się wielkie rodzinne imprezowanie w ramach Dni Łukowa 2018. Organizatorzy szykują dla mieszkańców szereg wspaniałych atrakcji, m.in. koncerty Ani Dąbrowskiej i grupy Boys.

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor

Dodatkowe środki dla siatkarzy Avii Świdnik, piłkarze dostaną premię jak pokonają Motor 5 0

Sekcja siatkarska MKS Avia Świdnik otrzyma od miasta dodatkowe 100 tysięcy złotych na rozwój. Po spełnieniu określonych warunków, na takie samo wsparcie mogą liczyć piłkarze

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny]
galeria

Widok z basenu na rzekę, są też sauny i gabinety. Nowe SPA już otwarte [zdjęcia, ceny] 26 2

Hotel Oskar w Puławach w środę wpuścił pierwszych klientów do budowanego od roku nowego skrzydła. Na parterze znajdziemy baseny i sauny. Na piętrze - gabinety masażu i siłownię, a wkrótce otwarta zostanie również sala do gry w squasha. To pierwszy tego typu obiekt w mieście.

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej
25 maja 2018, 15:00

Podlaski Moto Show na lotnisku w Białej Podlaskiej 0 0

Biała Podlaska. Gratka dla fanów motoryzacji. Od piątku do niedzieli na miejscowym lotnisku odbędzie się Podlaski Moto Show. Impreza połączona jest z 1. rundą Pucharu Polski w Wyścigach Równoległych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!