Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

14 stycznia 2010 r.
12:18
Edytuj ten wpis

Szukasz mieszkania w Poniatowej? Burmistrz sprzedaje miejski lokal

Autor: Zdjęcie autora (mm)
0 6 A A

Burmistrz Poniatowej ogłosił przetarg na sprzedaż mieszkania położonego przy ulicy 1 Maja 2. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze, ma jeden pokój, kuchnię, łazienkę i przedpokój. Jego powierzchnia wynosi 33,92 mkw.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Było to mieszkanie komunalne, w którym była zameldowana tylko jedna osoba. Po śmierci lokatorki, postanowiliśmy je sprzedać – wyjaśnia Lilla Stefanek, burmistrz Poniatowej.

– Lokal nie był wykupiony na własność, co jest rzadkim zjawiskiem w naszej gminie, gdzie 80 proc. mieszkań komunalnych znalazła nowych nabywców.

Przetarg odbędzie się w dniu 16 lutego o godz. 10 w Urzędzie Miejskim w Poniatowej. Cena wywoławcza nieruchomości wynosi 81,78 tys. zł. Wysokość wadium, które należy wpłacić zostało określone na poziomie 8,2 tys. zł i należy je wpłacić do 12 lutego do godziny 15.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 15 stycznia 2010 o 17:39
~gosc~ napisał:
A w Poniatowej to już nie ma ludzi ubogich, mieszkających na stancjach lub kilka Rodzin w jednym mieszkaniu?
Nikomu nie przysługiwałoby mieszkanie komunalne?
Po co ja pytam - przecież trzeba kasy, kasy, kasy i jeszcze raz kasay na załatanie dziury w budżecie gminy Poniatowa!
Jak komuś potrzeba mieszkania, to przecież jego problem a nie władz gminy? Nie tak?



Myślę ,że już nie ma bo Państwo rozdało mieszkania za darmo tym co nie wykupili .
rozwiń
Avatar
~gosc~ / 14 stycznia 2010 o 21:14
też gość napisał:
Przecież inaczej nie można tego mieszkania zagospodarować tylko poprzez przetarg
ogłaszany przez Burmistrza . Tak mówi Ustawa . I nie tylko w Gminie nie mozna inaczej
zasiedlać mieszkań . Idż do innych administracji też ogłaszają przetargi. Bo inaczej kryminał.
A kto chce siedzieć za jakieś 33m kw.

A w Poniatowej to już nie ma ludzi ubogich, mieszkających na stancjach lub kilka Rodzin w jednym mieszkaniu?
Nikomu nie przysługiwałoby mieszkanie komunalne?
Po co ja pytam - przecież trzeba kasy, kasy, kasy i jeszcze raz kasay na załatanie dziury w budżecie gminy Poniatowa!
Jak komuś potrzeba mieszkania, to przecież jego problem a nie władz gminy? Nie tak?

A w Poniatowej to już nie ma ludzi ubogich, mieszkających na stancjach lub kilka Rodzin w jednym mieszkaniu?
Nikomu nie przysługiwałoby mieszkanie komunalne?
Po co ja pytam - przecież trzeba kasy, kasy, kasy i jeszcze raz kasay na załatanie dziury w budżecie gminy Poniatowa!
Jak komuś potrzeba mieszkania, to przecież jego problem a nie władz gminy? Nie tak? rozwiń
Avatar
też gość / 14 stycznia 2010 o 20:23
~gosc~ napisał:
Jakie lody, stuknij sie w glowe. Wedlug Ciebie to co trzeba bylo zrobic z tym mieszkaniem?



Przecież inaczej nie można tego mieszkania zagospodarować tylko poprzez przetarg
ogłaszany przez Burmistrza . Tak mówi Ustawa . I nie tylko w Gminie nie mozna inaczej
zasiedlać mieszkań . Idż do innych administracji też ogłaszają przetargi. Bo inaczej kryminał.
A kto chce siedzieć za jakieś 33m kw.
Avatar
ik / 14 stycznia 2010 o 18:32
~gosc~ napisał:
Jakie lody, stuknij sie w glowe. Wedlug Ciebie to co trzeba bylo zrobic z tym mieszkaniem?


spalić!, spalić to jedyne wyjście... wtedy wszyscy byliby zadowoleni, no moze prócz burmistrza i jeszcze jakiś niedobitków, którzy nie chcą kręcic lodów
Avatar
~gosc~ / 14 stycznia 2010 o 16:09
Kazimierz napisał:
ot i to tak POlowcy wykrencaja loda!
niech no Ziobro spowrotem do wladzy to pujdo siedziec wszystkie.
a to lament bedzie pod niebiosa swiente.

Jakie lody, stuknij sie w glowe. Wedlug Ciebie to co trzeba bylo zrobic z tym mieszkaniem?
Avatar
Kazimierz / 14 stycznia 2010 o 15:41
ot i to tak POlowcy wykrencaja loda!
niech no Ziobro spowrotem do wladzy to pujdo siedziec wszystkie.
a to lament bedzie pod niebiosa swiente.
Avatar
Gość / 15 stycznia 2010 o 17:39
~gosc~ napisał:
A w Poniatowej to już nie ma ludzi ubogich, mieszkających na stancjach lub kilka Rodzin w jednym mieszkaniu?
Nikomu nie przysługiwałoby mieszkanie komunalne?
Po co ja pytam - przecież trzeba kasy, kasy, kasy i jeszcze raz kasay na załatanie dziury w budżecie gminy Poniatowa!
Jak komuś potrzeba mieszkania, to przecież jego problem a nie władz gminy? Nie tak?



Myślę ,że już nie ma bo Państwo rozdało mieszkania za darmo tym co nie wykupili .
rozwiń
Avatar
~gosc~ / 14 stycznia 2010 o 21:14
też gość napisał:
Przecież inaczej nie można tego mieszkania zagospodarować tylko poprzez przetarg
ogłaszany przez Burmistrza . Tak mówi Ustawa . I nie tylko w Gminie nie mozna inaczej
zasiedlać mieszkań . Idż do innych administracji też ogłaszają przetargi. Bo inaczej kryminał.
A kto chce siedzieć za jakieś 33m kw.

A w Poniatowej to już nie ma ludzi ubogich, mieszkających na stancjach lub kilka Rodzin w jednym mieszkaniu?
Nikomu nie przysługiwałoby mieszkanie komunalne?
Po co ja pytam - przecież trzeba kasy, kasy, kasy i jeszcze raz kasay na załatanie dziury w budżecie gminy Poniatowa!
Jak komuś potrzeba mieszkania, to przecież jego problem a nie władz gminy? Nie tak?

A w Poniatowej to już nie ma ludzi ubogich, mieszkających na stancjach lub kilka Rodzin w jednym mieszkaniu?
Nikomu nie przysługiwałoby mieszkanie komunalne?
Po co ja pytam - przecież trzeba kasy, kasy, kasy i jeszcze raz kasay na załatanie dziury w budżecie gminy Poniatowa!
Jak komuś potrzeba mieszkania, to przecież jego problem a nie władz gminy? Nie tak? rozwiń
Avatar
też gość / 14 stycznia 2010 o 20:23
~gosc~ napisał:
Jakie lody, stuknij sie w glowe. Wedlug Ciebie to co trzeba bylo zrobic z tym mieszkaniem?



Przecież inaczej nie można tego mieszkania zagospodarować tylko poprzez przetarg
ogłaszany przez Burmistrza . Tak mówi Ustawa . I nie tylko w Gminie nie mozna inaczej
zasiedlać mieszkań . Idż do innych administracji też ogłaszają przetargi. Bo inaczej kryminał.
A kto chce siedzieć za jakieś 33m kw.
Avatar
ik / 14 stycznia 2010 o 18:32
~gosc~ napisał:
Jakie lody, stuknij sie w glowe. Wedlug Ciebie to co trzeba bylo zrobic z tym mieszkaniem?


spalić!, spalić to jedyne wyjście... wtedy wszyscy byliby zadowoleni, no moze prócz burmistrza i jeszcze jakiś niedobitków, którzy nie chcą kręcic lodów
Avatar
~gosc~ / 14 stycznia 2010 o 16:09
Kazimierz napisał:
ot i to tak POlowcy wykrencaja loda!
niech no Ziobro spowrotem do wladzy to pujdo siedziec wszystkie.
a to lament bedzie pod niebiosa swiente.

Jakie lody, stuknij sie w glowe. Wedlug Ciebie to co trzeba bylo zrobic z tym mieszkaniem?
Avatar
Kazimierz / 14 stycznia 2010 o 15:41
ot i to tak POlowcy wykrencaja loda!
niech no Ziobro spowrotem do wladzy to pujdo siedziec wszystkie.
a to lament bedzie pod niebiosa swiente.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji

W szczerym polu uprawiał konopie. Był zaskoczony wizytą policji 6 1

Kryminalni z Parczewa zlikwidowali uprawę konopii indyjskich w gminie Siemień. Na jednym z pól znaleźli ponad 30 krzaków tej rośliny.

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak"
24 maja 2018, 21:00

Premiera Teatru ITP - "Niebieski Ptak" 1 0

Co Gdzie Kiedy. W czwartek, 24 maja o godz. 21 na dziedzińcu KUL (al. Racławickie 14) odbędzie się premiera spektaklu Niebieski Ptak, będącego nową odsłoną widowiska plenerowego z 2005 roku.

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji

Sokół – Polesie 0:3. Nikomu nie życzą degradacji 2 0

Lubelska klasa okręgowa Polesie Kock również przygotowuje się do niedzielnej konfrontacji z POM Iskra Piotowice. W meczu z Sokołem Konopnica Zbigniew Wójcik oszczędzał graczy, którzy byli zagrożeni żółtymi kartkami

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK
23 maja 2018, 18:00

Taneczna wariacja na temat "Wesela" Wyspiańskiego. Nowy spektakl w CK 1 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 23 maja o godz. 18 w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) odbędzie się pokaz spektaklu z cyklu work in progress - We_selle.

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne

Mieszkańcy tego osiedla nie czują się bezpiecznie. Rzecznik policji: badania nie są wiarygodne 2 6

Większość mieszkańców nie zna swojego dzielnicowego, a połowa rzadko widuje w okolicy patrole mundurowych. To pierwsze wyniki ankiety, prowadzonej na os. Błonie. Policjanci dowodzą, że w dzielnicy jest coraz bezpieczniej

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym
ZDJĘCIA
galeria

Szczytny cel, ale też dobra zabawa. Tak było na Rodzinnym Pikniku Motoryzacyjnym 7 1

Wystawa nowych aut, motocykli, wykłady, pokazy, prezentacje i dobra zabawa. Za nami Rodzinny Piknik Motoryzacyjny w Lublinie. Dochód zostanie przekazany na lubelski dom dziecka, a za zebrane pieniądze dzieci pojadą na wycieczkę.

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję

Rok temu usunęli prawie 30 ton azbestu. Czas na kolejną akcję 1 0

Od poniedziałku (21 maja) mieszkańcy Kraśnika będą mogli składać wnioski o dofinansowanie do usuwania wyrobów zawierających azbest. Nabór potrwa do 8 czerwca.

Spotkanie literackie w Puławach
22 maja 2018, 12:00

Spotkanie literackie w Puławach 2 0

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Puławach (ul. 6 Sierpnia 5) zaprasza na kolejne spotkanie w ramach Powiatowego Klubu Książki, które odbędzie się 22 maja o godz. 12.

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Kościele Garnizonowym (zdjęcia) 10 1

Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Lublinie i ze Szkoły Podstawowej nr 27 w Lublinie przystąpiły dziś do I Komunii Świętej. Uroczystość odbyła się w Kościele Garnizonowym.

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane

"Opaski życia" działają. Będzie ich więcej. Kolejne samorządy są zainteresowane 10 0

Opaska - dzięki której seniorzy są pod stałą opieką medyczną, i  telefon – przez który mogą kontaktować się ze swoimi opiekunami. Z takiej pomocy korzysta już ponad 130 osób z terenu powiatu kraśnickiego. Inne samorządy też są tym urządzeniem zainteresowane

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Giełda Minerałów i Biżuterii w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W dniach 26-27 maja w Lublinie przy ulicy Akademickiej 15 odbędzie się 49 edycja Giełdy Minerałów i Biżuterii Skarby Ziemi. Start w sobotę o godz. 10.

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a

Pijany 14-latek na rowerze wjechał w samochód. Pisał SMS-a 35 5

14-latek na rowerze wjechał w samochód. Tłumaczył, że nie zauważył auta bo pisał SMS-a. Miał promil alkoholu w organizmie.

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu

Wjechał w ciężarówkę, która cofała. 19-latek w szpitalu 3 2

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na trasie Chełm - Rejowiec. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący pojazdem marki Ford Focus uderzył w cofający na drodze samochód ciężarowy marki Daf.

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Noc Muzeów w Puławach: Gwardziści zatańczyli na dziedzińcu [zdjęcia, wideo] 23 3

W sobotę do północy, za darmo można było zwiedzać sale wystawowe Pałacu Czartoryskich, Świątynię Sybilli, czy Domek Aleksandryjski. Z tej możliwości skorzystały setki mieszkańców miasta i regionu. Na dziedzińcu cztery spektakle pokazała wrocławska Gwardia Gryfa.

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy]
galeria

Sezon na młode ziemniaki. Które wybrać? Co ugotować? [przepisy] 3 3

Nie ma lepszej rzeczy niż młode ziemniaki z masłem, koperkiem i kwaśnym mlekiem. Czy na pewno? Młode ziemniaki można zapiec w ziołach na patelni. Albo zasmażyć z młodymi listkami szpinaku. W dodatku wcale nie trzeba ich obierać. Z młodych ziemniaków udają się także świetne zapiekanki.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!