Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

17 lutego 2016 r.
9:32

17-latek odpowie za seks z 14-letnią dziewczyną. "Nie wiedziała, co się z nią działo"

Autor: Zdjęcie autora ask
0 38 A A

17-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego stanie dziś przed sądem odpowiadając za rozpijanie 14-letniej koleżanki i doprowadzenie jej do obcowania płciowego. Gdy do niego doszło, dziewczynka miała blisko 3 promile alkoholu we krwi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Z aktu oskarżenia wynika, że Damian W. trzykrotnie namawiał koleżankę do picia alkoholu. Częstował ją piwem i wódką, a nastolatka nie odmawiała.

– Do rozpijania nieletniej miało dochodzić między 31 sierpnia a 4 października 2015 r. – uściśla Maciej Czubak, prezes Sądu Rejonowego w Tomaszowie Lubelskim.

Jak ustaliła prokuratura, po jednym z takich spotkań, 4 października ubiegłego roku, 17-latek doprowadził dziewczynkę do obcowania płciowego. Tego samego dnia 14-latka trafiła do szpitala. Okazało się, że miała 2,9 promila alkoholu we krwi. Nie wiedziała, co się z nią działo, nie mogła się bronić.

– W pierwszych zeznaniach 17-latek przyznał się do popełnienia obu zarzutów. Później wycofał się ze stwierdzenia, że doszło do obcowania płciowego. Nie kwestionował jedynie samego faktu spożywania z dziewczynką alkoholu – mówi sędzia Czubak. – Wyjaśnienia w tej sprawie 17-latek składał w trakcie posiedzenia sądu dotyczącego jego tymczasowego aresztowania. Środek taki zastosowano.

W areszcie tymczasowym nastolatek spędzi czas do 4 kwietnia. Być może termin ten zostanie jednak przedłużony. Za obcowanie z małoletnią poniżej 15 roku życia Damianowi W. grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności. Za rozpijanie nieletniej – dodatkowe dwa lata więzienia.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 22 lutego 2018 o 13:41
3 promila to jest ponad pol litra wódki licząc nastolatke .po polowie juz by padła .MOze jednak miala mniej alkocholu w sobie .
Avatar
guest / 22 lutego 2016 o 19:20

Mnóstwo opracowań super-specjalistów prawników lub seksuologów, surowe lewo zwane prawem i nadal źle. Setki 14-latek wspaniale uprawiających seks nie spożywa przy tym alkoholu lub innych dopingów. W tym wieku można wytrzymać zauroczenie darem od Boga i być OK tak w domu, w szkole i poza nimi. Jasne, żaden ojciec nie chciałby, aby to była jego córka. Niechby sobie ją wychwywał, a obcował ze starszymi od niej.

Oj, coś tu jest nielogiczne! 

Wg ciebie ma ją kochać, a p. się z innymi, starszymi? Cha, cha, cha, kuriozalne wprost.

Można wytrzymać z darem od Boga, mówisz? Napisz, że mógł sobie zwalić konia, nie bądź hipokrytą.

Ale oni zrobili to, co tysiące innych, tyle, ze się upili. No i każdy choć z raz w życiu się upił i co, nazywać go od razu przestępcą, szukać paragrafów? To wredne nadzwyczaj, złapać takich młodych, zmuszać do wyznawania co i jak, a może w jakiej pozycji, ile razy, etc., patrzeć na to i upajać się, że się boją, że może płaczą, widzieć ich bezsilność i się wynosić ze swoją przewagą, straszyć karami, dać za kraty do przestępców i zwyrodnialców. Brawo, brawo !!! Jaki skuteczny wymiar niesprawiedliwości!!! 

To jest dowód na to, że szkoła nie wychowuje, nie uczy, że rodzice nie potrafią, a społeczeństwo jest zacofane, zakłamane i często durne.

Oj, coś tu jest nielogiczne! 

Wg ciebie ma ją kochać, a p. się z innymi, starszymi? Cha, cha, cha, kuriozalne wprost.

Można wytrzymać z darem od Boga, mówisz? Napisz, że mógł sobie zwalić konia, nie bądź hipokrytą.

Ale oni zrobili to, co tysiące innych, tyle, ze się upili. No i każdy choć z raz w życiu się upił i co, nazywać go od razu przestępcą, szukać paragrafów? To wredne nadzwyczaj, złapać takich młodych, zmuszać do wyznawania co i jak, a może w jakiej pozycji, ile razy, etc., patrzeć na to i u... rozwiń

Avatar
rodzic / 22 lutego 2016 o 19:00

Wcale mi nie szkoda tej dziewczyny, myślę, że bardzo dobrze wiedziała co robi. Z tekstu wynika, że te spotkanie nie było pojedyncze i nie ma wzmianki jakoby ją do nich zmuszał. Czyli sama się z Nim spotykała i z własnej woli piła. Więc ma o to o co się prosiła

Jasne, masz rację całkowicie !!! One między sobą to rywalizują, która pierwsza zacznie z chłopakiem,/ chłopakami/ życie seksualne. Weźcie pierwsze lepsze z brzegu pismo dla dziewczyn, to się przekonacie, że tak jest i że dziewczyny nawet w wieku 12 lat próbują seksu. Wejdźcie na Facebooka, Naszą klasę, to zobaczycie jakie zdjęcia i filmiki zamieszczają, nawet Playboy by się nie powstydził wielu takich, jakie prowokujące pozy, jakie zachęcające spojrzenia, ile golizny itd., jakie teksty! A uważacie, że galerianki to są starsze? A latem nad morzem, jeziorami, i innych wielu miejscach, to kto zarabia na d.?

Wsadzić chłopaka do więzienia, że się z dziewczyną kochał, to już szczyt debilizmu !!!

Ludzie, nie byliście nigdy zakochani, czy co? W dzisiejszych czasach potępiać miłość, to trzeba być ograniczonym umysłowo hipokrytą !!! Oboje się nawalili dobrowolnie, oboje uprawiali seks dobrowolnie, a że mieli 14 i 17 lat? To tyle mieli Romeo i Julia, po tyle lat mają tysiące innych w całej Polsce. Kuźwa, wracamy do średniowiecza, do zakłamania?

Zrobili przestępcę z chłopaka i wsadzili za kraty jak bandytę i nożownika, durni ludzie. Czy ktoś pomyślał, że łamie im życie? Nie? Jasne, bo seks jest dla moherów, tak? bo to zboczenie, fe, bo bez kropidła w kościele. Młodzi, weźcie się zorganizujcie i zróbcie manifestację w obronie kolegi, bo miłość to nie przestępstwo, niech nie będzie fałszu i obłudy, miłość jest dla młodych !!!

 
Odpowiedz Cytuj
 
 

Jasne, masz rację całkowicie !!! One między sobą to rywalizują, która pierwsza zacznie z chłopakiem,/ chłopakami/ życie seksualne. Weźcie pierwsze lepsze z brzegu pismo dla dziewczyn, to się przekonacie, że tak jest i że dziewczyny nawet w wieku 12 lat próbują seksu. Wejdźcie na Facebooka, Naszą klasę, to zobaczycie jakie zdjęcia i filmiki zamieszczają, nawet Playboy by się nie powstydził wielu takich, jakie prowokujące pozy, jakie zachęcające spojrzenia, ile golizny itd., jakie ... rozwiń

Avatar
rodzic / 22 lutego 2016 o 18:39

haha juz sie nie kompromitujcie nazywaniem 14latki dziewczynką, bo nie ma 7 lat. to jest młoda dziewczyna. wejdzice sobie na jakies portale społecznosciowe, i zobaczcie co pisza i pokazuja 14latki, odsłoniete brzuchy, nogi, bywaja i fotki w bieliznie, bo niektore maja biusty wieksze niz niejedna dorosła, wiec się chwalą... w opisach pozaznaczane ze lubia alkohol, a i czesto ze lubia wypalic sobie papieroska towarzysko.

akywnosc seksualna u dziewczyn w tym wieku to niestety już nic rzadkiego....dlatego nie robcie z 14 latki biednej, wykorzystanej dziewczynki.

Jasne, masz rację całkowicie !!! One między sobą to rywalizują, która pierwsza zacznie z chłopakiem,/ chłopakami/ życie seksualne. Weźcie pierwsze lepsze z brzegu pismo dla dziewczyn, to się przekonacie, że tak jest i że dziewczyny nawet w wieku 12 lat próbują seksu. Wejdźcie na Facebooka, Naszą klasę, to zobaczycie jakie zdjęcia i filmiki zamieszczają, nawet Playboy by się nie powstydził wielu takich, jakie prowokujące pozy, jakie zachęcające spojrzenia, ile golizny itd., jakie teksty! A uważacie, że galerianki to są starsze? A latem nad morzem, jeziorami, i innych wielu miejscach, to kto zarabia na d.?

Wsadzić chłopaka do więzienia, że się z dziewczyną kochał, to już szczyt debilizmu !!!

Ludzie, nie byliście nigdy zakochani, czy co? W dzisiejszych czasach potępiać miłość, to trzeba być ograniczonym umysłowo hipokrytą !!! Oboje się nawalili dobrowolnie, oboje uprawiali seks dobrowolnie, a że mieli 14 i 17 lat? To tyle mieli Romeo i Julia, po tyle lat mają tysiące innych w całej Polsce. Kuźwa, wracamy do średniowiecza, do zakłamania?

Jasne, masz rację całkowicie !!! One między sobą to rywalizują, która pierwsza zacznie z chłopakiem,/ chłopakami/ życie seksualne. Weźcie pierwsze lepsze z brzegu pismo dla dziewczyn, to się przekonacie, że tak jest i że dziewczyny nawet w wieku 12 lat próbują seksu. Wejdźcie na Facebooka, Naszą klasę, to zobaczycie jakie zdjęcia i filmiki zamieszczają, nawet Playboy by się nie powstydził wielu takich, jakie prowokujące pozy, jakie zachęcające spojrzenia, ile golizny itd., jakie teksty! A uważacie, że galerianki to są starsz... rozwiń

Avatar
Jan Antoni / 22 lutego 2016 o 09:49

A skąd nieletni 17- latek miał alkohol, którym raczył ową nieletnią? Komuś zapewne należy odebrać koncesję na sprzedaż alkoholu.
Dzieciaki biorą się za używki i seks, a potem wielki szum w mediach. I jedno i drugie w tym wieku w książkach powinno siedzieć i tyle w temacie. I jedno i drugie dziecko zdemoralizowane i niedopilnowane. Są środki pozwalające zareagować na demoralizację i wyprowadzić na prostą. Sprawa dla sądu karnego dla chłopaka, zaś dla sądu rodzinnego dla obojga.
Polskie prawo pozwala traktować 17-latka jak pełnoletniego, to i chłopak za małolatę beknie jak za dziecko. Start w dorosłość nieciekawy, a dlaczego? Bo gdzieś po drodze rodzice stracili panowanie nad dzieciakami, które nie wiedzieć skąd miały alkohol i zabawiły się w dorosłych. Chłopak odpowie jak dorosły, ale ma prawnych opiekunów, którzy mieli mieć nad nim pieczę. Rodzice dziewczyny tak samo. Dlatego dwa sądy powinny się sprawą zająć. Tak to obiektywnym okiem widzę.

A skąd nieletni 17- latek miał alkohol, którym raczył ową nieletnią? Komuś zapewne należy odebrać koncesję na sprzedaż alkoholu.
Dzieciaki biorą się za używki i seks, a potem wielki szum w mediach. I jedno i drugie w tym wieku w książkach powinno siedzieć i tyle w temacie. I jedno i drugie dziecko zdemoralizowane i niedopilnowane. Są środki pozwalające zareagować na demoralizację i wyprowadzić na prostą. Sprawa dla sądu karnego dla chłopaka, zaś dla sądu rodzinnego dla obojga.
Polskie prawo pozwala traktować 17-latka jak pełnoletn... rozwiń

Avatar
Gość / 21 lutego 2016 o 23:12

Phi - to i tak niewiele!
Ja obcowałem z 14-latką (tyle, że bez alkoholu) i dostałem wyrok: dożywocie!
Tak, tak!
 A działo się to w roku 1966 i od tamtej chwili do dziś dnia odprawiam pokutę u boku ówczesnej 14-latki!
Ale nie narzekam - niechbym spróbował...

Nie taki z Ciebie zgred...skoro poczucie humoru jeszcze nie opuszcza. :D Chociaż powagę sytuacji rozumiem. :)

Avatar
zgred / 21 lutego 2016 o 22:34

Za obcowanie z małoletnią poniżej 15 roku życia Damianowi W. grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Phi - to i tak niewiele!

Ja obcowałem z 14-latką (tyle, że bez alkoholu) i dostałem wyrok: dożywocie!

Tak, tak!

 A działo się to w roku 1966 i od tamtej chwili do dziś dnia odprawiam pokutę u boku ówczesnej 14-latki!

Ale nie narzekam - niechbym spróbował...

Avatar
Gość / 21 lutego 2016 o 17:17
Kontrola dowodów przy zakupie alkoholu to fikcja. moze u 2 osób na 20 ktoś sprawdza dowód. Najczęśćiej w supermarketach.
Avatar
Gość / 21 lutego 2016 o 07:53
Mnóstwo opracowań super-specjalistów prawników lub seksuologów, surowe lewo zwane prawem i nadal źle. Setki 14-latek wspaniale uprawiających seks nie spożywa przy tym alkoholu lub innych dopingów. W tym wieku można wytrzymać zauroczenie darem od Boga i być OK tak w domu, w szkole i poza nimi. Jasne, żaden ojciec nie chciałby, aby to była jego córka. Niechby sobie ją wychwywał, a obcował ze starszymi od niej.
Avatar
Gość / 20 lutego 2016 o 21:26
Kto udostępnił alkohol smarkaczowi?
Avatar
Gość / 22 lutego 2018 o 13:41
3 promila to jest ponad pol litra wódki licząc nastolatke .po polowie juz by padła .MOze jednak miala mniej alkocholu w sobie .
Avatar
guest / 22 lutego 2016 o 19:20

Mnóstwo opracowań super-specjalistów prawników lub seksuologów, surowe lewo zwane prawem i nadal źle. Setki 14-latek wspaniale uprawiających seks nie spożywa przy tym alkoholu lub innych dopingów. W tym wieku można wytrzymać zauroczenie darem od Boga i być OK tak w domu, w szkole i poza nimi. Jasne, żaden ojciec nie chciałby, aby to była jego córka. Niechby sobie ją wychwywał, a obcował ze starszymi od niej.

Oj, coś tu jest nielogiczne! 

Wg ciebie ma ją kochać, a p. się z innymi, starszymi? Cha, cha, cha, kuriozalne wprost.

Można wytrzymać z darem od Boga, mówisz? Napisz, że mógł sobie zwalić konia, nie bądź hipokrytą.

Ale oni zrobili to, co tysiące innych, tyle, ze się upili. No i każdy choć z raz w życiu się upił i co, nazywać go od razu przestępcą, szukać paragrafów? To wredne nadzwyczaj, złapać takich młodych, zmuszać do wyznawania co i jak, a może w jakiej pozycji, ile razy, etc., patrzeć na to i upajać się, że się boją, że może płaczą, widzieć ich bezsilność i się wynosić ze swoją przewagą, straszyć karami, dać za kraty do przestępców i zwyrodnialców. Brawo, brawo !!! Jaki skuteczny wymiar niesprawiedliwości!!! 

To jest dowód na to, że szkoła nie wychowuje, nie uczy, że rodzice nie potrafią, a społeczeństwo jest zacofane, zakłamane i często durne.

Oj, coś tu jest nielogiczne! 

Wg ciebie ma ją kochać, a p. się z innymi, starszymi? Cha, cha, cha, kuriozalne wprost.

Można wytrzymać z darem od Boga, mówisz? Napisz, że mógł sobie zwalić konia, nie bądź hipokrytą.

Ale oni zrobili to, co tysiące innych, tyle, ze się upili. No i każdy choć z raz w życiu się upił i co, nazywać go od razu przestępcą, szukać paragrafów? To wredne nadzwyczaj, złapać takich młodych, zmuszać do wyznawania co i jak, a może w jakiej pozycji, ile razy, etc., patrzeć na to i u... rozwiń

Avatar
rodzic / 22 lutego 2016 o 19:00

Wcale mi nie szkoda tej dziewczyny, myślę, że bardzo dobrze wiedziała co robi. Z tekstu wynika, że te spotkanie nie było pojedyncze i nie ma wzmianki jakoby ją do nich zmuszał. Czyli sama się z Nim spotykała i z własnej woli piła. Więc ma o to o co się prosiła

Jasne, masz rację całkowicie !!! One między sobą to rywalizują, która pierwsza zacznie z chłopakiem,/ chłopakami/ życie seksualne. Weźcie pierwsze lepsze z brzegu pismo dla dziewczyn, to się przekonacie, że tak jest i że dziewczyny nawet w wieku 12 lat próbują seksu. Wejdźcie na Facebooka, Naszą klasę, to zobaczycie jakie zdjęcia i filmiki zamieszczają, nawet Playboy by się nie powstydził wielu takich, jakie prowokujące pozy, jakie zachęcające spojrzenia, ile golizny itd., jakie teksty! A uważacie, że galerianki to są starsze? A latem nad morzem, jeziorami, i innych wielu miejscach, to kto zarabia na d.?

Wsadzić chłopaka do więzienia, że się z dziewczyną kochał, to już szczyt debilizmu !!!

Ludzie, nie byliście nigdy zakochani, czy co? W dzisiejszych czasach potępiać miłość, to trzeba być ograniczonym umysłowo hipokrytą !!! Oboje się nawalili dobrowolnie, oboje uprawiali seks dobrowolnie, a że mieli 14 i 17 lat? To tyle mieli Romeo i Julia, po tyle lat mają tysiące innych w całej Polsce. Kuźwa, wracamy do średniowiecza, do zakłamania?

Zrobili przestępcę z chłopaka i wsadzili za kraty jak bandytę i nożownika, durni ludzie. Czy ktoś pomyślał, że łamie im życie? Nie? Jasne, bo seks jest dla moherów, tak? bo to zboczenie, fe, bo bez kropidła w kościele. Młodzi, weźcie się zorganizujcie i zróbcie manifestację w obronie kolegi, bo miłość to nie przestępstwo, niech nie będzie fałszu i obłudy, miłość jest dla młodych !!!

 
Odpowiedz Cytuj
 
 

Jasne, masz rację całkowicie !!! One między sobą to rywalizują, która pierwsza zacznie z chłopakiem,/ chłopakami/ życie seksualne. Weźcie pierwsze lepsze z brzegu pismo dla dziewczyn, to się przekonacie, że tak jest i że dziewczyny nawet w wieku 12 lat próbują seksu. Wejdźcie na Facebooka, Naszą klasę, to zobaczycie jakie zdjęcia i filmiki zamieszczają, nawet Playboy by się nie powstydził wielu takich, jakie prowokujące pozy, jakie zachęcające spojrzenia, ile golizny itd., jakie ... rozwiń

Avatar
rodzic / 22 lutego 2016 o 18:39

haha juz sie nie kompromitujcie nazywaniem 14latki dziewczynką, bo nie ma 7 lat. to jest młoda dziewczyna. wejdzice sobie na jakies portale społecznosciowe, i zobaczcie co pisza i pokazuja 14latki, odsłoniete brzuchy, nogi, bywaja i fotki w bieliznie, bo niektore maja biusty wieksze niz niejedna dorosła, wiec się chwalą... w opisach pozaznaczane ze lubia alkohol, a i czesto ze lubia wypalic sobie papieroska towarzysko.

akywnosc seksualna u dziewczyn w tym wieku to niestety już nic rzadkiego....dlatego nie robcie z 14 latki biednej, wykorzystanej dziewczynki.

Jasne, masz rację całkowicie !!! One między sobą to rywalizują, która pierwsza zacznie z chłopakiem,/ chłopakami/ życie seksualne. Weźcie pierwsze lepsze z brzegu pismo dla dziewczyn, to się przekonacie, że tak jest i że dziewczyny nawet w wieku 12 lat próbują seksu. Wejdźcie na Facebooka, Naszą klasę, to zobaczycie jakie zdjęcia i filmiki zamieszczają, nawet Playboy by się nie powstydził wielu takich, jakie prowokujące pozy, jakie zachęcające spojrzenia, ile golizny itd., jakie teksty! A uważacie, że galerianki to są starsze? A latem nad morzem, jeziorami, i innych wielu miejscach, to kto zarabia na d.?

Wsadzić chłopaka do więzienia, że się z dziewczyną kochał, to już szczyt debilizmu !!!

Ludzie, nie byliście nigdy zakochani, czy co? W dzisiejszych czasach potępiać miłość, to trzeba być ograniczonym umysłowo hipokrytą !!! Oboje się nawalili dobrowolnie, oboje uprawiali seks dobrowolnie, a że mieli 14 i 17 lat? To tyle mieli Romeo i Julia, po tyle lat mają tysiące innych w całej Polsce. Kuźwa, wracamy do średniowiecza, do zakłamania?

Jasne, masz rację całkowicie !!! One między sobą to rywalizują, która pierwsza zacznie z chłopakiem,/ chłopakami/ życie seksualne. Weźcie pierwsze lepsze z brzegu pismo dla dziewczyn, to się przekonacie, że tak jest i że dziewczyny nawet w wieku 12 lat próbują seksu. Wejdźcie na Facebooka, Naszą klasę, to zobaczycie jakie zdjęcia i filmiki zamieszczają, nawet Playboy by się nie powstydził wielu takich, jakie prowokujące pozy, jakie zachęcające spojrzenia, ile golizny itd., jakie teksty! A uważacie, że galerianki to są starsz... rozwiń

Avatar
Jan Antoni / 22 lutego 2016 o 09:49

A skąd nieletni 17- latek miał alkohol, którym raczył ową nieletnią? Komuś zapewne należy odebrać koncesję na sprzedaż alkoholu.
Dzieciaki biorą się za używki i seks, a potem wielki szum w mediach. I jedno i drugie w tym wieku w książkach powinno siedzieć i tyle w temacie. I jedno i drugie dziecko zdemoralizowane i niedopilnowane. Są środki pozwalające zareagować na demoralizację i wyprowadzić na prostą. Sprawa dla sądu karnego dla chłopaka, zaś dla sądu rodzinnego dla obojga.
Polskie prawo pozwala traktować 17-latka jak pełnoletniego, to i chłopak za małolatę beknie jak za dziecko. Start w dorosłość nieciekawy, a dlaczego? Bo gdzieś po drodze rodzice stracili panowanie nad dzieciakami, które nie wiedzieć skąd miały alkohol i zabawiły się w dorosłych. Chłopak odpowie jak dorosły, ale ma prawnych opiekunów, którzy mieli mieć nad nim pieczę. Rodzice dziewczyny tak samo. Dlatego dwa sądy powinny się sprawą zająć. Tak to obiektywnym okiem widzę.

A skąd nieletni 17- latek miał alkohol, którym raczył ową nieletnią? Komuś zapewne należy odebrać koncesję na sprzedaż alkoholu.
Dzieciaki biorą się za używki i seks, a potem wielki szum w mediach. I jedno i drugie w tym wieku w książkach powinno siedzieć i tyle w temacie. I jedno i drugie dziecko zdemoralizowane i niedopilnowane. Są środki pozwalające zareagować na demoralizację i wyprowadzić na prostą. Sprawa dla sądu karnego dla chłopaka, zaś dla sądu rodzinnego dla obojga.
Polskie prawo pozwala traktować 17-latka jak pełnoletn... rozwiń

Avatar
Gość / 21 lutego 2016 o 23:12

Phi - to i tak niewiele!
Ja obcowałem z 14-latką (tyle, że bez alkoholu) i dostałem wyrok: dożywocie!
Tak, tak!
 A działo się to w roku 1966 i od tamtej chwili do dziś dnia odprawiam pokutę u boku ówczesnej 14-latki!
Ale nie narzekam - niechbym spróbował...

Nie taki z Ciebie zgred...skoro poczucie humoru jeszcze nie opuszcza. :D Chociaż powagę sytuacji rozumiem. :)

Avatar
zgred / 21 lutego 2016 o 22:34

Za obcowanie z małoletnią poniżej 15 roku życia Damianowi W. grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Phi - to i tak niewiele!

Ja obcowałem z 14-latką (tyle, że bez alkoholu) i dostałem wyrok: dożywocie!

Tak, tak!

 A działo się to w roku 1966 i od tamtej chwili do dziś dnia odprawiam pokutę u boku ówczesnej 14-latki!

Ale nie narzekam - niechbym spróbował...

Avatar
Gość / 21 lutego 2016 o 17:17
Kontrola dowodów przy zakupie alkoholu to fikcja. moze u 2 osób na 20 ktoś sprawdza dowód. Najczęśćiej w supermarketach.
Avatar
Gość / 21 lutego 2016 o 07:53
Mnóstwo opracowań super-specjalistów prawników lub seksuologów, surowe lewo zwane prawem i nadal źle. Setki 14-latek wspaniale uprawiających seks nie spożywa przy tym alkoholu lub innych dopingów. W tym wieku można wytrzymać zauroczenie darem od Boga i być OK tak w domu, w szkole i poza nimi. Jasne, żaden ojciec nie chciałby, aby to była jego córka. Niechby sobie ją wychwywał, a obcował ze starszymi od niej.
Avatar
Gość / 20 lutego 2016 o 21:26
Kto udostępnił alkohol smarkaczowi?
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 0 0

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 8 3

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 14 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 218 8

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 4 7

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie

Skwer "Prof. Władysława Bartoszewskiego" będzie w Lublinie 0 7

Imię „Prof. Władysława Bartoszewskiego” może otrzymać skwer urządzony między ul. Lipową a wejściem na cmentarz.

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga
Sonda

Uważają, że zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją. Będzie skarga 0 5

Zakaz handlu w niedziele jest niezgodny z konstytucją – uważają członkowie Konfederacji Lewiatan. Chcą, by sprawę zbadał Trybunał Konstytucyjny.

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat

Pech dyrektora agencji. Kolizja służbowym samochodem i mandat 8 6

300 złotych mandatu i 6 punktów karnych kosztowała dyrektora lubelskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa Krzysztofa Gałaszkiewicz kolizja na obwodnicy Lublina. Dyrektor agencji jechał służbowym autem.

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą?
galeria

Lublin: Kto zasłużył na nagrodę gospodarczą? 0 3

Można już zgłaszać kandydatury do tegorocznych nagród gospodarczych przyznawanych przez samorząd Lublina. Są to wyróżnienia dla firm wnoszących duży wkład w rozwój gospodarczy miasta.

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz

Praca za granicą - wskazówki i podpowiedzi. Sprawdź zanim wyjedziesz 0 0

Od lat Polacy korzystają z możliwości legalnej pracy za granicą. Nie brakuje atrakcyjnych ofert, dzięki którym można dorobić, a przy okazji zwiedzić ciekawe rejony Europy. Przed podróżą warto jednak pamiętać o kilku rzeczach, które pomogą nam uniknąć nieprzyjemności.

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie
25 maja 2018, 18:00

Wystawa fotografii "Twarze Japonii" w Filii nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lublinie (ul. Lwowska 6) zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Doroty Gruszki Twarze Japonii. Wydarzenie odbędzie się 25 maja o godz. 18.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!