Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

7 stycznia 2011 r.
7:07
Edytuj ten wpis

Szklanka na ulicach i chodnikach. Niektóre drogi zablokowane

0 16 A A
Ulica Staszica w Lublinie (Maciej Kaczanowski)
Ulica Staszica w Lublinie (Maciej Kaczanowski)

Chodniki i drogi w całym województwie są oblodzone. Samochody nie dają rady wjechać pod oblodzone górki i zatrzymują się niekiedy na środku ulic. Zablokowane są też trasy w regionie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Masz zdjęcia do tego tematu? Wyślij na alarm24@dziennikwschodni.pl

09:46 W Łopienniku na drodze nr 17 przejezdny jest jeden pas ruchu w kierunku Krasnegostawu. Całkowicie przejezdna jest już droga w Wólce Orłowskiej.

08:37 Utrudnienia w m. Wólka Orłowska (gm. Izbica) na drodze nr 17 (pow. krasnostawski). Piaskarka spowodowała kolizję uderzając w stojący na jezdni pojazd.

07:10 Przyszła odwilż i pada deszcz. Temperatura przy gruncie jest jednak ujemna, a to powoduje, że deszcz marznie i tworzy na drogach i chodnikach cienką warstwę lodu.

- Na drogach całego województwa jest prawdziwa ślizgawica - ostrzega oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

W Bystrzejowicach na drodze krajowej nr 17 w kierunku Lublina tir wpadł w poślizg i zablokował drogę. Teraz droga została już odblokowana.

Z kolei w Łopienniku również na 17-tce droga jest całkowicie zablokowana z powodu ciężarówek, które nie mogą wjechać pod górę.

Bardzo źle jeździ się też po Lublinie. Na ulicy Staszica samochody niektóre samochody podjeżdżające pod górkę zatrzymują się na środku drogi. Bardzo ciężko się również chodzi, bo niektóre chodniki są jeszcze nieposypane piaskiem lub solą.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kierowca / 7 stycznia 2011 o 17:13
[quote name='Łukasz' timestamp='1294383856' post='418349']Jak ktoś ma wyobraźnie, to nawet jadąc po śliskiej drodze 40 -60 km/h nie zrobi nic złego. [/quote]
Hahahaha prawie z krzesła spadłem. 60 km/h na lodzie i bezpiecznie??? Chyba na łyżwach, a nie samochodem.
Rzeczywiście - trzeba mieć wyobraźnię, żeby wpaść na taką głupotę.
Avatar
ivan / 7 stycznia 2011 o 15:51
[quote name='Łukasz' timestamp='1294383856' post='418349']
nie chodzi o nadmierną prędkość tylko o trochę wyobrażni. jak ktoś jedzie 10 km/h bo zobaczył zimę, to niech zostawi samochód w domu bo zrobi krzywdę sobie, albo komuś. Nie potrafisz jeździć zimą wykup miesięczny na mpk i nie tarasuj dróg. Jak ktoś ma wyobraźnie, to nawet jadąc po śliskiej drodze 40 -60 km/h nie zrobi nic złego. A BTW to tacy jak Ty co nie wiedzą jak jeździć zimą tylko powodują korki, nerwowe sytuacje na drogach, nieprzewidziane hamowania z Twojego powodu i uniemożliwiają dojazd piaskarki, a tym samym powodują wielkie zagrożenie.
Miłej jazdy MPK Lublin i nie pisz już głupot
[/quote]

tempy h.ju ciekawe jak co powiesz jak zobaczysz przed sobą ostry zakręt lub stojącą ciężarówkę na oblodzonej jezdni i nagle zaczniesz hamować jadąc 60 km/h. Ciekawe czy masz cwaniaku takie auto, które zatrzymuje się w miejscu na takiej nawierzchni, czy może wtedy ty będziesz tarasował drogę. pozdrawiam ludzi myślących.
[quote name='Łukasz' timestamp='1294383856' post='418349']
nie chodzi o nadmierną prędkość tylko o trochę wyobrażni. jak ktoś jedzie 10 km/h bo zobaczył zimę, to niech zostawi samochód w domu bo zrobi krzywdę sobie, albo komuś. Nie potrafisz jeździć zimą wykup miesięczny na mpk i nie tarasuj dróg. Jak ktoś ma wyobraźnie, to nawet jadąc po śliskiej drodze 40 -60 km/h nie zrobi nic złego. A BTW to tacy jak Ty co nie wiedzą jak jeździć zimą tylko powodują korki, nerwowe sytuacje na drogach, nieprzewidziane hamowani... rozwiń
Avatar
kierowca / 7 stycznia 2011 o 12:45
szanowny gościu od dzisiaj będziesz szybciej sp.... jak będzie widział kałuże i nadjeżdżający samochód.A jak się wywrócisz to powiem,że umiejętności uciekania zawiodły !!!
Avatar
Gość / 7 stycznia 2011 o 12:25
Szanowni "kierowcy" Jak jeżdżą kierowcy mieszkający w górach? Jakoś dają sobie radę, bo umieją jeździć,nie tak jak wy sieroty.
Avatar
kris tian / 7 stycznia 2011 o 11:31
Szklanka??? Redaktorze zbyt potocznie...
Avatar
imka / 7 stycznia 2011 o 11:15
Ta kostka na chodnikach jest tragiczna! Ładnie wygląda, ale na asfalcie człowiek się tak nie ślizga, jak na tej ch*** kostce! To nie na nasz klimat!
Avatar
MrShillen / 7 stycznia 2011 o 10:06
od 1.30. 2 w nocy zaczelo lać wiec nie ma sie co dziwić
Avatar
crx / 7 stycznia 2011 o 09:19
Na śnieg mamy sposób-po prostu pługi,ale na przymarzniętą cienką warstwę ludu?Człowiek chce sobie ułatwić życie i kładzie kostkę,ale Najwyższy jest sprytniejszy i daje mu zamarzający deszcz.....!!!
Avatar
df / 7 stycznia 2011 o 09:13
[quote name='Gość' timestamp='1294382256' post='418342']
najgorsi sa cwaniacy w firmowych furach, albo ojcowych limuzynach z wykupionym AC. taki to jedzie za toba i trabi na ciebie, miga ci swiatlami po lusterkach zeby dac ci do zrozumienia ze robisz korek...
[/quote]
W pełni się zgadzam! Ale nie licz na ich wyrozumiałość. Muszą najpierw rozbić firmową lub tatusiową brykę, żeby spokornieć. Czasem to trwa. A jak się od razu siadło do terenówy to skąd skarby mają wiedzieć, że są na ulicach auta bez absu, z gorszymi oponami i dłuższą drogą hamowania. A jak się jedzie zgodnie z przepisami, to dla nich tragedia.
Jeżdżę już 18 lat i też mnie blokują sieroty na drodze, ale chamstwo kolesiów narasta, niestety..
[quote name='Gość' timestamp='1294382256' post='418342']
najgorsi sa cwaniacy w firmowych furach, albo ojcowych limuzynach z wykupionym AC. taki to jedzie za toba i trabi na ciebie, miga ci swiatlami po lusterkach zeby dac ci do zrozumienia ze robisz korek...
[/quote]
W pełni się zgadzam! Ale nie licz na ich wyrozumiałość. Muszą najpierw rozbić firmową lub tatusiową brykę, żeby spokornieć. Czasem to trwa. A jak się od razu siadło do terenówy to skąd skarby mają wiedzieć, że są na ulicach auta be... rozwiń
Avatar
Gelo / 7 stycznia 2011 o 08:48
Na Staszica slisko... Czy to znak zeby nie isc do pracy?
Avatar
kierowca / 7 stycznia 2011 o 17:13
[quote name='Łukasz' timestamp='1294383856' post='418349']Jak ktoś ma wyobraźnie, to nawet jadąc po śliskiej drodze 40 -60 km/h nie zrobi nic złego. [/quote]
Hahahaha prawie z krzesła spadłem. 60 km/h na lodzie i bezpiecznie??? Chyba na łyżwach, a nie samochodem.
Rzeczywiście - trzeba mieć wyobraźnię, żeby wpaść na taką głupotę.
Avatar
ivan / 7 stycznia 2011 o 15:51
[quote name='Łukasz' timestamp='1294383856' post='418349']
nie chodzi o nadmierną prędkość tylko o trochę wyobrażni. jak ktoś jedzie 10 km/h bo zobaczył zimę, to niech zostawi samochód w domu bo zrobi krzywdę sobie, albo komuś. Nie potrafisz jeździć zimą wykup miesięczny na mpk i nie tarasuj dróg. Jak ktoś ma wyobraźnie, to nawet jadąc po śliskiej drodze 40 -60 km/h nie zrobi nic złego. A BTW to tacy jak Ty co nie wiedzą jak jeździć zimą tylko powodują korki, nerwowe sytuacje na drogach, nieprzewidziane hamowania z Twojego powodu i uniemożliwiają dojazd piaskarki, a tym samym powodują wielkie zagrożenie.
Miłej jazdy MPK Lublin i nie pisz już głupot
[/quote]

tempy h.ju ciekawe jak co powiesz jak zobaczysz przed sobą ostry zakręt lub stojącą ciężarówkę na oblodzonej jezdni i nagle zaczniesz hamować jadąc 60 km/h. Ciekawe czy masz cwaniaku takie auto, które zatrzymuje się w miejscu na takiej nawierzchni, czy może wtedy ty będziesz tarasował drogę. pozdrawiam ludzi myślących.
[quote name='Łukasz' timestamp='1294383856' post='418349']
nie chodzi o nadmierną prędkość tylko o trochę wyobrażni. jak ktoś jedzie 10 km/h bo zobaczył zimę, to niech zostawi samochód w domu bo zrobi krzywdę sobie, albo komuś. Nie potrafisz jeździć zimą wykup miesięczny na mpk i nie tarasuj dróg. Jak ktoś ma wyobraźnie, to nawet jadąc po śliskiej drodze 40 -60 km/h nie zrobi nic złego. A BTW to tacy jak Ty co nie wiedzą jak jeździć zimą tylko powodują korki, nerwowe sytuacje na drogach, nieprzewidziane hamowani... rozwiń
Avatar
kierowca / 7 stycznia 2011 o 12:45
szanowny gościu od dzisiaj będziesz szybciej sp.... jak będzie widział kałuże i nadjeżdżający samochód.A jak się wywrócisz to powiem,że umiejętności uciekania zawiodły !!!
Avatar
Gość / 7 stycznia 2011 o 12:25
Szanowni "kierowcy" Jak jeżdżą kierowcy mieszkający w górach? Jakoś dają sobie radę, bo umieją jeździć,nie tak jak wy sieroty.
Avatar
kris tian / 7 stycznia 2011 o 11:31
Szklanka??? Redaktorze zbyt potocznie...
Avatar
imka / 7 stycznia 2011 o 11:15
Ta kostka na chodnikach jest tragiczna! Ładnie wygląda, ale na asfalcie człowiek się tak nie ślizga, jak na tej ch*** kostce! To nie na nasz klimat!
Avatar
MrShillen / 7 stycznia 2011 o 10:06
od 1.30. 2 w nocy zaczelo lać wiec nie ma sie co dziwić
Avatar
crx / 7 stycznia 2011 o 09:19
Na śnieg mamy sposób-po prostu pługi,ale na przymarzniętą cienką warstwę ludu?Człowiek chce sobie ułatwić życie i kładzie kostkę,ale Najwyższy jest sprytniejszy i daje mu zamarzający deszcz.....!!!
Avatar
df / 7 stycznia 2011 o 09:13
[quote name='Gość' timestamp='1294382256' post='418342']
najgorsi sa cwaniacy w firmowych furach, albo ojcowych limuzynach z wykupionym AC. taki to jedzie za toba i trabi na ciebie, miga ci swiatlami po lusterkach zeby dac ci do zrozumienia ze robisz korek...
[/quote]
W pełni się zgadzam! Ale nie licz na ich wyrozumiałość. Muszą najpierw rozbić firmową lub tatusiową brykę, żeby spokornieć. Czasem to trwa. A jak się od razu siadło do terenówy to skąd skarby mają wiedzieć, że są na ulicach auta bez absu, z gorszymi oponami i dłuższą drogą hamowania. A jak się jedzie zgodnie z przepisami, to dla nich tragedia.
Jeżdżę już 18 lat i też mnie blokują sieroty na drodze, ale chamstwo kolesiów narasta, niestety..
[quote name='Gość' timestamp='1294382256' post='418342']
najgorsi sa cwaniacy w firmowych furach, albo ojcowych limuzynach z wykupionym AC. taki to jedzie za toba i trabi na ciebie, miga ci swiatlami po lusterkach zeby dac ci do zrozumienia ze robisz korek...
[/quote]
W pełni się zgadzam! Ale nie licz na ich wyrozumiałość. Muszą najpierw rozbić firmową lub tatusiową brykę, żeby spokornieć. Czasem to trwa. A jak się od razu siadło do terenówy to skąd skarby mają wiedzieć, że są na ulicach auta be... rozwiń
Avatar
Gelo / 7 stycznia 2011 o 08:48
Na Staszica slisko... Czy to znak zeby nie isc do pracy?
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubelskie: Okaleczone zwłoki znaleziono w lesie, w pobliżu drogi krajowej nr 19

Lubelskie: Okaleczone zwłoki znaleziono w lesie, w pobliżu drogi krajowej nr 19 11 1

Śledczy ustalają dokładne okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało odnaleziono w lesie, niedaleko Radzynia Podlaskiego. Wstępne ustalenia wskazują, że został zamordowany.

Lublin: Narasta konflikt w szpitalu przy ul. Staszica. Będzie protest pielęgniarek?

Lublin: Narasta konflikt w szpitalu przy ul. Staszica. Będzie protest pielęgniarek? 5 5

Pielęgniarki ze szpitala przy Staszica gotowe są strajkować, jeśli dyrekcja nie zgodzi się na podwyżki. W ramach protestu już 170 osób poszło na zwolnienia lekarskie.

Urlop ojcowski staje się modny. Korzysta coraz więcej mężczyzn w woj. lubelskim

Urlop ojcowski staje się modny. Korzysta coraz więcej mężczyzn w woj. lubelskim 0 1

Coraz więcej mężczyzn decyduje się na skorzystanie z urlopów ojcowskich. W woj. lubelskim skorzystało z niego w zeszłym roku już 7,8 tys. ojców. To o jedną piątą więcej niż w roku 2016.

Lublin: Mama u fryzjera, trzylatka wybrała się na spacer po galerii handlowej

Lublin: Mama u fryzjera, trzylatka wybrała się na spacer po galerii handlowej 8 1

W sobotę przed południem dyżurny II komisariatu policji w Lublinie odebrał zgłoszenie dotyczące zaginięcia trzyletniego dziecka.

Nieudany początek sezonu na Słonecznym Wrotkowie

Nieudany początek sezonu na Słonecznym Wrotkowie 1 6

Nie można zaliczyć do udanych tegorocznego otwarcia ośrodka Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim, gdzie sezon zaczął się w sobotę.

Nowa atrakcja dla miłośników jazdy na rolkach i wrotkach w Lublinie

Nowa atrakcja dla miłośników jazdy na rolkach i wrotkach w Lublinie 0 0

Działa już hala do jazdy na wrotkach i rolkach otwarta w miejscu lodowiska przy Al. Zygmuntowskich. W piątek była darmowa i tego dnia odwiedziło ją 250 osób.

MUNDIAL 2018. Polska - Kolumbia 0:3 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
galeria

MUNDIAL 2018. Polska - Kolumbia 0:3 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 14 12

O godzinie 20 reprezentacja Polski w Kazaniu zmierzy się z Kolumbią i jeśli chce zachować szansę na wyjście z grupy musi wygrać

Po roku wyciągnęli wnioski. Podsumowanie zamojskiej klasy okręgowej

Po roku wyciągnęli wnioski. Podsumowanie zamojskiej klasy okręgowej 1 0

Sezon 2017/2018 przeszedł do historii. Awans po bardzo zaciętym boju wywalczyła Huczwa Tyszowce, która zostawiła w pokonanym polu Unię Hrubieszów i inny zespół z aspiracjami do awansu – Victorię Łukową Chmielek

Zamość: Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu
2 lipca 2018, 15:00

Zamość: Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu 1 0

Od 2 lipca w Centrum „Synagoga” Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego będzie prezentowana wystawa Judith Aizen pt. „Zdjęcia ze starego, zniszczonego albumu. 1900-1942”.

Dla wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców. Nagrody „Lubelski Wzór 2018” przyznane
Zdjęcia
galeria
film

Dla wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców. Nagrody „Lubelski Wzór 2018” przyznane 0 0

W tym roku statuetki Lubelski Wzór 2018, honorujące wyjątkowych projektantów i przedsiębiorców z woj. lubelskiego, otrzymała drukarnia Petit oraz Kolektyw kilku.com. Organizatorzy przyznali także nagrodę specjalną, która trafiła do Bartłomieja Pniewskiego za 50-lecie pracy twórczej.

Mundial 2018. Japonia - Senegal 2:2. Honda ratuje remis

Mundial 2018. Japonia - Senegal 2:2. Honda ratuje remis 1 0

Po bardzo zaciętym i wyrównanym meczu Japonia zremisowała z Senegalem 2:2. Co prawda to zespół z Afryki dwa razy wychodził w tym starciu na prowadzenie, ale bliżej wygranej był zespół z Azji, który stworzył więcej sytuacji pod bramką rywala

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli

Ostry zgrzyt pomiędzy wojewodą i prezydentem Lublina. Poszło o pieniądze dla nauczycieli 15 32

„Ohydną insynuację i manipulację” zarzucił wojewoda prezydentowi Lublina. Tak zareagował na list rozesłany do szkół przez prezydenta z okazji zakończenia roku szkolnego. Wojewodę oburzyły słowa dotyczące dodatków motywacyjnych dla nauczycieli.

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski

Bez laktozy i GMO. Nowe produkty od OSM Piaski 0 1

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piaskach wychodzi naprzeciw trendom i oczekiwaniom klientów. Do sprzedaży wprowadziła kefir i jogurt bez laktozy. Spółdzielnia zbiera również oświadczenia od dostawców, że ich krowy nie są żywione paszami genetycznie modyfikowanymi.

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia]
galeria

Mila na start w Lublinie. 270 osób na mecie [zdjęcia] 31 3

270 osób zameldowało się na mecie niedzielnego biegu Mila na start w Lublinie.

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym

Chełm: Będą zmiany na placu Dworcowym 3 0

Już niedługo ruszy zapowiadana przez ratusz przebudowa pl. Dworcowego w Chełmie. W tym celu zaktualizowano techniczny projekt jego zagospodarowania. Miasto wydało też pozwolenie na budowę i przygotowuje przetarg na wykonawstwo.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.