Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

1 kwietnia 2013 r.
13:40
Edytuj ten wpis

Tragiczny weekend na drogach. 7 wypadków, 4 osoby nie żyją

Autor: Zdjęcie autora KWP Lublin pab
0 6 A A
Od soboty na drogach województwa lubelskiego doszło do 7 wypadków (KWP Lublin)
Od soboty na drogach województwa lubelskiego doszło do 7 wypadków (KWP Lublin)

Od soboty na drogach województwa lubelskiego doszło do 7 wypadków, w których zginęły cztery osoby, a 12 zostało rannych. Policjanci zatrzymali też 31 nietrzeźwych kierujących.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku ze skutkiem śmiertelnym miało doszło wczoraj w miejscowości Wola Kisielska. Około godziny 8.40 kierujący rowerem 52-letni mężczyzna, przewrócił się na jezdnię i zmarł.

W miejscowości Gołaszyn około godziny 17.20, na drodze krajowej nr 63, kierujący mercedesem zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z kierującym audi. W wyniku wypadku, śmierć poniosła 20-letnia pasażerka mercedesa, czworo kolejnych pasażerów mercedesa przewiezionych zostało do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi.

Do kolejnego wypadku doszło około godziny 17.40 w miejscowości Białka, na krajowej 19-stce. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem osobowym marki opel, 37-letnia mieszkanka gminy Kąkolewnica straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na prawe pobocze, po czym samochód przewrócił się. W chwili zdarzenia kobieta była trzeźwa. Prawdopodobną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości do warunków ruchu. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiły 4 osoby.
Po godzinie 20.40 policjanci zostali powiadomieni o kolejnym wypadku drogowym. W miejscowości Gorajec Zastawie, kierujący fiatem 126p zderzył się ze skodą octavią. W wyniku zderzenia 20-letni kierujący fiatem zginął na miejscu, natomiast pasażer został ranny.

Do innego wypadku ze skutkiem śmiertelnym doszło w sobotę w miejscowości Brzeźnica Bychawska. Około godziny 19. Kierujący oplem omegą 23-latek stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w mur cmentarza. W wyniku zderzenia, śmierć poniosła 59-letnia pasażerka samochodu - matka kierującego, natomiast 34-letni pasażer - jego brat, z obrażeniami trafił do szpitala.

Jak ustalili policjanci kierujący pojazdem był kompletnie pijany. Badanie alkomatem wykazało prawie 3,5 promila alkoholu w organizmie.

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Michał / 1 kwietnia 2013 o 23:53
[quote name='rysiek' timestamp='1364818028' post='752605']
A ja zrobiłem wczoraj z kolegą 0.7 i wróciłem z Zamościa do Lublina. Mam wyje***e na to że stwazam niebezpieczeństwo!!!
[/quote]

Bogu niech będą dzięki, że już wkrótce sam się wyeliminujesz ze społeczeństwa, matole Oby jak najszybciej i nie kosztem niewinnych ludzi - grube drzewo w szczerym polu będzie w sam raz, tylko pasażerów nie zabieraj!
[quote name='rysiek' timestamp='1364818028' post='752605']
A ja zrobiłem wczoraj z kolegą 0.7 i wróciłem z Zamościa do Lublina. Mam wyje***e na to że stwazam niebezpieczeństwo!!!
[/quote]

Bogu niech będą dzięki, że już wkrótce sam się wyeliminujesz ze społeczeństwa, matole Oby jak najszybciej i nie kosztem niewinnych ludzi - grube drzewo w szczerym polu będzie w sam raz, tylko pasażerów nie zabieraj! rozwiń
Avatar
PKS underground / 1 kwietnia 2013 o 15:37
Najstraszniejsze wypadki: [url="http://retrix.pl/Wypadki.pl"]http://retrix.pl/Wypadki.pl[/url]
Avatar
Adamek / 1 kwietnia 2013 o 15:14
NAPRAWDE POLECAM.ŚMIERTELNI.PL.ŁBY ÓRWANE NOGI GENITALIA.ALBO WPISZTA.Z GROBÓ PL.TAM SĄ TRÓPY KTÓRE LEŻO W ZIEMI DWA LUP TŻY MIEHY.TAKIE ZIELONE
Avatar
olaboga / 1 kwietnia 2013 o 15:08
No to tamten wywiózł matkję na cmentarz. Chciaąłbym napiosać, że mi przykro, ale raczej czuję ulgę, że nie zginął nikt postronny (matka i brat na pewno wiedzieli, ze jadą z pijanym. Przykre, ale dla mnie to jest równoznaczne samobójstwu).

Zreszta o czym mowa. Wczoraj jechaliśmy z dzieckiem ulicą Weteranów, nagle z Godebskiego bez zatrzymywanie się (podporządkowana) i bez kierunkowskazu wyskoczyło jakieś głupie babsko (nie mogę takiej idiotki nazwać kobietą). Jedziemy za nią a ta idiotka bez kierunkwskazu i bez zatrzymywania się (podporządkowana) ani bez orientacji wjechała w Sowińskiego. Na dole przy Głębokiej to samo (tyle, że stała na światłach, dobzre, że przynajmniej umie odróżnić czerwone od zielonego), potem pojechała w Filaretów, my na szczęście w przeciwnym kierunku.

deb***ko mogłaś kogoś zabić.
No to tamten wywiózł matkję na cmentarz. Chciaąłbym napiosać, że mi przykro, ale raczej czuję ulgę, że nie zginął nikt postronny (matka i brat na pewno wiedzieli, ze jadą z pijanym. Przykre, ale dla mnie to jest równoznaczne samobójstwu).

Zreszta o czym mowa. Wczoraj jechaliśmy z dzieckiem ulicą Weteranów, nagle z Godebskiego bez zatrzymywanie się (podporządkowana) i bez kierunkowskazu wyskoczyło jakieś głupie babsko (nie mogę takiej idiotki nazwać kobietą). Jedziemy za nią a ta idiotka bez kierunkwskazu i bez zatrzymywania si... rozwiń
Avatar
Adamek / 1 kwietnia 2013 o 14:10
Hceta zobaczyc zdjecia trupuw konserwy z ludziuw.wpiszta w goglah.tragicznie.pl.fajne fotki łby urwane ręki nogi akurat do obiada obejzyc
Avatar
rysiek / 1 kwietnia 2013 o 14:07
A ja zrobiłem wczoraj z kolegą 0.7 i wróciłem z Zamościa do Lublina. Mam wyje***e na to że stwazam niebezpieczeństwo!!!
Avatar
Michał / 1 kwietnia 2013 o 23:53
[quote name='rysiek' timestamp='1364818028' post='752605']
A ja zrobiłem wczoraj z kolegą 0.7 i wróciłem z Zamościa do Lublina. Mam wyje***e na to że stwazam niebezpieczeństwo!!!
[/quote]

Bogu niech będą dzięki, że już wkrótce sam się wyeliminujesz ze społeczeństwa, matole Oby jak najszybciej i nie kosztem niewinnych ludzi - grube drzewo w szczerym polu będzie w sam raz, tylko pasażerów nie zabieraj!
[quote name='rysiek' timestamp='1364818028' post='752605']
A ja zrobiłem wczoraj z kolegą 0.7 i wróciłem z Zamościa do Lublina. Mam wyje***e na to że stwazam niebezpieczeństwo!!!
[/quote]

Bogu niech będą dzięki, że już wkrótce sam się wyeliminujesz ze społeczeństwa, matole Oby jak najszybciej i nie kosztem niewinnych ludzi - grube drzewo w szczerym polu będzie w sam raz, tylko pasażerów nie zabieraj! rozwiń
Avatar
PKS underground / 1 kwietnia 2013 o 15:37
Najstraszniejsze wypadki: [url="http://retrix.pl/Wypadki.pl"]http://retrix.pl/Wypadki.pl[/url]
Avatar
Adamek / 1 kwietnia 2013 o 15:14
NAPRAWDE POLECAM.ŚMIERTELNI.PL.ŁBY ÓRWANE NOGI GENITALIA.ALBO WPISZTA.Z GROBÓ PL.TAM SĄ TRÓPY KTÓRE LEŻO W ZIEMI DWA LUP TŻY MIEHY.TAKIE ZIELONE
Avatar
olaboga / 1 kwietnia 2013 o 15:08
No to tamten wywiózł matkję na cmentarz. Chciaąłbym napiosać, że mi przykro, ale raczej czuję ulgę, że nie zginął nikt postronny (matka i brat na pewno wiedzieli, ze jadą z pijanym. Przykre, ale dla mnie to jest równoznaczne samobójstwu).

Zreszta o czym mowa. Wczoraj jechaliśmy z dzieckiem ulicą Weteranów, nagle z Godebskiego bez zatrzymywanie się (podporządkowana) i bez kierunkowskazu wyskoczyło jakieś głupie babsko (nie mogę takiej idiotki nazwać kobietą). Jedziemy za nią a ta idiotka bez kierunkwskazu i bez zatrzymywania się (podporządkowana) ani bez orientacji wjechała w Sowińskiego. Na dole przy Głębokiej to samo (tyle, że stała na światłach, dobzre, że przynajmniej umie odróżnić czerwone od zielonego), potem pojechała w Filaretów, my na szczęście w przeciwnym kierunku.

deb***ko mogłaś kogoś zabić.
No to tamten wywiózł matkję na cmentarz. Chciaąłbym napiosać, że mi przykro, ale raczej czuję ulgę, że nie zginął nikt postronny (matka i brat na pewno wiedzieli, ze jadą z pijanym. Przykre, ale dla mnie to jest równoznaczne samobójstwu).

Zreszta o czym mowa. Wczoraj jechaliśmy z dzieckiem ulicą Weteranów, nagle z Godebskiego bez zatrzymywanie się (podporządkowana) i bez kierunkowskazu wyskoczyło jakieś głupie babsko (nie mogę takiej idiotki nazwać kobietą). Jedziemy za nią a ta idiotka bez kierunkwskazu i bez zatrzymywania si... rozwiń
Avatar
Adamek / 1 kwietnia 2013 o 14:10
Hceta zobaczyc zdjecia trupuw konserwy z ludziuw.wpiszta w goglah.tragicznie.pl.fajne fotki łby urwane ręki nogi akurat do obiada obejzyc
Avatar
rysiek / 1 kwietnia 2013 o 14:07
A ja zrobiłem wczoraj z kolegą 0.7 i wróciłem z Zamościa do Lublina. Mam wyje***e na to że stwazam niebezpieczeństwo!!!
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra

Lublin: Małe dziecko wypadło z trzeciego piętra 2 0

Półtoraroczne dziecko wypadło z trzeciego piętra bloku przy ulicy Górnej w Lublinie.

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW?

47-latek zginął w wypadku, drugi z mężczyzn był pijany. Kto kierował BMW? 3 2

Tragiczny wypadek w Siennicy Królewskiej Dużej (pow. krasnostawski). Nie żyje 47-letni mężczyzna.

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach
30 maja 2018, 19:00

Inspiracje po lubelsku: o związkach i relacjach 1 0

Co Gdzie Kiedy. Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Inspiracje po lubelsku. W środę, 30 maja o godz. 19 odbędzie się spotkanie poświęcone związkom i relacjom.

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale

Zaczęli słabo, ale jest poprawa. Bogdanka odrabia straty po pierwszym kwartale 0 0

Niezbyt dobrze zaczął się ten rok dla Bogdanki. W pierwszym kwartale przychody spadły o 14,3 proc., do 398,7 mln zł z 465,2 mln zł przed rokiem. Kopalnia na czysto zarobiła w tym okresie 23,2 mln zł.

Innymi Słowy Impro w Amnesii
30 maja 2018, 20:00

Innymi Słowy Impro w Amnesii 1 0

Co Gdzie Kiedy. 30 maja o godz. 20 w klubie Amnesia (al. Racławickie 6) wystąpi formacja Innymi Słowy. Artyści zaprezentują improwizowane szorty sceniczne.

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?"

Wydadzą ponad 2 miliony na przebudowę tej drogi. "Czy to prawda, że mieszka tam radny?" 11 5

Nieco ponad 2 miliony złotych zgodzili się przeznaczyć miejscy radni na budowę ul. Sosnowej. Ponieważ inwestycja nie była wcześniej wpisana do budżetu pieniądze zostały przesunięte z puli przeznaczonej na budowę basenów. Wybór akurat tej ulicy nie dla wszystkich jest jasny

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu

Chciał wyprzedzić motocyklistę, ale go potrącił. 30-latek zmarł w szpitalu 13 2

Nie żyje 30-letni motocyklista potrącony przez busa w miejscowości Sumin (pow. tomaszowski).

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć)
galeria

Bal w Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka (dużo zdjęć) 3 4

Uczniowie gimnazjum przy Szkole Podstawowej nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie bawili się na uroczystym Balu. Zobaczcie naszą galerię zdjęć.

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza"

Ojcowie niepodległej. Wojciech Korfanty, czyli "rogata dusza" 0 1

„Człowiek - legenda, który przyprowadził Śląsk do Polski, a potem został przez Polskę zdeptany”.

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć)
galeria

Pierwsza Komunia Święta w Parafii św. Andrzeja Boboli (dużo zdjęć) 16 3

Do Pierwszej Komunii Świętej przystąpiły dzieci z Parafii pw. Świętego Andrzeja Boboli w Lublinie. Towarzyszyliśmy im w tej uroczystej chwili.

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów

Koncert Magiczny Lublin Jagiellonów 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek, 28 maja o godz. 19 w Kościele Rektoralnym pw. Wniebowzięcia NMP Zwycięskiej w Lublinie (ul. Narutowicza 6) odbędzie się wyjątkowy koncert Magiczny "Lublin Jagiellonów".

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia)
galeria
film

Dni Puław: występ ulicznego teatru i pokaz multimedialny (zdjęcia) 7 4

Mieszkańcy Puław, którzy mimo kapryśnej pogody w sobotni wieczór pojawili się przed Urzędem Miasta, nie żałowali. Spektakl warszawskiego Teatru Akt oraz finałowe widowisko z wykorzystaniem światła i muzyki, zrobiły wrażenie na widzach.

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian
DNI OTWARTE
galeria

Sprawdzali wiedzę i zdrowie puławian 2 0