Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

10 grudnia 2009 r.
7:39
Edytuj ten wpis

Tragiczne wypadki na drogach. Dwie osoby nie żyją

Autor: Zdjęcie autora mok
0 28 A A

W Krężnicy Okrągłej (powiat lubelski) około godz. 4 nad ranem samochód marki Citroen zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu zginął kierowca - 20-letni mężczyzna. Do tragicznego wypadku doszło też w Kolonii Struża.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Po godzinie 6 rano w miejscowości Kolonia Struża w pow. świdnickim na drodze K-12 pomiędzy Biskupicami a Piaskami zderzyły się dwa tiry. Jedna osoba nie żyje. Dwie osoby są ranne. Na razie personalia ofiary śmiertelnej nie są znane.

Droga k-12 jest zablokowana. Policja kieruje ruchem i organizuje objazd przez Fajsławice i Trawniki.

Komentarze 28

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
on1111 / 14 grudnia 2009 o 01:45
Krężnica okrągła - i by dojechał...ale jakoś nikt nie podał ze jechał pijany!! takich baranów nie żal!! a wiem co pisze bo jeden taki zabił na przejsciu moja dziewczyne....sad.gif szybciej pijaki, slupy i drzewa wasze!! czekam na kolejnych deb***i, pijcie i jedzcie, no dalej!
Avatar
Jacek / 11 grudnia 2009 o 17:04
Dlaczego nie dziwi, że BMW.
Avatar
spidiarti / 11 grudnia 2009 o 12:59
naucz sie czytac ze zrozumieniem jak nie umiesz nie komentuj, jedna osoba jest chlopak z wypadku w krężnicy okrągłej zginal na miejscu druga osoba to kierowca jednego z TIRow, juz rozumiesz czy nadal nie wiesz o co chodzi
Avatar
kasia / 10 grudnia 2009 o 18:32
Drzewa przy drogach - śmierć albo kalectwo
Dwa tygodnie temu razem z moim chłopakiem też mieliśmy wpadek, mimo że jechaliśmy wolno wpadliśmy w poślizg w rów i w drzewo... pęknięty nos, przekrzywiona przegroda nosowa obdarty naskórek nosa, złamana ręka potłuczone mocno żebra uraz głowy, samochód kompletnie zniszczony na szczęście żyjemy to najważniejsze ale większość drzew przy drodze niesie smierć gdyby ich nie było przy drogach więcej osób by przeżyło... gdyby... [*]
Drzewa przy drogach - śmierć albo kalectwo
Dwa tygodnie temu razem z moim chłopakiem też mieliśmy wpadek, mimo że jechaliśmy wolno wpadliśmy w poślizg w rów i w drzewo... pęknięty nos, przekrzywiona przegroda nosowa obdarty naskórek nosa, złamana ręka potłuczone mocno żebra uraz głowy, samochód kompletnie zniszczony na szczęście żyjemy to najważniejsze ale większość drzew przy drodze niesie smierć gdyby ich nie było przy drogach więcej osób by przeżyło... gdyby... [*] rozwiń
Avatar
maj / 10 grudnia 2009 o 16:42
Dwie osoby nie żyją,czy jedna osoba nie żyje???? Ależ przepływ wiadomości.
Avatar
znajomyznajomek / 10 grudnia 2009 o 15:35
Adaś [*] na zawsze w nas
Avatar
Gość / 10 grudnia 2009 o 14:44
Dawid napisał:
W Fashion byliśmy właśnie ostatniej nocy tej co zginął. Znaczy nie przyszliśmy razem ale spotkaliśmy się na miejscu i pogadaliśmy u nas przy stoliku bo Poniatowa w sumie nie jest wielka i każdy z widzenia się zna.


Aha dzięki za info, bo wlaśne dziwiłem się czego tak rano wracał do Poniatowej a miał ok poludnia.
Avatar
Dawid / 10 grudnia 2009 o 14:39
W Fashion byliśmy właśnie ostatniej nocy tej co zginął. Znaczy nie przyszliśmy razem ale spotkaliśmy się na miejscu i pogadaliśmy u nas przy stoliku bo Poniatowa w sumie nie jest wielka i każdy z widzenia się zna.
Avatar
Gość / 10 grudnia 2009 o 14:33
Dawid napisał:
Bardzo mnie to ruszyło bo jeszcze wczoraj w nocy siedzieliśmy z nim w lubelskim Fashion. Znaliśmy się z widzenia ale on zagadał bo pochodzimy z jednej miejscowości.


Tzn dzisiejszej nocy byles z Adamem w Fashin ? To może dlatego o 4 wracał do Poniatowej do domu.
Avatar
Dawid / 10 grudnia 2009 o 14:10
Bardzo mnie to ruszyło bo jeszcze wczoraj w nocy siedzieliśmy z nim w lubelskim Fashion. Znaliśmy się z widzenia ale on zagadał bo pochodzimy z jednej miejscowości.
Avatar
on1111 / 14 grudnia 2009 o 01:45
Krężnica okrągła - i by dojechał...ale jakoś nikt nie podał ze jechał pijany!! takich baranów nie żal!! a wiem co pisze bo jeden taki zabił na przejsciu moja dziewczyne....sad.gif szybciej pijaki, slupy i drzewa wasze!! czekam na kolejnych deb***i, pijcie i jedzcie, no dalej!
Avatar
Jacek / 11 grudnia 2009 o 17:04
Dlaczego nie dziwi, że BMW.
Avatar
spidiarti / 11 grudnia 2009 o 12:59
naucz sie czytac ze zrozumieniem jak nie umiesz nie komentuj, jedna osoba jest chlopak z wypadku w krężnicy okrągłej zginal na miejscu druga osoba to kierowca jednego z TIRow, juz rozumiesz czy nadal nie wiesz o co chodzi
Avatar
kasia / 10 grudnia 2009 o 18:32
Drzewa przy drogach - śmierć albo kalectwo
Dwa tygodnie temu razem z moim chłopakiem też mieliśmy wpadek, mimo że jechaliśmy wolno wpadliśmy w poślizg w rów i w drzewo... pęknięty nos, przekrzywiona przegroda nosowa obdarty naskórek nosa, złamana ręka potłuczone mocno żebra uraz głowy, samochód kompletnie zniszczony na szczęście żyjemy to najważniejsze ale większość drzew przy drodze niesie smierć gdyby ich nie było przy drogach więcej osób by przeżyło... gdyby... [*]
Drzewa przy drogach - śmierć albo kalectwo
Dwa tygodnie temu razem z moim chłopakiem też mieliśmy wpadek, mimo że jechaliśmy wolno wpadliśmy w poślizg w rów i w drzewo... pęknięty nos, przekrzywiona przegroda nosowa obdarty naskórek nosa, złamana ręka potłuczone mocno żebra uraz głowy, samochód kompletnie zniszczony na szczęście żyjemy to najważniejsze ale większość drzew przy drodze niesie smierć gdyby ich nie było przy drogach więcej osób by przeżyło... gdyby... [*] rozwiń
Avatar
maj / 10 grudnia 2009 o 16:42
Dwie osoby nie żyją,czy jedna osoba nie żyje???? Ależ przepływ wiadomości.
Avatar
znajomyznajomek / 10 grudnia 2009 o 15:35
Adaś [*] na zawsze w nas
Avatar
Gość / 10 grudnia 2009 o 14:44
Dawid napisał:
W Fashion byliśmy właśnie ostatniej nocy tej co zginął. Znaczy nie przyszliśmy razem ale spotkaliśmy się na miejscu i pogadaliśmy u nas przy stoliku bo Poniatowa w sumie nie jest wielka i każdy z widzenia się zna.


Aha dzięki za info, bo wlaśne dziwiłem się czego tak rano wracał do Poniatowej a miał ok poludnia.
Avatar
Dawid / 10 grudnia 2009 o 14:39
W Fashion byliśmy właśnie ostatniej nocy tej co zginął. Znaczy nie przyszliśmy razem ale spotkaliśmy się na miejscu i pogadaliśmy u nas przy stoliku bo Poniatowa w sumie nie jest wielka i każdy z widzenia się zna.
Avatar
Gość / 10 grudnia 2009 o 14:33
Dawid napisał:
Bardzo mnie to ruszyło bo jeszcze wczoraj w nocy siedzieliśmy z nim w lubelskim Fashion. Znaliśmy się z widzenia ale on zagadał bo pochodzimy z jednej miejscowości.


Tzn dzisiejszej nocy byles z Adamem w Fashin ? To może dlatego o 4 wracał do Poniatowej do domu.
Avatar
Dawid / 10 grudnia 2009 o 14:10
Bardzo mnie to ruszyło bo jeszcze wczoraj w nocy siedzieliśmy z nim w lubelskim Fashion. Znaliśmy się z widzenia ale on zagadał bo pochodzimy z jednej miejscowości.