Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

10 stycznia 2016 r.
12:52

Sprzedawała nielegalne papierosy w Dęblinie. 52-letnia Ukrainka zatrzymana

0 14 A A
(fot. Policja)
(fot. Policja)

Nielegalne papierosy w pobliżu targowiska w Dęblinie sprzedawała 52-letnia Ukrainka. Policjanci z Ryk zabezpieczyli w piątek ponad tysiąc paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy, które miała w skrytce kobieta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– W piątek policjanci z Ryk ustalili, że w okolicy targowiska w Dęblinie przebywa osoba sprzedająca papierosy bez polskich znaków akcyzy. Na miejsce udali się policjanci ryckiego wydziału kryminalnego – relacjonuje podkom. Jacek Wójcik, rzecznik policjantów z Ryk. – Na ul. 15 Pułku Piechoty policjanci sprawdzili pomieszczenia magazynowe należące do 52-letniej obywatelki Ukrainy. Wewnątrz funkcjonariusze ujawnili papierosy różnych marek bez polskich znaków akcyzy.

Funkcjonariusze zabezpieczyli w sumie 1160 paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy. – Uszczuplenie podatku skarbowego wyniosło łącznie ponad 20 tys. złotych – podlicza podkom. Wójcik.

Policjanci zabezpieczyli nielegalny towar i ustalają skąd pochodziła kontrabanda. 52-latka usłyszała już zarzuty. Kobiecie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat i przepadek nielegalnego towaru.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
chca ,cha.cha / 12 stycznia 2016 o 19:47

Jak wyłapiecie wszystkie handlujące papierosami,wódą i innymi używkami zza wschodniej granicy,powstanie miasto wielkości Świdnika.Czy jest teren na budowę,a może Borne Sulinowo ze 3 tys.pomieści.

Avatar
kamil / 11 stycznia 2016 o 15:12

Kiedy do bitej fajki z SM lub POLICJA przyjedzie na targ na Krańcową gdzie pan Henio z kumplami handlują fajkami aż się kurzy????????????? To ukrainkę sie karze a Henio i spółka może do woli?????

masz rację naszych nie ruszą co się już rozpanoszyli

Avatar
gienio / 11 stycznia 2016 o 15:10

zobaczyli biedną Ukrainkę i zatrzymali bo nie dała im haraczu a ilu Polaków handluje co mają układy z policją dobrze o tym wiedza i ich nie ruszą Targ na dworcu pkp pod nową  a osiedla aż się roi od tyc handlarzy np na Czubach na Skarpie ul Radości cały czas handlują i policja nic nie robi niech przetrzepią te samochody na parkingu to się znajdzie bo parę paczek jak ma to mala wykrywalność tylko policij nie chce się tyłka ruszyć  A jeżeli chodzi o maszyny do grania to też to na osiedlu jest np w Olmaxie którego wlaścicielem jest były policjant tam to w tej pijalni kwitnie proceder nielegalności wszelkiej maści

zobaczyli biedną Ukrainkę i zatrzymali bo nie dała im haraczu a ilu Polaków handluje co mają układy z policją dobrze o tym wiedza i ich nie ruszą Targ na dworcu pkp pod nową  a osiedla aż się roi od tyc handlarzy np na Czubach na Skarpie ul Radości cały czas handlują i policja nic nie robi niech przetrzepią te samochody na parkingu to się znajdzie bo parę paczek jak ma to mala wykrywalność tylko policij nie chce się tyłka ruszyć  A jeżeli chodzi o maszyny do grania to też to na osiedlu jest np w Olmaxie którego wlaścicielem jest... rozwiń

Avatar
gienio / 11 stycznia 2016 o 15:10

zobaczyli biedną Ukrainkę i zatrzymali bo nie dała im haraczu a ilu Polaków handluje co mają układy z policją dobrze o tym wiedza i ich nie ruszą Targ na dworcu pkp pod nową  a osiedla aż się roi od tyc handlarzy np na Czubach na Skarpie ul Radości cały czas handlują i policja nic nie robi niech przetrzepią te samochody na parkingu to się znajdzie bo parę paczek jak ma to mala wykrywalność tylko policij nie chce się tyłka ruszyć  A jeżeli chodzi o maszyny do grania to też to na osiedlu jest np w Olmaxie którego wlaścicielem jest były policjant tam to w tej pijalni kwitnie proceder nielegalności wszelkiej maści

zobaczyli biedną Ukrainkę i zatrzymali bo nie dała im haraczu a ilu Polaków handluje co mają układy z policją dobrze o tym wiedza i ich nie ruszą Targ na dworcu pkp pod nową  a osiedla aż się roi od tyc handlarzy np na Czubach na Skarpie ul Radości cały czas handlują i policja nic nie robi niech przetrzepią te samochody na parkingu to się znajdzie bo parę paczek jak ma to mala wykrywalność tylko policij nie chce się tyłka ruszyć  A jeżeli chodzi o maszyny do grania to też to na osiedlu jest np w Olmaxie którego wlaścicielem jest... rozwiń

Avatar
Gość / 11 stycznia 2016 o 15:04
Kiedy do bitej fajki z SM lub POLICJA przyjedzie na targ na Krańcową gdzie pan Henio z kumplami handlują fajkami aż się kurzy????????????? To ukrainkę sie karze a Henio i spółka może do woli?????
Avatar
Gość / 11 stycznia 2016 o 07:49
Luk - kompletnie mnie to nie rusza. Nienawidzę smrodu dymu papierosowego i smrodu, jaki wydzielają papierosiarze - wszechobecnego w autobusach, na ulicach itd. A ukraiński tytoń smierdzi wyjątkowo paskudnie - zapytaj ludzi ze swojego otoczenia, żonę, dziewczynę itd. I co wspólnego ma bieda na Ukrainie z Polakami handlującymi papierosami??? Ilu Ukraińcom lepiej się od tego żyje??? A dresiarze pod Novą na biednych nie wygladają, markowe ciuchy, uśmiech na ustach itd.
Avatar
Luk / 10 stycznia 2016 o 18:37

Połowa wpisów pochodzi od "kapusiów". Nie obchodzi was to, że cena paczki papierosów polskich jest wygórowana?.Nie byłoby przemytu papierosów, gdyby cena była podobna. Zapytaj się jeden z drugim swoich rodziców po co jeżdzili w latach 80-tych,90-tych do Rosji,Rumunii, Bułgarii itd.?. Dochodzę do wniosku, że gdybym palił i kupował tylko polskie to byłbym okradany- przez kogo????.Na Ukrainie panuje bieda- więc chłoptasie nie dziwcie się temu handlowi międzynarodowemu.Każdy chce żyć-ma rodzinę.Teraz obejrzyjcie bajkę i jazda spać.Jutro "trza" znowu za......ć kogoś.

Połowa wpisów pochodzi od "kapusiów". Nie obchodzi was to, że cena paczki papierosów polskich jest wygórowana?.Nie byłoby przemytu papierosów, gdyby cena była podobna. Zapytaj się jeden z drugim swoich rodziców po co jeżdzili w latach 80-tych,90-tych do Rosji,Rumunii, Bułgarii itd.?. Dochodzę do wniosku, że gdybym palił i kupował tylko polskie to byłbym okradany- przez kogo????.Na Ukrainie panuje bieda- więc chłoptasie nie dziwcie się temu handlowi międzynarodowemu.Każdy chce żyć-ma rodzinę.Teraz obejrzyjcie bajkę i jazda spać.Jutro "trza... rozwiń

Avatar
Gość / 10 stycznia 2016 o 18:15
Czyli tylko Polakom wolno handlować tymi papierosami ?? Przy Al.Tysiaclecia nie można przejść na targowisko bez nachalnych zaczepek sprzedawców różnej maści papierosów i nie ma na to żadnej siły w państwie prawa - policja stoi obok i chyba stanowi ochronę dla handlarzy, bo jak inaczej to zrozumieć???
Avatar
Gość / 10 stycznia 2016 o 17:26
Dość już banderowskich prostytutek i bandytów!
Avatar
LUka / 10 stycznia 2016 o 16:20

A Polacy nie handlują nielegalnie. Proponuję udać się pod dworzec pks na podzamczu. Na przejściu atakują chłopaki z reklamówkami.

Dokładnie - od lat, kilku-kilkunastu, nie kryją się z tym, głośno wołają, co mają... Policjanci przechodza obok i nie widzą :(

Avatar
chca ,cha.cha / 12 stycznia 2016 o 19:47

Jak wyłapiecie wszystkie handlujące papierosami,wódą i innymi używkami zza wschodniej granicy,powstanie miasto wielkości Świdnika.Czy jest teren na budowę,a może Borne Sulinowo ze 3 tys.pomieści.

Avatar
kamil / 11 stycznia 2016 o 15:12

Kiedy do bitej fajki z SM lub POLICJA przyjedzie na targ na Krańcową gdzie pan Henio z kumplami handlują fajkami aż się kurzy????????????? To ukrainkę sie karze a Henio i spółka może do woli?????

masz rację naszych nie ruszą co się już rozpanoszyli

Avatar
gienio / 11 stycznia 2016 o 15:10

zobaczyli biedną Ukrainkę i zatrzymali bo nie dała im haraczu a ilu Polaków handluje co mają układy z policją dobrze o tym wiedza i ich nie ruszą Targ na dworcu pkp pod nową  a osiedla aż się roi od tyc handlarzy np na Czubach na Skarpie ul Radości cały czas handlują i policja nic nie robi niech przetrzepią te samochody na parkingu to się znajdzie bo parę paczek jak ma to mala wykrywalność tylko policij nie chce się tyłka ruszyć  A jeżeli chodzi o maszyny do grania to też to na osiedlu jest np w Olmaxie którego wlaścicielem jest były policjant tam to w tej pijalni kwitnie proceder nielegalności wszelkiej maści

zobaczyli biedną Ukrainkę i zatrzymali bo nie dała im haraczu a ilu Polaków handluje co mają układy z policją dobrze o tym wiedza i ich nie ruszą Targ na dworcu pkp pod nową  a osiedla aż się roi od tyc handlarzy np na Czubach na Skarpie ul Radości cały czas handlują i policja nic nie robi niech przetrzepią te samochody na parkingu to się znajdzie bo parę paczek jak ma to mala wykrywalność tylko policij nie chce się tyłka ruszyć  A jeżeli chodzi o maszyny do grania to też to na osiedlu jest np w Olmaxie którego wlaścicielem jest... rozwiń

Avatar
gienio / 11 stycznia 2016 o 15:10

zobaczyli biedną Ukrainkę i zatrzymali bo nie dała im haraczu a ilu Polaków handluje co mają układy z policją dobrze o tym wiedza i ich nie ruszą Targ na dworcu pkp pod nową  a osiedla aż się roi od tyc handlarzy np na Czubach na Skarpie ul Radości cały czas handlują i policja nic nie robi niech przetrzepią te samochody na parkingu to się znajdzie bo parę paczek jak ma to mala wykrywalność tylko policij nie chce się tyłka ruszyć  A jeżeli chodzi o maszyny do grania to też to na osiedlu jest np w Olmaxie którego wlaścicielem jest były policjant tam to w tej pijalni kwitnie proceder nielegalności wszelkiej maści

zobaczyli biedną Ukrainkę i zatrzymali bo nie dała im haraczu a ilu Polaków handluje co mają układy z policją dobrze o tym wiedza i ich nie ruszą Targ na dworcu pkp pod nową  a osiedla aż się roi od tyc handlarzy np na Czubach na Skarpie ul Radości cały czas handlują i policja nic nie robi niech przetrzepią te samochody na parkingu to się znajdzie bo parę paczek jak ma to mala wykrywalność tylko policij nie chce się tyłka ruszyć  A jeżeli chodzi o maszyny do grania to też to na osiedlu jest np w Olmaxie którego wlaścicielem jest... rozwiń

Avatar
Gość / 11 stycznia 2016 o 15:04
Kiedy do bitej fajki z SM lub POLICJA przyjedzie na targ na Krańcową gdzie pan Henio z kumplami handlują fajkami aż się kurzy????????????? To ukrainkę sie karze a Henio i spółka może do woli?????
Avatar
Gość / 11 stycznia 2016 o 07:49
Luk - kompletnie mnie to nie rusza. Nienawidzę smrodu dymu papierosowego i smrodu, jaki wydzielają papierosiarze - wszechobecnego w autobusach, na ulicach itd. A ukraiński tytoń smierdzi wyjątkowo paskudnie - zapytaj ludzi ze swojego otoczenia, żonę, dziewczynę itd. I co wspólnego ma bieda na Ukrainie z Polakami handlującymi papierosami??? Ilu Ukraińcom lepiej się od tego żyje??? A dresiarze pod Novą na biednych nie wygladają, markowe ciuchy, uśmiech na ustach itd.
Avatar
Luk / 10 stycznia 2016 o 18:37

Połowa wpisów pochodzi od "kapusiów". Nie obchodzi was to, że cena paczki papierosów polskich jest wygórowana?.Nie byłoby przemytu papierosów, gdyby cena była podobna. Zapytaj się jeden z drugim swoich rodziców po co jeżdzili w latach 80-tych,90-tych do Rosji,Rumunii, Bułgarii itd.?. Dochodzę do wniosku, że gdybym palił i kupował tylko polskie to byłbym okradany- przez kogo????.Na Ukrainie panuje bieda- więc chłoptasie nie dziwcie się temu handlowi międzynarodowemu.Każdy chce żyć-ma rodzinę.Teraz obejrzyjcie bajkę i jazda spać.Jutro "trza" znowu za......ć kogoś.

Połowa wpisów pochodzi od "kapusiów". Nie obchodzi was to, że cena paczki papierosów polskich jest wygórowana?.Nie byłoby przemytu papierosów, gdyby cena była podobna. Zapytaj się jeden z drugim swoich rodziców po co jeżdzili w latach 80-tych,90-tych do Rosji,Rumunii, Bułgarii itd.?. Dochodzę do wniosku, że gdybym palił i kupował tylko polskie to byłbym okradany- przez kogo????.Na Ukrainie panuje bieda- więc chłoptasie nie dziwcie się temu handlowi międzynarodowemu.Każdy chce żyć-ma rodzinę.Teraz obejrzyjcie bajkę i jazda spać.Jutro "trza... rozwiń

Avatar
Gość / 10 stycznia 2016 o 18:15
Czyli tylko Polakom wolno handlować tymi papierosami ?? Przy Al.Tysiaclecia nie można przejść na targowisko bez nachalnych zaczepek sprzedawców różnej maści papierosów i nie ma na to żadnej siły w państwie prawa - policja stoi obok i chyba stanowi ochronę dla handlarzy, bo jak inaczej to zrozumieć???
Avatar
Gość / 10 stycznia 2016 o 17:26
Dość już banderowskich prostytutek i bandytów!
Avatar
LUka / 10 stycznia 2016 o 16:20

A Polacy nie handlują nielegalnie. Proponuję udać się pod dworzec pks na podzamczu. Na przejściu atakują chłopaki z reklamówkami.

Dokładnie - od lat, kilku-kilkunastu, nie kryją się z tym, głośno wołają, co mają... Policjanci przechodza obok i nie widzą :(

Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 czerwca 2018 roku 0 0

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta

Mundial 2018: Tunezja – Anglia 1:2. Wielkie męczarnie faworyta 0 0

Świetna pierwsza połowa, ale z fatalną skutecznością. A w drugiej wielkie męczarnie. Anglia ostatecznie wygrała jednak z Tunezją 2:1 po dwóch golach Harry’ego Kane’a. Ta druga padła w doliczonym czasie gry,

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją

To kino dostało wyróżnienie. Może się pochwalić frekwencją 0 0

Centrum Kultury Filmowej Stylowy zostało wyróżnione za najlepsze wyniki frekwencyjne w rozpowszechnianiu filmów europejskich i światowych. Nie pierwszy raz CKF ma się czym chwalić

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne"

Wkrótce marszałek zarobi mniej. "Będę dodatkowo przekazywał ok. 1 tys. zł na cele charytatywne" 0 10

O 545 zł brutto mniej będzie zarabiał od 1 lipca marszałek województwa lubelskiego. To efekt rządowego rozporządzenia, którego celem było zmniejszenie zarobków samorządowców o 20 proc. Ale obniżka w przypadku naszego marszałka będzie niższa niż zakładał PiS

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić

Kto może dostać mieszkanie od miasta? Wkrótce zasady mogą się zmienić 0 2

Zmienione mają być zasady przyznawania mieszkań od miasta. Ratusz chce wpuścić do kolejki po lokal osoby o nieco wyższych dochodach. Sama kolejka rządziłaby się nieco innymi prawami niż obecnie. Osoby, które samowolnie zajęły inny lokal, trafiałyby na dalsze miejsca, przez co dłużej czekałyby na klucze

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach

MKS Perła musi powalczyć o Ligę Mistrzyń w kwalifikacjach 0 0

MKS Perła Lublin nie zagra w fazie grupowej. Podopieczne Roberta Lisa do elity będą musiały przebijać się przez turniej kwalifikacyjny. Losowanie eliminacji jest zaplanowane na 27 czerwca.

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna

Skręcała w lewo, ale ją wyprzedzał. Jedna osoba ranna 0 2

Jedna osoba trafiła do szpitala po wypadku w Czemiernikach (pow. radzyński).

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy

MUNDIAL 2018. Belgia – Panama 3:0. Opór tylko do przerwy 1 0

MUNDIAL 2018 W pierwszym meczu grupy G Belgia nie bez problemów pokonała na stadionie w Soczi Panamę 3:0

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19

Ekspresówka z Lublina do Rzeszowa coraz bliżej. Podpisali umowy na kolejny odcinek S19 35 7

W poniedziałek podpisano trzy umowy na prawie 25-kilometrowy odcinek S19 Lasy Janowskie – Nisko Południe. Tym samym ekspresowe połączenie Lublina z Rzeszowem nabiera coraz bardziej realnych kształtów

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku"
20 czerwca 2018, 21:00

Miasto movie w Warsztatach Kultury: "Ucieczka z Nowego Jorku" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 20 czerwca o godz. 21 w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a) w ramach cyklu Miasto movie analogowo zobaczymy film Ucieczka z Nowego Jorku.

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą

Trudna sytuacja plantatorów. Wojewoda obwinia PSL, a PSL partię rządzącą 0 9

Będzie więcej kontroli owoców miękkich, w tym malin wjeżdżających do Polski zza wschodniej granicy – zapowiedział podczas dzisiejszej konferencji prasowej wojewoda lubelski Przemysław Czarnek. To reakcja na fatalną dla producentów malin sytuację na rynku i niskie ceny skupu tych owoców, które są zdecydowanie poniżej kosztów produkcji.

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca

Motor odmłodzi skład? Decyzje do końca czerwca 0 5

Kolejny sezon i kolejne rozczarowanie w Lublinie. Motor po raz czwarty z rzędu nie wywalczył awansu do upragnionej II ligi. W lecie znowu zanosi się na zmiany w klubie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobny jest wariant z odmłodzeniem kadry zespołu

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia]
galeria

Lublin: Oto laureaci Wielkiego Testu Języka Angielskiego [zdjęcia] 0 0

Za nami kolejna edycja Wielkiego Testu Języka Angielskiego „Challenge Accepted”.

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna
Lubelskie Ekstra

Kadrę Nawałki stać na sukces. Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna 0 0

Rozmowa z Nataszą Górnicką, kapitan piłkarek Górnika Łęczna, aktualnych mistrzyń Polski.

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom
zdjęcia
galeria

Policjanci i strażacy jeżdżą od miasta do miasta. Chcą pomóc swoim kolegom 7 7

Ponad 4 tysiące kilometrów, kilkuset uczestników – peleton złożony z funkcjonariuszy policji i straży pożarnej przemierza Polskę, aby pomóc rannym kolegom. W poniedziałek dotarł do Lublina, a lubelska sztafeta wyjechała w trasę do Opola Lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!