Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

24 kwietnia 2010 r.
12:52
Edytuj ten wpis

Sezon motocyklowy otwarty: Zloty w Lublinie i Białej Podlaskiej (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora (pim) (pab)
0 6 A A

Około 300 motocyklistów uczestniczyło w rajdzie rozpoczynającym podlaski sezon motocyklowy. Zlot motocyklistów odbywał się również w ten weekend w Lublinie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W sobotę odbyło się II Bialskopodlaskie Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego 2010 Św. Krzyś. Po spotkaniu w centrum Białej Podlaskiej i koncercie zespołu "Illuminati” motocykliści i motorowerzyści ruszyli w paradzie do Leśnej Podlaskiej, gdzie odbyła się polowa msza święta.

Organizujący tę imprezę ks. Paweł Zazuniak z bialskiej Parafii Błogosławionego Honorata przyznał, że jest zadowolony z dobrej pogody.

– Chcemy sezon zacząć po Bożemu i tak też zakończyć. To jest jedna z nielicznych imprez motoryzacyjnych bez alkoholu – mówi Zdzisław Kozłowski z Klubu Motocyklowego "Grom”, który współorganizuje zlot i rajd.

W ten weekend motocykliści spotkali się również w Lublinie na III Lubelskim Otwarciu Sezonu Motocyklowego. Impreza odbyła się nad Zalewem Zemborzyckim, ale paradę motocyklistów można było zobaczyć również w centrum Lublina.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
hornet / 25 kwietnia 2010 o 21:59
... każdy sądzi według siebie.... jesli sam jezdzisz jak idiota to uwazasz ze wszyscy tak robią ??
Avatar
Łysy / 25 kwietnia 2010 o 20:26
Patrz w lusterka IDIOCI na motocyklach są wszędzie
Avatar
~Krzysiek~ / 25 kwietnia 2010 o 19:41
ilia napisał:
Jeśli rozpoczęcie tzw. sezonu ma wyglądać jak w sobotę na ul. Zana w Lublinie gdzie kawalkada jednośladów przejeżdza na skrzyżowaniu na CZERWONYM ŚWIETLE to owszem sezon się rozpoczoł i będą świerze warzywa.
Gdy tak obserwowałem to zjawisko miałem skojarzenie że patrzę na BYDŁO GNANE Z PASTWISKA W KIERUNKU WODOPOJU

jeśli nie wiesz to nie wypisuj głupot przejazd motocykli był uzgodniony z policja ale szkoda słów jak sobie wyobrażasz przejazd tylu motocykli ?

jeśli nie wiesz to nie wypisuj głupot przejazd motocykli był uzgodniony z policja ale szkoda słów jak sobie wyobrażasz przejazd tylu motocykli ? rozwiń
Avatar
słoń / 25 kwietnia 2010 o 18:50
ilia napisał:
Jeśli rozpoczęcie tzw. sezonu ma wyglądać jak w sobotę na ul. Zana w Lublinie gdzie kawalkada jednośladów przejeżdza na skrzyżowaniu na CZERWONYM ŚWIETLE to owszem sezon się rozpoczoł i będą świerze warzywa.
Gdy tak obserwowałem to zjawisko miałem skojarzenie że patrzę na BYDŁO GNANE Z PASTWISKA W KIERUNKU WODOPOJU


Widać, że zazdrościsz!!! A pisząc bzdury sam się ośmieszasz - więc dam Ci wybór i sam nazji się właściwym gatunkiem tych zacnych zwierzątek. Pozdrawiam.


Widać, że zazdrościsz!!! A pisząc bzdury sam się ośmieszasz - więc dam Ci wybór i sam nazji się właściwym gatunkiem tych zacnych zwierzątek. Pozdrawiam. rozwiń
Avatar
ilia / 25 kwietnia 2010 o 18:29
Jeśli rozpoczęcie tzw. sezonu ma wyglądać jak w sobotę na ul. Zana w Lublinie gdzie kawalkada jednośladów przejeżdza na skrzyżowaniu na CZERWONYM ŚWIETLE to owszem sezon się rozpoczoł i będą świerze warzywa.
Gdy tak obserwowałem to zjawisko miałem skojarzenie że patrzę na BYDŁO GNANE Z PASTWISKA W KIERUNKU WODOPOJU
Avatar
troszkępodirytowany / 25 kwietnia 2010 o 17:46
No to się zacznie... Ludzie w tym roku przynajmniej ostrożniej!! Chociaż, kto mądry to jeździ ostrożnie i tyle co inni...
Avatar
hornet / 25 kwietnia 2010 o 21:59
... każdy sądzi według siebie.... jesli sam jezdzisz jak idiota to uwazasz ze wszyscy tak robią ??
Avatar
Łysy / 25 kwietnia 2010 o 20:26
Patrz w lusterka IDIOCI na motocyklach są wszędzie
Avatar
~Krzysiek~ / 25 kwietnia 2010 o 19:41
ilia napisał:
Jeśli rozpoczęcie tzw. sezonu ma wyglądać jak w sobotę na ul. Zana w Lublinie gdzie kawalkada jednośladów przejeżdza na skrzyżowaniu na CZERWONYM ŚWIETLE to owszem sezon się rozpoczoł i będą świerze warzywa.
Gdy tak obserwowałem to zjawisko miałem skojarzenie że patrzę na BYDŁO GNANE Z PASTWISKA W KIERUNKU WODOPOJU

jeśli nie wiesz to nie wypisuj głupot przejazd motocykli był uzgodniony z policja ale szkoda słów jak sobie wyobrażasz przejazd tylu motocykli ?

jeśli nie wiesz to nie wypisuj głupot przejazd motocykli był uzgodniony z policja ale szkoda słów jak sobie wyobrażasz przejazd tylu motocykli ? rozwiń
Avatar
słoń / 25 kwietnia 2010 o 18:50
ilia napisał:
Jeśli rozpoczęcie tzw. sezonu ma wyglądać jak w sobotę na ul. Zana w Lublinie gdzie kawalkada jednośladów przejeżdza na skrzyżowaniu na CZERWONYM ŚWIETLE to owszem sezon się rozpoczoł i będą świerze warzywa.
Gdy tak obserwowałem to zjawisko miałem skojarzenie że patrzę na BYDŁO GNANE Z PASTWISKA W KIERUNKU WODOPOJU


Widać, że zazdrościsz!!! A pisząc bzdury sam się ośmieszasz - więc dam Ci wybór i sam nazji się właściwym gatunkiem tych zacnych zwierzątek. Pozdrawiam.


Widać, że zazdrościsz!!! A pisząc bzdury sam się ośmieszasz - więc dam Ci wybór i sam nazji się właściwym gatunkiem tych zacnych zwierzątek. Pozdrawiam. rozwiń
Avatar
ilia / 25 kwietnia 2010 o 18:29
Jeśli rozpoczęcie tzw. sezonu ma wyglądać jak w sobotę na ul. Zana w Lublinie gdzie kawalkada jednośladów przejeżdza na skrzyżowaniu na CZERWONYM ŚWIETLE to owszem sezon się rozpoczoł i będą świerze warzywa.
Gdy tak obserwowałem to zjawisko miałem skojarzenie że patrzę na BYDŁO GNANE Z PASTWISKA W KIERUNKU WODOPOJU
Avatar
troszkępodirytowany / 25 kwietnia 2010 o 17:46
No to się zacznie... Ludzie w tym roku przynajmniej ostrożniej!! Chociaż, kto mądry to jeździ ostrożnie i tyle co inni...
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania
25 maja 2018, 15:00

Dni Puław 2018: Koncerty, spektakl, spotkania 0 0

W dniach 25-27 maja odbędzie się tegoroczna edycja rodzinnej imprezy Dni Puław. Na mieszkańców czekają atrakcje w postaci koncertów, spektakli i animacji dla całych rodzin.

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego

Burze i grad. IMGW wydało ostrzeżenie dla woj. lubelskiego 8 0

W Lubelskiem mogą pojawić się burze z gradem - ostrzegają meteorolodzy.

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie

Opole Lubelskie: Testowali system zraszania murawy na stadionie 0 3

Trwają prace na stadionie przy ul. Kolejowej w Opolu Lubelskim. Właśnie zamontowano i oddano do użytku automatyczny system zraszania murawy. Ułożona jest też warstwa wegetacyjna, lada dzień posiana zostanie trawa. Pozostaje tylko pytanie, czy miejscowa drużyna dostosuje się do poziomu boiska.

Jak działa wirtualne biuro

Jak działa wirtualne biuro 0 0

Przez korzystanie z usług wirtualnego biura rozumie się wynajmowanie od niego adresu do korespondencji, kierowanej do naszej firmy, miejsca do spotkań z naszymi klientami i sali konferencyjnej. Ale to nie jedyne korzyści, wynikające z użytkowania wirtualnego biura!

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski

Azoty podsumowują kwartał. Spadły przychody i zyski 3 1

O ponad 90 milionów złotych spadła wysokość przychodów Zakładów Azotowych „Puławy” i spółek zależnych w pierwszym kwartale tego roku. Spadł też zysk, marża i produkcja nawozów. Podobne dane spłynęły z Polic i Kędzierzyna.

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków

Nowe 5 zł na sto lat odzyskania niepodległości. Tyle monet ile Polaków 25 0

„100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości” to szczególna moneta o nominale 5 zł, którą Narodowy Bank Polski wprowadził do obiegu 22 maja. Bank wybił tyle monet, ilu jest Polaków – 38 424 000 sztuk.

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował
Alarm 24

Kto dokończy bibliotekę? Budowa przerwana, wykonawca zbankrutował 1 0

– Przerwano budową biblioteki w Ludwinie. Budynek, który miał być wizytówką gminy i całego pojezierza, stoi i niszczeje – alarmuje nasz Czytelnik. – Wszystko jest pod kontrolą – uspokaja wójt gminy.

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika
27 maja 2018, 14:00

Wysokie zaprasza na weekend. Dzień Samorządu Terytorialnego i Dzień Muzealnika 1 0

W podzamojskiej wsi Wysokie przy tamtejszej Regionalnej Izbie Pamięci Gminy Zamość już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Samorządu Terytorialnego połączony z XII edycją festynu z okazji Dnia Muzealnika.

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły

Co dalej z Parkiem Ludowym? Prezydent prosi o dodatkowe pieniądze. PiS: Brakuje na szkoły 0 11

W czwartek Rada Miasta zdecyduje o losach parku Ludowego, którego odnowa będzie kosztować więcej niż pierwotnie zakładano. Prezydent prosi radnych o dodatkowe pieniądze i nie chce rezygnować z prac w parku. Za to opozycyjni radni PiS nie rezygnują z namawiania prezydenta, by na razie dał sobie spokój.

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala

Nie udzielił pierwszeństwa. Obaj kierowcy trafili do szpitala 0 0

Dwóch kierowców trafiło do szpitala po tym jak doszło do zderzenia samochodów w Wohyniu.

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia]
galeria

Lech Wałęsa w Zamościu zachęcał do aktywnego udziału w życiu politycznym [zdjęcia] 6 21

Były prezydent Polski Lech Wałęsa kontynuuje spotkania z mieszkańcami województwa lubelskiego. W poniedziałek był w Puławach, we wtorek w Zamościu a w środę wybiera się do Werbkowic (godz. 16, Gminny Ośrodek Kultury).

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych!

Bank odmówił kredytu? Wybierz jedną z wielu propozycji pożyczek pozabankowych! 0 0

Rynek produktów finansowych nieustannie poszerza swoją ofertę, więc coraz większa grupa osób może skorzystać z różnego rodzaju pożyczek i kredytów. Przede wszystkim nie ma ograniczenia do usług bankowych, które tak naprawdę są dostępne jedynie dla wąskiego grona z dobrą historią kredytową i oczywiście zdolnością kredytową. Pożyczki pozabankowe okazują się niejednokrotnie jedynym ratunkiem w sytuacji kryzysu finansowego i przy konieczności ubiegania się o zastrzyk finansowy.

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans

Dawid Dzięgielewski (Motor): Kibicom należy się awans 0 3

ROZMOWA Z Dawidem Dzięgielewskim, piłkarzem Motoru Lublin

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu

Zdenerwował się w urzędzie, wychodząc wybił dziurę w drzwiach. Trafił do aresztu 15 2

33-latek tak bardzo zdenerwował się w urzędzie, że wychodząc wybił w drzwiach dziurę pięścią.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?