Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

2 stycznia 2012 r.
15:24
Edytuj ten wpis

Są wyniki sekcji zwłok kobiety zagryzionej na przystanku

Autor: Zdjęcie autora er
0 15 A A
W tym miejscu znaleziono zwłoki kobiety  (Maciej Kaczanowski)
W tym miejscu znaleziono zwłoki kobiety (Maciej Kaczanowski)

Liczne rany kąsane głowy, szyi, tułowia i kończyn stwierdzili lekarze podczas dzisiejszej sekcji zwłok kobiety znalezionej w Kraczewicach Rządowych w powiecie opolskim. To potwierdza początkową hipotezę, że 42-latka została zagryziona.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zwłoki 42-letniej kobiety znalazł rowerzysta tuż przy przystanku w Kraczewicach Rządowych w piątek rano. Mieszkanka pobliskiej miejscowości miała stamtąd odjechać do pracy w Lublinie

- Ze wstępnych ustaleń posekcyjnych wynika, że na jej ciele ujawniono liczne rany w obrębie głowy, szyi, kończyn i tułowia odpowiadające ranom kąsanym - mówi Beata Syk – Jankowska, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Lublinie. - Biegły lekarz medycyny stwierdził, iż przyczyną zgonu było wykrwawienie z powodu licznych ran.

Prokuratura podaje, że podczas sekcji zabezpieczono materiał porównawczy do dalszych badań biologicznych. Jeszcze w piątek policja zabrała z Kraczewic cztery psy, które należały do właściciela jednej z posesji. Zwierzęta trafiły na obserwację do Uniwersytetu Przyrodniczego. Pobrano od nich sierść. Będzie porównana z sierścią znalezioną na ubraniu kobiety.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Feliks D. / 2 stycznia 2012 o 23:26
Maniek! A co wiesz o mordowaniu larw komarów i truciu dorosłych osobników w świetle prawa. Wiele miast chełpi się akcjami odkomarzania parków, w których trup pada gęsto.
A co dopiero ma powiedzieć wielotysięczna rzesza dżdżownic zadziobana przez kury, albo miliony muszek połkniętych przez jaskółki i inne ptactwo, nie mówiąc już o tragicznych zejściach turkuci podjadków wykończonych podstępnie przez bezlitosnych rolników i ogrodników na swoich działkach.
Maniek - zdradź wreszcie, czy jesteś za odstrzałem futrzaków, czy nie - bo twój wpis jest na bardzo wysokim stopniu abstrakcji.
Maniek! A co wiesz o mordowaniu larw komarów i truciu dorosłych osobników w świetle prawa. Wiele miast chełpi się akcjami odkomarzania parków, w których trup pada gęsto.
A co dopiero ma powiedzieć wielotysięczna rzesza dżdżownic zadziobana przez kury, albo miliony muszek połkniętych przez jaskółki i inne ptactwo, nie mówiąc już o tragicznych zejściach turkuci podjadków wykończonych podstępnie przez bezlitosnych rolników i ogrodników na swoich działkach.
Maniek - zdradź wreszcie, czy jesteś za odstrzałem futrzaków, czy nie ... rozwiń
Avatar
jan / 2 stycznia 2012 o 23:25
Każdego psa mogę rozzłościć, aby wyglądał jak ten na zdjęciu.
Trzeba się postarać bo najpierw taki pies będzie uciekał jeśli będzie miał gdzie.
Ten na łańcuchu nie może nigdzie uciec. Napiszcie lepiej jak się zachować w kontakcie z psem.
Avatar
Maniek_LKR / 2 stycznia 2012 o 22:19
A co powiecie o mordowaniu innych zwierząt - świnie, krowy itp ? Wiem. mordowane są w sposób humanitarny i takie tam ble ble ! Żydzi w komorach gazowych również byli mordowani w sposób humanitarny ? Czy polscy oficerowie w Katyniu strzałem w tył głowy. Ja odnoszę wrażenie, że politycy karmią nas takimi pierdołami, żeby idwrócić uwagę od coraz większego kryzysu !
Avatar
Flis / 2 stycznia 2012 o 21:32
Jestem zagorzałym przeciwnikiem złego traktowania zwierząt. Ale polscy posłowie nie znają polskich, wiejskich realiów. Nie wiem czy taka pani Mucha była kiedykolwiek na wsi, ale pan Olejniczak (przywiązywał się do psiej budy podczas jednego z hapeningów w Warszawie) bywał na niej wielokrotnie. Nikt mi nie powie, że z kilkuletniego mieszańca, który całe życie spędził na łańcuchu można zrobić normalnego psa. Tak powie każdy kto ma choć trochę pojęcia o zwierzętach. Psy takie bywają często agresywne nie tylko wobec obcych ale też rzadko bywającej w domu bo np. uczącej się w mieście córki gospodarza. Posesje na wsi są jakie są. Często nie ogrodzone, płoty dziurawe, brama niedomknięta. W Polsce wschodniej (nie mówię tu o wioskach podmiejskich typu Motycz) to wręcz zjawisko nagminne. Ludzie różnie to tłumaczą. Że mają brak pieniędzy, że taka tradycja, że łatwiej wyjść w pole a wszyscy sąsiedzi to swojacy a w ogóle to nikt nikomu nie zagraża. Nie będę tego komentował. Jak napisałem jestem zagorzałym przeciwnikiem nieludzkiego traktowania zwierząt. Tak jak jest napisane w ustawie tak powinno być. Ale rzeczywistość, w szczególności na polskiej wsi jest rzeczywistości. Myślę, że większość gospodarzy nie będzie się stosować do nowych przepisów. Ale niektórzy być może pod wpływem mody lansowanej przez np. TVN będą. To w niektórych wypadkach może prowadzić do nieszczęść. Uważam, że rzeczywistość napisana w ustawie powinna mieć miejsce, ale nie da się jej wprowadzić teraz w życie. Być może za 20, 30 lat. Ale do tego potrzebna jest wymiana pokoleniowa, kiedy większość mieszkańców wsi będą stanowili ludzie ze średnim wykształceniem bądź licencjatem, którzy parę lat swojego życia spędzili w mieście, być może za granicą (wiem co o tym powiedzą co niektórzy internauci, sam do modelu wykształcenia panującego w ostatnich 20 latach mam stosunek bardzo krytyczny. Na marginesie mam wykształcenie zawodowe jestem stolarzem stąd być może mój prosty ale szczery język). A swoją drogą mówią łańcuch. Ale kojec może też być bardzo mały może mieć 2x2. A o tym ustawa nic nie mówi....
Jestem zagorzałym przeciwnikiem złego traktowania zwierząt. Ale polscy posłowie nie znają polskich, wiejskich realiów. Nie wiem czy taka pani Mucha była kiedykolwiek na wsi, ale pan Olejniczak (przywiązywał się do psiej budy podczas jednego z hapeningów w Warszawie) bywał na niej wielokrotnie. Nikt mi nie powie, że z kilkuletniego mieszańca, który całe życie spędził na łańcuchu można zrobić normalnego psa. Tak powie każdy kto ma choć trochę pojęcia o zwierzętach. Psy takie bywają często agresywne nie tylko wobec obcych ale też rzadko bywają... rozwiń
Avatar
zbulwersowany / 2 stycznia 2012 o 21:05
[quote name='sorry' timestamp='1325533616' post='577863']
Dzieci nieodpowiedzialnych rodziców także popełniają szereg przestępstw. Też będziesz apelować o możliwość ich odstrzału? Za zaostrzeniem kar dla ich rodziców możesz także optować....
[/quote]

Gościu, co Ty porównujesz zwierze do człowieka ?! Chyba Cię już pojebało totalnie ? Niedługo to zwierzęta będą rządziły swoimi właścicielami? Stuknij się najpierw w głowę, a nie takie bzdury wypisujesz!
Avatar
!! / 2 stycznia 2012 o 21:03
Ten obrońca zwierząt z telewizji który mówił że ludzie trzymający psy na łańcuchach są chorzy niech spojrzy w oczy rodzinie zagryzionej 42-latki.
Avatar
sorry / 2 stycznia 2012 o 20:46
[quote name='robert' timestamp='1325533028' post='577857']
Ponawiam apel o zmianę prawa i możliwość odstrzału wałęsających się bezpańsko psów oraz możliwość usypiania ich
w schroniskach. Proponuję też zaostrzyć kary dla głupich właścicieli, którzy nie potgrafią upilnoiwać swoich "pupili".
DO OBROŃĆÓW PSÓW I KOTÓW:
Tylko nie piszcie, że ludzie muszą się podporządkować psim zwyczjom oraz że pies ma takie same prawa jak człowiek.
[/quote]

Dzieci nieodpowiedzialnych rodziców także popełniają szereg przestępstw. Też będziesz apelować o możliwość ich odstrzału? Za zaostrzeniem kar dla ich rodziców możesz także optować....
[quote name='robert' timestamp='1325533028' post='577857']
Ponawiam apel o zmianę prawa i możliwość odstrzału wałęsających się bezpańsko psów oraz możliwość usypiania ich
w schroniskach. Proponuję też zaostrzyć kary dla głupich właścicieli, którzy nie potgrafią upilnoiwać swoich "pupili".
DO OBROŃĆÓW PSÓW I KOTÓW:
Tylko nie piszcie, że ludzie muszą się podporządkować psim zwyczjom oraz że pies ma takie same prawa jak człowiek.
[/quote]

Dzieci nieodpowiedzialnych r... rozwiń
Avatar
robert / 2 stycznia 2012 o 20:37
Ponawiam apel o zmianę prawa i możliwość odstrzału wałęsających się bezpańsko psów oraz możliwość usypiania ich
w schroniskach. Proponuję też zaostrzyć kary dla głupich właścicieli, którzy nie potgrafią upilnoiwać swoich "pupili".
DO OBROŃĆÓW PSÓW I KOTÓW:
Tylko nie piszcie, że ludzie muszą się podporządkować psim zwyczjom oraz że pies ma takie same prawa jak człowiek.
Avatar
cap / 2 stycznia 2012 o 20:22
wszyscy tzw. obrońcy zwierząt powinni w takich przypadkach płacić sowite odszkodowania rodzinom lub poszkodowanym, chcieli spuszczania psów to mają.
Avatar
yyyyyy / 2 stycznia 2012 o 20:10
Ależ ten właściciel dostosował się do nowych przepisów, że psy spuścił z łańcuchów na 12godzin.
Avatar
Feliks D. / 2 stycznia 2012 o 23:26
Maniek! A co wiesz o mordowaniu larw komarów i truciu dorosłych osobników w świetle prawa. Wiele miast chełpi się akcjami odkomarzania parków, w których trup pada gęsto.
A co dopiero ma powiedzieć wielotysięczna rzesza dżdżownic zadziobana przez kury, albo miliony muszek połkniętych przez jaskółki i inne ptactwo, nie mówiąc już o tragicznych zejściach turkuci podjadków wykończonych podstępnie przez bezlitosnych rolników i ogrodników na swoich działkach.
Maniek - zdradź wreszcie, czy jesteś za odstrzałem futrzaków, czy nie - bo twój wpis jest na bardzo wysokim stopniu abstrakcji.
Maniek! A co wiesz o mordowaniu larw komarów i truciu dorosłych osobników w świetle prawa. Wiele miast chełpi się akcjami odkomarzania parków, w których trup pada gęsto.
A co dopiero ma powiedzieć wielotysięczna rzesza dżdżownic zadziobana przez kury, albo miliony muszek połkniętych przez jaskółki i inne ptactwo, nie mówiąc już o tragicznych zejściach turkuci podjadków wykończonych podstępnie przez bezlitosnych rolników i ogrodników na swoich działkach.
Maniek - zdradź wreszcie, czy jesteś za odstrzałem futrzaków, czy nie ... rozwiń
Avatar
jan / 2 stycznia 2012 o 23:25
Każdego psa mogę rozzłościć, aby wyglądał jak ten na zdjęciu.
Trzeba się postarać bo najpierw taki pies będzie uciekał jeśli będzie miał gdzie.
Ten na łańcuchu nie może nigdzie uciec. Napiszcie lepiej jak się zachować w kontakcie z psem.
Avatar
Maniek_LKR / 2 stycznia 2012 o 22:19
A co powiecie o mordowaniu innych zwierząt - świnie, krowy itp ? Wiem. mordowane są w sposób humanitarny i takie tam ble ble ! Żydzi w komorach gazowych również byli mordowani w sposób humanitarny ? Czy polscy oficerowie w Katyniu strzałem w tył głowy. Ja odnoszę wrażenie, że politycy karmią nas takimi pierdołami, żeby idwrócić uwagę od coraz większego kryzysu !
Avatar
Flis / 2 stycznia 2012 o 21:32
Jestem zagorzałym przeciwnikiem złego traktowania zwierząt. Ale polscy posłowie nie znają polskich, wiejskich realiów. Nie wiem czy taka pani Mucha była kiedykolwiek na wsi, ale pan Olejniczak (przywiązywał się do psiej budy podczas jednego z hapeningów w Warszawie) bywał na niej wielokrotnie. Nikt mi nie powie, że z kilkuletniego mieszańca, który całe życie spędził na łańcuchu można zrobić normalnego psa. Tak powie każdy kto ma choć trochę pojęcia o zwierzętach. Psy takie bywają często agresywne nie tylko wobec obcych ale też rzadko bywającej w domu bo np. uczącej się w mieście córki gospodarza. Posesje na wsi są jakie są. Często nie ogrodzone, płoty dziurawe, brama niedomknięta. W Polsce wschodniej (nie mówię tu o wioskach podmiejskich typu Motycz) to wręcz zjawisko nagminne. Ludzie różnie to tłumaczą. Że mają brak pieniędzy, że taka tradycja, że łatwiej wyjść w pole a wszyscy sąsiedzi to swojacy a w ogóle to nikt nikomu nie zagraża. Nie będę tego komentował. Jak napisałem jestem zagorzałym przeciwnikiem nieludzkiego traktowania zwierząt. Tak jak jest napisane w ustawie tak powinno być. Ale rzeczywistość, w szczególności na polskiej wsi jest rzeczywistości. Myślę, że większość gospodarzy nie będzie się stosować do nowych przepisów. Ale niektórzy być może pod wpływem mody lansowanej przez np. TVN będą. To w niektórych wypadkach może prowadzić do nieszczęść. Uważam, że rzeczywistość napisana w ustawie powinna mieć miejsce, ale nie da się jej wprowadzić teraz w życie. Być może za 20, 30 lat. Ale do tego potrzebna jest wymiana pokoleniowa, kiedy większość mieszkańców wsi będą stanowili ludzie ze średnim wykształceniem bądź licencjatem, którzy parę lat swojego życia spędzili w mieście, być może za granicą (wiem co o tym powiedzą co niektórzy internauci, sam do modelu wykształcenia panującego w ostatnich 20 latach mam stosunek bardzo krytyczny. Na marginesie mam wykształcenie zawodowe jestem stolarzem stąd być może mój prosty ale szczery język). A swoją drogą mówią łańcuch. Ale kojec może też być bardzo mały może mieć 2x2. A o tym ustawa nic nie mówi....
Jestem zagorzałym przeciwnikiem złego traktowania zwierząt. Ale polscy posłowie nie znają polskich, wiejskich realiów. Nie wiem czy taka pani Mucha była kiedykolwiek na wsi, ale pan Olejniczak (przywiązywał się do psiej budy podczas jednego z hapeningów w Warszawie) bywał na niej wielokrotnie. Nikt mi nie powie, że z kilkuletniego mieszańca, który całe życie spędził na łańcuchu można zrobić normalnego psa. Tak powie każdy kto ma choć trochę pojęcia o zwierzętach. Psy takie bywają często agresywne nie tylko wobec obcych ale też rzadko bywają... rozwiń
Avatar
zbulwersowany / 2 stycznia 2012 o 21:05
[quote name='sorry' timestamp='1325533616' post='577863']
Dzieci nieodpowiedzialnych rodziców także popełniają szereg przestępstw. Też będziesz apelować o możliwość ich odstrzału? Za zaostrzeniem kar dla ich rodziców możesz także optować....
[/quote]

Gościu, co Ty porównujesz zwierze do człowieka ?! Chyba Cię już pojebało totalnie ? Niedługo to zwierzęta będą rządziły swoimi właścicielami? Stuknij się najpierw w głowę, a nie takie bzdury wypisujesz!
Avatar
!! / 2 stycznia 2012 o 21:03
Ten obrońca zwierząt z telewizji który mówił że ludzie trzymający psy na łańcuchach są chorzy niech spojrzy w oczy rodzinie zagryzionej 42-latki.
Avatar
sorry / 2 stycznia 2012 o 20:46
[quote name='robert' timestamp='1325533028' post='577857']
Ponawiam apel o zmianę prawa i możliwość odstrzału wałęsających się bezpańsko psów oraz możliwość usypiania ich
w schroniskach. Proponuję też zaostrzyć kary dla głupich właścicieli, którzy nie potgrafią upilnoiwać swoich "pupili".
DO OBROŃĆÓW PSÓW I KOTÓW:
Tylko nie piszcie, że ludzie muszą się podporządkować psim zwyczjom oraz że pies ma takie same prawa jak człowiek.
[/quote]

Dzieci nieodpowiedzialnych rodziców także popełniają szereg przestępstw. Też będziesz apelować o możliwość ich odstrzału? Za zaostrzeniem kar dla ich rodziców możesz także optować....
[quote name='robert' timestamp='1325533028' post='577857']
Ponawiam apel o zmianę prawa i możliwość odstrzału wałęsających się bezpańsko psów oraz możliwość usypiania ich
w schroniskach. Proponuję też zaostrzyć kary dla głupich właścicieli, którzy nie potgrafią upilnoiwać swoich "pupili".
DO OBROŃĆÓW PSÓW I KOTÓW:
Tylko nie piszcie, że ludzie muszą się podporządkować psim zwyczjom oraz że pies ma takie same prawa jak człowiek.
[/quote]

Dzieci nieodpowiedzialnych r... rozwiń
Avatar
robert / 2 stycznia 2012 o 20:37
Ponawiam apel o zmianę prawa i możliwość odstrzału wałęsających się bezpańsko psów oraz możliwość usypiania ich
w schroniskach. Proponuję też zaostrzyć kary dla głupich właścicieli, którzy nie potgrafią upilnoiwać swoich "pupili".
DO OBROŃĆÓW PSÓW I KOTÓW:
Tylko nie piszcie, że ludzie muszą się podporządkować psim zwyczjom oraz że pies ma takie same prawa jak człowiek.
Avatar
cap / 2 stycznia 2012 o 20:22
wszyscy tzw. obrońcy zwierząt powinni w takich przypadkach płacić sowite odszkodowania rodzinom lub poszkodowanym, chcieli spuszczania psów to mają.
Avatar
yyyyyy / 2 stycznia 2012 o 20:10
Ależ ten właściciel dostosował się do nowych przepisów, że psy spuścił z łańcuchów na 12godzin.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej

Najtańsze finansowanie dla MŚP z branży turystycznej 0

11 mln zł trafi do przedsiębiorców z województwa lubelskiego w formie pożyczek na rozwój usług turystycznych. Zgodnie z podpisaną umową z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, Fundusz Pożyczkowy Lubelskiej Fundacji Rozwoju (LFR) w dalszym ciągu przyjmuje od przedsiębiorców wnioski o pożyczki preferencyjne.

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje

DK 19: Samochód zderzył się z łosiem. Jedna osoba nie żyje 39 0

Śmiertelny wypadek w Modliborzycach (pow. janowski) na drodze krajowej nr 19.

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach

Inwestują w kajaki. Z myślą o turystach 1 0

Organizacja spływów kajakowych graniczną rzeką Bug staje się włodawską specjalnością. Tym bardziej, że ta forma turystyki cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze strony gości, którzy odwiedzają to miasto.

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu

Klub Obywatelski: Były prezydent spotka się z mieszkańcami regionu 18 17

Lech Wałęsa odwiedzi Puławy i Zamość. Spotka się z mieszkańcami w ramach Klubu Obywatelskiego.

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie

Koziołki rządzą na zapleczu Ekstraligi. Wanda zdemolowana w Lublinie 0 1

Żużlowcy Speed Car Motoru Lublin zgodnie z przewidywaniami wygrali po raz piąty w sezonie i umocnili się na pozycji lidera Nice Pierwszej Ligi Żużlowej.

Wykład: o czym myśli pies
26 maja 2018, 16:00

Wykład: o czym myśli pies 5 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maja o godz. 16 w Centrum Kultury (ul. Peowiaków 12) odbędzie się wykład O czym myśli pies. Przeprowadzona zostanie także zbiórka na rzecz schroniska.

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina"
Magazyn

Polonista wydał nową książkę. "Podróż do XVI-wiecznego Lublina" 1 0

Ze Sławomirem Błażewiczem, nauczycielem języka polskiego i autorem wydanej właśnie książki „Tajemnice XI gimnazjum. Unia” rozmawiamy o magicznej podróży w czasy renesansu

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy

Puławy dostarczą bąbelki dla znanej firmy 10 5

Zakłady Azotowe „Puławy” otrzymały akredytację na dostarczanie dwutlenku węgla dla amerykańskiej korporacji PepsiCo. To kolejny, po Coca Coli, gigant spożywczy, który będzie korzystał produkowanych nad Wisłą bąbelków.

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY]

Speed Car Motor - Wanda Kraków 69:21 [WYNIK KOŃCOWY] 29 1

O godzinie 19:30 lubelscy żużlowcy podejmą na swoim torze outsidera Nice 1 Ligi Żużlowej - drużynę Wandy Kraków. Fani zgromadzeni na stadionie liczą więc na kolejne zwycięstwo ekipy trenera Dariusza Śledzia

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej

Orion - Olimpiakos 1:1. Pozostałe wyniki zamojskiej klasy okręgowej 2 2

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Orion Dereźnia po nieudanej jesieni wiosną zdecydowanie poprawił grę i wciąż liczy się w walce o utrzymanie. Tym razem zespół trenera Artura Czerwa urwał na własnym boisku punkt Olimpiakosowi Tarnogród strzelając gola w 94 minucie

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych

Skatepark w Łęcznej zostanie odnowiony. Za 230 tysięcy złotych 1 2

Skatepark w Łęcznej czeka duża modernizacja. Rozebrane zostaną żelbetonowe fundamenty, wykonana nowa konstrukcja nawierzchni w postaci nowej płyty. Nowy bieg będą miały schody łączące jej dwie części.

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej

Puszcza - Górnik 2:0. Wrócili do strefy spadkowej 0 7

PIŁKARSKA NICE I LIGA Górnik Łęczna uległ na wyjeździe drużynie Puszczy Niepołomice 0:2 i na dwie kolejki przed zakończeniem sezonu mocno skomplikował sobie szansę na zachowanie miejsca na zapleczu Lotto Ekstraklasy

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut

Igros – Victoria 0:2. Grali tylko 55 minut 7 0

ZAMOJSKA KLASA OKRĘGOWA Victoria Łukowa Chmielek prowadziła po niespełna na wyjeździe 2:0 po niespełna godzinie gry z Igrosem Krasnobród, ale więcej bramek w tym meczu nie padło bo jeden z zawodników gospodarzy naruszył nietykalność arbitra