Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

26 grudnia 2012 r.
14:26
Edytuj ten wpis

Trojaczkowice: Samochód rozbił się o drzewo

Autor: Zdjęcie autora dudi, izi
0 9 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Na trasie Lublin - Kraśnik samochód marki Renault wpadł w poślizg i uderzył w drzewo. Dwie osoby trafiły do szpitala.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło ok. godz. 13 w miejscowości Trojaczkowice. Samochód jechał w kierunku Lublina drogą krajową nr 17. W trakcie wyprzedzenia innego auta, renault wpadło w poślizg, zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo rosnące w pobliżu jezdni.

Samochód owinął się wokół pnia. Jechały w nim dwie osoby: kobieta i mężczyzna. Oboje byli uwięzieni w samochodzie. Z auta uwolniła ich dopiero Straż Pożarna.

Obie osoby trafiły do szpitala przy al. Kraśnickiej. Kobieta, która kierowała samochodem, była trzeźwa.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
amelka / 27 grudnia 2012 o 10:56
a skąd była dziewczyna ?
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 o 09:01
Kto redaguje te informacje - droga krajowa nr 17 w Trojaczkowicach? Ta się w gazecie podniecili prawie skończoną S17 że lokują ją na terenie całej Lubelszczyzny
Avatar
ps / 26 grudnia 2012 o 20:01
wyszli o własnych siłach. straż ich nie wyciągała. na kazdym kroku nas kłamią w massmediach.
Avatar
LKR/LSW / 26 grudnia 2012 o 19:50
.... zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo rosnące w pobliżu jezdni.....
Przejeżdżałem tamtędy i widziałem z okna samochodu.Samochód istotnie skasowany,drzewo było całe.Ale rosło ono za przydrożnym rowem.Jak więc baba wyprzedzała inny samochód?Czyżby "brała go" po prawej stronie i wjechała do rowu a następnie na drzewo?
Avatar
MAX / 26 grudnia 2012 o 19:12
Zdarzenia to mialo miejsce w Zemborzycach Tereszyńskich przy drodze krajowej 19 . Bądzcie bardziej dokładni redaktorzy DW
Avatar
acew / 26 grudnia 2012 o 17:10
Widziałam. nieźle skasowany samochód ale dziewczyna chyba żyła ...
Avatar
juntek / 26 grudnia 2012 o 16:44
Samochód nieźle skosowany był.
Avatar
majkel / 26 grudnia 2012 o 15:38
Spokojnie bez pośpiechu! W Trojaczkowicach nie ma wylotówki z 17, a trasa która przebiega przez Trojaczkowice to DK19, więc pewnie o to się rozchodzi,jak rosło drzewo to i pewnie rośnie z tego co widziałem i widziałem też otarcia na tym drzewie, więc pewnie auto uderzyło w to właśnie drzewo, a "pień" cytuje z pozostałej części artykułu TO JEST "POZOSTAŁOŚĆ po ŚCIĘTYM DRZEWIE!,Ciąg dalszy artykułu pozostawiam wam drodzy Czytelnicy do komentarza, A Redaktorowi życzę powrotu do zdrowia i BARRRRDZO lekkiego kaca, Dziękuje, WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Spokojnie bez pośpiechu! W Trojaczkowicach nie ma wylotówki z 17, a trasa która przebiega przez Trojaczkowice to DK19, więc pewnie o to się rozchodzi,jak rosło drzewo to i pewnie rośnie z tego co widziałem i widziałem też otarcia na tym drzewie, więc pewnie auto uderzyło w to właśnie drzewo, a "pień" cytuje z pozostałej części artykułu TO JEST "POZOSTAŁOŚĆ po ŚCIĘTYM DRZEWIE!,Ciąg dalszy artykułu pozostawiam wam drodzy Czytelnicy do komentarza, A Redaktorowi życzę powrotu do zdrowia i BARRRRDZO lekkiego kaca, Dziękuje,... rozwiń
Avatar
klo / 26 grudnia 2012 o 15:11
droga krajowa 17??? ahaaaaaaa noooo to juz wiem gdzie droga krajowa 17 hahah czy 19?? bo juz nie wiem
Avatar
amelka / 27 grudnia 2012 o 10:56
a skąd była dziewczyna ?
Avatar
Gość / 27 grudnia 2012 o 09:01
Kto redaguje te informacje - droga krajowa nr 17 w Trojaczkowicach? Ta się w gazecie podniecili prawie skończoną S17 że lokują ją na terenie całej Lubelszczyzny
Avatar
ps / 26 grudnia 2012 o 20:01
wyszli o własnych siłach. straż ich nie wyciągała. na kazdym kroku nas kłamią w massmediach.
Avatar
LKR/LSW / 26 grudnia 2012 o 19:50
.... zjechało na pobocze i uderzyło w drzewo rosnące w pobliżu jezdni.....
Przejeżdżałem tamtędy i widziałem z okna samochodu.Samochód istotnie skasowany,drzewo było całe.Ale rosło ono za przydrożnym rowem.Jak więc baba wyprzedzała inny samochód?Czyżby "brała go" po prawej stronie i wjechała do rowu a następnie na drzewo?
Avatar
MAX / 26 grudnia 2012 o 19:12
Zdarzenia to mialo miejsce w Zemborzycach Tereszyńskich przy drodze krajowej 19 . Bądzcie bardziej dokładni redaktorzy DW
Avatar
acew / 26 grudnia 2012 o 17:10
Widziałam. nieźle skasowany samochód ale dziewczyna chyba żyła ...
Avatar
juntek / 26 grudnia 2012 o 16:44
Samochód nieźle skosowany był.
Avatar
majkel / 26 grudnia 2012 o 15:38
Spokojnie bez pośpiechu! W Trojaczkowicach nie ma wylotówki z 17, a trasa która przebiega przez Trojaczkowice to DK19, więc pewnie o to się rozchodzi,jak rosło drzewo to i pewnie rośnie z tego co widziałem i widziałem też otarcia na tym drzewie, więc pewnie auto uderzyło w to właśnie drzewo, a "pień" cytuje z pozostałej części artykułu TO JEST "POZOSTAŁOŚĆ po ŚCIĘTYM DRZEWIE!,Ciąg dalszy artykułu pozostawiam wam drodzy Czytelnicy do komentarza, A Redaktorowi życzę powrotu do zdrowia i BARRRRDZO lekkiego kaca, Dziękuje, WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Spokojnie bez pośpiechu! W Trojaczkowicach nie ma wylotówki z 17, a trasa która przebiega przez Trojaczkowice to DK19, więc pewnie o to się rozchodzi,jak rosło drzewo to i pewnie rośnie z tego co widziałem i widziałem też otarcia na tym drzewie, więc pewnie auto uderzyło w to właśnie drzewo, a "pień" cytuje z pozostałej części artykułu TO JEST "POZOSTAŁOŚĆ po ŚCIĘTYM DRZEWIE!,Ciąg dalszy artykułu pozostawiam wam drodzy Czytelnicy do komentarza, A Redaktorowi życzę powrotu do zdrowia i BARRRRDZO lekkiego kaca, Dziękuje,... rozwiń
Avatar
klo / 26 grudnia 2012 o 15:11
droga krajowa 17??? ahaaaaaaa noooo to juz wiem gdzie droga krajowa 17 hahah czy 19?? bo juz nie wiem