Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

29 listopada 2010 r.
20:31
Edytuj ten wpis

Sytuacja na drogach Lubelszczyzny: Cztery wypadki, 123 kolizje

Autor: Zdjęcie autora mc
0 5 A A

Na drogach Lublina i regionu jest ślisko i w dalszym ciągu kierowcy mogą natknąć się na utrudnienia w ruchu. W poniedziałek na drogach woj. lubelskiego doszło do czterech wypadków i 123 kolizji. Czekamy na Wasze zdjęcia z Lublina i województwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Wracasz do domu wieczorem? Przyślij nam zdjęcia z zaśnieżonego Lublina i regionu na adres alarm24@dziennikwschodni.pl. Wszystkie opublikujemy na naszej stronie internetowej!

Godzina 23:15

Choć ruch w Lublinie jest mały, wciąż można natknąć się na korki. – Al. Sikorskiego i Kraśnika do skrzyżowania z ul. Zana stoją – wyjaśnia nasz Czytelnik pan Bartek. – Głównie stoją tam TIR-y i trolejbusy, ale zdarzają się też samochody osobowe.

I dodaje: - Przy ul. Krochmalnej stoi wciąż autobus przegubowy, który za dnia uderzył w słup oświetleniowy – informuje pan Bartek. – Po całym mieście jeżdżą pługo-piaskarki. Na al. Kraśnickiej jechała jedna eskortowana przez patrol policji na sygnale.

Godzina 22:30

Policja podsumowała sytuację na drogach województwa lubelskiego w poniedziałek.

- Do godz. 22 na drogach woj. lubelskiego doszło do czterech wypadków, w których jedna osoba zginęła, a cztery zostały ranne - informuje mł.asp. Arkadiusz Arciszewski z Komendy Wojewódzkiej Policji. - Policjanci odnotowali 123 kolizje drogowe, z czego 40 w powiecie lubelskim.

Godzina 22

Na poważne utrudnienia w ruchu kierowcy mogą natknąć się w m. Brzozowa Gać w gminie Kurów, gdzie TIR uderzył w autobus. Droga jest całkowicie zablokowana.

Godzina 21

A jak wygląda sytuacja w Lublinie? - Korków już nie ma, ale drogi są dalej nieodśnieżone i jeździ się z problemami - wyjaśnia dyspozytorka Radio Taxi Piątki w Lublinie. - Najtrudniej przejechać przez rondo Honorowych Krwiodawców przy al. Kraśnickiej, gdzie dźwigi przeciągają TIR-y - dodaje.
Problem z przejazdem kierowcy mogą mieć także na trasie wylotowej z Lublina na Kraśnik.

- Trasę blokują TIR-y, pługi mają problemy z przejazdem - tłumaczy Małgorzata Wnuk z Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad w Lublinie. - Ogólnie ruch na drogach regionu odbywa się coraz płynniej. Drogi są na bieżąco odśnieżane. Skierowaliśmy na drogi cały sprzęt, jakim dysponujemy.

Jak informuje policja, w ostatnich godzinach w Lublinie i na drogach regionu nie doszło do żadnych wypadków, ani kolizji.

Komentarze 5

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
bonhommedeneige / 29 listopada 2010 o 22:05
tak, tez mi osiągnięcie, ze teraz sytuacja sie poprawiła - jest wieczor, wszystkim po popoludniu w korku udalo sie dotrzeć do domu. jak myslicie, od rana czeka nas powtórka dnia dzisiejszego?
Avatar
Konrad / 29 listopada 2010 o 21:54
Chciałemaby powiedzieć że od godziny 14-30 do 19-15 tyle mi zajęło wyjechanie z Lublina od Narutowicza w stronę Opola Lubelskiego mało tego jak jechałem przed południem nie było żadnej piaskarki na drodze kompromitacja służb drogowych SKANDAL gdzie ta władza...
Avatar
Eustachy / 29 listopada 2010 o 21:51
Jechałem z Opola Lub. do Lublina w godzinach 12-14 .
Makabra
- pomijam problem ze śniegiem i brak pługów - na trasie 50 km nie spotkałem żadnego pługa ani piaskarki
- chaos na drogach spowodowany przez niefrasobliwych kierowców - przy wyjeździe w Konopnicy wszyscy grzecznie czekają w kolejce ale zawsze jest paru deb***i (a najgorsze jest to że często są to kierowcy BUSów) którzy zawsze przodują w przepychaniu się, wpychaniu an trzeciego
Avatar
kierowca / 29 listopada 2010 o 21:45
Jeśli sypie od rana to drogi muszą być białe. Trzeba wprowadzić nakaz zakładania łańcuchów przez kierowców ciężarówek i obciążać ich kosztami wyciągania pod górkę lub z rowu jeśli bezmyślnie przecenią swe możliwości. Dla pozostałych pojazdów nakaz jazdy na zimówkach z bieżnikiem odpowiedniej głębokości...
Avatar
tomek / 29 listopada 2010 o 21:39
Znowu to samo :/
Większość ludzi wini służby oczyszczania miasta, TIRy, MPK i naturę. A może Lublinem rządzą ludzie, którzy po raz kolejny popełniają ten sam błąd. Czy ktoś się zastonowił, czy nasi "mądrzy" włodarze miasta podpisali kontrakt na odśnieżanie z uwzględnieniem ODPOWIEDNIEJ ilości piaskarek, pługów i personelu pozostającego w gotowości na wypadek dużych opadów śniegu? A może poprostu robione są w mieście głupie oszczędności i podpisywane są umowy z uwzględnieniem zbyt małej ilość pojazdów i ludzi pozostających w gotowości. Dlaczego akcja odśnieżania nie została podjęta od razu? Przecież prognozy pogody były trafne. CO ZNOWU ZAWIODŁO ??? Niech wreszcie władze miasta się wytłumaczą kto jest odpowiedzialny za ten cały bałagan.
Znowu to samo :/
Większość ludzi wini służby oczyszczania miasta, TIRy, MPK i naturę. A może Lublinem rządzą ludzie, którzy po raz kolejny popełniają ten sam błąd. Czy ktoś się zastonowił, czy nasi "mądrzy" włodarze miasta podpisali kontrakt na odśnieżanie z uwzględnieniem ODPOWIEDNIEJ ilości piaskarek, pługów i personelu pozostającego w gotowości na wypadek dużych opadów śniegu? A może poprostu robione są w mieście głupie oszczędności i podpisywane są umowy z uwzględnieniem zbyt małej ilość pojazdów i ludzi pozostających w g... rozwiń
Avatar
bonhommedeneige / 29 listopada 2010 o 22:05
tak, tez mi osiągnięcie, ze teraz sytuacja sie poprawiła - jest wieczor, wszystkim po popoludniu w korku udalo sie dotrzeć do domu. jak myslicie, od rana czeka nas powtórka dnia dzisiejszego?
Avatar
Konrad / 29 listopada 2010 o 21:54
Chciałemaby powiedzieć że od godziny 14-30 do 19-15 tyle mi zajęło wyjechanie z Lublina od Narutowicza w stronę Opola Lubelskiego mało tego jak jechałem przed południem nie było żadnej piaskarki na drodze kompromitacja służb drogowych SKANDAL gdzie ta władza...
Avatar
Eustachy / 29 listopada 2010 o 21:51
Jechałem z Opola Lub. do Lublina w godzinach 12-14 .
Makabra
- pomijam problem ze śniegiem i brak pługów - na trasie 50 km nie spotkałem żadnego pługa ani piaskarki
- chaos na drogach spowodowany przez niefrasobliwych kierowców - przy wyjeździe w Konopnicy wszyscy grzecznie czekają w kolejce ale zawsze jest paru deb***i (a najgorsze jest to że często są to kierowcy BUSów) którzy zawsze przodują w przepychaniu się, wpychaniu an trzeciego
Avatar
kierowca / 29 listopada 2010 o 21:45
Jeśli sypie od rana to drogi muszą być białe. Trzeba wprowadzić nakaz zakładania łańcuchów przez kierowców ciężarówek i obciążać ich kosztami wyciągania pod górkę lub z rowu jeśli bezmyślnie przecenią swe możliwości. Dla pozostałych pojazdów nakaz jazdy na zimówkach z bieżnikiem odpowiedniej głębokości...
Avatar
tomek / 29 listopada 2010 o 21:39
Znowu to samo :/
Większość ludzi wini służby oczyszczania miasta, TIRy, MPK i naturę. A może Lublinem rządzą ludzie, którzy po raz kolejny popełniają ten sam błąd. Czy ktoś się zastonowił, czy nasi "mądrzy" włodarze miasta podpisali kontrakt na odśnieżanie z uwzględnieniem ODPOWIEDNIEJ ilości piaskarek, pługów i personelu pozostającego w gotowości na wypadek dużych opadów śniegu? A może poprostu robione są w mieście głupie oszczędności i podpisywane są umowy z uwzględnieniem zbyt małej ilość pojazdów i ludzi pozostających w gotowości. Dlaczego akcja odśnieżania nie została podjęta od razu? Przecież prognozy pogody były trafne. CO ZNOWU ZAWIODŁO ??? Niech wreszcie władze miasta się wytłumaczą kto jest odpowiedzialny za ten cały bałagan.
Znowu to samo :/
Większość ludzi wini służby oczyszczania miasta, TIRy, MPK i naturę. A może Lublinem rządzą ludzie, którzy po raz kolejny popełniają ten sam błąd. Czy ktoś się zastonowił, czy nasi "mądrzy" włodarze miasta podpisali kontrakt na odśnieżanie z uwzględnieniem ODPOWIEDNIEJ ilości piaskarek, pługów i personelu pozostającego w gotowości na wypadek dużych opadów śniegu? A może poprostu robione są w mieście głupie oszczędności i podpisywane są umowy z uwzględnieniem zbyt małej ilość pojazdów i ludzi pozostających w g... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 5

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski

Hol w szpitalu dziecięcym zamienili w salon kosmetyczno-fryzjerski 1 0

Kosmetyki do makijażu, lokówki i suszarki, szczotki do włosów, lakiery do paznokci, pędzle oraz lusterka i lampy. W środę hol na parterze Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie zamienił się w salon kosmetyczno-fryzjerski

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii!

Unia Hrubieszów – Eko Różanka 1:0. Pierwszy finał w historii! 0 0

Najniżej notowany zespół z całej czwórki półfinalistów Pucharu Polski sprawił niespodziankę i ograł u siebie Eko Różanka 1:0

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016

Lublin: Szykują strefę kibica na mundial. Ma być trzy razy większa niż podczas Euro 2016 26 1

Nie czekając na telewizyjną licencję MOSiR zamawia już wielki ekran, na którym obok Areny Lublin chce wyświetlać mecze zbliżających się Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej. Planowana przy stadionie strefa kibica ma być trzykrotnie większa od tej, którą przygotowano na Euro 2016 obok Aqua Lublin

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca

Powiślak - Orlęta Spomlek 2:5. Finał Pucharu Polski dla trzecioligowca 0 0

Piłkarze Powiślaka robili co mogli, ale kończą przygodę z Pucharem Polski na etapie wojewódzkiego półfinału. W środę lepsze okazały się Orlęta Spomlek, które wygrały w Końskowoli 5:2

Kalarepa w menu może być groźna

Kalarepa w menu może być groźna 0 1

Przedwojenny amerykański poeta zajął się pewnym bardzo popularnym warzywem. Kto używa kalarepy w kuchni może być zaskoczony

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem
galeria
film

Zabójstwo na stacji paliw. Damian S. i Magdalena J. przed sądem 2 0

Damian S. i Magdalena J. stanęli w środę przed sądem. Odpowiadają za udział w rozboju i brutalne zabójstwo pracownika stacji benzynowej. Mirosława W. napadnięto, kiedy pełnił swój ostatni nocny dyżur na stacji paliw w Pałecznicy-Kolonii (gm. Niedźwiada). Sprawcy zabrali mu 140 zł.

Wojewoda lubelski z wizytą w USA

Wojewoda lubelski z wizytą w USA 0 2

Spotkania z Polonią, odwiedzanie nekropolii, msze święte oraz odsłonięcie tablicy poświęconej prezydentom Lechowi Kaczyńskiemu i Ryszardowi Kaczorowskiemu – to były główne punkty wizyty wojewody lubelskiego Przemysława Czarnka w USA.

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja

Przystanek bez dojazdu? Radni PiS: Może być taka sytuacja 0 9

Dojazdu do nowego przystanku kolejowego Lublin Zachód dotyczyć ma uchwała, której projekt chce w czwartek przeforsować w Radzie Miasta opozycyjny klub radnych Prawa i Sprawiedliwości

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta
galeria

Świdnik z góry. Zdjęcia miasta 2 1

Zobacz zdjęcia Świdnika z góry.

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych]
ZDJĘCIA
galeria

218 najlepszych studentów z woj. lubelskiego ze stypendiami [lista nagrodzonych] 29 6

218 najlepszych studentów z regionu dostało w środę stypendia od marszałka województwa. Sławomir Sosnowski wręczył im decyzje na uroczystej gali w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu
sonda
film

Po awanturze na przyjęciu komunijnym restauracja chce wprowadzić nowy rodzaj rosołu 37 10

Szef restauracji „Krokus” rozważa wprowadzenie do stałego menu nowej zupy o nazwie Kwaśny rosół a'la Sylwia. W ten sposób, z przymrużeniem oka odnosi się do konfliktu z kobietą o tym imieniu, która zakwestionowała jakość przygotowanego dla jej dziecka przyjęcia komunijnego.

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość
25 maja 2018, 21:00

Najeźdźcy szykują oblężenie Twierdzy Zamość 1 0

Już w najbliższy piątek rozpocznie się Szturmu Twierdzy Zamość przez wojska Chmielnickiego. Wielkie widowisko plenerowe potrwa przez trzy dni.

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia]
galeria

Tak mogą zmienić się górki czechowskie. Najnowsze wizualizacje [zdjęcia] 48 97

Właściciel górek czechowskich pokazał w środę koncepcję nowego parku, którego urządzenie oferuje w zamian za zgodę władz miasta na budowę mieszkań na pozostałej części dawnego poligonu. Spółka TBV twierdzi, że gotowa jest wyłożyć pieniądze na park i oddać go miastu za złotówkę. Co na to Ratusz?

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy
26 maja 2018, 12:00

IX Święto Wina w Janowcu. Program imprezy 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Nadwiślańskie zaprasza na Zamek w Janowcu na 9. edycję Święta Wina. Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się w sobotę, 26 maja o godz. 12.

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego

PiS ogłosiło kandydatów na prezydentów w miastach woj. lubelskiego 21 29

Znamy kolejnych kandydatów Prawa i Sprawiedliwości w wyborach samorządowych. Dzisiaj PiS ogłosił kogo poprze w wyborach na prezydenta Puław, Białej Podlaskiej, Chełma i Zamościa.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!