Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

25 września 2012 r.
13:37
Edytuj ten wpis

Ruch Palikota: lekcje religii kosztują miliony. Ile w twojej gminie?

Autor: Zdjęcie autora (rp)
0 79 A A
 (Maciej Kaczanowski / Archiwum)
(Maciej Kaczanowski / Archiwum)

78 mln zł kosztowały lekcje religii w latach 2009 – 2012 w okręgu wyborczym obejmującym m. in. Chełm, Białą Podlaskę i Zamość. Szczegółowe wyliczenia przedstawił Marek Poznański poseł Ruchu Palikota.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 79

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mecenas / 7 października 2012 o 13:51
[quote name='WIERNY' timestamp='1349610107' post='681403']
NIE WAŻNE CZY POLSKA BĘDZIE BIEDNA CZY BOGATA...
BAŻNE BY BYŁA K A T O L I C K A !!!

BÓG ZAPŁAĆ.
AMEN.
[/quote]Jasne że tak,gnać to pedalstwo.
Avatar
WIERNY / 7 października 2012 o 13:41
NIE WAŻNE CZY POLSKA BĘDZIE BIEDNA CZY BOGATA...
BAŻNE BY BYŁA K A T O L I C K A !!!

BÓG ZAPŁAĆ.
AMEN.
Avatar
maggie / 29 września 2012 o 17:21
na litość...nie Białą Podlaskę, a: Białą Podlaską! dziękuję za uwagę...
Avatar
selekcjoner / 29 września 2012 o 16:31
[quote name='Trion' timestamp='1348915172' post='678824']
DEKATOLIZACJA!!! i tylko dekatolizacja uratuje ten kraj przed stoczeniem się na dno jakim są wyznawce tej upadłej religii.
[/quote]Ale wcześniej tacy jak ty konfidenci muszą wymrzeć,albo do pieca i wtedy dopiero będzie normalnie.
Avatar
Trion / 29 września 2012 o 12:39
[quote name='olo' timestamp='1348721282' post='678130']
DEKOMUNIZACJA i tylko dekomunizacja,a potem już tylko będzie normalnie CYCU.
[/quote]

DEKATOLIZACJA!!! i tylko dekatolizacja uratuje ten kraj przed stoczeniem się na dno jakim są wyznawce tej upadłej religii.
Avatar
Torturo / 29 września 2012 o 12:35
[quote name='Kajo' timestamp='1348676498' post='678031']
Szanowna Haniu, rzad nie ma nam dawac, a jedynie stworzyc warunki do rozwoju przedsiebiorzosci, samozatrudnienia i innych regulacji prawnych pozwalajacych obywatelowi kraju na zaspokojenie (poprzez wlasna prace) podstawowych potrzeb bytowych.
Obecnie rzadzacy mogli by z pewnoscia uczynic wiecej, ale i tak uwazam, ze jest to dotychczas najlepsza jaka mielismy w historii ekipa.
Wszystkie dane o gospodarce nie sa liczbami wyssanymi z palca, ale faktycznym obrazem panujacej rzeczywistosci.

Roszczeniowe nastawienie okolo 25% spoleczenstwa jest absolutnie bezpodstawne i nie znajdujace swojego odpowiednika wsrod innych narodow bedacych dopiero na sciezce do postepu cywilizacyjnego i gospodarczego.

Populistyczne, kolokwialnie mowiac, piepszenie o tak ponoc poteznych zakladach pracy wyprzedanych przez panstwo jest tylko czczym gadaniem na potrzeby politykow chcacych zaistniec.

Cena placona przez narod za podpisanie Konkordatu (przez SLD) jest nieproporcjonalnie wysoka do korzysci plynacych z samego faktu istnienia Kosciola katolickiego.
Miliardy pompowane w kler z pewnoscia bylyby bardziej przydatne w walce ze strukturalna bieda na terenach popegeerowskich, gdzie patologia bije wszystkie rekordy.

Jesli zas chcialabys wiedziec cokolwiek o zaslugach wspomnianego Kosciola dla Polski to, rekomenduje troche lektur....chociazby " Potega i Chwala - w mrocznym sercu Watykanu Jana Pawla II"

Pozostajacy z atencja,
Pozdrawiam,
[/quote]

[quote name='Kajo' timestamp='1348676498' post='678031']
Szanowna Haniu, rzad nie ma nam dawac, a jedynie stworzyc warunki do rozwoju przedsiebiorzosci, samozatrudnienia i innych regulacji prawnych pozwalajacych obywatelowi kraju na zaspokojenie (poprzez wlasna prace) podstawowych potrzeb bytowych.
Obecnie rzadzacy mogli by z pewnoscia uczynic wiecej, ale i tak uwazam, ze jest to dotychczas najlepsza jaka mielismy w historii ekipa.
Wszystkie dane o gospodarce nie sa liczbami wyssanymi z palca, ale faktycznym obrazem panujacej rzeczywistosci.

Roszczeniowe nastawienie okolo 25% spoleczenstwa jest absolutnie bezpodstawne i nie znajdujace swojego odpowiednika wsrod innych narodow bedacych dopiero na sciezce do postepu cywilizacyjnego i gospodarczego.

Populistyczne, kolokwialnie mowiac, piepszenie o tak ponoc poteznych zakladach pracy wyprzedanych przez panstwo jest tylko czczym gadaniem na potrzeby politykow chcacych zaistniec.

Cena placona przez narod za podpisanie Konkordatu (przez SLD) jest nieproporcjonalnie wysoka do korzysci plynacych z samego faktu istnienia Kosciola katolickiego.
Miliardy pompowane w kler z pewnoscia bylyby bardziej przydatne w walce ze strukturalna bieda na terenach popegeerowskich, gdzie patologia bije wszystkie rekordy.

Jesli zas chcialabys wiedziec cokolwiek o zaslugach wspomnianego Kosciola dla Polski to, rekomenduje troche lektur....chociazby " Potega i Chwala - w mrocznym sercu Watykanu Jana Pawla II"

Pozostajacy z atencja,
Pozdrawiam,

Dokładnie! Jeśli dostali z komisji majątkowej miliardy i ok. 100 mln. każdego roku z budżetu to niech ich własne miłosierdzie podpowie że mamy poważny kryzys wypadało by aby swoją indoktrynacje prowadzili za swoje pieniądze a nie nasze.
[/quote]
[quote name='Kajo' timestamp='1348676498' post='678031']
Szanowna Haniu, rzad nie ma nam dawac, a jedynie stworzyc warunki do rozwoju przedsiebiorzosci, samozatrudnienia i innych regulacji prawnych pozwalajacych obywatelowi kraju na zaspokojenie (poprzez wlasna prace) podstawowych potrzeb bytowych.
Obecnie rzadzacy mogli by z pewnoscia uczynic wiecej, ale i tak uwazam, ze jest to dotychczas najlepsza jaka mielismy w historii ekipa.
Wszystkie dane o gospodarce nie sa liczbami wyssanymi z palca, ale fa... rozwiń
Avatar
rybak / 27 września 2012 o 19:19
[quote name='Elka' timestamp='1348692678' post='678118']
Posiadasz wyjatkowo uproszczony sposob postrzegania rzeczywistosci!
Byc moze mozna z tym zyc, ale ciagle narazanie sie na smiesznosc musi byc dokuczliwe!
Chyba, ze obracasz sie w takich samych kolach,a to juz nie jest smieszne lecz zalosne!
Kajo w skrocie sprobowal nakreslic wektor dzialan, do ktorych jest zobowiazany rzad.
Ty natomiast z uporem godnym wiekszej sprawy wciaz domagasz sie ryby, a nie wedki!
Prosty jest ten nasz narod..... w kazdym badz razie jego spora czesc!
[/quote]Co po tej wędce jak ryby wyłapaliście i staw zasypali,Dobry gospodarz nie tylko łowi ryby ale dba o staw i zarybia go.
[quote name='Elka' timestamp='1348692678' post='678118']
Posiadasz wyjatkowo uproszczony sposob postrzegania rzeczywistosci!
Byc moze mozna z tym zyc, ale ciagle narazanie sie na smiesznosc musi byc dokuczliwe!
Chyba, ze obracasz sie w takich samych kolach,a to juz nie jest smieszne lecz zalosne!
Kajo w skrocie sprobowal nakreslic wektor dzialan, do ktorych jest zobowiazany rzad.
Ty natomiast z uporem godnym wiekszej sprawy wciaz domagasz sie ryby, a nie wedki!
Prost... rozwiń
Avatar
mecenas / 27 września 2012 o 13:13
[quote name='Hanka' timestamp='1348739069' post='678201']
Nie zgadzam sie. Nasz rząd jest chory. Kto zaczyna rządzenie od wygórowania własnych dochodów tak, że miesieczna pensja może być tak duża, że człowiek najniżej zarabiający musi rok na nią pracować? jakie my mamy roszczenia szanowny Panie? Chcesz pracować i co to jest takie proste? Zachorujesz i co cię spotyka? Jakie są kolejki do specjalistów? Czy byłeś w szpitalu jako pacjent widziałeś jaka pościel połatana jest i jakie objady są podawane już nie mówiąc o tym, że trzeba z własnymi sztućcami iść i myć je pod kranem bez żadnych środków do mycia. Oczywiście, że zostało wszystko zlikwidowane, lub zepchniete na samorządy, aby pozbyć się kosztów, bo długi jak się zaciągało tak sie dalej zaciąga. Ciągle słyszymy o cięciach, w oświacie, służbie zdrowia, zbrano wszystkie ulgi możliwe, a na czym sie oszczędza, na biedocie, która ma najniższe dochody. Wie pan ile trzeba się nachodzić, żeby dostać zasiłek albo stypendium socjalne na dziecko? czy wie pan jak skrupulatnie są zliczane do siebie wszystkie te zasiłki i stypendia, które stanowią tak "ważne dochody rodziny"(zasiłek rzeczowy??). Niech nam państwo pozwoli na godne życie z pracą, takie są roszczenia polaków. My natomiast słyszymy o przekretach, aferach i nieudolnym prawie polskim. Wystarczy wejść na rozkład jazdy PKP - ilu mamy przewoźników i prezesów ( to był cel tej wielkiej prywatyzacji w polsce? TAK o to chodziło), którzy to nie tylko PKP ale wszędzie biorą wysokie pensje, a firmy wcale nie muszą dobrze prosperować, często są na skali bankructwa, bo to nieważne. To jest patologia kochany panie. Kościół poradzi sobie bez rządu, bo kościół to ludzie.
[/quote]Komunistyczno-konfidencka rządząca ŚITWA musi odejść.Dość rządów pachołków Moskwy.
[quote name='Hanka' timestamp='1348739069' post='678201']
Nie zgadzam sie. Nasz rząd jest chory. Kto zaczyna rządzenie od wygórowania własnych dochodów tak, że miesieczna pensja może być tak duża, że człowiek najniżej zarabiający musi rok na nią pracować? jakie my mamy roszczenia szanowny Panie? Chcesz pracować i co to jest takie proste? Zachorujesz i co cię spotyka? Jakie są kolejki do specjalistów? Czy byłeś w szpitalu jako pacjent widziałeś jaka pościel połatana jest i jakie objady są podawane już nie mówiąc ... rozwiń
Avatar
babcia / 27 września 2012 o 12:23
[quote name='Elka' timestamp='1348692678' post='678118']
Posiadasz wyjatkowo uproszczony sposob postrzegania rzeczywistosci!
Byc moze mozna z tym zyc, ale ciagle narazanie sie na smiesznosc musi byc dokuczliwe!
Chyba, ze obracasz sie w takich samych kolach,a to juz nie jest smieszne lecz zalosne!
Kajo w skrocie sprobowal nakreslic wektor dzialan, do ktorych jest zobowiazany rzad.
Ty natomiast z uporem godnym wiekszej sprawy wciaz domagasz sie ryby, a nie wedki!
Prosty jest ten nasz narod..... w kazdym badz razie jego spora czesc!
[/quote] naród jak każdy. Ten 25 % który liczy na pomoc, będzie wszędzie, bo to tylko ludzie i nie każdy musi być tak zaradny jak TY i co może krematoria dla nich uruchomisz? Rządzić dobrze to wielka sztuka, a rządzenie w kraju to tak jak na własnym podwórku i ja uważam że biedne to nasze podwórko. Zeby prezydent musiał latać samolotem rejsowym???, ja na jego miejscu na raty kupiłabym sobie prywatny samolot. Chyba stać go na to w końcu.
[quote name='Elka' timestamp='1348692678' post='678118']
Posiadasz wyjatkowo uproszczony sposob postrzegania rzeczywistosci!
Byc moze mozna z tym zyc, ale ciagle narazanie sie na smiesznosc musi byc dokuczliwe!
Chyba, ze obracasz sie w takich samych kolach,a to juz nie jest smieszne lecz zalosne!
Kajo w skrocie sprobowal nakreslic wektor dzialan, do ktorych jest zobowiazany rzad.
Ty natomiast z uporem godnym wiekszej sprawy wciaz domagasz sie ryby, a nie wedki!
Prost... rozwiń
Avatar
wdr / 27 września 2012 o 11:48
Kolejny idiotyczny temat zastępczy.
A ile kosztowały lekcje innych przedmiotów? Przecież można śmiało zrezygnować z np. geografii, czy chemii i przeznaczyć te środki na jakieś "wspaniałe fundacje i ruchy pozarządowe".
Czy poznanie religii kraju w którym się mieszka jest tak zbędne, że należy stosować metody komunistów do walki z tym przedmiotem?
Ignorancja! Narodzie zastanów się, zanim następny raz na tą partię zagłosujesz.
Avatar
mecenas / 7 października 2012 o 13:51
[quote name='WIERNY' timestamp='1349610107' post='681403']
NIE WAŻNE CZY POLSKA BĘDZIE BIEDNA CZY BOGATA...
BAŻNE BY BYŁA K A T O L I C K A !!!

BÓG ZAPŁAĆ.
AMEN.
[/quote]Jasne że tak,gnać to pedalstwo.
Avatar
WIERNY / 7 października 2012 o 13:41
NIE WAŻNE CZY POLSKA BĘDZIE BIEDNA CZY BOGATA...
BAŻNE BY BYŁA K A T O L I C K A !!!

BÓG ZAPŁAĆ.
AMEN.
Avatar
maggie / 29 września 2012 o 17:21
na litość...nie Białą Podlaskę, a: Białą Podlaską! dziękuję za uwagę...
Avatar
selekcjoner / 29 września 2012 o 16:31
[quote name='Trion' timestamp='1348915172' post='678824']
DEKATOLIZACJA!!! i tylko dekatolizacja uratuje ten kraj przed stoczeniem się na dno jakim są wyznawce tej upadłej religii.
[/quote]Ale wcześniej tacy jak ty konfidenci muszą wymrzeć,albo do pieca i wtedy dopiero będzie normalnie.
Avatar
Trion / 29 września 2012 o 12:39
[quote name='olo' timestamp='1348721282' post='678130']
DEKOMUNIZACJA i tylko dekomunizacja,a potem już tylko będzie normalnie CYCU.
[/quote]

DEKATOLIZACJA!!! i tylko dekatolizacja uratuje ten kraj przed stoczeniem się na dno jakim są wyznawce tej upadłej religii.
Avatar
Torturo / 29 września 2012 o 12:35
[quote name='Kajo' timestamp='1348676498' post='678031']
Szanowna Haniu, rzad nie ma nam dawac, a jedynie stworzyc warunki do rozwoju przedsiebiorzosci, samozatrudnienia i innych regulacji prawnych pozwalajacych obywatelowi kraju na zaspokojenie (poprzez wlasna prace) podstawowych potrzeb bytowych.
Obecnie rzadzacy mogli by z pewnoscia uczynic wiecej, ale i tak uwazam, ze jest to dotychczas najlepsza jaka mielismy w historii ekipa.
Wszystkie dane o gospodarce nie sa liczbami wyssanymi z palca, ale faktycznym obrazem panujacej rzeczywistosci.

Roszczeniowe nastawienie okolo 25% spoleczenstwa jest absolutnie bezpodstawne i nie znajdujace swojego odpowiednika wsrod innych narodow bedacych dopiero na sciezce do postepu cywilizacyjnego i gospodarczego.

Populistyczne, kolokwialnie mowiac, piepszenie o tak ponoc poteznych zakladach pracy wyprzedanych przez panstwo jest tylko czczym gadaniem na potrzeby politykow chcacych zaistniec.

Cena placona przez narod za podpisanie Konkordatu (przez SLD) jest nieproporcjonalnie wysoka do korzysci plynacych z samego faktu istnienia Kosciola katolickiego.
Miliardy pompowane w kler z pewnoscia bylyby bardziej przydatne w walce ze strukturalna bieda na terenach popegeerowskich, gdzie patologia bije wszystkie rekordy.

Jesli zas chcialabys wiedziec cokolwiek o zaslugach wspomnianego Kosciola dla Polski to, rekomenduje troche lektur....chociazby " Potega i Chwala - w mrocznym sercu Watykanu Jana Pawla II"

Pozostajacy z atencja,
Pozdrawiam,
[/quote]

[quote name='Kajo' timestamp='1348676498' post='678031']
Szanowna Haniu, rzad nie ma nam dawac, a jedynie stworzyc warunki do rozwoju przedsiebiorzosci, samozatrudnienia i innych regulacji prawnych pozwalajacych obywatelowi kraju na zaspokojenie (poprzez wlasna prace) podstawowych potrzeb bytowych.
Obecnie rzadzacy mogli by z pewnoscia uczynic wiecej, ale i tak uwazam, ze jest to dotychczas najlepsza jaka mielismy w historii ekipa.
Wszystkie dane o gospodarce nie sa liczbami wyssanymi z palca, ale faktycznym obrazem panujacej rzeczywistosci.

Roszczeniowe nastawienie okolo 25% spoleczenstwa jest absolutnie bezpodstawne i nie znajdujace swojego odpowiednika wsrod innych narodow bedacych dopiero na sciezce do postepu cywilizacyjnego i gospodarczego.

Populistyczne, kolokwialnie mowiac, piepszenie o tak ponoc poteznych zakladach pracy wyprzedanych przez panstwo jest tylko czczym gadaniem na potrzeby politykow chcacych zaistniec.

Cena placona przez narod za podpisanie Konkordatu (przez SLD) jest nieproporcjonalnie wysoka do korzysci plynacych z samego faktu istnienia Kosciola katolickiego.
Miliardy pompowane w kler z pewnoscia bylyby bardziej przydatne w walce ze strukturalna bieda na terenach popegeerowskich, gdzie patologia bije wszystkie rekordy.

Jesli zas chcialabys wiedziec cokolwiek o zaslugach wspomnianego Kosciola dla Polski to, rekomenduje troche lektur....chociazby " Potega i Chwala - w mrocznym sercu Watykanu Jana Pawla II"

Pozostajacy z atencja,
Pozdrawiam,

Dokładnie! Jeśli dostali z komisji majątkowej miliardy i ok. 100 mln. każdego roku z budżetu to niech ich własne miłosierdzie podpowie że mamy poważny kryzys wypadało by aby swoją indoktrynacje prowadzili za swoje pieniądze a nie nasze.
[/quote]
[quote name='Kajo' timestamp='1348676498' post='678031']
Szanowna Haniu, rzad nie ma nam dawac, a jedynie stworzyc warunki do rozwoju przedsiebiorzosci, samozatrudnienia i innych regulacji prawnych pozwalajacych obywatelowi kraju na zaspokojenie (poprzez wlasna prace) podstawowych potrzeb bytowych.
Obecnie rzadzacy mogli by z pewnoscia uczynic wiecej, ale i tak uwazam, ze jest to dotychczas najlepsza jaka mielismy w historii ekipa.
Wszystkie dane o gospodarce nie sa liczbami wyssanymi z palca, ale fa... rozwiń
Avatar
rybak / 27 września 2012 o 19:19
[quote name='Elka' timestamp='1348692678' post='678118']
Posiadasz wyjatkowo uproszczony sposob postrzegania rzeczywistosci!
Byc moze mozna z tym zyc, ale ciagle narazanie sie na smiesznosc musi byc dokuczliwe!
Chyba, ze obracasz sie w takich samych kolach,a to juz nie jest smieszne lecz zalosne!
Kajo w skrocie sprobowal nakreslic wektor dzialan, do ktorych jest zobowiazany rzad.
Ty natomiast z uporem godnym wiekszej sprawy wciaz domagasz sie ryby, a nie wedki!
Prosty jest ten nasz narod..... w kazdym badz razie jego spora czesc!
[/quote]Co po tej wędce jak ryby wyłapaliście i staw zasypali,Dobry gospodarz nie tylko łowi ryby ale dba o staw i zarybia go.
[quote name='Elka' timestamp='1348692678' post='678118']
Posiadasz wyjatkowo uproszczony sposob postrzegania rzeczywistosci!
Byc moze mozna z tym zyc, ale ciagle narazanie sie na smiesznosc musi byc dokuczliwe!
Chyba, ze obracasz sie w takich samych kolach,a to juz nie jest smieszne lecz zalosne!
Kajo w skrocie sprobowal nakreslic wektor dzialan, do ktorych jest zobowiazany rzad.
Ty natomiast z uporem godnym wiekszej sprawy wciaz domagasz sie ryby, a nie wedki!
Prost... rozwiń
Avatar
mecenas / 27 września 2012 o 13:13
[quote name='Hanka' timestamp='1348739069' post='678201']
Nie zgadzam sie. Nasz rząd jest chory. Kto zaczyna rządzenie od wygórowania własnych dochodów tak, że miesieczna pensja może być tak duża, że człowiek najniżej zarabiający musi rok na nią pracować? jakie my mamy roszczenia szanowny Panie? Chcesz pracować i co to jest takie proste? Zachorujesz i co cię spotyka? Jakie są kolejki do specjalistów? Czy byłeś w szpitalu jako pacjent widziałeś jaka pościel połatana jest i jakie objady są podawane już nie mówiąc o tym, że trzeba z własnymi sztućcami iść i myć je pod kranem bez żadnych środków do mycia. Oczywiście, że zostało wszystko zlikwidowane, lub zepchniete na samorządy, aby pozbyć się kosztów, bo długi jak się zaciągało tak sie dalej zaciąga. Ciągle słyszymy o cięciach, w oświacie, służbie zdrowia, zbrano wszystkie ulgi możliwe, a na czym sie oszczędza, na biedocie, która ma najniższe dochody. Wie pan ile trzeba się nachodzić, żeby dostać zasiłek albo stypendium socjalne na dziecko? czy wie pan jak skrupulatnie są zliczane do siebie wszystkie te zasiłki i stypendia, które stanowią tak "ważne dochody rodziny"(zasiłek rzeczowy??). Niech nam państwo pozwoli na godne życie z pracą, takie są roszczenia polaków. My natomiast słyszymy o przekretach, aferach i nieudolnym prawie polskim. Wystarczy wejść na rozkład jazdy PKP - ilu mamy przewoźników i prezesów ( to był cel tej wielkiej prywatyzacji w polsce? TAK o to chodziło), którzy to nie tylko PKP ale wszędzie biorą wysokie pensje, a firmy wcale nie muszą dobrze prosperować, często są na skali bankructwa, bo to nieważne. To jest patologia kochany panie. Kościół poradzi sobie bez rządu, bo kościół to ludzie.
[/quote]Komunistyczno-konfidencka rządząca ŚITWA musi odejść.Dość rządów pachołków Moskwy.
[quote name='Hanka' timestamp='1348739069' post='678201']
Nie zgadzam sie. Nasz rząd jest chory. Kto zaczyna rządzenie od wygórowania własnych dochodów tak, że miesieczna pensja może być tak duża, że człowiek najniżej zarabiający musi rok na nią pracować? jakie my mamy roszczenia szanowny Panie? Chcesz pracować i co to jest takie proste? Zachorujesz i co cię spotyka? Jakie są kolejki do specjalistów? Czy byłeś w szpitalu jako pacjent widziałeś jaka pościel połatana jest i jakie objady są podawane już nie mówiąc ... rozwiń
Avatar
babcia / 27 września 2012 o 12:23
[quote name='Elka' timestamp='1348692678' post='678118']
Posiadasz wyjatkowo uproszczony sposob postrzegania rzeczywistosci!
Byc moze mozna z tym zyc, ale ciagle narazanie sie na smiesznosc musi byc dokuczliwe!
Chyba, ze obracasz sie w takich samych kolach,a to juz nie jest smieszne lecz zalosne!
Kajo w skrocie sprobowal nakreslic wektor dzialan, do ktorych jest zobowiazany rzad.
Ty natomiast z uporem godnym wiekszej sprawy wciaz domagasz sie ryby, a nie wedki!
Prosty jest ten nasz narod..... w kazdym badz razie jego spora czesc!
[/quote] naród jak każdy. Ten 25 % który liczy na pomoc, będzie wszędzie, bo to tylko ludzie i nie każdy musi być tak zaradny jak TY i co może krematoria dla nich uruchomisz? Rządzić dobrze to wielka sztuka, a rządzenie w kraju to tak jak na własnym podwórku i ja uważam że biedne to nasze podwórko. Zeby prezydent musiał latać samolotem rejsowym???, ja na jego miejscu na raty kupiłabym sobie prywatny samolot. Chyba stać go na to w końcu.
[quote name='Elka' timestamp='1348692678' post='678118']
Posiadasz wyjatkowo uproszczony sposob postrzegania rzeczywistosci!
Byc moze mozna z tym zyc, ale ciagle narazanie sie na smiesznosc musi byc dokuczliwe!
Chyba, ze obracasz sie w takich samych kolach,a to juz nie jest smieszne lecz zalosne!
Kajo w skrocie sprobowal nakreslic wektor dzialan, do ktorych jest zobowiazany rzad.
Ty natomiast z uporem godnym wiekszej sprawy wciaz domagasz sie ryby, a nie wedki!
Prost... rozwiń
Avatar
wdr / 27 września 2012 o 11:48
Kolejny idiotyczny temat zastępczy.
A ile kosztowały lekcje innych przedmiotów? Przecież można śmiało zrezygnować z np. geografii, czy chemii i przeznaczyć te środki na jakieś "wspaniałe fundacje i ruchy pozarządowe".
Czy poznanie religii kraju w którym się mieszka jest tak zbędne, że należy stosować metody komunistów do walki z tym przedmiotem?
Ignorancja! Narodzie zastanów się, zanim następny raz na tą partię zagłosujesz.
Zobacz wszystkie komentarze 79

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 12

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent

Będzie al. Tadeusza Mazowieckiego w Lublinie. Radna PiS: Stalinowiec, agent 85 43

Nowa droga na przedłużeniu ul. Bohaterów Monte Cassino otrzyma imię Tadeusza Mazowieckiego. W Lublinie będzie też skwer Władysława Bartoszewskiego

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie
galeria

Jan Gilas. Bohater doczekał się ulicy w Lublinie 0 1

Był 9 września 1939 r., gdy na Lublin posypały się niemieckie bomby, jedna z nich wpadła do Ratusza i nie wybuchła. Ratuszowy woźny wyniósł ją z budynku i zmarł z wysiłku przed schodami. Jego imię nosi od wczoraj uliczka stykająca się z deptakiem. Tabliczkę z nazwą odsłaniała wzruszona rodzina

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję
galeria
film

Pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich powstanie w Lublinie. Radni podjęli decyzję 367 25

Jest zgoda na pomnik Lecha i Marii Kaczyńskich obok Centrum Kultury. Na jego budowę zgodziła się dziś Rada Miasta. Nie pozwoliła jednak, by wykonać go według wizji radnej PiS, Małgorzaty Suchanowskiej. Większość rady zdecydowała, że projekt będzie wybrany w konkursie. Nalegali na to radni Wspólnego Lublina

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach
galeria

Nawet 53 tys. zł miesięcznie. Ekstra zarobki radnych w państwowych spółkach 17 15

Od 36 do 53 tys. złotych miesięcznie – tyle średnio zarabiali w państwowych spółkach trzej radni wojewódzcy PiS. Chodzi o Andrzeja Pruszkowskiego, Jana Franię i Grzegorza Muszyńskiego. Tak wynika z ich oświadczeń majątkowych za 2017 rok.

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta
wiersze między newsami

Sprawdź co powinna robić przed snem kobieta 0 0

Lektura obowiązkowa dla feministek. W końcu ktoś wyliczył, jakie obowiązki mają gospodynie domowe i określił miejsce poezji w ich życiu

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami
film

Kraśnicka: Już 130 pielęgniarek na zwolnieniach. Jest porozumienie z lekarzami 215 46

W piątek ma dojść do decydujących rozmów w szpitalu przy alei Kraśnickiej w Lublinie. W czwartek już 130 pielęgniarek było na L4.

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami

Schetyna na UMCS: Ukraińscy politycy nie chcą już współpracować z polskimi władzami 7 16

- Polsko-ukraińskich relacji po prostu nie ma - w taki sposób przewodniczący PO podsumował relacje Polski z Ukrainą.

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia)
galeria

Nowe centrum rehabilitacji w Nałęczowie już otwarte (zdjęcia) 2 1

Otwarte jest już nowe centrum rehabilitacyjno-fizjoterapeutyczne "Werandki" w Nałęczowie. - To pierwszy tak nowoczesny ośrodek po wschodniej stronie Wisły. Wychodzimy na przeciw potrzebom pacjentów z całej Polski - tłumaczy jego dyrekcja. Będą tam mogli skorzystać z czterech "stref": kardiologii, ortopedii, treningu i diagnostyki.

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym
26 maja 2018, 16:00

Twórczość Szczepana Twardocha w Kazimierzu Dolnym 1 0

Co Gdzie Kiedy. Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki (ul. Lubelska 12) zaprasza na kolejną odsłonę Soboty Literackiej. 26 maja o godz. 16 odbędzie się spotkanie poświęcone Balladzie o pewnej panience Szczepana Twardocha.

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie

Gmina Biała Podlaska: Inwestycje drogowe zablokowane, ceny za wysokie 3 0

Gmina Biała Podlaska musi powtarzać przetargi na roboty drogowe. Wszystko dlatego, że wykonawcy swoją pracę wyceniają coraz drożej.

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie

Joanna Mucha: Prokurator powinien się zająć władzami stadniny w Janowie 0 17

Śledztwo w sprawie niegospodarności w stadninie koni w Janowie Podlaskim jest sztucznie przedłużane. Prokuratura powinna się zająć osobami, które obecnie tam rządzą, a dawny prezes Marek Trela powinien wrócić do pracy – przekonuje posłanka PO Joanna Mucha

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego
galeria

Juwenalia 2018 w Białej Podlaskiej. Zdjęcia z korowodu studenckiego 0 2

We wtorek i środę odbyły się Juwenalia Państwowej Szkoły Wyższej im. Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS

Hit transferowy w Pszczółce Polski Cukier AZS UMCS 0 4

Brianna Joelle Kiesel zasiliła szeregi Pszczółki Polski AZS UMCS Lublin. 24-letnia Amerykanka ma na swoim koncie występy w najlepszej lidze świata, WNBA. Ostatnio reprezentowała szwedzkie Umea Udominate

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł

Nocne sklepy z alkoholem w Lublinie nie zbankrutują. Pomysł radnych PiS nie przeszedł 0 16

Nie będzie w Lublinie ograniczeń nocnej sprzedaży alkoholu. Ich wprowadzenia chcieli radni PiS, ale większość Rady Miasta była temu przeciwna. W czwartek uchwalony został za to zakaz sprzedaży trunków m.in. obok szkół i kościołów. Radni ustalili też maksymalną liczbę zezwoleń dla sklepów i lokali gastronomicznych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!