niedziela, 30 kwietnia 2017 r.

Lubelskie

Tajemniczy mord w Studziankach

Dodano: 16 września 2001, 23:48

Zwłoki młodego mężczyzny odkryli kraśniccy policjanci w bagażniku fiata mirafiori, który stał zaparkowany na poboczu drogi w miejscowości Studzianki, gm. Zakrzówek.

W piątek około godz. 16 policjanci otrzymali telefon od jednego z mieszkańców tej miejscowości. Zaniepokoił go fakt, że samochód stoi cały dzień na poboczu. W pobliżu nikt się nie kręcił. Policjanci postanowili sprawdzić wnętrze auta na kraśnickich numerach rejestracyjnych. Gdy otworzyli bagażnik, zobaczyli zwłoki młodego mężczyzny. Z całą pewnością został zamordowany. Miejscowi nie rozpoznali w nim żadnego z mieszkańców Studzianek. Wkrótce okazało się, że denat to 22-letni mieszkaniec Kraśnika. Był on także właścicielem samochodu. Zwłoki mężczyzny przewieziono do zakładu medycyny sądowej.

Policjanci rozpoczęli żmudne i intensywne śledztwo. W sobotę zatrzymano podejrzanych o dokonanie morderstwa. Policja na razie nie udziela informacji w sprawie mordu.

- Na tym etapie śledztwa nie możemy podać żadnych bliższych szczegółów - tłumaczy st. asp. Krzysztof Latos, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kraśniku. - Morderstwo w Studziankach poruszyło wszystkich mieszkańców. Każdy pamięta niedawny mord w Dęblinie.

W Prokuraturze Rejonowej w Kraśniku przez cały dzień trwały przesłuchania zatrzymanych osób - 15-latka oraz 18-letniego mężczyzny i 18-letniej kobiety.

Czytaj więcej o:
(0) komentarzy

Skomentuj

avatar
Komentujesz jako Gość (Zaloguj się)

Ostatnie komentarze

Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Pozostałe informacje

Alarm 24