piątek, 28 kwietnia 2017 r.

Lubelskie

Stalowe poparcie dla cargo

Dodano: 11 czerwca 2002, 22:01
Autor: (pim)

Wczoraj do Białej Podlaskiej przyjechał Fred D. Koetting prezes NCI Building Systems, aby wesprzeć Vahapa Toya w zabiegach o uruchomienie budowy portu cargo i strefy gospodarczej.

- Chciałem osobiście przekazać panu Toyowi poparcie do przedsięwzięcia i poznać pozostałych uczestników inwestycji. Przyglądamy się jak wygląda rozwój tego projektu. Mamy list intencyjny prezesa Epit w sprawie budowy kilkunastu olbrzymich magazynów. Na każdy z nich trzeba 1000 ton elementów stalowych. Niektóre elementy trzeba będzie wyprodukować na miejscu w Polsce przez lokalnych producentów - powiedział Fred D. Koetting.
NCI już od dwóch lat uczestniczy w przygotowaniach do budowy olbrzymiego bialskiego portu cargo i strefy gospodarczej. NCI jest największym producentem elementów stalowych dla budownictwa w Stanach Zjednoczonych, osiąga sprzedaż roczną ok. 1 miliarda dolarów, a zatrudnia 30 tys. pracowników w 28 zakładach w Stanach Zjednoczonych i jednym w Meksyku. W ostatnich latach spółka dynamicznie się rozwijała w Ameryce Północnej. Od pewnego czasu poszukuje nowych rynków. 
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24