Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

16 września 2007 r.
17:20
Edytuj ten wpis

Śmierć po dyskotece

Autor: Zdjęcie autora ANNA SZEWC
0 19 A A

Karol miał 18 lat. Kamil i Michał byli tylko o rok starsi, a Mirek i Sławek przeżyli zaledwie 23 lata. Wszyscy zginęli wczoraj w wypadku samochodowym

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Ich rodzinna wieś jest pogrążona w żałobie.
- Jeszcze u nas takiej tragedii nie było - Jadwiga Herda z Suśca w powiecie tomaszowskim z trudem powstrzymuje łzy. - To koledzy mojego młodszego syna. Dwóch z nich znałam dość dobrze. Nie mogę uwierzyć w to, co się stało. Cały czas jak żywi stoją mi przed oczami. Tacy normalni, grzeczni chłopcy...
Piątka przyjaciół wybrała się w sobotę wieczorem na dyskotekę do Obszy. Wracali z niej w niedzielę nad ranem daewoo tico, należącym do ojca jednego z chłopaków. Mogli jechać przez Józefów, ale wybrali krótsza drogę przez Stary Lubliniec w sąsiednim województwie. Ok. godz. 3.30 byli już w Lublińcu, kilka kilometrów od domu. Wtedy wyjeżdżające z zakrętu daewoo zjechało na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyło się z jadącym z przeciwka nissanem primerą. Tico zostało odrzucone na prawe pobocze. Nissan wpadł do rowu i dachował. - Pasażerowie daewoo nie mieli szans. Cała piątka zginęła na miejscu. Kierowca nissana w ciężkim stanie trafił do szpitala - relacjonuje oficer dyżurny lubaczowskiej policji.
- Wielu młodych od nas jeździ na zabawy do Obszy przez Lubliniec. Moi synowie parę lat temu też tam na dyskotekach bywali. To najpopularniejszy klub w okolicy - opowiada Franciszek Bondyra z Suśca. Dokładnie pamięta wszystkie nieprzespane noce, gdy czekał na ich powrót. - Ale nie puścić młodego chłopaka na zabawę się nie da. Tym bardziej rozumiem rozpacz i ból ich rodziców. Z całego serca im współczuję.
Wczoraj o tragedii mówił cały Susiec. - Ja się o tym wypadku dopiero przed południową mszą dowiedziałem. Wszyscy modlimy się w intencji tych chłopców - mówi ksiądz Piotr Kornafel, proboszcz parafii w Suścu. W gminie odwołano wszystkie zaplanowane na wczorajszy dzień imprezy.
Lubaczowska policja przesłuchała już kierowcę nissana. Twierdzi, że jechał prawidłowo. Był trzeźwy.
Zarządzona przez prokuraturę sekcja zwłok ma wskazać, czy zabici byli pod wpływem alkoholu. Dopiero po uzyskaniu opinii biegłych będą znane przyczyny wypadku. Jedna z wersji zakłada, że tico było za bardzo obciążone i wjechało w zakręt za szybko.
Roman Kijanka "Nowiny”

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
smutek / 29 grudnia 2007 o 00:39
Nie wiedzie co czuje człowiek jak straci kogos bliskiego.tam zginoł mój chłopak osoba którą kochałam i kocham!!!zostanie mi bliska na zawsze.Dziękuje Ci za to ze byłes ze mną ze mnie Kochałes byłes wspaniały.KOCHAM CIE zawsze bedziesz w moim sercu;(
Avatar
agacia / 19 grudnia 2007 o 22:47
to nie byli zadni frajerzy!! gosciu nie znales ich to nic takiego nie mow popili jak to chlopaki a moj brat nie byl frajerem byl zajebisty!! I NAPEWNO PRZYSTOJNIEJSZY OD CIEBIE!!
Avatar
kierowca / 2 października 2007 o 13:24
teraz po sekcji widać ,że zginęli na własne życzenie.................szkoda tego gościa z nissana,na pewno ma "swoje "zdanie na ten temat.ale jest takie powiedzenie "śmierć frajerom" - tylko kto tu właściwie jest frajerem?
Avatar
(Anonimowy) / 20 września 2007 o 16:11
nie znaleś ich, wiec nie pisz takich głupot.
Avatar
mila / 17 września 2007 o 20:32
co ty wogole mowisz poprostu widocznie tak miało byc i nie pisz tu o rozsadku,szkoda ze tak to sie skonczyło bo to młodzi chłopcy!!!!!!!!!!!
Avatar
Reegge / 17 września 2007 o 20:30
To jest naprawde straszne!znam rodzicow jednego z chłopcow!pokoj ich duszom
Avatar
Pietras / 17 września 2007 o 20:12
[*][*][*] P.I.D [*][*][*]DLACZEGO?? akurat oni!!!Mój kolega z klasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![*][*][*] P.I.D [*][*][*]
Avatar
ktoś z Łęcznej / 17 września 2007 o 19:38
młodzi POLACY więcej rozsądku na drodze, szanujcie swoje życie, szanujcie zdrowie kolegów,szanujcie rodziców .wyrazy ubolewania dla rodzin.
Avatar
MoniA / 17 września 2007 o 18:37
To moi znajomi ktorych poznalam na wakacjach;(;(;(...Łaczmy sie w bolu i cierpieniu!!!A dla rodzin chlopakow wyrazy wspolczucia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
(Anonimowy) / 17 września 2007 o 18:34
;(;(;(;(NIech spoczywaj w spokoju!!!;(;(;(;(!!!!WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA RODZIN!!!!!!
Avatar
smutek / 29 grudnia 2007 o 00:39
Nie wiedzie co czuje człowiek jak straci kogos bliskiego.tam zginoł mój chłopak osoba którą kochałam i kocham!!!zostanie mi bliska na zawsze.Dziękuje Ci za to ze byłes ze mną ze mnie Kochałes byłes wspaniały.KOCHAM CIE zawsze bedziesz w moim sercu;(
Avatar
agacia / 19 grudnia 2007 o 22:47
to nie byli zadni frajerzy!! gosciu nie znales ich to nic takiego nie mow popili jak to chlopaki a moj brat nie byl frajerem byl zajebisty!! I NAPEWNO PRZYSTOJNIEJSZY OD CIEBIE!!
Avatar
kierowca / 2 października 2007 o 13:24
teraz po sekcji widać ,że zginęli na własne życzenie.................szkoda tego gościa z nissana,na pewno ma "swoje "zdanie na ten temat.ale jest takie powiedzenie "śmierć frajerom" - tylko kto tu właściwie jest frajerem?
Avatar
(Anonimowy) / 20 września 2007 o 16:11
nie znaleś ich, wiec nie pisz takich głupot.
Avatar
mila / 17 września 2007 o 20:32
co ty wogole mowisz poprostu widocznie tak miało byc i nie pisz tu o rozsadku,szkoda ze tak to sie skonczyło bo to młodzi chłopcy!!!!!!!!!!!
Avatar
Reegge / 17 września 2007 o 20:30
To jest naprawde straszne!znam rodzicow jednego z chłopcow!pokoj ich duszom
Avatar
Pietras / 17 września 2007 o 20:12
[*][*][*] P.I.D [*][*][*]DLACZEGO?? akurat oni!!!Mój kolega z klasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![*][*][*] P.I.D [*][*][*]
Avatar
ktoś z Łęcznej / 17 września 2007 o 19:38
młodzi POLACY więcej rozsądku na drodze, szanujcie swoje życie, szanujcie zdrowie kolegów,szanujcie rodziców .wyrazy ubolewania dla rodzin.
Avatar
MoniA / 17 września 2007 o 18:37
To moi znajomi ktorych poznalam na wakacjach;(;(;(...Łaczmy sie w bolu i cierpieniu!!!A dla rodzin chlopakow wyrazy wspolczucia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
(Anonimowy) / 17 września 2007 o 18:34
;(;(;(;(NIech spoczywaj w spokoju!!!;(;(;(;(!!!!WYRAZY WSPOLCZUCIA DLA RODZIN!!!!!!
Zobacz wszystkie komentarze 19

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko

Chełmianka - Motor, czyli mecz o wszystko 0 1

Warto będzie wybrać się w sobotę na stadion w Chełmie. Piłkarze Artura Bożyka podejmują Motor Lublin. Jeżeli wygrają, to na dobre wrócą do walki o awans. Jednocześnie mogą zamknąć drogę do II ligi rywalom. Bardzo ciekawe derby rozpoczną się o godz. 17

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc
galeria
film

Alicja Mazurek z Lublina cudem przeżyła tragiczny wypadek. Potrzebna jest pomoc 0 2

Alicja Mazurek z Lublina potrzebuje pomocy. Po tragicznym wypadku trafiła do kliniki "Budzik", rodzina i przyjaciele zbierają pieniądze na jej leczenie i rehabilitację

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób

Mieszkaniec Świdnika wymyślił prosty biznes. Oszukał 370 osób 0 4

26-letni mieszkaniec Świdnika aresztowany. Grozi mu do 8 lat więzienia

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód

Motocyklista urwał koło na krawężniku. Uszkodziło samochód 0 2

Motocyklista z gminy Urzędów uderzył w krawężnik. Od jednośladu oderwało się przednie koło i uderzyło w jadący z przeciwka samochód

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista

Tragiczny wypadek w Fiukówce. Zginął motocyklista 0 1

35-latek zginął w wypadku w miejscowości Fiukówka w powiecie łukowskim

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie?

Orlęta Spomlek kontra Podlasie. Kto się przełamie? 0 0

Najbliższy weekend upłynie kibicom z województwa lubelskiego pod znakiem derbów. W Chełmie gra Motor, a w Radzyniu Podlaskim zmierzą się tamtejsze Orlęta Spomlek i Podlasie (godz. 17). Punktów niby bardziej potrzebują podopieczni Tomasza Złomańczuka jednak gospodarze też mają o co grać

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac

Kiedy skończy się przebudowa deptaka w Lublinie? Miasto ustaliło nowy termin zakończenia prac 0 21

Po niedzieli zacznie się układanie kamiennych płyt na odnawianym deptaku. Najpierw pojawią się między ul. Kapucyńską i Staszica. Na całej długości powinny być ułożone do końca czerwca. Taki jest nowy termin ustalony przez miasto z wykonawcą prac, które miały się zakończyć do połowy maja

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia]
galeria

Czwartek na KULturaliach w Lublinie [zdjęcia] 0 1

W Lublinie trwają KULturalia. Koncerty odbywają się na pl. Teatralnym przed CSK. Wczoraj wystąpili Vestige, Lilly Hates Roses, Ted Nemeth, Smolik // Kev Fox i Krzysztof Zalewski. Dzisiaj odbędą się koncerty zespołów Pasażer, Kamp!, Myslovitz, The Dumplings i Voo Voo

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa

Goły mężczyzna na schodach i awantura domowa 0 0

Do zrozumienia tej porannej przygody jaka wydarzyła się w jednym z bloków, potrzebna jest wiedza o zasadach dystrybucji mleka w czasach PRL i działaniu zamków zatrzaskowych w drzwiach

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik

Lublin: Wojska Obrony Terytorialnej złożą przysięgę na pl. Zamkowym. Będzie też piknik 0 2

Żołnierze 2 Lubelskiej Brygady Obrony Terytorialnej im. mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora” złożą przysięgę w najbliższą niedzielę o godz. 14. na placu Zamkowym w Lublinie. Uroczystość będzie połączona ze świętem lubelskiej brygady. Po ceremonii zaplanowano piknik rodzinny.

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05)
25 maja 2018, 9:00

Premiera "Hana Solo"! Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie (25-27.05) 0 0

Co Gdzie Kiedy. To jedna z najgorętszych premier tego roku. Na ekrany lubelskich kin wkracza kolejna odsłona sagi Gwiezdnych Wojen - Han Solo, przedstawiająca młodzieńcze losy słynnego przemytnika. To jednak nie jedyna ciekawa premiera filmowa nadchodzącego weekendu. Ponadto lubelskie placówki oferują interesujące koncerty i spektakle. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta?

Sondaż wyborczy w Lublinie, Chełmie i Zamościu. Kto ma szanse na fotel prezydenta? 0 9

W Lublinie Krzysztof Żuk, w Chełmie Agata Fisz, a w Zamościu Andrzej Wnuk mają największe szanse na zwycięstwo w zbliżających się wyborach samorządowych

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu

Osak ograł Sawczuka na otwarcie sezonu 0 0

TENIS ZIEMNY Na kortach MOSiR w Parczewie odbył się otwarty turniej na otwarcie sezonu

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać

Przebudowa Al. Racławickich w Lublinie. Na nową drogę trzeba jeszcze poczekać 2 24

Nie będzie tego lata utrudnień spowodowanych przebudową Al. Racławickich i ul. Lipowej. Roboty nie zaczną się wcześniej niż pod koniec roku. Dotąd nie ogłoszono nawet przetargu, który wyłoni wykonawcę prac, a sam przetarg może potrwać wiele miesięcy

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem"

Kłótnia o sprzedaż alkoholu przy kościołach. "To jest igranie z Bogiem" 3 29

To jest igranie z panem Bogiem. To komentarz jednego z kraśnickich radnych odnośnie odległości, w jakiej mają być usytuowane punkty sprzedaży i podawania alkoholu od kościołów. W Kraśniku odległość ta musi być co najmniej 20-metrowa. Dyskusja w temacie sprzedaży alkoholu w mieście i ewentualnego nocnego ograniczenia tej sprzedaży była burzliwa. Ostatecznie żadne decyzje nie zapadły. 

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!