sobota, 29 kwietnia 2017 r.

Lubelskie

Sześć osób zginęło na drogach

Dodano: 18 listopada 2001, 20:38
Autor: (kris)

Niespokojny weekend mieli w naszym regionie policjanci. Najtragiczniejszy wypadek wydarzył się wczoraj nad ranem w Zemborzycach Dolnych, gdzie zginęły dwie osoby. Dwie kolejne walczą
o życie w szpitalu.

Uderzyli w drzewo


Do tragedii doszło o godz. 3.40. Opel astra, jadący od strony Zemborzyc Tereszyńskich w kierunku Krężnicy Jarej w niewyjaśnionych okolicznościach zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. Dwie osoby (18-letnia kobieta i 30-letni mężczyzna) zginęły na miejscu. 19-letni mężczyzna i 16-letnia dziewczyna w ciężkim stanie trafili
do szpitala. Obydwoje byli jeszcze wczoraj nieprzytomni. Doznali urazów brzucha i głowy, dziewczyna ma oprócz tego połamane nogi.
W sobotę śmierć poniosło także dwóch rowerzystów oraz dwóch pieszych.
W miejscowości Bożawola (gm. Adamów) około godz. 17.15, 61-letni mieszkaniec gminy Krynica zderzył się z innym rowerzystą, jadącym z przeciwnego kierunku nieprawidłową stroną jezdni. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł 34-letni mężczyzna, jadący na jednym z rowerów.
W tym samym czasie pod kołami citroëna zginął 57-letni rowerzysta. Mężczyzna wyjechał z drogi podporządkowanej wprost pod koła samochodu osobowego. Do wypadku doszło w miejscowości Dorohucza (powiat świdnicki).

Zginęli piesi


O godz. 10.25 w miejscowości Nieledew (gm. Trzeszczany) kierujący samochodem cinquecento potrącił przechodzącego przez jezdnię w niedozwolonym miejscu mężczyznę. Pieszy zginął na miejscu.
W sobotę zginął też 40-letni mieszkaniec gminy Komarówka Podlaska.
W niewyjaśnionych okolicznościach pieszy został potrącony przez malucha. Kierowca zbiegł z miejsca wypadku.
Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24