Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

12 czerwca 2011 r.
19:56
Edytuj ten wpis

Tak bawi się Łęczna i Świdnik (zdjęcia)

Autor: Zdjęcie autora aj
0 8 A A
Impreza w Świdniku przyciągnęła całe rodziny. (Bartłomiej Żurawski)
Impreza w Świdniku przyciągnęła całe rodziny. (Bartłomiej Żurawski)

Choć pogoda była deszczowa, na festynie w Łęcznej i Świdniku od godz. 16 robiło się coraz tłoczniej. Na początku dopisali przede wszystkim najmłodsi i ich rodzice. Tych pierwszych przyciągały zwłaszcza atrakcje w formie karuzeli, specjalnych skoczni, czy chociażby stragany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Zobacz również zdjęcia z festynu w Świdniku

– O imprezie Dni Łęcznej dowiedziałam się z plakatów – mówiła 13-letnia Weronika. Przyszłam razem z koleżankami z osiedla. Wiem, że dziś zagrają Czerwone Gitary, ale czekamy najbardziej na jutrzejszy koncert grupy Video.

W Świdniku organizatorzy przygotowali także mnóstwo atrakcji. Muzyczną część zabawy rozpoczął koncert występu Mr Hyde. – Czekamy na główną imprezę – mówił Paweł Żurek, którego na festyn przyciągnęły przede wszystkim koncerty. Gwiazdą wieczoru był występ piosenkarki Mariki. (aj)

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ludzik / 17 czerwca 2011 o 16:45
"Gwiazdą wieczoru był występ..." Żenada, niech autor nauczy się polskiego.
Avatar
gizmo / 14 czerwca 2011 o 15:06
[quote name='KArr' timestamp='1308043883' post='489365']
Nie ma to jak wiejskie pseudo zabawy co nie ?? Haha ŻALL!!!
[/quote]
a co zly jestes bo nie byles...<roslina pastewna>
Avatar
ya / 14 czerwca 2011 o 14:02
gdzie szanowni maja glowy? happysad nie jest gwiazda niczego, paru chlopakow rzuconych na gleboka wode, co jeszcze za dobrze gitar i palek nie trzymaja. marika zagrala koncert zajebisty, a dni swidnika jak na budzet tego kroju zostaly urzadzone fantastycznie
Avatar
KArr / 14 czerwca 2011 o 11:31
Nie ma to jak wiejskie pseudo zabawy co nie ?? Haha ŻALL!!!
Avatar
vvvandy / 13 czerwca 2011 o 18:26
Skończył się ,,socjal,, .Trzeba zejść na ziemię .
Avatar
Elter / 13 czerwca 2011 o 12:02
Tak, dni Świdnika w tym roku były jedne z gorszych. Marika gwiazdą wieczoru?? Raczej powiedziałbym, że jedyną gwiazdą na której ludzie dobrze się bawili, to był happysad.
Avatar
daroo / 13 czerwca 2011 o 11:06
faktycznie takiej biedy w lsw od dawien dawna nie było ale co się dziwić zakład nawet (wska) nie dał pracownikom wejściówek jak co roku a to on był zazwyczaj głównym sponsorem tej imprezy nie wiem czy pamiętacie jak to było kiedyś pokazy lotnicze itd aż się chciało przychodzić a teraz koncert udany jedynie były w sobotę chociaż przerwa między nimi wiele pozostawia do życzenia za rok to chyba postawią budę z browarem i będzie jeden zespół kurcze taka bieda że aż nie ma co pisać zamiast przyciągnąć do miasta ludzi to się robi wręcz odwrotnie proponuje aby miasta zakupiło dodatkowe toalety za nie bagatelną kwotę czy następną muszle koncertową to na pewno będą jakieś atrakcje bo takich u nas nie ma
faktycznie takiej biedy w lsw od dawien dawna nie było ale co się dziwić zakład nawet (wska) nie dał pracownikom wejściówek jak co roku a to on był zazwyczaj głównym sponsorem tej imprezy nie wiem czy pamiętacie jak to było kiedyś pokazy lotnicze itd aż się chciało przychodzić a teraz koncert udany jedynie były w sobotę chociaż przerwa między nimi wiele pozostawia do życzenia za rok to chyba postawią budę z browarem i będzie jeden zespół kurcze taka bieda że aż nie ma co pisać zamiast przyciągnąć do miasta ludzi to się robi wręcz odwrotnie p... rozwiń
Avatar
nunek / 13 czerwca 2011 o 08:14
takiej biedy w lsw jeszcze nie widziałem...żal
Avatar
ludzik / 17 czerwca 2011 o 16:45
"Gwiazdą wieczoru był występ..." Żenada, niech autor nauczy się polskiego.
Avatar
gizmo / 14 czerwca 2011 o 15:06
[quote name='KArr' timestamp='1308043883' post='489365']
Nie ma to jak wiejskie pseudo zabawy co nie ?? Haha ŻALL!!!
[/quote]
a co zly jestes bo nie byles...<roslina pastewna>
Avatar
ya / 14 czerwca 2011 o 14:02
gdzie szanowni maja glowy? happysad nie jest gwiazda niczego, paru chlopakow rzuconych na gleboka wode, co jeszcze za dobrze gitar i palek nie trzymaja. marika zagrala koncert zajebisty, a dni swidnika jak na budzet tego kroju zostaly urzadzone fantastycznie
Avatar
KArr / 14 czerwca 2011 o 11:31
Nie ma to jak wiejskie pseudo zabawy co nie ?? Haha ŻALL!!!
Avatar
vvvandy / 13 czerwca 2011 o 18:26
Skończył się ,,socjal,, .Trzeba zejść na ziemię .
Avatar
Elter / 13 czerwca 2011 o 12:02
Tak, dni Świdnika w tym roku były jedne z gorszych. Marika gwiazdą wieczoru?? Raczej powiedziałbym, że jedyną gwiazdą na której ludzie dobrze się bawili, to był happysad.
Avatar
daroo / 13 czerwca 2011 o 11:06
faktycznie takiej biedy w lsw od dawien dawna nie było ale co się dziwić zakład nawet (wska) nie dał pracownikom wejściówek jak co roku a to on był zazwyczaj głównym sponsorem tej imprezy nie wiem czy pamiętacie jak to było kiedyś pokazy lotnicze itd aż się chciało przychodzić a teraz koncert udany jedynie były w sobotę chociaż przerwa między nimi wiele pozostawia do życzenia za rok to chyba postawią budę z browarem i będzie jeden zespół kurcze taka bieda że aż nie ma co pisać zamiast przyciągnąć do miasta ludzi to się robi wręcz odwrotnie proponuje aby miasta zakupiło dodatkowe toalety za nie bagatelną kwotę czy następną muszle koncertową to na pewno będą jakieś atrakcje bo takich u nas nie ma
faktycznie takiej biedy w lsw od dawien dawna nie było ale co się dziwić zakład nawet (wska) nie dał pracownikom wejściówek jak co roku a to on był zazwyczaj głównym sponsorem tej imprezy nie wiem czy pamiętacie jak to było kiedyś pokazy lotnicze itd aż się chciało przychodzić a teraz koncert udany jedynie były w sobotę chociaż przerwa między nimi wiele pozostawia do życzenia za rok to chyba postawią budę z browarem i będzie jeden zespół kurcze taka bieda że aż nie ma co pisać zamiast przyciągnąć do miasta ludzi to się robi wręcz odwrotnie p... rozwiń
Avatar