Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

24 lutego 2015 r.
8:28
Edytuj ten wpis

Trzymał narkotyki w piwnicy, grozi mu 10 lat więzienia (wideo)

Autor: Zdjęcie autora opr. łm
17 7 A A

Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 37-latkowi za posiadanie znacznych ilości środków odurzających i przygotowanie ich do sprzedaży

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pod koniec ubiegłego tygodnia lubelscy policjanci przeszukali jedną z posesji w gminie Poniatowa. W piwnicy znaleźli narkotyki. Ukryte były w kilku pomieszczeniach, część z nich schowana była w starym piecu.

- Łączna waga zabezpieczonych narkotyków to blisko 11,5 kg. Z takiej ilości suszu sporządzić można prawie 45 tys. porcji dealerskich. Policjanci zabezpieczyli też wagi elektroniczne. Ustalili właściciela narkotyków. To 37-letni mieszkaniec gm. Poniatowa. Mężczyzna został zatrzymany - wyjaśnia Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

37-latek usłyszał zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających i przygotowania do wprowadzenia ich do obrotu. Został aresztowany. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozić mu może do 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 7

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Obywatel / 25 lutego 2015 o 12:17

Absurd, żeby karać za urawianie i przechowywanie zasuszonych roślin! Kiedy to się wreszcie zmieni!!!

Avatar
Maryy / 24 lutego 2015 o 14:20

Kto to teraz wyjara?!

My, przecież tego nie wywalą :) z powrotem sprzedadzą i się jakoś kręci...

Avatar
maczeta / 24 lutego 2015 o 14:19

Kto to teraz wyjara?!

Wszystko miało iść na Wiejską do W-wy,teraz będą o suchym ryju chodzić.  ech.

Avatar
Matematyka z podstawówki / 24 lutego 2015 o 14:06

sorry jeszcze lepiej 45 tys. działek chyba swoje magazyny też policzyli... tłuki nic więcej

Avatar
Matematyka z podstawówki / 24 lutego 2015 o 14:04

11,5 kg = 11500g
działka dilerska - 1g lub 0,5g
11500 - działek po 1g
23000 -działek po 0,5g
więc skąd niby 42000 działek ??!!

te niebieskie debile bez szkoły nawety liczyć nie potrafią nie mówiąc już o podstawach matematyki

Avatar
Gość / 24 lutego 2015 o 12:21

10 lat za trzymanie narkotyków w nieludzkich warunkach

Avatar
zxz / 24 lutego 2015 o 09:39

Kto to teraz wyjara?!

Avatar
Obywatel / 25 lutego 2015 o 12:17

Absurd, żeby karać za urawianie i przechowywanie zasuszonych roślin! Kiedy to się wreszcie zmieni!!!

Avatar
Maryy / 24 lutego 2015 o 14:20

Kto to teraz wyjara?!

My, przecież tego nie wywalą :) z powrotem sprzedadzą i się jakoś kręci...

Avatar
maczeta / 24 lutego 2015 o 14:19

Kto to teraz wyjara?!

Wszystko miało iść na Wiejską do W-wy,teraz będą o suchym ryju chodzić.  ech.

Avatar
Matematyka z podstawówki / 24 lutego 2015 o 14:06

sorry jeszcze lepiej 45 tys. działek chyba swoje magazyny też policzyli... tłuki nic więcej

Avatar
Matematyka z podstawówki / 24 lutego 2015 o 14:04

11,5 kg = 11500g
działka dilerska - 1g lub 0,5g
11500 - działek po 1g
23000 -działek po 0,5g
więc skąd niby 42000 działek ??!!

te niebieskie debile bez szkoły nawety liczyć nie potrafią nie mówiąc już o podstawach matematyki

Avatar
Gość / 24 lutego 2015 o 12:21

10 lat za trzymanie narkotyków w nieludzkich warunkach

Avatar
zxz / 24 lutego 2015 o 09:39

Kto to teraz wyjara?!

Zobacz wszystkie komentarze 7

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

„Puławy” wycięte z zarządu Grupy Azoty

„Puławy” wycięte z zarządu Grupy Azoty 0 0

Rada nadzorcza Grupy Azoty SA, w skład której wchodzi także puławska spółka, powołała nowy zarząd spółki. Ale w sześcioosobowym składzie nie ma ani jednego przedstawiciela ZA „Puławy”.

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo)
film

Ancestors Legacy: Mieszko I rusza do boju (wideo) 0 0

Podbój średniowiecznej Europy, cztery frakcje i wielkie bitwy. Dziś premiera gry Ancestors Legacy. W specjalnej edycji.

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek

Dyrektor szpitala poprosi ZUS o sprawdzenie zwolnień lekarskich pielęgniarek 1 8

Nie było przyjęć na zaplanowane zbiegi, zawieszono planowe operacje, a karetki nie dowoziły nagłych przypadków – tak w poniedziałek wyglądała sytuacja w szpitalu przy Kraśnickiej w Lublinie. We wtorek zwołano konferencję prasową w związku z sytuacją.

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020
galeria
film

Piotr Tomala został szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 55 0

Piotr Tomala, himalaista z Lublina został nowym szefem programu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera.

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon

Karty odkryte! Skład MKS Perły Lublin na nowy sezon 7 2

PIŁKA RĘCZNA MKS Perła Lublin ma za sobą znakomity sezon, ale w klubie nadal praca wre. We wtorek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej ogłoszono listę zawodniczek na nowy sezon. Do zespołu dołączą cztery Polki i Dunka

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało

Chciała wyprzedzić skuter, ale jej auto dachowało 0 1

34-letnia kobieta trafiła do szpitala po dachowaniu Volkswagena w miejscowości Wilków (gmina Werbkowice).

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu

Sam stracił nogę, chce pomagać innym. Rowerem pojedzie do Rzymu 4 2

Cztery kraje, 17 miast, 19 dni i 2800 km na rowerze. Po raz kolejny Kamil Misztal pokazuje, że chce i może pomagać osobom niepełnosprawnym. Choć sam stracił nogę

Zlot food trucków w Lublinie
26 maja 2018, 10:00

Zlot food trucków w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Po raz kolejny do Lublina zawitają food trucki z całej Polski. To gratka dla wszystkich miłośników fast foodów. Na uczestników czekają wyjątkowe smaki z całego świata i zabawy dla najmłodszych.

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie
26 maja 2018, 12:00

Wege Festiwal po raz pierwszy w Lublinie 0 2

Co Gdzie Kiedy. Już 26 maja o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się pierwsza lubelska edycja Wege Festiwalu. Impreza zrzeszy wegańskie i wegetariańskie restauracje z całej Polski.