Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

17 kwietnia 2014 r.
10:22
Edytuj ten wpis

Skatowali człowieka w parku, sąd ich wypuścił

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
48 36 A A

Policjanci zatrzymali trzech sprawców brutalnego pobicia. Do napadu doszło w parku w Janowie Lubelskim. Bandyci zaatakowali i okradli młodych mężczyzn. Jeden z nich z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do pobicia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Policjanci ustalili, że na czterech młodych mężczyzn napadli nieznani sprawcy, pobili ich i uciekli. - Jeden z pokrzywdzonych został brutalnie pobity i z ciężkimi obrażeniami ciała trafił do szpitala - mówi Faustyna Łazur, oficer prasowy janowskiej policji. - Napastnicy kopali go, po całym ciele, kiedy leżał na ziemi i był bezbronny. Bandyci zabrali mu pieniądze, telefon komórkowy i kurtkę. Wartość skradzionych rzeczy to ponad 7 tys. zł. Janowscy kryminalnymi zatrzymali sprawców. Okazało się, że to mieszkańcy gminy Janów Lubelski. Mają od 21 do 29 lat. Wszyscy trzej mieli już wcześniej konflikt z prawem. - Policjanci podczas przeszukań odzyskali skradzioną kurtkę, telefon i 5 tysięcy złotych - dodaje Łazur. W środę trójka podejrzanych trafiła do sądu z wnioskiem o tymczasowy areszt. Sąd nie zgodził się jednak, by zamknąć ich w celi i zastosował wobec nich dozór policji. Za rozbój grozi do 12 lat więzienia.

Komentarze 36

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Natalka z 1c / 6 maja 2014 o 18:44

Jaki premier ,takie i te zasrane sądy, Tusk musi odejść i tyle,jedno,wielkie gó wno

Avatar
arti / 6 maja 2014 o 09:08
Takim sedziom to tylko wpir... spuscic. Proponuje ogolnopolski protest przeciw sadownictwu
Avatar
arti / 6 maja 2014 o 09:07
Takim sedziom to tylko wpir... spuscic. Proponuje ogolnopolski protest przeciw sadownictwu
Avatar
dr z tworek / 22 kwietnia 2014 o 22:16

Pisałam już wielokrotnie że Tusk razem z tym czerwonym , komunistyczno-konfidenckim łajnem musi odejść i to jak najszybciej. Należy zrobić RESET, dekomunizować, lustrować ,zamykać takich sędziów i prokuratorów do więżień,nie robią sQrwysyny nic dla poprawienia naszego bezpieczeństwa.

potwierdzam !

konieczne leczenie psychiatryczne

Avatar
jon / 22 kwietnia 2014 o 22:11

Sądownictwo jakie jest ,każdy wie to jeszcze często ci sami oprawcy z nadania sovieckiego co orzekali bojowników o wolność tego kraju w stanie wojennym. Tuska i cała tą czerwoną bandę należy wymienić i to natychmiast !!!

aleś wyskoczył z tym nadaniem sowieckim i czerwoną kadrą w sądach !!!

młode gówniarze tam teraz sądzą !!!

Avatar
leon z / 22 kwietnia 2014 o 22:08

Zapewne, któryś z nich ma "plecy" w niezawisłym wymiarze nesprawiedliwości ? Co na to rzecznik sądu albo sędzia ?

no co ?  powie ci , że sędzi jest niezależny, i po zapoznaniu się z materiałami zebranymi w postępowaniu uznał, że trzeba ich wypuścić.

zadowolony ?

i wszystko zostanie jak dawniej.

mafii sędziowskiej nikt nie ruszy

Avatar
Czekista / 20 kwietnia 2014 o 23:04

Czekajmy na dalszy rozwój wydarzeń autorstwa tych bandytów. Może będzie zabójstwo? To może sędzia coś pomyśli. A najlepiej byłoby gdyby kolejną ofiarą, która otrzyma wpier... był sędzia, albo ktoś z jego rodziny

Avatar
gość / 20 kwietnia 2014 o 21:30

ja nie wiem co się dzieje to jest nie pierwszy raz  z tego co wiem to jeden ma w zawiasach  za pobicie jest po odsiadce drugi  ma do odsiadki     a trzeciemu to nie wiem może się upiecze dzięki naszej prokuraturze   to może ja też mam w du***  prawo jak taż będę bił rabował i się będę śmiał  to może też będę  bezkarny  , a co się będę bał przecież  nic mi nie zrobią dozórr czy 24h co za różnica cchlać dadzą  dziki zachód AMERYKA  czy  AFRYKA jeden H.... kiedyś w godziszowie się bili na sztachety norma wieś zacofanie itd.      Ale dziś pytam gdzie jest sprawiedliwość odrazu odpowieć NIEMA albo NIEMA niewiem co się dzieje  dezinformacja jak u ruskich ??????????????banda upa się odrodziła  pobili nic się nie dzieje obrabowali , a co tam na biednego nie trafili młodzika pobili .........może .....nic nie zrobi  albo się będzie  bał bo co  jak się odezwie to  włep  zastraszyć można, a jak nie to i tak się upiecze  recydywa czy nie to co jeden h...

.

ja nie wiem co się dzieje to jest nie pierwszy raz  z tego co wiem to jeden ma w zawiasach  za pobicie jest po odsiadce drugi  ma do odsiadki     a trzeciemu to nie wiem może się upiecze dzięki naszej prokuraturze   to może ja też mam w du***  prawo jak taż będę bił rabował i się będę śmiał  to może też będę  bezkarny  , a co się będę bał przecież  nic mi nie zrobią dozórr czy 24h co za różnica cchlać dadzą  dziki zachód AMERYKA  czy  AFRYKA jeden H.... k... rozwiń

Avatar
rozbawiona Iwona / 20 kwietnia 2014 o 20:58

co sie dzieje policja i prokuratura nic nie robią tylko dozrór  to coś jet nie  tak  gdzie my żyjemy w afryce ,  a te gnoje chodzą i się śmieją i w d ...... mają tak działa prawo . Jak weżmiesz to w swoje  ręce to dopiero problem stajesz się napastnikiem???????  Co możemy  zrobić są dowody b o są  a tu nic  nagrania  z monitoringu  z tego pobicia    ,    swiadkowie  z poprzedniego  t o nie wiem  o co chodzi afryka czy europa może nie polska? 

Pisałam już wielokrotnie że Tusk razem z tym czerwonym , komunistyczno-konfidenckim łajnem musi odejść i to jak najszybciej. Należy zrobić RESET, dekomunizować, lustrować ,zamykać takich sędziów i prokuratorów do więżień,nie robią sQrwysyny nic dla poprawienia naszego bezpieczeństwa.

Pisałam już wielokrotnie że Tusk razem z tym czerwonym , komunistyczno-konfidenckim łajnem musi odejść i to jak najszybciej. Należy zrobić RESET, dekomunizować, lustrować ,zamykać takich sędziów i prokuratorów do więżień,nie robią sQrwysyny nic dla poprawienia naszego bezpieczeństwa.

rozwiń
Avatar
g / 20 kwietnia 2014 o 20:39

co sie dzieje policja i prokuratura nic nie robią tylko dozrór  to coś jet nie  tak  gdzie my żyjemy w afryce ,  a te gnoje chodzą i się śmieją i w d ...... mają tak działa prawo . Jak weżmiesz to w swoje  ręce to dopiero problem stajesz się napastnikiem???????  Co możemy  zrobić są dowody b o są  a tu nic  nagrania  z monitoringu  z tego pobicia    ,    swiadkowie  z poprzedniego  t o nie wiem  o co chodzi afryka czy europa może nie polska? 

Avatar
Natalka z 1c / 6 maja 2014 o 18:44

Jaki premier ,takie i te zasrane sądy, Tusk musi odejść i tyle,jedno,wielkie gó wno

Avatar
arti / 6 maja 2014 o 09:08
Takim sedziom to tylko wpir... spuscic. Proponuje ogolnopolski protest przeciw sadownictwu
Avatar
arti / 6 maja 2014 o 09:07
Takim sedziom to tylko wpir... spuscic. Proponuje ogolnopolski protest przeciw sadownictwu
Avatar
dr z tworek / 22 kwietnia 2014 o 22:16

Pisałam już wielokrotnie że Tusk razem z tym czerwonym , komunistyczno-konfidenckim łajnem musi odejść i to jak najszybciej. Należy zrobić RESET, dekomunizować, lustrować ,zamykać takich sędziów i prokuratorów do więżień,nie robią sQrwysyny nic dla poprawienia naszego bezpieczeństwa.

potwierdzam !

konieczne leczenie psychiatryczne

Avatar
jon / 22 kwietnia 2014 o 22:11

Sądownictwo jakie jest ,każdy wie to jeszcze często ci sami oprawcy z nadania sovieckiego co orzekali bojowników o wolność tego kraju w stanie wojennym. Tuska i cała tą czerwoną bandę należy wymienić i to natychmiast !!!

aleś wyskoczył z tym nadaniem sowieckim i czerwoną kadrą w sądach !!!

młode gówniarze tam teraz sądzą !!!

Avatar
leon z / 22 kwietnia 2014 o 22:08

Zapewne, któryś z nich ma "plecy" w niezawisłym wymiarze nesprawiedliwości ? Co na to rzecznik sądu albo sędzia ?

no co ?  powie ci , że sędzi jest niezależny, i po zapoznaniu się z materiałami zebranymi w postępowaniu uznał, że trzeba ich wypuścić.

zadowolony ?

i wszystko zostanie jak dawniej.

mafii sędziowskiej nikt nie ruszy

Avatar
Czekista / 20 kwietnia 2014 o 23:04

Czekajmy na dalszy rozwój wydarzeń autorstwa tych bandytów. Może będzie zabójstwo? To może sędzia coś pomyśli. A najlepiej byłoby gdyby kolejną ofiarą, która otrzyma wpier... był sędzia, albo ktoś z jego rodziny

Avatar
gość / 20 kwietnia 2014 o 21:30

ja nie wiem co się dzieje to jest nie pierwszy raz  z tego co wiem to jeden ma w zawiasach  za pobicie jest po odsiadce drugi  ma do odsiadki     a trzeciemu to nie wiem może się upiecze dzięki naszej prokuraturze   to może ja też mam w du***  prawo jak taż będę bił rabował i się będę śmiał  to może też będę  bezkarny  , a co się będę bał przecież  nic mi nie zrobią dozórr czy 24h co za różnica cchlać dadzą  dziki zachód AMERYKA  czy  AFRYKA jeden H.... kiedyś w godziszowie się bili na sztachety norma wieś zacofanie itd.      Ale dziś pytam gdzie jest sprawiedliwość odrazu odpowieć NIEMA albo NIEMA niewiem co się dzieje  dezinformacja jak u ruskich ??????????????banda upa się odrodziła  pobili nic się nie dzieje obrabowali , a co tam na biednego nie trafili młodzika pobili .........może .....nic nie zrobi  albo się będzie  bał bo co  jak się odezwie to  włep  zastraszyć można, a jak nie to i tak się upiecze  recydywa czy nie to co jeden h...

.

ja nie wiem co się dzieje to jest nie pierwszy raz  z tego co wiem to jeden ma w zawiasach  za pobicie jest po odsiadce drugi  ma do odsiadki     a trzeciemu to nie wiem może się upiecze dzięki naszej prokuraturze   to może ja też mam w du***  prawo jak taż będę bił rabował i się będę śmiał  to może też będę  bezkarny  , a co się będę bał przecież  nic mi nie zrobią dozórr czy 24h co za różnica cchlać dadzą  dziki zachód AMERYKA  czy  AFRYKA jeden H.... k... rozwiń

Avatar
rozbawiona Iwona / 20 kwietnia 2014 o 20:58

co sie dzieje policja i prokuratura nic nie robią tylko dozrór  to coś jet nie  tak  gdzie my żyjemy w afryce ,  a te gnoje chodzą i się śmieją i w d ...... mają tak działa prawo . Jak weżmiesz to w swoje  ręce to dopiero problem stajesz się napastnikiem???????  Co możemy  zrobić są dowody b o są  a tu nic  nagrania  z monitoringu  z tego pobicia    ,    swiadkowie  z poprzedniego  t o nie wiem  o co chodzi afryka czy europa może nie polska? 

Pisałam już wielokrotnie że Tusk razem z tym czerwonym , komunistyczno-konfidenckim łajnem musi odejść i to jak najszybciej. Należy zrobić RESET, dekomunizować, lustrować ,zamykać takich sędziów i prokuratorów do więżień,nie robią sQrwysyny nic dla poprawienia naszego bezpieczeństwa.

Pisałam już wielokrotnie że Tusk razem z tym czerwonym , komunistyczno-konfidenckim łajnem musi odejść i to jak najszybciej. Należy zrobić RESET, dekomunizować, lustrować ,zamykać takich sędziów i prokuratorów do więżień,nie robią sQrwysyny nic dla poprawienia naszego bezpieczeństwa.

rozwiń
Avatar
g / 20 kwietnia 2014 o 20:39

co sie dzieje policja i prokuratura nic nie robią tylko dozrór  to coś jet nie  tak  gdzie my żyjemy w afryce ,  a te gnoje chodzą i się śmieją i w d ...... mają tak działa prawo . Jak weżmiesz to w swoje  ręce to dopiero problem stajesz się napastnikiem???????  Co możemy  zrobić są dowody b o są  a tu nic  nagrania  z monitoringu  z tego pobicia    ,    swiadkowie  z poprzedniego  t o nie wiem  o co chodzi afryka czy europa może nie polska? 

Zobacz wszystkie komentarze 36

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 28 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 59 10

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 30 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 47 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 397 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!