Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

29 czerwca 2009 r.
12:35
Edytuj ten wpis

Sąd: Policja odpowiada za śmierć motocyklisty, bo nie nauczyła strzelać

0 86 A A

Sąd uznał dziś, że to policja odpowiada za śmierć motocyklisty, bo nie nauczyła strzelać swego funkcjonariusza. I dlatego rodzinie zabitego należy się odszkodowanie. A ta domaga się 800 tys. zł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Trzeba odróżnić prawo do użycia broni od sposobu jej użycia - stwierdziła sędzia Maria Stelska z Sądu Okręgowego w Lublinie. - Policjant miał prawo użyć broni, ale nie umiał się nią posłużyć w sposób prawidłowy. Winę za to ponosi państwo, które zaniedbało jego wyszkolenie. Z takiego rodzaju broni policjant strzelał w 1998 roku na szkoleniu podstawowym.

Dziś sąd wydał tzw. wyrok wstępny, który odpowiada jedynie na pytanie, czy policja ponosi odpowiedzialność finansową za skutki śmiertelnego postrzelenia motocyklisty.

Marcin Kopeć zginął w lipcu 2007 roku. Policjanci zorganizowali przy wjeździe do Chodla blokadę. Szukali dwóch mężczyzn, którzy tego dnia napadli na hurtownię w Kraśniku i uciekli z miejsca przestępstwa na motocyklach.

Marcin, choć z kradzieżą nie miał nic wspólnego, nie zatrzymał się przed blokadą. Przejechał obok policjanta Sebastiana O. Skręcił w boczną ulicę. Ruszył za nim radiowóz. Wtedy motocyklista zawrócił w kierunku blokady. Znowu miał przed sobą Sebastiana O. Funkcjonariusz oddał strzał ostrzegawczy.

- Policjant miał prawo obawiać się, że motocyklista go przejedzie, bo jechał szybko i nie reagował na polecenie zatrzymania się - mówiła sędzia Stelska. - Używając broni nie przekroczył granic obrony koniecznej.

Sebastian O. uniknął staranowania. Motocyklista popędził w kierunku Chodla. Policjant strzelił do uciekiniera. Trafił dwukrotnie: w udo i tułów. Według sądu drugi strzał został oddany w sposób nieprawidłowy, bo policjant powinien celować w okolice koła.

Dzisiejsze orzeczenie nie jest prawomocne. Jeśli zaakceptuje je sąd drugiej instancji, to w dalszej części procesu sędzia będzie ustalać wysokość wyrządzonej przez policjanta szkody.

Określi też, w jakim stopniu do tak tragicznego wypadku przyczyniło się zachowanie samego motocyklisty. Jego rodzice domagają się 800 tys. zł. odszkodowania. Z dzisiejszego rozstrzygnięcia byli zadowoleni. Z uzasadnienia - nie.

- Nie zgadzam się, że policjant miał prawo strzelać do mego syna - mówi matka Marcina. - Przecież to było w terenie zabudowanym. Tam mogli zginąć przypadkowi przechodnie.

Policja zapowiada odwołanie się od orzeczenia sądu.

Wcześniej zachowanie policjanta na blokadzie badała prokuratura. Umorzyła śledztwo. Jej zdaniem Sebastian O. nie przekroczył swoich uprawnień.


Komentarze 86

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
t0mash / 20 lipca 2009 o 23:49
Rodzicę chcą WYŁUDZIĆ pieniądze... Chcą tym 'odkupić' życie syna? Prawda jest taka, że chłpak znalazł się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie... Miał pecha.. Ale.. Była blokada? Nie zatrzymał się? Więc myślę, że cała ta dyskusja jest bezsensowna...
Avatar
kaaaka / 20 lipca 2009 o 15:10
rodzice niech sie wstydzą za takie zachowanie jeszcze powinni dopłacić anie żądać kasy za nieodpowiedzialnego gnoja i dobrze że tak sie stało ))))))
skoro nie umie się dostosować do prawa to dobrze że tak się stało i policjanci maja rację tępiąc to chamstwo )
Avatar
coś_napisał??? / 14 lipca 2009 o 23:23
bennet napisał:
(...)Oto mamy najlepszy przykład na to ,że głupota jest najlepszym dowodem na nieskończoność...

Chciałem cię zrozumieć, ale nie potrafię... Nie ten stopień wtajemniczenia z języka rodzimego....
Mój czy twój????
Avatar
bennet / 14 lipca 2009 o 18:18
toja napisał:
same psy na tym forum ,bronia swojego kumpla morderce,jestescie tacy bandyci sami,wstyd tfuuuuuuuu.

Nie ma nic gorszego , jak głupota zabierze się do myślenia.Cóż, głupich nie sieja , sami się rodzą....Oto mamy najlepszy przykład na to ,że głupota jest najlepszym dowodem na nieskończoność...
Avatar
arietta / 14 lipca 2009 o 18:14
ktoś napisał:
Żyjemy w chorym państwie! Zamiast chronić normalnych ludzi tu prawa mają tylko bandyci i ich rodziny
Następnym razem jakiś policjant nie zareaguje w jakimś niebezpiecznym zdarzeniu nie chcąc mieć nieprzyjemności
A ci rodzice wstyd!! Gdzie był ich rozum gdy kupowali motor jakiemuś nieodpowiedzialnemu smarkaczowi który nawet prawka nie miał??
Teraz zamiast się wstydzić i przepraszać za swojego syna niedoszłego mordercę , który o mało nie rozjechał policjantów to jeszcze chca odszkodowania z naszych podatków!!
Ludzie powinniśmy wesprzeć i współczuć temu policjantowi Bravo za odwagę i jedyną słuszną dezyzję Strzelać do bandytów a nie z nimi się pieścić!!
Może dzięki temu ten szaleniec na motorze nie zabije kogoś niewinnego, waszego dziecka, rodzica, brata czy siostry

A do rodziców WSTYDZIĆ SIĘ SZANOWNI PAŃSTWO

POPIERAM !!! Winę ponoszą RODZICE i to oni powinni być pociągnięci do odpowiedzialności za śmierć swojego syna. Przykre ,ale prawdziwe. Na temat bzdurnej wypowiedzi sędzi , nie wypowiem się , bo najzwyczajniej BRAK MI SŁÓW na takie brednie.Jeszcze jeden przykład na to ,że niektórych sędziów , powinno się pozbawiać wykonywania zawodu. Dzięki takim postawom przedstawicieli Wymiaru Sprawiedliwości, mamy to ,że ludzie niewinni cierpią , a przestępcy się cieszą, bo ma ich kto bronić. Chyba coś jest nie tak......Chłopak zawinił i przypłacił swoja głupotę najwyższą karą, natomiast rodzice zawinili, ponieśli karę i powinni się wstydzić, żądając jakiegokolwiek odszkodowania. Pytanie- ZA CO?????????

POPIERAM !!! Winę ponoszą RODZICE i to oni powinni być pociągnięci do odpowiedzialności za śmierć swojego syna. Przykre ,ale prawdziwe. Na temat bzdurnej wypowiedzi sędzi , nie wypowiem się , bo najzwyczajniej BRAK MI SŁÓW na takie brednie.Jeszcze jeden przykład na to ,że niektórych sędziów , powinno się pozbawiać wykonywania zawodu. Dzięki takim postawom przedstawicieli Wymiaru Sprawiedliwości, mamy to ,że ludzie niewinni cierpią , a przestępcy się cieszą, bo ma ich kto bronić. Chyba coś jest nie tak......Chł... rozwiń
Avatar
toja / 3 lipca 2009 o 21:21
same psy na tym forum ,bronia swojego kumpla morderce,jestescie tacy bandyci sami,wstyd tfuuuuuuuu.
Avatar
stoper / 1 lipca 2009 o 14:41
Gość napisał:
nie zapominajcie po co była ustawiona blokada,bo....doszło do napadu a sprawcy odjechali motocyklami, to policjant ma być jasnowidzem i wiedzieć, że ten co akurat ucieka, nie wykonuje poleceń jest niewinny, a uzasadnienie sądu, dziwne, policjant w tym przypadku miał dwie podstawy do użycia broni 1. obrona konieczna, 2. ścigał podejrzanego o dokonanie napadu, gdybyśmy wszyscy łącznie przestrzegali prawa to nie dochodziło by do takich tragicznych przypadków

Dzięki Bogu, że więcej niesfornych motocyklistów nie trafiło tego dnia na policyjne blokady!!!!!!!!!!! Po jaką cholerę ten policjant strzelał - tak by zabić - skoro nie wiedział z kim ma do czynienia???? Jeśli nie jest jasnowidzem, broń ogląda na filmie lub obrazku - to niech wali w powietrze 10m powyżej uciekiniera. Swoje by zrobił, a motocyklistę - być może zatrzymaliby inni - bardziej obeznani z bronią policjanci.
[color="#FF0000"]Ten człowiek by żył!!!!!!!!!!!!!!!!!![/color]

Dzięki Bogu, że więcej niesfornych motocyklistów nie trafiło tego dnia na policyjne blokady!!!!!!!!!!! Po jaką cholerę ten policjant strzelał - tak by zabić - skoro nie wiedział z kim ma do czynienia???? Jeśli nie jest jasnowidzem, broń ogląda na filmie lub obrazku - to niech wali w powietrze 10m powyżej uciekiniera. Swoje by zrobił, a motocyklistę - być może zatrzymaliby inni - bardziej obeznani z bronią policjanci.
[color="#FF0000"]Ten człowiek by żył!!!... rozwiń
Avatar
Gość / 1 lipca 2009 o 14:10
nie zapominajcie po co była ustawiona blokada,bo....doszło do napadu a sprawcy odjechali motocyklami, to policjant ma być jasnowidzem i wiedzieć, że ten co akurat ucieka, nie wykonuje poleceń jest niewinny, a uzasadnienie sądu, dziwne, policjant w tym przypadku miał dwie podstawy do użycia broni 1. obrona konieczna, 2. ścigał podejrzanego o dokonanie napadu, gdybyśmy wszyscy łącznie przestrzegali prawa to nie dochodziło by do takich tragicznych przypadków
Avatar
MO??? / 1 lipca 2009 o 11:54
ja napisał:
NIEWINNEGO?!?!?!?! bez prawa jazdy, bez tablic rejestracyjnych , nie wykonującego poleceń policji, uciekajacego . Dalej jest niewinny?!?!?!? jesli był taki niewinny , to czemu uciekał?!?!? przyszły "kandydat na policjanta", który łamał prawo- ŚMIECHU WARTE!!!!

Na pewno winy te nie są warte kary śmierci - w tym sensie człowiek ten poniósł niezasłużoną karę. Dalsza część twojego wywodu jest godna pracownika MO - "ucieczką potwierdził winę". Nie chce mi się wierzyć, że jesteś czynnym policjantem.....to z wiadomych względów jest niemożliwe. A jeśli - to selekcja jest....ŚMIECHU WARTA.

Na pewno winy te nie są warte kary śmierci - w tym sensie człowiek ten poniósł niezasłużoną karę. Dalsza część twojego wywodu jest godna pracownika MO - "ucieczką potwierdził winę". Nie chce mi się wierzyć, że jesteś czynnym policjantem.....to z wiadomych względów jest niemożliwe. A jeśli - to selekcja jest....ŚMIECHU WARTA. rozwiń
Avatar
~Majka~ / 1 lipca 2009 o 09:35
Gość napisał:
~~Asia~~ ale jesteś ciemna... Aż brak słów... ;] Już pomiajjąc Twoje durne tłumaczenia że jak się motocyklista nie zatrzymał to można go zastrzelić heh Nie wiem... miałąś kiedyś styczność z motocyklem?! Albo przynajmniej rowerem? Jak tak to wytłumacz mi jak motocyklista mógł chcieć rozjechać policjanta? Jak Ty sobie to wyobrażasz? To nie jest czołg że jak się coś przejedzie to sie jedzie dalej jak gdyby nigdy nic... Po takim zderzeniu motocyklista na pewno by się przewrócił... Więc jaki by to miało sens dla niego? Może to policjant wyskoczył na drogę pod koła motocyklisty, a potem stwierdził że tamten chciał go rozjechać... Ale niektórzy wypowiadający się tutaj ludzie są tępi olaboga


Mój drogo, naiwny Gościu. Poczytaj sobie, co może zrobić rozszalaluy motocyklista i wcale nie musi być "czołgiem": dodano: 28 czerwca 2009, 21:08

tagi:GłębokiemotocyklistaWypadek

Głębokie: Motocyklista rozjechał rowerzystkę. Jedna osoba nie żyje.
A to link do całego artykułu; [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090628/LECZNA/275691535"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...ECZNA/275691535[/url]

Życzę refleksji i weryfikacji poglądów, może dłużej i bezpieczniej będziesz żył, bo twoja naiwność nie wrózy nic dobrego. Pozdro.
ie musi być "czołgiem": dodano: 28 czerwca 2009, 21:08

tagi:GłębokiemotocyklistaWypadek

Głębokie: Motocyklista rozjechał rowerzystkę. Jedna osoba nie żyje.
A to link do całego artykułu; [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090628/LECZNA/275691535"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...ECZNA/275691535[/url]

Życzę refleksji i weryfikacji poglądów, może dłużej i bezpieczniej będziesz żył, bo twoja naiwność nie wrózy nic dobrego. Pozdro. rozwiń
Avatar
t0mash / 20 lipca 2009 o 23:49
Rodzicę chcą WYŁUDZIĆ pieniądze... Chcą tym 'odkupić' życie syna? Prawda jest taka, że chłpak znalazł się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie... Miał pecha.. Ale.. Była blokada? Nie zatrzymał się? Więc myślę, że cała ta dyskusja jest bezsensowna...
Avatar
kaaaka / 20 lipca 2009 o 15:10
rodzice niech sie wstydzą za takie zachowanie jeszcze powinni dopłacić anie żądać kasy za nieodpowiedzialnego gnoja i dobrze że tak sie stało ))))))
skoro nie umie się dostosować do prawa to dobrze że tak się stało i policjanci maja rację tępiąc to chamstwo )
Avatar
coś_napisał??? / 14 lipca 2009 o 23:23
bennet napisał:
(...)Oto mamy najlepszy przykład na to ,że głupota jest najlepszym dowodem na nieskończoność...

Chciałem cię zrozumieć, ale nie potrafię... Nie ten stopień wtajemniczenia z języka rodzimego....
Mój czy twój????
Avatar
bennet / 14 lipca 2009 o 18:18
toja napisał:
same psy na tym forum ,bronia swojego kumpla morderce,jestescie tacy bandyci sami,wstyd tfuuuuuuuu.

Nie ma nic gorszego , jak głupota zabierze się do myślenia.Cóż, głupich nie sieja , sami się rodzą....Oto mamy najlepszy przykład na to ,że głupota jest najlepszym dowodem na nieskończoność...
Avatar
arietta / 14 lipca 2009 o 18:14
ktoś napisał:
Żyjemy w chorym państwie! Zamiast chronić normalnych ludzi tu prawa mają tylko bandyci i ich rodziny
Następnym razem jakiś policjant nie zareaguje w jakimś niebezpiecznym zdarzeniu nie chcąc mieć nieprzyjemności
A ci rodzice wstyd!! Gdzie był ich rozum gdy kupowali motor jakiemuś nieodpowiedzialnemu smarkaczowi który nawet prawka nie miał??
Teraz zamiast się wstydzić i przepraszać za swojego syna niedoszłego mordercę , który o mało nie rozjechał policjantów to jeszcze chca odszkodowania z naszych podatków!!
Ludzie powinniśmy wesprzeć i współczuć temu policjantowi Bravo za odwagę i jedyną słuszną dezyzję Strzelać do bandytów a nie z nimi się pieścić!!
Może dzięki temu ten szaleniec na motorze nie zabije kogoś niewinnego, waszego dziecka, rodzica, brata czy siostry

A do rodziców WSTYDZIĆ SIĘ SZANOWNI PAŃSTWO

POPIERAM !!! Winę ponoszą RODZICE i to oni powinni być pociągnięci do odpowiedzialności za śmierć swojego syna. Przykre ,ale prawdziwe. Na temat bzdurnej wypowiedzi sędzi , nie wypowiem się , bo najzwyczajniej BRAK MI SŁÓW na takie brednie.Jeszcze jeden przykład na to ,że niektórych sędziów , powinno się pozbawiać wykonywania zawodu. Dzięki takim postawom przedstawicieli Wymiaru Sprawiedliwości, mamy to ,że ludzie niewinni cierpią , a przestępcy się cieszą, bo ma ich kto bronić. Chyba coś jest nie tak......Chłopak zawinił i przypłacił swoja głupotę najwyższą karą, natomiast rodzice zawinili, ponieśli karę i powinni się wstydzić, żądając jakiegokolwiek odszkodowania. Pytanie- ZA CO?????????

POPIERAM !!! Winę ponoszą RODZICE i to oni powinni być pociągnięci do odpowiedzialności za śmierć swojego syna. Przykre ,ale prawdziwe. Na temat bzdurnej wypowiedzi sędzi , nie wypowiem się , bo najzwyczajniej BRAK MI SŁÓW na takie brednie.Jeszcze jeden przykład na to ,że niektórych sędziów , powinno się pozbawiać wykonywania zawodu. Dzięki takim postawom przedstawicieli Wymiaru Sprawiedliwości, mamy to ,że ludzie niewinni cierpią , a przestępcy się cieszą, bo ma ich kto bronić. Chyba coś jest nie tak......Chł... rozwiń
Avatar
toja / 3 lipca 2009 o 21:21
same psy na tym forum ,bronia swojego kumpla morderce,jestescie tacy bandyci sami,wstyd tfuuuuuuuu.
Avatar
stoper / 1 lipca 2009 o 14:41
Gość napisał:
nie zapominajcie po co była ustawiona blokada,bo....doszło do napadu a sprawcy odjechali motocyklami, to policjant ma być jasnowidzem i wiedzieć, że ten co akurat ucieka, nie wykonuje poleceń jest niewinny, a uzasadnienie sądu, dziwne, policjant w tym przypadku miał dwie podstawy do użycia broni 1. obrona konieczna, 2. ścigał podejrzanego o dokonanie napadu, gdybyśmy wszyscy łącznie przestrzegali prawa to nie dochodziło by do takich tragicznych przypadków

Dzięki Bogu, że więcej niesfornych motocyklistów nie trafiło tego dnia na policyjne blokady!!!!!!!!!!! Po jaką cholerę ten policjant strzelał - tak by zabić - skoro nie wiedział z kim ma do czynienia???? Jeśli nie jest jasnowidzem, broń ogląda na filmie lub obrazku - to niech wali w powietrze 10m powyżej uciekiniera. Swoje by zrobił, a motocyklistę - być może zatrzymaliby inni - bardziej obeznani z bronią policjanci.
[color="#FF0000"]Ten człowiek by żył!!!!!!!!!!!!!!!!!![/color]

Dzięki Bogu, że więcej niesfornych motocyklistów nie trafiło tego dnia na policyjne blokady!!!!!!!!!!! Po jaką cholerę ten policjant strzelał - tak by zabić - skoro nie wiedział z kim ma do czynienia???? Jeśli nie jest jasnowidzem, broń ogląda na filmie lub obrazku - to niech wali w powietrze 10m powyżej uciekiniera. Swoje by zrobił, a motocyklistę - być może zatrzymaliby inni - bardziej obeznani z bronią policjanci.
[color="#FF0000"]Ten człowiek by żył!!!... rozwiń
Avatar
Gość / 1 lipca 2009 o 14:10
nie zapominajcie po co była ustawiona blokada,bo....doszło do napadu a sprawcy odjechali motocyklami, to policjant ma być jasnowidzem i wiedzieć, że ten co akurat ucieka, nie wykonuje poleceń jest niewinny, a uzasadnienie sądu, dziwne, policjant w tym przypadku miał dwie podstawy do użycia broni 1. obrona konieczna, 2. ścigał podejrzanego o dokonanie napadu, gdybyśmy wszyscy łącznie przestrzegali prawa to nie dochodziło by do takich tragicznych przypadków
Avatar
MO??? / 1 lipca 2009 o 11:54
ja napisał:
NIEWINNEGO?!?!?!?! bez prawa jazdy, bez tablic rejestracyjnych , nie wykonującego poleceń policji, uciekajacego . Dalej jest niewinny?!?!?!? jesli był taki niewinny , to czemu uciekał?!?!? przyszły "kandydat na policjanta", który łamał prawo- ŚMIECHU WARTE!!!!

Na pewno winy te nie są warte kary śmierci - w tym sensie człowiek ten poniósł niezasłużoną karę. Dalsza część twojego wywodu jest godna pracownika MO - "ucieczką potwierdził winę". Nie chce mi się wierzyć, że jesteś czynnym policjantem.....to z wiadomych względów jest niemożliwe. A jeśli - to selekcja jest....ŚMIECHU WARTA.

Na pewno winy te nie są warte kary śmierci - w tym sensie człowiek ten poniósł niezasłużoną karę. Dalsza część twojego wywodu jest godna pracownika MO - "ucieczką potwierdził winę". Nie chce mi się wierzyć, że jesteś czynnym policjantem.....to z wiadomych względów jest niemożliwe. A jeśli - to selekcja jest....ŚMIECHU WARTA. rozwiń
Avatar
~Majka~ / 1 lipca 2009 o 09:35
Gość napisał:
~~Asia~~ ale jesteś ciemna... Aż brak słów... ;] Już pomiajjąc Twoje durne tłumaczenia że jak się motocyklista nie zatrzymał to można go zastrzelić heh Nie wiem... miałąś kiedyś styczność z motocyklem?! Albo przynajmniej rowerem? Jak tak to wytłumacz mi jak motocyklista mógł chcieć rozjechać policjanta? Jak Ty sobie to wyobrażasz? To nie jest czołg że jak się coś przejedzie to sie jedzie dalej jak gdyby nigdy nic... Po takim zderzeniu motocyklista na pewno by się przewrócił... Więc jaki by to miało sens dla niego? Może to policjant wyskoczył na drogę pod koła motocyklisty, a potem stwierdził że tamten chciał go rozjechać... Ale niektórzy wypowiadający się tutaj ludzie są tępi olaboga


Mój drogo, naiwny Gościu. Poczytaj sobie, co może zrobić rozszalaluy motocyklista i wcale nie musi być "czołgiem": dodano: 28 czerwca 2009, 21:08

tagi:GłębokiemotocyklistaWypadek

Głębokie: Motocyklista rozjechał rowerzystkę. Jedna osoba nie żyje.
A to link do całego artykułu; [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090628/LECZNA/275691535"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...ECZNA/275691535[/url]

Życzę refleksji i weryfikacji poglądów, może dłużej i bezpieczniej będziesz żył, bo twoja naiwność nie wrózy nic dobrego. Pozdro.
ie musi być "czołgiem": dodano: 28 czerwca 2009, 21:08

tagi:GłębokiemotocyklistaWypadek

Głębokie: Motocyklista rozjechał rowerzystkę. Jedna osoba nie żyje.
A to link do całego artykułu; [url="http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090628/LECZNA/275691535"]http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...ECZNA/275691535[/url]

Życzę refleksji i weryfikacji poglądów, może dłużej i bezpieczniej będziesz żył, bo twoja naiwność nie wrózy nic dobrego. Pozdro. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 86

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii

Bartosz Boncik zdobył Puchar Unii Europejskiej na zawodach w Austrii 0 0

Bartosz Boncik z Orląt Łuków wywalczył w Austrii Puchar Unii Europejskiej. Reprezentacja Polski nie miała sobie równych

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować
film

Chłopiec podczas zabawy w chowanego zatrzasnął się w pralce. Nie udało się go uratować 0 0

Mały chłopiec bawił się w chowanego z pięcioletnią siostrą. Schował się w pralce, w której się zatrzasnął. Dziecko znalazł jego ojciec.

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego
film

Pierwszy dzień lata będzie burzowy. Ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego 0 0

21 czerwca 2018. Astronomiczne lato może się rozpocząć burzowo. IMGW wydało ostrzeżenie pogodowe dla woj. lubelskiego.

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli
22 czerwca 2018, 20:00

Cuatro Manos wystąpi w Akwareli 0 0

Co Gdzie Kiedy. Akwarela Cafe (Rynek 6) zaprasza na koncert duetu Cuatro Manos. Artyści wystąpi w kawiarni już 22 czerwca o godz. 20.

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić

Łukasz Rogulski (Azoty Puławy): Wiem kogo muszę zastąpić 0 0

ROZMOWA z Łukaszem Rogulskim, nowym piłkarzem ręcznym Azotów Puławy

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania

Radzyń Podlaski: Zgarnij dotacje na lokalne działania 0 0

Działaj lokalnie i zgarnij dotację. Nabór wniosków trwa do 24 czerwca.

Międzyrzec Podlaski: Upamiętnią Jana Kołkowicza

Międzyrzec Podlaski: Upamiętnią Jana Kołkowicza 0 0

W Międzyrzecu Podlaskim odsłonią rondo im. Jana Kołkowicza. Ten prozaik, dziennikarz, jeden z głównych współzałożycieli zrzeszenia Wolność i Niezawisłość, który zmarł w 2007 roku, pochodził z Międzyrzeca Podlaskiego.

Święto Dzielnicy Czuby Południowe
22 czerwca 2018, 16:00

Święto Dzielnicy Czuby Południowe 0 0

Co Gdzie Kiedy. DDK Czuby Południowe i Rada Dzielnicy zapraszają mieszkańców na pełne atrakcji Święto Dzielnicy. Wydarzenie dla dużych i małych lublinian odbędzie się 22 czerwca o godz. 16 w Parku Jana Pawła II.

Z nożem i młotkiem do urzędu. Groził pracownikom śmiercią i podpaleniem

Z nożem i młotkiem do urzędu. Groził pracownikom śmiercią i podpaleniem 0 2

49-latek nachodził pracowników ośrodka pomocy społecznej w Bychawie. Groził im śmiercią i podpaleniem. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku

PO chce kontroli wyborów samorządowych. Potrzeba 100 tysięcy osób

PO chce kontroli wyborów samorządowych. Potrzeba 100 tysięcy osób 0 8

Stu tysięcy osób w całej Polsce potrzebuje Platforma Obywatelska w celu kontrolowania jesiennych wyborów samorządowych. Politycy tej partii rozpoczęli akcję „Wolontariusze Wolnych Wyborów”.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 21 czerwca 2018 0 0

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin
23 czerwca 2018, 18:00

70 lat "Kaniorowców"! Jubileusz ZPiT Lublin 0 0

Co Gdzie Kiedy. Zespołu Pieśni i Tańca LUBLIN im. Wandy Kaniorowej zaprasza na piękny Koncert Galowy z okazji Jubileuszu 70-lecia istnienia formacji. Ponad 700 artystów wystąpi 23 czerwca o godz. 18 w hali Targów Lublin (ul. Dworcowa 11).

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani?

Co pokaże Robert Lambert na zawodach w Wielkiej Brytani? 0 0

Rodzynek w stawce cyklu Tauron SEC 2018 z Wielkiej Brytanii – człowiek, który konsekwentnie przebija się nie tylko do czołówki w swoim kraju, ale także coraz śmielej przedstawia się żużlowej publiczności na arenie międzynarodowej

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni
edukacja

Lublin: Powiększą klasy w popularnej prywatnej szkole. Rodzice zdziwieni 0 14

Klasy Prywatnej Szkoły Podstawowej Paderewski mają być bardziej liczne. Rodzice są oburzeni - podkreślają, że statut szkoły nie pozwala na przyjmowanie większej liczby dzieci. W odpowiedzi słyszą, że sytuacja jest wyjątkowa, a zmiany wymusza reforma oświaty

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich

Z Nowego Jorku do Puław. Prezent dla Muzeum Czartoryskich 0 1

Pochodzący z 1764 roku osobisty modlitewnik królewny Marii Leszczyńskiej, żony króla Francji Ludwika XV, w poniedziałek trafił do Muzeum Czartoryskich w Puławach. To podarunek od nowojorskiej Fundacji Rodzinnej Blochów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!