Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

8 stycznia 2012 r.
19:46
Edytuj ten wpis

Ulotki przeciw WOŚP na mszy. Księża: To nie my. Ktoś wyrządził wiele zła

0 169 A A
.Co roku wspieram tą akcję. Sprzęt kupiony przez Orkiestrę ratuje zdrowie i życie dzieci – mówi Anna
.Co roku wspieram tą akcję. Sprzęt kupiony przez Orkiestrę ratuje zdrowie i życie dzieci – mówi Anna

Autorzy ulotek z kościoła w Poniatowej: Dając Wielkiej Orkiestrze pieniądze bierzesz udział w sprawach diabelskich. Duchowni z parafii Św. Ducha: To była inicjatywa anonimowych autorów. Wyrządzili tym wiele zła.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– W Trzech Króli w kościele w Poniatowej na stoliku leżały stosy karteczek o treści wymierzonej przeciwko Jurkowi Owsiakowi i Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Na zewnątrz wisiały plakaty o podobnej treści – zaalarmował nas w piątek zbulwersowany Czytelnik. Przesłał też zdjęcie ulotki.

Można na niej przeczytać, że Jerzy Owsiak to autor amoralnego hasła "Róbta co chceta” i organizator Woodstocków, uznanych za "przedsionek piekła na ziemi”.

W Internecie rozpętała się dyskusja. Do wczoraj na forum pod artykułem na ten temat pojawiło się ponad 800 komentarzy.

– Ja, jak co roku z przyjemnością zgrzeszę – skomentował paolomario. – I pewnie znowu pobijemy rekord hojności.

W niedzielę pojechaliśmy do Poniatowej. Mieszkańcy miasta, z którymi rozmawialiśmy, krytykowali ulotkową akcję. – Taka sytuacja nie powinna w ogóle mieć miejsca. To głupie i niepoważne – mówili.

I chętnie wrzucali ofiary do puszek z czerwonym serduszkiem. – Ludzie dają po 5, 10, 20 złotych. Nikogo nie trzeba namawiać – mówi Partycja Deruś. W niedzielę razem z Martyną Pomorską zbierała datki przed bramą kościoła w Poniatowej.

Księża z parafii stanowczo odcinają się od sprawy. – Ktoś rozprowadzał je bez naszej zgody – przekonywał podczas wczorajszego nabożeństwa ks. dr Piotr Petryk, proboszcz parafii pw. Św. Ducha. – Była to inicjatywa anonimowych osób.

Na stronie internetowej parafii pojawił się też oficjalny komunikat w tej sprawie. – Nikt z księży z parafii Poniatowa nie inspirował drukowania ulotek dotyczących oceny Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – czytamy w nim. – Wyrażamy szacunek wszystkim, którzy niosą pomoc potrzebującym, przez składanie dobrowolnych datków, czy też pełnienie funkcji wolontariusza przy zbieraniu ofiar w czasie WOŚP.

W podobnym tonie wypowiada się również metropolita lubelski. – Cieszymy się, że w Polsce od czasów odzyskania niepodległości dzieje się tyle dobra, w tylu wymiarach – powiedział wczoraj reporterowi Radia Lublin abp Stanisław Budzik, metropolita lubelski.

Proboszcz parafii w Poniatowej zapowiedział w niedzielę, że w kościele zostanie zainstalowany monitoring. Ma to zapobiec podobnym incydentom w przyszłości.

Komentarze 169

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
POLAK NIEKATOLIK / 21 stycznia 2012 o 18:40
[color="#FF0000"][size="7"]KSIĘŻA NA KSIĘŻYC !!!
ALBO WON NIEROBY DO WATYKANU !!!
PRZESTAĆ PASOŻYTOWAĆ NA POLSKIM NARODZIE !!!
[/size][/color]
Avatar
Gość / 18 stycznia 2012 o 21:59
[quote name='Gość' timestamp='1326545856' post='583549']
Niby wszystko co napisałeś jest całkiem do rzeczy i trzyma się kupy.
Tyle że cały myk polega na tym, że z tej złotówki którą wrzucasz do puszki tylko miniaturowa część pomaga komuś. Trzeba wiedzieć że lwia część tych zebranych pieniędzy się marnuje i przepada w bardziej lub mniej wyjaśnionych okolicznościach, takie archiwum X albo trójkąt bermudzki i w tym sęk.
[/quote]

Koniecznie zarejestruj sie do lekarza. Bredzisz!!!
[quote name='Gość' timestamp='1326545856' post='583549']
Niby wszystko co napisałeś jest całkiem do rzeczy i trzyma się kupy.
Tyle że cały myk polega na tym, że z tej złotówki którą wrzucasz do puszki tylko miniaturowa część pomaga komuś. Trzeba wiedzieć że lwia część tych zebranych pieniędzy się marnuje i przepada w bardziej lub mniej wyjaśnionych okolicznościach, takie archiwum X albo trójkąt bermudzki i w tym sęk.
[/quote]

Koniecznie zarejestruj sie do lekarza. Bredzisz!!! rozwiń
Avatar
LECH LECH KOLEJORZ / 18 stycznia 2012 o 20:02
[quote name='amoroso' timestamp='1326561479' post='583631']
Do kolejorza.Wszedłeś tutaj na forum i obraziłeś pewien klub.Pewnie liczyłeś na odzew to go masz.A,że kojarzysz mi się z częścią do roweru to nic na to nie poradzę.Mam tylko niezłą bekę z tego.Wracając do swoich skojarzeń powiem ci,(...)z .... zjadasz.Lech w tym sezonie jakoś zdechł.
[/quote]

Piszesz jakoś dziwnie , ponadto część twojego postu została wykasowana.
Ciekawe dlaczego, czyżbyś robił błędy ortograficzne ?!
Czy z tego powodu jak twierdzi moderator, że zwykły cham z ciebie, pewnie jedno i drugie.
Przykro mi że wszystko kojarzy ci sie zapewne z pedałami, nie wnikam jaki tego powód to twoja prywatna sprawa .
Tak wspominając starą ustawke, to dlaczego tak szybko uciekliście ?!
[quote name='amoroso' timestamp='1326561479' post='583631']
Do kolejorza.Wszedłeś tutaj na forum i obraziłeś pewien klub.Pewnie liczyłeś na odzew to go masz.A,że kojarzysz mi się z częścią do roweru to nic na to nie poradzę.Mam tylko niezłą bekę z tego.Wracając do swoich skojarzeń powiem ci,(...)z .... zjadasz.Lech w tym sezonie jakoś zdechł.
[/quote]

Piszesz jakoś dziwnie , ponadto część twojego postu została wykasowana.
Ciekawe dlaczego, czyżbyś robił błędy ortograficzne ?! <... rozwiń
Avatar
amoroso / 14 stycznia 2012 o 18:17
Do kolejorza.Wszedłeś tutaj na forum i obraziłeś pewien klub.Pewnie liczyłeś na odzew to go masz.A,że kojarzysz mi się z częścią do roweru to nic na to nie poradzę.Mam tylko niezłą bekę z tego.Wracając do swoich skojarzeń powiem ci,(...)z .... zjadasz.Lech w tym sezonie jakoś zdechł.
Avatar
LECH LECH KOLEJORZ / 14 stycznia 2012 o 14:14
[quote name='amoroso' timestamp='1326528953' post='583442']
Kolejorz umyj zęby dzisiaj bo mój ogier lubi czystą stajnię.Pozdrowienia dla twojego chłopaka.
[/quote]
Nie rozumiem cię amorozo ? Co ma wspólnego moja higiena osobista z twoim ogierem ? Nie rozumiem cie też o jakiego chłopaka ci chodzi?
Musisz zrozumieć jedną rzecz, że nie wszyscy są tacy jak ty i nie możesz innych oceniać wedle siebie. To że ty jesteś zwykłym zboczeńcem nie oznacza że inni tacy są, rozumiesz ?
Dlatego baw się dobrze w swoim gronie sobie podobnych dewiantów, a swojego konia nie męcz bo to podpada pod pewien artykuł o znęcaniu się nad zwierzętami, także uważaj na siebie.
[quote name='amoroso' timestamp='1326528953' post='583442']
Kolejorz umyj zęby dzisiaj bo mój ogier lubi czystą stajnię.Pozdrowienia dla twojego chłopaka.
[/quote]
Nie rozumiem cię amorozo ? Co ma wspólnego moja higiena osobista z twoim ogierem ? Nie rozumiem cie też o jakiego chłopaka ci chodzi?
Musisz zrozumieć jedną rzecz, że nie wszyscy są tacy jak ty i nie możesz innych oceniać wedle siebie. To że ty jesteś zwykłym zboczeńcem nie oznacza że inni tacy są, rozumiesz ?
Dlatego baw się... rozwiń
Avatar
Gość / 14 stycznia 2012 o 13:57
[quote name='kiedys sam gralem na wosp' timestamp='1326513066' post='583415']
...Wspieranie jakiejkolwiek inicjatywy harytatywnej uważam za uszlachetniające i naprawdę czuję ulgę, jeśli wiem, że ta złotówka, którą wrzuciłem do puszki choć w miniaturowej części pomoże komuś na drugim końcu Polski...
[/quote]

Niby wszystko co napisałeś jest całkiem do rzeczy i trzyma się kupy.
Tyle że cały myk polega na tym, że z tej złotówki którą wrzucasz do puszki tylko miniaturowa część pomaga komuś. Trzeba wiedzieć że lwia część tych zebranych pieniędzy się marnuje i przepada w bardziej lub mniej wyjaśnionych okolicznościach, takie archiwum X albo trójkąt bermudzki i w tym sęk.
[quote name='kiedys sam gralem na wosp' timestamp='1326513066' post='583415']
...Wspieranie jakiejkolwiek inicjatywy harytatywnej uważam za uszlachetniające i naprawdę czuję ulgę, jeśli wiem, że ta złotówka, którą wrzuciłem do puszki choć w miniaturowej części pomoże komuś na drugim końcu Polski...
[/quote]

Niby wszystko co napisałeś jest całkiem do rzeczy i trzyma się kupy.
Tyle że cały myk polega na tym, że z tej złotówki którą wrzucasz do puszki tylko miniaturowa część pomaga komuś.... rozwiń
Avatar
amoroso / 14 stycznia 2012 o 09:15
[quote name='LECH LECH KOLEJORZ' timestamp='1326502764' post='583410']
Hehe koleżko widzę że masz jakiś poważny problem ze swoimi emocjami, ale się zbytnio nie stresuj to normalna sprawa. Widzę że oferujesz jakieś ciasne otwory miedzy innymi pewnie i swoją rozlazłą już kichę masz masz na myśli. Niestety muszę cie zmartwić . Twoją obsraną kiszką nikt się nie interesuje oprócz ciebie i twojego partnera.
Dlatego bujaj wory amoroso i czekaj na swoją szansę dalej, może ktoś kiedyś połasi się na twój zasrany otwór...brrr! ...fuj!
Pozdrowienia od kibica Lecha.
[/quote]
Kolejorz umyj zęby dzisiaj bo mój ogier lubi czystą stajnię.Pozdrowienia dla twojego chłopaka.
[quote name='LECH LECH KOLEJORZ' timestamp='1326502764' post='583410']
Hehe koleżko widzę że masz jakiś poważny problem ze swoimi emocjami, ale się zbytnio nie stresuj to normalna sprawa. Widzę że oferujesz jakieś ciasne otwory miedzy innymi pewnie i swoją rozlazłą już kichę masz masz na myśli. Niestety muszę cie zmartwić . Twoją obsraną kiszką nikt się nie interesuje oprócz ciebie i twojego partnera.
Dlatego bujaj wory amoroso i czekaj na swoją szansę dalej, może ktoś kiedyś połasi się na twój zasrany ot... rozwiń
Avatar
kiedys sam gralem na wosp / 14 stycznia 2012 o 04:51
Kiedys sam gralem na WOŚP i byłem dumny, że mogę chociaż w taki spsób pomóc chorym, obojętnie czy dzieciom czy dorosłym... Normalnie chodzę do kościoła, i podobnie jak pan, który się "zagotował" na widok tych ulotek, szlak mnie trafił. To jest po prostu szczyt cynizmu, chamstwa i brak jakiejkolwiek solidarności ze stronu kleru. JA teżoczywiście nie wierzę w brednie księży z Poniatowej, którzy nagle nic nie wiedzą o ulotkach. Zawsze, o ile pamiętam, przychodziło się w Poniatowej do kościoła z czymkolwiek itrzeba było zapytać któregoś - najczęściej proboszcza w zakrystii, czy można cośzostawić. A tu nagle gablota przykościelna, ogromny egzemplarz w zakrystii,całe kupki prezy kredzie. Grubymi nićm szyte... Z resztą sama wypowiedź tego wikarego świadczy o tym, że niewykloczone jest, że to za jego przyzwoleniem te ulotki się pojawiły. Dokładnie te same treści wypowiedział w wywiadzie dla DW.

Najsmutniejszym jest, że coraz wyraźniej kościół zmierza ku przepaści. Księża zachowują się w identyczny sposób jak pewien polityk, który twierdzi, że PRAWDZIWY i JEDYNY SŁUSZNY POLAK I KATOLIK TO "wyznawca" JEDYNEJ SŁUSZNEJ PARTII. RESZTA TO ZDRAJCY< BOLSZEWICY itd.... Czyż to nie jest ten sam mechanizm myślenia? Prawdziwy katolik wspiera wyłąćznie CARITAS..... A każda inna instytucja to DIABŁEM PODSZYTA!!

Jakiś czas temu byłem w kościele (nie w Poniatowej) i usłyszałem na kazaniu KRYTYKĘ I GROMY wobec jednej opcji politycznej na temat zdjęcia krzyża w sejmie.... Ok, można krytykować - każdy powinien mieć do tego prawo. Ale w tym samym kościele ani razu nie usłyszałem złego słowa na temat innej opcji politycznej, która głosiła w milionach polskich telewizorów postulat o przywróceniu kary śmierci... I gdzie tu miejsce na miłosierdzie, wybaczenie a przynajmniej równe traktowanie? Przecież wobec Boga wszyscy jesteśmy równi! Więc albo wszystkich równo krytykujemy albo błogo milczymy!

Kończąc, myślę, że takie wydarzenia jak właczanie przez katechetkę małych dzieci do wpisywania się na stronę internetową i wyrażanie sprzeciwu przeciw Nergalowi (opowiadanie dzieciom o diabłach) czy taki występek jak ten z ulotkami, TYLKO ODEPCHNIE MŁODZIEŻ OD KOŚCIOŁA. Znamię hipokryzji coraz bardziej wyrasta na czole wielu duchownych.... Nie wszystkich, bo jest grupa na prawdę super księży, ale niestety.... I ja mam coraz mniejszą ochotę na wysłuchiwanie z ambony bredni... A na pewno nikt mi nie będzie mówił, czy mam dawać na WOŚP czy nie... Wspieranie jakiejkolwiek inicjatywy harytatywnej uważam za uszlachetniające i naprawdę czuję ulgę, jeśli wiem, że ta złotówka, którą wrzuciłem do puszki choć w miniaturowej części pomoże komuś na drugim końcu Polski...

Przepraszam za rozwłóczystą formę i serdecznie pozdrawiam WSZYSTKICH, którzy wspierali i wspierają JURKA OWSIAKA i nasząwspólną narodową WOŚP
Kiedys sam gralem na WOŚP i byłem dumny, że mogę chociaż w taki spsób pomóc chorym, obojętnie czy dzieciom czy dorosłym... Normalnie chodzę do kościoła, i podobnie jak pan, który się "zagotował" na widok tych ulotek, szlak mnie trafił. To jest po prostu szczyt cynizmu, chamstwa i brak jakiejkolwiek solidarności ze stronu kleru. JA teżoczywiście nie wierzę w brednie księży z Poniatowej, którzy nagle nic nie wiedzą o ulotkach. Zawsze, o ile pamiętam, przychodziło się w Poniatowej do kościoła z czymkolwiek itrzeba było zapytać którego... rozwiń
Avatar
LECH LECH KOLEJORZ / 14 stycznia 2012 o 01:59
[quote name='amoroso' timestamp='1326474031' post='583243']
Masz koleżko jakiś kompleks odnośnie Motoru Lublin,ale to chyba tylko pretekst.Widzę,że masz ochotę na wstąpienie do seminarium.Wstydzisz się u siebie to szukasz przygód tu.Poszukują chętnych,bo po aferze z arcybiskupem tej z przed kilku lat jest u was manko na ciasny otwór.Dostaniesz angaż bez żadnego castingu.Jak dużo pijesz to się nie stresuj ,wątroby nie będą ci sprawdzać.Powstrzymaj tylko biegunkę bo to jest poważny argument,żebyś po raz szósty nie składał podania.Pozdrowienia od kibica Motoru.
[/quote]

Hehe koleżko widzę że masz jakiś poważny problem ze swoimi emocjami, ale się zbytnio nie stresuj to normalna sprawa. Widzę że oferujesz jakieś ciasne otwory miedzy innymi pewnie i swoją rozlazłą już kichę masz masz na myśli. Niestety muszę cie zmartwić . Twoją (...) kiszką nikt się nie interesuje oprócz ciebie i twojego partnera.
Dlatego bujaj wory amoroso i czekaj na swoją szansę dalej, może ktoś kiedyś połasi się na twój (...) otwór...brrr! ...fuj!
Pozdrowienia od kibica Lecha.
[quote name='amoroso' timestamp='1326474031' post='583243']
Masz koleżko jakiś kompleks odnośnie Motoru Lublin,ale to chyba tylko pretekst.Widzę,że masz ochotę na wstąpienie do seminarium.Wstydzisz się u siebie to szukasz przygód tu.Poszukują chętnych,bo po aferze z arcybiskupem tej z przed kilku lat jest u was manko na ciasny otwór.Dostaniesz angaż bez żadnego castingu.Jak dużo pijesz to się nie stresuj ,wątroby nie będą ci sprawdzać.Powstrzymaj tylko biegunkę bo to jest poważny argument,żebyś po raz szósty ni... rozwiń
Avatar
amoroso / 13 stycznia 2012 o 18:00
[quote name='LECH LECH KOLEJORZ' timestamp='1326383902' post='582777']
Chodzi ci o Motorhead ? Czy może o zwykły motór ?
[/quote]
Masz koleżko jakiś kompleks odnośnie Motoru Lublin,ale to chyba tylko pretekst.Widzę,że masz ochotę na wstąpienie do seminarium.Wstydzisz się u siebie to szukasz przygód tu.Poszukują chętnych,bo po aferze z arcybiskupem tej z przed kilku lat jest u was manko na ciasny otwór.Dostaniesz angaż bez żadnego castingu.Jak dużo pijesz to się nie stresuj ,wątroby nie będą ci sprawdzać.Powstrzymaj tylko biegunkę bo to jest poważny argument,żebyś po raz szósty nie składał podania.Pozdrowienia od kibica Motoru.
[quote name='LECH LECH KOLEJORZ' timestamp='1326383902' post='582777']
Chodzi ci o Motorhead ? Czy może o zwykły motór ?
[/quote]
Masz koleżko jakiś kompleks odnośnie Motoru Lublin,ale to chyba tylko pretekst.Widzę,że masz ochotę na wstąpienie do seminarium.Wstydzisz się u siebie to szukasz przygód tu.Poszukują chętnych,bo po aferze z arcybiskupem tej z przed kilku lat jest u was manko na ciasny otwór.Dostaniesz angaż bez żadnego castingu.Jak dużo pijesz to się nie stresuj ,wątroby nie będą ci spra... rozwiń
Avatar
POLAK NIEKATOLIK / 21 stycznia 2012 o 18:40
[color="#FF0000"][size="7"]KSIĘŻA NA KSIĘŻYC !!!
ALBO WON NIEROBY DO WATYKANU !!!
PRZESTAĆ PASOŻYTOWAĆ NA POLSKIM NARODZIE !!!
[/size][/color]
Avatar
Gość / 18 stycznia 2012 o 21:59
[quote name='Gość' timestamp='1326545856' post='583549']
Niby wszystko co napisałeś jest całkiem do rzeczy i trzyma się kupy.
Tyle że cały myk polega na tym, że z tej złotówki którą wrzucasz do puszki tylko miniaturowa część pomaga komuś. Trzeba wiedzieć że lwia część tych zebranych pieniędzy się marnuje i przepada w bardziej lub mniej wyjaśnionych okolicznościach, takie archiwum X albo trójkąt bermudzki i w tym sęk.
[/quote]

Koniecznie zarejestruj sie do lekarza. Bredzisz!!!
[quote name='Gość' timestamp='1326545856' post='583549']
Niby wszystko co napisałeś jest całkiem do rzeczy i trzyma się kupy.
Tyle że cały myk polega na tym, że z tej złotówki którą wrzucasz do puszki tylko miniaturowa część pomaga komuś. Trzeba wiedzieć że lwia część tych zebranych pieniędzy się marnuje i przepada w bardziej lub mniej wyjaśnionych okolicznościach, takie archiwum X albo trójkąt bermudzki i w tym sęk.
[/quote]

Koniecznie zarejestruj sie do lekarza. Bredzisz!!! rozwiń
Avatar
LECH LECH KOLEJORZ / 18 stycznia 2012 o 20:02
[quote name='amoroso' timestamp='1326561479' post='583631']
Do kolejorza.Wszedłeś tutaj na forum i obraziłeś pewien klub.Pewnie liczyłeś na odzew to go masz.A,że kojarzysz mi się z częścią do roweru to nic na to nie poradzę.Mam tylko niezłą bekę z tego.Wracając do swoich skojarzeń powiem ci,(...)z .... zjadasz.Lech w tym sezonie jakoś zdechł.
[/quote]

Piszesz jakoś dziwnie , ponadto część twojego postu została wykasowana.
Ciekawe dlaczego, czyżbyś robił błędy ortograficzne ?!
Czy z tego powodu jak twierdzi moderator, że zwykły cham z ciebie, pewnie jedno i drugie.
Przykro mi że wszystko kojarzy ci sie zapewne z pedałami, nie wnikam jaki tego powód to twoja prywatna sprawa .
Tak wspominając starą ustawke, to dlaczego tak szybko uciekliście ?!
[quote name='amoroso' timestamp='1326561479' post='583631']
Do kolejorza.Wszedłeś tutaj na forum i obraziłeś pewien klub.Pewnie liczyłeś na odzew to go masz.A,że kojarzysz mi się z częścią do roweru to nic na to nie poradzę.Mam tylko niezłą bekę z tego.Wracając do swoich skojarzeń powiem ci,(...)z .... zjadasz.Lech w tym sezonie jakoś zdechł.
[/quote]

Piszesz jakoś dziwnie , ponadto część twojego postu została wykasowana.
Ciekawe dlaczego, czyżbyś robił błędy ortograficzne ?! <... rozwiń
Avatar
amoroso / 14 stycznia 2012 o 18:17
Do kolejorza.Wszedłeś tutaj na forum i obraziłeś pewien klub.Pewnie liczyłeś na odzew to go masz.A,że kojarzysz mi się z częścią do roweru to nic na to nie poradzę.Mam tylko niezłą bekę z tego.Wracając do swoich skojarzeń powiem ci,(...)z .... zjadasz.Lech w tym sezonie jakoś zdechł.
Avatar
LECH LECH KOLEJORZ / 14 stycznia 2012 o 14:14
[quote name='amoroso' timestamp='1326528953' post='583442']
Kolejorz umyj zęby dzisiaj bo mój ogier lubi czystą stajnię.Pozdrowienia dla twojego chłopaka.
[/quote]
Nie rozumiem cię amorozo ? Co ma wspólnego moja higiena osobista z twoim ogierem ? Nie rozumiem cie też o jakiego chłopaka ci chodzi?
Musisz zrozumieć jedną rzecz, że nie wszyscy są tacy jak ty i nie możesz innych oceniać wedle siebie. To że ty jesteś zwykłym zboczeńcem nie oznacza że inni tacy są, rozumiesz ?
Dlatego baw się dobrze w swoim gronie sobie podobnych dewiantów, a swojego konia nie męcz bo to podpada pod pewien artykuł o znęcaniu się nad zwierzętami, także uważaj na siebie.
[quote name='amoroso' timestamp='1326528953' post='583442']
Kolejorz umyj zęby dzisiaj bo mój ogier lubi czystą stajnię.Pozdrowienia dla twojego chłopaka.
[/quote]
Nie rozumiem cię amorozo ? Co ma wspólnego moja higiena osobista z twoim ogierem ? Nie rozumiem cie też o jakiego chłopaka ci chodzi?
Musisz zrozumieć jedną rzecz, że nie wszyscy są tacy jak ty i nie możesz innych oceniać wedle siebie. To że ty jesteś zwykłym zboczeńcem nie oznacza że inni tacy są, rozumiesz ?
Dlatego baw się... rozwiń
Avatar
Gość / 14 stycznia 2012 o 13:57
[quote name='kiedys sam gralem na wosp' timestamp='1326513066' post='583415']
...Wspieranie jakiejkolwiek inicjatywy harytatywnej uważam za uszlachetniające i naprawdę czuję ulgę, jeśli wiem, że ta złotówka, którą wrzuciłem do puszki choć w miniaturowej części pomoże komuś na drugim końcu Polski...
[/quote]

Niby wszystko co napisałeś jest całkiem do rzeczy i trzyma się kupy.
Tyle że cały myk polega na tym, że z tej złotówki którą wrzucasz do puszki tylko miniaturowa część pomaga komuś. Trzeba wiedzieć że lwia część tych zebranych pieniędzy się marnuje i przepada w bardziej lub mniej wyjaśnionych okolicznościach, takie archiwum X albo trójkąt bermudzki i w tym sęk.
[quote name='kiedys sam gralem na wosp' timestamp='1326513066' post='583415']
...Wspieranie jakiejkolwiek inicjatywy harytatywnej uważam za uszlachetniające i naprawdę czuję ulgę, jeśli wiem, że ta złotówka, którą wrzuciłem do puszki choć w miniaturowej części pomoże komuś na drugim końcu Polski...
[/quote]

Niby wszystko co napisałeś jest całkiem do rzeczy i trzyma się kupy.
Tyle że cały myk polega na tym, że z tej złotówki którą wrzucasz do puszki tylko miniaturowa część pomaga komuś.... rozwiń
Avatar
amoroso / 14 stycznia 2012 o 09:15
[quote name='LECH LECH KOLEJORZ' timestamp='1326502764' post='583410']
Hehe koleżko widzę że masz jakiś poważny problem ze swoimi emocjami, ale się zbytnio nie stresuj to normalna sprawa. Widzę że oferujesz jakieś ciasne otwory miedzy innymi pewnie i swoją rozlazłą już kichę masz masz na myśli. Niestety muszę cie zmartwić . Twoją obsraną kiszką nikt się nie interesuje oprócz ciebie i twojego partnera.
Dlatego bujaj wory amoroso i czekaj na swoją szansę dalej, może ktoś kiedyś połasi się na twój zasrany otwór...brrr! ...fuj!
Pozdrowienia od kibica Lecha.
[/quote]
Kolejorz umyj zęby dzisiaj bo mój ogier lubi czystą stajnię.Pozdrowienia dla twojego chłopaka.
[quote name='LECH LECH KOLEJORZ' timestamp='1326502764' post='583410']
Hehe koleżko widzę że masz jakiś poważny problem ze swoimi emocjami, ale się zbytnio nie stresuj to normalna sprawa. Widzę że oferujesz jakieś ciasne otwory miedzy innymi pewnie i swoją rozlazłą już kichę masz masz na myśli. Niestety muszę cie zmartwić . Twoją obsraną kiszką nikt się nie interesuje oprócz ciebie i twojego partnera.
Dlatego bujaj wory amoroso i czekaj na swoją szansę dalej, może ktoś kiedyś połasi się na twój zasrany ot... rozwiń
Avatar
kiedys sam gralem na wosp / 14 stycznia 2012 o 04:51
Kiedys sam gralem na WOŚP i byłem dumny, że mogę chociaż w taki spsób pomóc chorym, obojętnie czy dzieciom czy dorosłym... Normalnie chodzę do kościoła, i podobnie jak pan, który się "zagotował" na widok tych ulotek, szlak mnie trafił. To jest po prostu szczyt cynizmu, chamstwa i brak jakiejkolwiek solidarności ze stronu kleru. JA teżoczywiście nie wierzę w brednie księży z Poniatowej, którzy nagle nic nie wiedzą o ulotkach. Zawsze, o ile pamiętam, przychodziło się w Poniatowej do kościoła z czymkolwiek itrzeba było zapytać któregoś - najczęściej proboszcza w zakrystii, czy można cośzostawić. A tu nagle gablota przykościelna, ogromny egzemplarz w zakrystii,całe kupki prezy kredzie. Grubymi nićm szyte... Z resztą sama wypowiedź tego wikarego świadczy o tym, że niewykloczone jest, że to za jego przyzwoleniem te ulotki się pojawiły. Dokładnie te same treści wypowiedział w wywiadzie dla DW.

Najsmutniejszym jest, że coraz wyraźniej kościół zmierza ku przepaści. Księża zachowują się w identyczny sposób jak pewien polityk, który twierdzi, że PRAWDZIWY i JEDYNY SŁUSZNY POLAK I KATOLIK TO "wyznawca" JEDYNEJ SŁUSZNEJ PARTII. RESZTA TO ZDRAJCY< BOLSZEWICY itd.... Czyż to nie jest ten sam mechanizm myślenia? Prawdziwy katolik wspiera wyłąćznie CARITAS..... A każda inna instytucja to DIABŁEM PODSZYTA!!

Jakiś czas temu byłem w kościele (nie w Poniatowej) i usłyszałem na kazaniu KRYTYKĘ I GROMY wobec jednej opcji politycznej na temat zdjęcia krzyża w sejmie.... Ok, można krytykować - każdy powinien mieć do tego prawo. Ale w tym samym kościele ani razu nie usłyszałem złego słowa na temat innej opcji politycznej, która głosiła w milionach polskich telewizorów postulat o przywróceniu kary śmierci... I gdzie tu miejsce na miłosierdzie, wybaczenie a przynajmniej równe traktowanie? Przecież wobec Boga wszyscy jesteśmy równi! Więc albo wszystkich równo krytykujemy albo błogo milczymy!

Kończąc, myślę, że takie wydarzenia jak właczanie przez katechetkę małych dzieci do wpisywania się na stronę internetową i wyrażanie sprzeciwu przeciw Nergalowi (opowiadanie dzieciom o diabłach) czy taki występek jak ten z ulotkami, TYLKO ODEPCHNIE MŁODZIEŻ OD KOŚCIOŁA. Znamię hipokryzji coraz bardziej wyrasta na czole wielu duchownych.... Nie wszystkich, bo jest grupa na prawdę super księży, ale niestety.... I ja mam coraz mniejszą ochotę na wysłuchiwanie z ambony bredni... A na pewno nikt mi nie będzie mówił, czy mam dawać na WOŚP czy nie... Wspieranie jakiejkolwiek inicjatywy harytatywnej uważam za uszlachetniające i naprawdę czuję ulgę, jeśli wiem, że ta złotówka, którą wrzuciłem do puszki choć w miniaturowej części pomoże komuś na drugim końcu Polski...

Przepraszam za rozwłóczystą formę i serdecznie pozdrawiam WSZYSTKICH, którzy wspierali i wspierają JURKA OWSIAKA i nasząwspólną narodową WOŚP
Kiedys sam gralem na WOŚP i byłem dumny, że mogę chociaż w taki spsób pomóc chorym, obojętnie czy dzieciom czy dorosłym... Normalnie chodzę do kościoła, i podobnie jak pan, który się "zagotował" na widok tych ulotek, szlak mnie trafił. To jest po prostu szczyt cynizmu, chamstwa i brak jakiejkolwiek solidarności ze stronu kleru. JA teżoczywiście nie wierzę w brednie księży z Poniatowej, którzy nagle nic nie wiedzą o ulotkach. Zawsze, o ile pamiętam, przychodziło się w Poniatowej do kościoła z czymkolwiek itrzeba było zapytać którego... rozwiń
Avatar
LECH LECH KOLEJORZ / 14 stycznia 2012 o 01:59
[quote name='amoroso' timestamp='1326474031' post='583243']
Masz koleżko jakiś kompleks odnośnie Motoru Lublin,ale to chyba tylko pretekst.Widzę,że masz ochotę na wstąpienie do seminarium.Wstydzisz się u siebie to szukasz przygód tu.Poszukują chętnych,bo po aferze z arcybiskupem tej z przed kilku lat jest u was manko na ciasny otwór.Dostaniesz angaż bez żadnego castingu.Jak dużo pijesz to się nie stresuj ,wątroby nie będą ci sprawdzać.Powstrzymaj tylko biegunkę bo to jest poważny argument,żebyś po raz szósty nie składał podania.Pozdrowienia od kibica Motoru.
[/quote]

Hehe koleżko widzę że masz jakiś poważny problem ze swoimi emocjami, ale się zbytnio nie stresuj to normalna sprawa. Widzę że oferujesz jakieś ciasne otwory miedzy innymi pewnie i swoją rozlazłą już kichę masz masz na myśli. Niestety muszę cie zmartwić . Twoją (...) kiszką nikt się nie interesuje oprócz ciebie i twojego partnera.
Dlatego bujaj wory amoroso i czekaj na swoją szansę dalej, może ktoś kiedyś połasi się na twój (...) otwór...brrr! ...fuj!
Pozdrowienia od kibica Lecha.
[quote name='amoroso' timestamp='1326474031' post='583243']
Masz koleżko jakiś kompleks odnośnie Motoru Lublin,ale to chyba tylko pretekst.Widzę,że masz ochotę na wstąpienie do seminarium.Wstydzisz się u siebie to szukasz przygód tu.Poszukują chętnych,bo po aferze z arcybiskupem tej z przed kilku lat jest u was manko na ciasny otwór.Dostaniesz angaż bez żadnego castingu.Jak dużo pijesz to się nie stresuj ,wątroby nie będą ci sprawdzać.Powstrzymaj tylko biegunkę bo to jest poważny argument,żebyś po raz szósty ni... rozwiń
Avatar
amoroso / 13 stycznia 2012 o 18:00
[quote name='LECH LECH KOLEJORZ' timestamp='1326383902' post='582777']
Chodzi ci o Motorhead ? Czy może o zwykły motór ?
[/quote]
Masz koleżko jakiś kompleks odnośnie Motoru Lublin,ale to chyba tylko pretekst.Widzę,że masz ochotę na wstąpienie do seminarium.Wstydzisz się u siebie to szukasz przygód tu.Poszukują chętnych,bo po aferze z arcybiskupem tej z przed kilku lat jest u was manko na ciasny otwór.Dostaniesz angaż bez żadnego castingu.Jak dużo pijesz to się nie stresuj ,wątroby nie będą ci sprawdzać.Powstrzymaj tylko biegunkę bo to jest poważny argument,żebyś po raz szósty nie składał podania.Pozdrowienia od kibica Motoru.
[quote name='LECH LECH KOLEJORZ' timestamp='1326383902' post='582777']
Chodzi ci o Motorhead ? Czy może o zwykły motór ?
[/quote]
Masz koleżko jakiś kompleks odnośnie Motoru Lublin,ale to chyba tylko pretekst.Widzę,że masz ochotę na wstąpienie do seminarium.Wstydzisz się u siebie to szukasz przygód tu.Poszukują chętnych,bo po aferze z arcybiskupem tej z przed kilku lat jest u was manko na ciasny otwór.Dostaniesz angaż bez żadnego castingu.Jak dużo pijesz to się nie stresuj ,wątroby nie będą ci spra... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 169

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 maja 2018 r. 0 0

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje]
galeria

Rząd obiecuje 22 nowe mosty. Jeden ma powstać w woj. lubelskim [lokalizacje] 9 10

W ciągu najbliższych lat zaproponujemy program budowy 22 mostów na Wiśle, Odrze, Bugu, Narwi, Pilicy, Warcie i w wielu miejscach Polski – poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Znamy lokalizacje nowych mostów.

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu

Puławy: Lista miejskich zadań do przeglądu 3 0

Puławscy radni w czwartek przyjmą raport o wykonaniu Programu Zamierzeń Inwestycyjnych. To dokument mówiący o tym, które z dziesiątek zaplanowanych zadań zostały już wykonane, a na które nadal czekamy. Wśród tych ostatnich jest m.in. przedłużenie ul. Powiśle, czy montaż windy w ratuszu.

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują

Przemytnicy stracili 475 podrabianych kurtek. Ale ubrania się nie zmarnują 21 1

Podrobione kurtki trafią do podopiecznych lubelskiego Polskiego Czerwonego Krzyża. Celnicy z Małaszewicz odebrali je przemytnikom.

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc

Lublin: Skradziono wózek inwalidzki, rodzina prosi o pomoc 34 2

Elektryczny wózek inwalidzki został skradziony z klatki bloku przy ul. Skautów w Lublinie.

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło?
galeria
film

Karczemna awantura, szarpanie i wyzwiska na przyjęciu komunijnym. O co poszło? 67 12

Poszło o rosół, który ponoć miał być nieświeży. Do tego nie wszyscy mieli dostać drugie danie. Przyjęcie komunijne w restauracji „Krokus” w Chełmie zakończyło się karczemną awanturą, szarpaniem i wyzwiskami. Sprawą zajęła się policja i prokuratura.

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków

Burze w woj. lubelskim: Spadł grad, wiele interwencji strażaków 33 2

Strażacy kilkanaście razy interweniowali po burzach, które przechodzą nad woj. lubelskim.

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu
25 maja 2018, 17:00

Lublin: Wystawa Grupy Twórczej w Galerii w Pasażu 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 25 maja o godz. 17 w Galerii w Pasażu (Pracownie Kultury Tatary, ul. Hutnicza 28A) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Grupy Twórczej pod tytułem Pasja tworzenia.

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują?
galeria

Mieszkanie Plus w Lubelskiem: Premier wręczy klucze. Dlaczego niektórzy lokatorzy rezygnują? 50 13

W sobotę pierwsi lokatorzy dostaną klucze do Mieszkań Plus. A wręczać je będzie premier Mateusz Morawiecki. Tyle że lokale są w stanie deweloperskim i trzeba jeszcze grubych tysięcy, żeby w nich zamieszkać.

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży
galeria
film

POP Arena: Alvaro Soler i Alphaville w Lublinie. Bilety na koncert już w sprzedaży 45 0

Dziś zaczęła się sprzedaż biletów na koncert POP Arena, którego główną gwiazdą będzie Alvaro Soler, przed którym wystąpi grupa Alphaville.

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal

Azoty po raz szósty zagrają o brązowy medal 5 0

PGNIG SUPERLIGA PIŁKARZY RĘCZNYCH Po raz szósty w historii Azoty Puławy zagrają o trzecie miejsce mistrzostw Polski. Zmierzą się z rewelacyjną Gwardią Opole

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego
25 maja 2018, 19:00

Finałowy koncert XXII Forum Lutosławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. Filharmonia Lubelska (ul. Curie-Skłodowskiej 5) zaprasza na finałowy koncert 22. edycji Forum Lutosławskiego MOST. W piątek, 25 maja o godz. 19 na scenie Filharmonii wystąpią Robert Kabara, Kamil Tomanek i Aleksandra Ohar.

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat

Główna wygrana w Ekstra Pensji (losowanie 21.05.2018). 5000 zł miesięcznie przez 20 lat 0 0

Poniedziałkowe losowanie (21.05.2018) Ekstra Pensji okazało się szczęśliwe dla osoby, która kupiła zakład tej gry w punkcie LOTTO przy ulicy Kopernika 4 w Pucku (woj. pomorskie).

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje
galeria
film

Pociągiem z Lublina nad popularne jezioro. Nowość w rozkładzie na wakacje 415 13

24 czerwca uruchomione ma być niedzielne połączenie kolejowe z Lublina do Włodawy przez Okuninkę. Pociąg ma kursować do ostatniej niedzieli sierpnia włącznie.

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej

W sobotę derby Chełmianka - Motor. Bilet lepiej kupić wcześniej 8 12

Końcówka sezonu zapowiada się niezwykle ciekawie. W walce o awans faworytami są: Resovia, KSZO i Motor. Temu tercetowi szyki może jeszcze pokrzyżować Chełmianka. Biało-zieloni w najbliższą sobotę zmierzą się w derbach z lubelskim klubem. Gospodarze spodziewają się tłumów na meczu, dlatego apelują o wcześniejszy zakup biletu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!