Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

11 maja 2009 r.
17:05
Edytuj ten wpis

Uczniowie z Poniatowej chcą, żeby premier zagrał z nimi w piłkę

0 21 A A

Drugoklasista Szymek Koziński napisał list do premiera. Zaprasza w nim Donalda Tuska na piknik. Pod listem podpisało się kilkuset uczniów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Premiera Tuska na Piknik Charytatywny "Samorządowcy Dzieciom” formalnie zaprosiło Centrum Kultury, Promocji i Turystyki oraz Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego.

Ta sama, przy której w listopadzie otwarto kompleks boisk "Orlik 2012”. - Wtedy premier nie przyleciał, przeszkodziła mu mgła. Dzieci były bardzo rozczarowane jego nieobecnością.

- Obiecano im, że przyjedzie w innym terminie. I ciągle nas się o to dopytywały - mówi Zygmunt Wyroślak, dyrektor SP w Poniatowej.

Dlatego w centrum wymyślili, aby na piknik, który odbędzie się 1 czerwca, zaprosić premiera. - Uczniowie podchwycili pomysł. Jeden napisał list do Donalda Tuska w imieniu wszystkich, a reszta się podpisała.

Udało się zebrać prawie 600 podpisów dzieci.

- List został dołączony do naszego oficjalnego zaproszenia - wyjaśnia Sławomir Stefanek, p.o. dyr. centrum. I dodaje, że premier jest zainteresowany, bo już kilka razy w tej sprawie dzwonili pracownicy jego kancelarii.

- Poprosili o przesłanie szczegółowego scenariusza imprezy, pytali ile dzieci będzie uczestniczyło w pikniku i czy można przesunąć godzinę rozpoczęcia imprezy - zdradza Stefanek.

List od Donalda Tuska napisał Szymon Koziński z 2 a. - Bardzo chcielibyśmy go poznać. Było nam smutno, że mu się nie udało przylecieć w listopadzie. Przyznaje, że do napisania listu namówił go tata.

- Starałem się ładnie napisać, dwa dni mi to zajęło. Ja to bym chciał, żeby premier z nami w piłkę pokopał - rozmarza się Szymon. Pod jego listem podpisały się wszystkie dzieci z podstawówki.

- Chcielibyśmy pokazać mu boisko - mówi Ilona Hołysz, koleżanka Szymka.

- W czerwcu nie będzie mgły, to może przyleci - przerywa jej Przemek Stefaniak.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 maja 2009 o 23:43
Biedne dzieci, jeszcze nie mają świadomości, że Tuscu Donald jeszcze nigdy nie dotrzymał żadnej obietnicy.
Avatar
~gosc~ / 15 maja 2009 o 10:38
stone napisał:
Czytam te wpisy i jestem zniesmaczony - wciaganie dzieci w politykę (tatuś namówił synka do napisania listu) - to jest po prostu żenada. Jaki przykład ma dac naszym dzieciom premier Tusk ??? Czym on sie do tej pory wykazał ??? Chyba tylko tym, że jest premierem - nie zrealizował żadnych obietnic wyborczych - podatek liniowy, ordynacja wiekszościowa, likwidacja KRUS, likwidacja dotacji dla partii politycznych, uproszczenie zasad prowadzenia dział. gospodarczej. Czy człowiek który nie dotrzymuje obietnic może być jakimś wzorem dla naszych dzieci ?????

Zastanówcie się kogo zapraszacie !!!!!

Tusk zagra w piłkę z dziećmi w Poniatowej 1 czerwca!!!!!!!!!!!!!

Tusk zagra w piłkę z dziećmi w Poniatowej 1 czerwca!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
stone / 13 maja 2009 o 10:20
Czytam te wpisy i jestem zniesmaczony - wciaganie dzieci w politykę (tatuś namówił synka do napisania listu) - to jest po prostu żenada. Jaki przykład ma dac naszym dzieciom premier Tusk ??? Czym on sie do tej pory wykazał ??? Chyba tylko tym, że jest premierem - nie zrealizował żadnych obietnic wyborczych - podatek liniowy, ordynacja wiekszościowa, likwidacja KRUS, likwidacja dotacji dla partii politycznych, uproszczenie zasad prowadzenia dział. gospodarczej. Czy człowiek który nie dotrzymuje obietnic może być jakimś wzorem dla naszych dzieci ?????

Zastanówcie się kogo zapraszacie !!!!!
Czytam te wpisy i jestem zniesmaczony - wciaganie dzieci w politykę (tatuś namówił synka do napisania listu) - to jest po prostu żenada. Jaki przykład ma dac naszym dzieciom premier Tusk ??? Czym on sie do tej pory wykazał ??? Chyba tylko tym, że jest premierem - nie zrealizował żadnych obietnic wyborczych - podatek liniowy, ordynacja wiekszościowa, likwidacja KRUS, likwidacja dotacji dla partii politycznych, uproszczenie zasad prowadzenia dział. gospodarczej. Czy człowiek który nie dotrzymuje obietnic może być jakimś wzorem dla naszych dzie... rozwiń
Avatar
Gość / 13 maja 2009 o 00:46
ŻYCZĘ WYGRANEJ UCZNIOM.
Avatar
~gosc~ / 13 maja 2009 o 00:29
Popieram dzialania PCKiT robiacych rozglos i reklame Poniatowej, bo to jest w ich obowiazku.
Avatar
iti / 12 maja 2009 o 19:31
Pani Magda chetnie napisze o kazdym mieszkańcu Poniatowej który cos chce dobrego zrobic dla tego miasta. Wiec jazda szczekacze do roboty.
Avatar
JO / 12 maja 2009 o 19:26
poprzedniku, czytaj uwaznie PRZEMEK STEFANIAK a nie STEFANEK.
Avatar
Gość / 12 maja 2009 o 18:36
Pani Magdo - jak można pisać artykuły, w których występuje prawie cała rodzina Stefanków? Burmistrz - Stefanek, p. o. dyrektora Centrum Kultury - Stefanek, nawet wśród dzieci występuje Przemek Stefanek. Petycję do Tuska pisze Szymon Koziński - syn pracownika Centrum Kultury.
Czy w Poniatowej nie ma innych osób o których warto pisać tylko o Stefankach wciągając w brudną kampanię wyborczą najmłodsze dzieci?
Avatar
Obserwator / 12 maja 2009 o 16:36
kolo napisał:
Ale w tej Poniatowej ciemniaki mieszkają nic dziwnego przecież nasza lubelszczyzna to Polska "B" jak można popierać tego darmozjada Tuska człowieka który jest tak obłudny mściwy i nic nie robi dla naszego pięknego kraju tylko umacnia się na wszystkich szczeblach władzy - Dość tej obłudy i zakłamania ile możńa jeszcze? Nie wciągajcie obłudnicy do tego dzieci.... to jest chore



Popieram w całej rozciągłości.
Avatar
kolo / 12 maja 2009 o 16:30
Ale w tej Poniatowej ciemniaki mieszkają nic dziwnego przecież nasza lubelszczyzna to Polska "B" jak można popierać tego darmozjada Tuska człowieka który jest tak obłudny mściwy i nic nie robi dla naszego pięknego kraju tylko umacnia się na wszystkich szczeblach władzy - Dość tej obłudy i zakłamania ile możńa jeszcze? Nie wciągajcie obłudnicy do tego dzieci.... to jest chore
Avatar
Gość / 26 maja 2009 o 23:43
Biedne dzieci, jeszcze nie mają świadomości, że Tuscu Donald jeszcze nigdy nie dotrzymał żadnej obietnicy.
Avatar
~gosc~ / 15 maja 2009 o 10:38
stone napisał:
Czytam te wpisy i jestem zniesmaczony - wciaganie dzieci w politykę (tatuś namówił synka do napisania listu) - to jest po prostu żenada. Jaki przykład ma dac naszym dzieciom premier Tusk ??? Czym on sie do tej pory wykazał ??? Chyba tylko tym, że jest premierem - nie zrealizował żadnych obietnic wyborczych - podatek liniowy, ordynacja wiekszościowa, likwidacja KRUS, likwidacja dotacji dla partii politycznych, uproszczenie zasad prowadzenia dział. gospodarczej. Czy człowiek który nie dotrzymuje obietnic może być jakimś wzorem dla naszych dzieci ?????

Zastanówcie się kogo zapraszacie !!!!!

Tusk zagra w piłkę z dziećmi w Poniatowej 1 czerwca!!!!!!!!!!!!!

Tusk zagra w piłkę z dziećmi w Poniatowej 1 czerwca!!!!!!!!!!!!! rozwiń
Avatar
stone / 13 maja 2009 o 10:20
Czytam te wpisy i jestem zniesmaczony - wciaganie dzieci w politykę (tatuś namówił synka do napisania listu) - to jest po prostu żenada. Jaki przykład ma dac naszym dzieciom premier Tusk ??? Czym on sie do tej pory wykazał ??? Chyba tylko tym, że jest premierem - nie zrealizował żadnych obietnic wyborczych - podatek liniowy, ordynacja wiekszościowa, likwidacja KRUS, likwidacja dotacji dla partii politycznych, uproszczenie zasad prowadzenia dział. gospodarczej. Czy człowiek który nie dotrzymuje obietnic może być jakimś wzorem dla naszych dzieci ?????

Zastanówcie się kogo zapraszacie !!!!!
Czytam te wpisy i jestem zniesmaczony - wciaganie dzieci w politykę (tatuś namówił synka do napisania listu) - to jest po prostu żenada. Jaki przykład ma dac naszym dzieciom premier Tusk ??? Czym on sie do tej pory wykazał ??? Chyba tylko tym, że jest premierem - nie zrealizował żadnych obietnic wyborczych - podatek liniowy, ordynacja wiekszościowa, likwidacja KRUS, likwidacja dotacji dla partii politycznych, uproszczenie zasad prowadzenia dział. gospodarczej. Czy człowiek który nie dotrzymuje obietnic może być jakimś wzorem dla naszych dzie... rozwiń
Avatar
Gość / 13 maja 2009 o 00:46
ŻYCZĘ WYGRANEJ UCZNIOM.
Avatar
~gosc~ / 13 maja 2009 o 00:29
Popieram dzialania PCKiT robiacych rozglos i reklame Poniatowej, bo to jest w ich obowiazku.
Avatar
iti / 12 maja 2009 o 19:31
Pani Magda chetnie napisze o kazdym mieszkańcu Poniatowej który cos chce dobrego zrobic dla tego miasta. Wiec jazda szczekacze do roboty.
Avatar
JO / 12 maja 2009 o 19:26
poprzedniku, czytaj uwaznie PRZEMEK STEFANIAK a nie STEFANEK.
Avatar
Gość / 12 maja 2009 o 18:36
Pani Magdo - jak można pisać artykuły, w których występuje prawie cała rodzina Stefanków? Burmistrz - Stefanek, p. o. dyrektora Centrum Kultury - Stefanek, nawet wśród dzieci występuje Przemek Stefanek. Petycję do Tuska pisze Szymon Koziński - syn pracownika Centrum Kultury.
Czy w Poniatowej nie ma innych osób o których warto pisać tylko o Stefankach wciągając w brudną kampanię wyborczą najmłodsze dzieci?
Avatar
Obserwator / 12 maja 2009 o 16:36
kolo napisał:
Ale w tej Poniatowej ciemniaki mieszkają nic dziwnego przecież nasza lubelszczyzna to Polska "B" jak można popierać tego darmozjada Tuska człowieka który jest tak obłudny mściwy i nic nie robi dla naszego pięknego kraju tylko umacnia się na wszystkich szczeblach władzy - Dość tej obłudy i zakłamania ile możńa jeszcze? Nie wciągajcie obłudnicy do tego dzieci.... to jest chore



Popieram w całej rozciągłości.
Avatar
kolo / 12 maja 2009 o 16:30
Ale w tej Poniatowej ciemniaki mieszkają nic dziwnego przecież nasza lubelszczyzna to Polska "B" jak można popierać tego darmozjada Tuska człowieka który jest tak obłudny mściwy i nic nie robi dla naszego pięknego kraju tylko umacnia się na wszystkich szczeblach władzy - Dość tej obłudy i zakłamania ile możńa jeszcze? Nie wciągajcie obłudnicy do tego dzieci.... to jest chore
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 20 czerwca 2018 r. 0 0

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej

MUNDIAL 2018. Rosja – Egipt 3:1. „Sborna” gra dalej 1 0

MUNDIAL 2018 W meczu rozpoczynającym drugą serię meczów grupowych Rosja pokonała Egipt 3:1 i zapewniła sobie awans do fazy pucharowej. Natomiast „Faraonowie” zagrają już tylko jeden mecz na tegorocznym mundialu

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie

1,5 metrowy wąż przechadzał się po balkonie przy ul. Koncertowej w Lublinie 0 3

Dużo strachu napędził mieszkańcom wąż przechadzający się po jednym z balkonów bloku przy ul. Koncertowej.

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską

Grupa mieszkańców Lublina ma dostać darmowe przejazdy komunikacją miejską 29 11

Przyznanie bezpłatnej komunikacji miejskiej osobom po 65. roku życia zapowiedział we wtorek prezydent Lublina. Ogłosił również, że miejskie żłobki będą darmowe dla dzieci niepełnosprawnych.

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał

Szukali nielegalnego alkoholu, znaleźli także domowy arsenał 0 0

Sprzęt do destylacji alkoholu, karabiny, broń pneumatyczna, setki nabojów, słoiki z prochem i radiostacja. Taki arsenał znaleźli policjanci w domu pod Krasnymstawem.

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł

Wywąchał narkotyki za 3,8 mln zł 0 0

Około 70 kg haszyszu oraz 658 g kokainy wywąchał na drogowym przejściu granicznym Ceron, pies służbowy Straży Granicznej. Wartość przejętych narkotyków to ponad 3,8 mln zł.

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona]
galeria
film

Wesoły początek, smutny koniec. Kilka tysięcy kibiców przy Arenie Lublin [zdjęcia z drona] 13 3

Kilka tysięcy kibiców pojawiło się w specjalnie zorganizowanej przez MOSiR strefie kibica przy Arenie Lublin.

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety
Rusza proces

Właściciel mieszkania otworzył wersalkę. Zobaczył w środku nogę kobiety 6 4

W środę ma rozpocząć się proces Artura S., oskarżonego o brutalne zabójstwo przy ul. 1 Maja. Mężczyzna udusił swoją dziewczynę i przez miesiąc mieszkał z jej zwłokami, ukrytymi w wersalce.

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu
galeria
film

Polska - Senegal 1:2. Katastrofa na otwarcie mundialu 1 3

Polska czeka 44 lata na zwycięstwo w meczu otwarcia. I jeszcze sobie poczeka. We wtorek piłkarze Adama Nawałki przegrali z Senegalem 1:2. Już w niedzielę Biało-Czerwoni zagrają z Kolumbią mecz o wszystko

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt
22 czerwca 2018, 19:00

Wystawa "- 7 - 13 -" w Galerii Labirynt 1 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt (oddział Plaza, ul. Lipowa 13) zaprasza na wernisaż wystawy izraelskiej artystki Nelly Agassi. Otwarcie ekspozycji - 7 - 13 - odbędzie się w piątek, 22 czerwca o godz. 19.

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży

TBV Start Lublin organizuje Camp dla młodzieży 2 0

KOSZYKÓWKA W tym tygodniu w Lublinie odbędą się trzy ciekawe wydarzenia. W środę o godzinie 9.30, w Hali MOSiR im. Z. Niedzieli przy Al. Zygmuntowskich 4, odbędzie się Camp do drużyny TBV Startu Lublin U16 (rocznik 2003/2004), który poprowadzą trenerzy z Energa Basket Ligi oraz szkoleniowcy grup młodzieżowych

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc.

W woj. lubelskim powstaje coraz więcej mieszkań. Przez rok wzrost o 107 proc. 3 4

Rośnie liczba domów i mieszkań oddawanych do użytkowania. Na przestrzeni roku, w całym regionie statystycy zanotowali wzrost na poziomie ponad 100 proc.

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów

Walka o Kazimierz Dolny może być ostra. Na razie trzech możliwych kandydatów 35 12

Obecny burmistrz, jego były zastępca oraz pełnomocnik wojewody – apetyt na fotel burmistrza Kazimierza Dolnego mają co najmniej trzy osoby.

P.Unity - koncert w Radiu Lublin
22 czerwca 2018, 18:00

P.Unity - koncert w Radiu Lublin 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 22 czerwca o godz. 19 w Radiu Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) wystąpi formacja P.Unity.

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę

Krzysztof chciał być żołnierzem, ale miał wypadek i stracił nogę. Kamil pomoże w zbiórce na protezę 3 0

Cztery kraje, 17 miast, 18 dni i blisko 2800 km na rowerze – tak w liczbach wygląda trasa, jaką pokona Kamil Misztal z Lublina, by pomóc niepełnosprawnemu 26-latkowi spełnić jego marzenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!