Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

17 sierpnia 2008 r.
12:15
Edytuj ten wpis

Sprawca wypadku w Rogoźnie aresztowany

0 22 A A

Sąd aresztował 19-letniego Łukasza Sz., kierowcę audi, które w piątek rano rozbiło się, w Rogóźnie. W wypadku zginęły trzy osoby, w tym brat kierowcy.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Łukaszowi Sz. za spowodowanie po pijanemu śmiertelnego wypadku grozi do 12 lat więzienia.

W piątek 19-latek wracał z bratem i trzema pasażerkami znad jeziora. Na zakręcie audi wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Samochód przełamał się na pół. Trzy osoby zginęły na miejscu. Trzecia z pasażerek wyszła z wypadku z niegroźnymi obrażeniami.

Łukasz Sz. miał około promila alkoholu.
(er)

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 3 listopada 2008 o 11:34
niech pójdzie siedziec to mooze sie nauczy zeby po pijaku nie jezdzic!!! nawet jak miał 0.3 to co?? trzezwy?? napewno nie w PL i bardzo dobrze!! do tego predkość!!! co za deb*** tyle jedzie pod wpływem alkocholu??
nie rozumiem tych ludzi którzy go bronią! a jak by wjechał w samochód nadjezdzający z naprzeciwka???
ludzie pomyslcie najpierw!!! ja wiem on ma juz kare bo odebrał ludziom zycie! ale musi pójsc siedziec za swoje postepowanie.... co by było jak kazdy by sobie tak jezdził ?? po pijaku i predkość...
TO JEST NAUCZKA DLA INNYCH!!!
niech pójdzie siedziec to mooze sie nauczy zeby po pijaku nie jezdzic!!! nawet jak miał 0.3 to co?? trzezwy?? napewno nie w PL i bardzo dobrze!! do tego predkość!!! co za deb*** tyle jedzie pod wpływem alkocholu??
nie rozumiem tych ludzi którzy go bronią! a jak by wjechał w samochód nadjezdzający z naprzeciwka???
ludzie pomyslcie najpierw!!! ja wiem on ma juz kare bo odebrał ludziom zycie! ale musi pójsc siedziec za swoje postepowanie.... co by było jak kazdy by sobie tak jezdz... rozwiń
Avatar
Goska / 2 listopada 2008 o 15:42
Dobre chlopaki.
Avatar
sasa / 20 sierpnia 2008 o 16:49
taaa najlepiej jest zrobic z kogos kogo sie nawet nie znało :
"mordercę, szpanera, cwaniaczka...itp", a gdyby to dotknęło ich samych to momentalnie zmieniliby zdanie ..
ja ich znam i bardzo mocno im współczuje!!!! matka ,ojciec, brat stracili praktycznie dwóch chłopaków na ra [ nawet ciężko to sobie wyobrazic a co dopiero z tym żyć...
Avatar
niunia / 20 sierpnia 2008 o 16:29
Malutka nie tlumacz im oni i tak tego nie zrozumieja... nie wiedza co czujesz ty i my do okola.... chca byc katami i sedziami.... wiem ze chcesz go bronic ale nie rob tego tu... wiekszosc z tych ludzi nawet nie zna tej rodziny i chlopakow wiec jak moga sie wypowiadac....
Avatar
Malutka PS4ever / 20 sierpnia 2008 o 00:08
aniołek napisał:
zgadzam sie z wami wszystkimi chodz nie do końca!ale to napewno nie tylko jego wina ale także wszystkich którzy jechali tym autem!byli świadomi że wsiadaja z pijanym a może sami byli pijani. jak byli zdolni do czegoś takiego to niech tez odpowiadaja za własne życie. czy ktoś pomyślał co teraz przeżywaja rodzice łukasza i jego brata?żle zrobił ale dajcie mu jeszcze jedna szansę.i tak jest zniszczony psychicznie!rok temu zgineła w wypadku moja przyjaciółka i jej chłopak jedna kolezanka żyje i nic jej nie jest!to jej chłopak prowadził choc był trzeżwy to stracił panowanie nad kierownica i zabił siebie i swoja ukochana. co byłoby gdyby przezył a dziewczyna nie?boje się pomysleć!wiec dajcie mu jeszcze jedna szansę bo Bóg mu ja dał.... teraz napewno będzie innym człowiekiem! proszę





po czesci sie zgdazam z Toba... to co oczywiscie piszesz dobrze o Lukaszu. to nie byla jego wina do konca! nikt nikogo nie zmuszal tych ludzi zeby jechali z nim. ja jestem dziewczyna Lukasza i nie pozwole zeby ktos gadal na niego zle rzeczy! a wlasnie on nie byl pijany. bo to co tu wypisuja to same bzdury. on mila 0,5 promila we krwi wiec nie mogl byc pijany. ja jezdzilam z nim nad zalew nad jezioro za lublin wszedzie praktycznie z nim jezdzilam i on bylk dobrym kierowca!!!!!!!!!
e byla jego wina do konca! nikt nikogo nie zmuszal tych ludzi zeby jechali z nim. ja jestem dziewczyna Lukasza i nie pozwole zeby ktos gadal na niego zle rzeczy! a wlasnie on nie byl pijany. bo to co tu wypisuja to same bzdury. on mila 0,5 promila we krwi wiec nie mogl byc pijany. ja jezdzilam z nim nad zalew nad jezioro za lublin wszedzie praktycznie z nim jezdzilam i on bylk dobrym kierowca!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
aniołek / 19 sierpnia 2008 o 23:56
zgadzam sie z wami wszystkimi chodz nie do końca!ale to napewno nie tylko jego wina ale także wszystkich którzy jechali tym autem!byli świadomi że wsiadaja z pijanym a może sami byli pijani. jak byli zdolni do czegoś takiego to niech tez odpowiadaja za własne życie. czy ktoś pomyślał co teraz przeżywaja rodzice łukasza i jego brata?żle zrobił ale dajcie mu jeszcze jedna szansę.i tak jest zniszczony psychicznie!rok temu zgineła w wypadku moja przyjaciółka i jej chłopak jedna kolezanka żyje i nic jej nie jest!to jej chłopak prowadził choc był trzeżwy to stracił panowanie nad kierownica i zabił siebie i swoja ukochana. co byłoby gdyby przezył a dziewczyna nie?boje się pomysleć!wiec dajcie mu jeszcze jedna szansę bo Bóg mu ja dał.... teraz napewno będzie innym człowiekiem! proszę
zgadzam sie z wami wszystkimi chodz nie do końca!ale to napewno nie tylko jego wina ale także wszystkich którzy jechali tym autem!byli świadomi że wsiadaja z pijanym a może sami byli pijani. jak byli zdolni do czegoś takiego to niech tez odpowiadaja za własne życie. czy ktoś pomyślał co teraz przeżywaja rodzice łukasza i jego brata?żle zrobił ale dajcie mu jeszcze jedna szansę.i tak jest zniszczony psychicznie!rok temu zgineła w wypadku moja przyjaciółka i jej chłopak jedna kolezanka żyje i nic jej nie jest!to jej chłopak pro... rozwiń
Avatar
Panda / 18 sierpnia 2008 o 20:05
Za morderstwo trzeba ponieść wysoką karę!


Chłopcze ty chyba nie odrózniasz rzeczy napewno jestes swiety i mamusia cie do koscioła za reke prowadza. Albo masz niezbyt rozwinieta wyobraznie.Kara musi byc ale czy surowa?? wydaje mi sie ze sama mysl tego co sie stało jest juz dosc wysoka kara dla tego chłopaka.
Avatar
darek_74 / 18 sierpnia 2008 o 18:19
Za morderstwo trzeba ponieść wysoką karę!!!
Avatar
????? / 18 sierpnia 2008 o 15:55
czy wy nie macie litosci przeciez ci ludzie stracili dwoch synow dajcie im spokoj nie dodawajcie im bolu
Avatar
Marekk / 18 sierpnia 2008 o 11:52
Łukasz i tak bedzie miał najgorsza kare bo będzie musiał żyć z faktem że zabił swojego brata. Nie moge uwierzyć w to co sie stało... Znałem ich obu...
Avatar
Gość / 3 listopada 2008 o 11:34
niech pójdzie siedziec to mooze sie nauczy zeby po pijaku nie jezdzic!!! nawet jak miał 0.3 to co?? trzezwy?? napewno nie w PL i bardzo dobrze!! do tego predkość!!! co za deb*** tyle jedzie pod wpływem alkocholu??
nie rozumiem tych ludzi którzy go bronią! a jak by wjechał w samochód nadjezdzający z naprzeciwka???
ludzie pomyslcie najpierw!!! ja wiem on ma juz kare bo odebrał ludziom zycie! ale musi pójsc siedziec za swoje postepowanie.... co by było jak kazdy by sobie tak jezdził ?? po pijaku i predkość...
TO JEST NAUCZKA DLA INNYCH!!!
niech pójdzie siedziec to mooze sie nauczy zeby po pijaku nie jezdzic!!! nawet jak miał 0.3 to co?? trzezwy?? napewno nie w PL i bardzo dobrze!! do tego predkość!!! co za deb*** tyle jedzie pod wpływem alkocholu??
nie rozumiem tych ludzi którzy go bronią! a jak by wjechał w samochód nadjezdzający z naprzeciwka???
ludzie pomyslcie najpierw!!! ja wiem on ma juz kare bo odebrał ludziom zycie! ale musi pójsc siedziec za swoje postepowanie.... co by było jak kazdy by sobie tak jezdz... rozwiń
Avatar
Goska / 2 listopada 2008 o 15:42
Dobre chlopaki.
Avatar
sasa / 20 sierpnia 2008 o 16:49
taaa najlepiej jest zrobic z kogos kogo sie nawet nie znało :
"mordercę, szpanera, cwaniaczka...itp", a gdyby to dotknęło ich samych to momentalnie zmieniliby zdanie ..
ja ich znam i bardzo mocno im współczuje!!!! matka ,ojciec, brat stracili praktycznie dwóch chłopaków na ra [ nawet ciężko to sobie wyobrazic a co dopiero z tym żyć...
Avatar
niunia / 20 sierpnia 2008 o 16:29
Malutka nie tlumacz im oni i tak tego nie zrozumieja... nie wiedza co czujesz ty i my do okola.... chca byc katami i sedziami.... wiem ze chcesz go bronic ale nie rob tego tu... wiekszosc z tych ludzi nawet nie zna tej rodziny i chlopakow wiec jak moga sie wypowiadac....
Avatar
Malutka PS4ever / 20 sierpnia 2008 o 00:08
aniołek napisał:
zgadzam sie z wami wszystkimi chodz nie do końca!ale to napewno nie tylko jego wina ale także wszystkich którzy jechali tym autem!byli świadomi że wsiadaja z pijanym a może sami byli pijani. jak byli zdolni do czegoś takiego to niech tez odpowiadaja za własne życie. czy ktoś pomyślał co teraz przeżywaja rodzice łukasza i jego brata?żle zrobił ale dajcie mu jeszcze jedna szansę.i tak jest zniszczony psychicznie!rok temu zgineła w wypadku moja przyjaciółka i jej chłopak jedna kolezanka żyje i nic jej nie jest!to jej chłopak prowadził choc był trzeżwy to stracił panowanie nad kierownica i zabił siebie i swoja ukochana. co byłoby gdyby przezył a dziewczyna nie?boje się pomysleć!wiec dajcie mu jeszcze jedna szansę bo Bóg mu ja dał.... teraz napewno będzie innym człowiekiem! proszę





po czesci sie zgdazam z Toba... to co oczywiscie piszesz dobrze o Lukaszu. to nie byla jego wina do konca! nikt nikogo nie zmuszal tych ludzi zeby jechali z nim. ja jestem dziewczyna Lukasza i nie pozwole zeby ktos gadal na niego zle rzeczy! a wlasnie on nie byl pijany. bo to co tu wypisuja to same bzdury. on mila 0,5 promila we krwi wiec nie mogl byc pijany. ja jezdzilam z nim nad zalew nad jezioro za lublin wszedzie praktycznie z nim jezdzilam i on bylk dobrym kierowca!!!!!!!!!
e byla jego wina do konca! nikt nikogo nie zmuszal tych ludzi zeby jechali z nim. ja jestem dziewczyna Lukasza i nie pozwole zeby ktos gadal na niego zle rzeczy! a wlasnie on nie byl pijany. bo to co tu wypisuja to same bzdury. on mila 0,5 promila we krwi wiec nie mogl byc pijany. ja jezdzilam z nim nad zalew nad jezioro za lublin wszedzie praktycznie z nim jezdzilam i on bylk dobrym kierowca!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
aniołek / 19 sierpnia 2008 o 23:56
zgadzam sie z wami wszystkimi chodz nie do końca!ale to napewno nie tylko jego wina ale także wszystkich którzy jechali tym autem!byli świadomi że wsiadaja z pijanym a może sami byli pijani. jak byli zdolni do czegoś takiego to niech tez odpowiadaja za własne życie. czy ktoś pomyślał co teraz przeżywaja rodzice łukasza i jego brata?żle zrobił ale dajcie mu jeszcze jedna szansę.i tak jest zniszczony psychicznie!rok temu zgineła w wypadku moja przyjaciółka i jej chłopak jedna kolezanka żyje i nic jej nie jest!to jej chłopak prowadził choc był trzeżwy to stracił panowanie nad kierownica i zabił siebie i swoja ukochana. co byłoby gdyby przezył a dziewczyna nie?boje się pomysleć!wiec dajcie mu jeszcze jedna szansę bo Bóg mu ja dał.... teraz napewno będzie innym człowiekiem! proszę
zgadzam sie z wami wszystkimi chodz nie do końca!ale to napewno nie tylko jego wina ale także wszystkich którzy jechali tym autem!byli świadomi że wsiadaja z pijanym a może sami byli pijani. jak byli zdolni do czegoś takiego to niech tez odpowiadaja za własne życie. czy ktoś pomyślał co teraz przeżywaja rodzice łukasza i jego brata?żle zrobił ale dajcie mu jeszcze jedna szansę.i tak jest zniszczony psychicznie!rok temu zgineła w wypadku moja przyjaciółka i jej chłopak jedna kolezanka żyje i nic jej nie jest!to jej chłopak pro... rozwiń
Avatar
Panda / 18 sierpnia 2008 o 20:05
Za morderstwo trzeba ponieść wysoką karę!


Chłopcze ty chyba nie odrózniasz rzeczy napewno jestes swiety i mamusia cie do koscioła za reke prowadza. Albo masz niezbyt rozwinieta wyobraznie.Kara musi byc ale czy surowa?? wydaje mi sie ze sama mysl tego co sie stało jest juz dosc wysoka kara dla tego chłopaka.
Avatar
darek_74 / 18 sierpnia 2008 o 18:19
Za morderstwo trzeba ponieść wysoką karę!!!
Avatar
????? / 18 sierpnia 2008 o 15:55
czy wy nie macie litosci przeciez ci ludzie stracili dwoch synow dajcie im spokoj nie dodawajcie im bolu
Avatar
Marekk / 18 sierpnia 2008 o 11:52
Łukasz i tak bedzie miał najgorsza kare bo będzie musiał żyć z faktem że zabił swojego brata. Nie moge uwierzyć w to co sie stało... Znałem ich obu...
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć?
25 maja 2018, 0:00

Program TV na weekend 25-27 maja. Jakie filmy warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend TVN stawia na widowiskowe hity Michaela Baya - Transformers i Armageddon. Ale w naziemnej telewizji cyfrowej zobaczymy także festiwalowego Toma, doskonałą gangsterkę od Scorsese - Infiltrację czy polską Karbalę. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej

Nie ma chętnych na działki w bialskiej podstrefie ekonomicznej 0 0

Drugi już przetarg na ogromny areał w bialskiej podstrefie ekonomicznej zakończył się fiaskiem.

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki

Podlubelska gmina urządziła loterię. Są efekty, rośnie liczba mieszkańców płacących podatki 0 0

Władze podlubelskiej gminy Niemce znalazły sposób na to, by zachęcić mieszkańców do płacenia podatków w ich gminie. Już po raz drugi urzędnicy zorganizowali loterię z nagrodami. Można wygrać telewizor, laptop albo konsolę.

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo

Zamość: Galeria sztuki na murach zoo 0 0

W Zamościu odbędzie się festiwal Hip-Hop Graffiti Jam, podczas którego stworzona będzie miejską galerię sztuki na szarych dziś murach Ogrodu Zoologicznego. Wszystko dzięki grantowi otrzymanego w programie Lechstarter.

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt
26 maja 2018, 12:00

Skład sztuki. Interaktywna wystawa dla dzieci w Galerii Labirynt 0 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (ul. Popiełuszki 5) zaprasza na wernisaż interaktywnej wystawy dla dzieci Skład sztuki. Otwarcie ekspozycji odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą

Lubelskie: Nowe pociągi w tym roku nie przyjadą 0 3

Miały pachnieć nowością, koić klimatyzacją i zapewniać pasażerom bezprzewodowy internet. W takich warunkach miały nas wozić po trasach regionalnych, np. z Lublina do Chełma i Dęblina. Miały, ale na razie nie będą. Unieważniony został przetarg na dostawę 11 pociągów elektrycznych dla województwa lubelskiego

100 milionów złotych na fotonikę!

100 milionów złotych na fotonikę! 0 0

100 mln zł na fotonikę – wspólne przedsięwzięcie NCBiR i samorządu województwa lubelskiego Samorząd województwa lubelskiego oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju wspólnie wspierają projekty w zakresie innowacyjnych technologii fotonicznych. Na ten cel przeznaczono aż 100 milionów złotych.

Havana Nights w El Cubano
26 maja 2018, 21:00

Havana Nights w El Cubano 0 0

W sobotę, 26 maja o godz. 21 w klubie El Cubano (ul. Zesłańców Sybiru 5) odbędzie się impreza z cyklu Havana Nights.

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia]
galeria

Tysiące pijawek w śmietnikach w pociągu [zdjęcia] 0 1

Ponad 3 tys. chronionych pijawek lekarskich znaleźli celnicy w śmietnikach w międzynarodowym pociągu z Kijowa do Warszawy. Żaden z podróżnych nie przyznał się do przemytu.

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy
wiersz między newsami

O bezkolizyjnych biustonoszach i polirobocie do rozmowy 0 0

Problemy, które nie są obce działaczom ruchu Zero Waste, idee bliskie wrogom nadmiaru, konsumpcjonizmu i jednorazowości. Poeta z minionej epoki jest wam bratem

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach
25 maja 2018, 18:00

Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych w Puławach 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek, 25 maja o godz. 18 w Marinie Puławy (ul. Portowa 3) rozpocznie się I Nadwiślański Festiwal Browarów Rzemieślniczych. To święto miłośników dobrego piwa. Impreza potrwa cały weekend!

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack

Dramat rodziny z Lublina, stracili cały majątek. Zainwestowali w GetBack 16 31

340 tys. zł, czyli dorobek całego życia, straciła na poleconych jej w banku obligacjach 81-letnia Krystyna Rafalska z Lublina. Na liście osób, które zainwestowały w papiery GetBacku, jest znacznie więcej mieszkańców regionu

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę w Lublinie i Białej Podlaskiej 0 16

Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę Lublin. Spotkanie w Lubelskim Urzędzie Wojewódzkim jest otwarte dla mieszkańców

Kubańska noc w Radości
26 maja 2018, 21:00

Kubańska noc w Radości 3 0

Co Gdzie Kiedy. 26 maj o godz. 21 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się kubańska impreza. Będą też warsztaty taneczne i animacje.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!