Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

26 lipca 2009 r.
16:58
Edytuj ten wpis

W ciągu 2 dni policja wlepiła piratom drogowym 280 mandatów

0 19 A A

Sportowe auto, głośna muzyka, „zimny łokieć” i gaz do dechy – to byli potencjalni klienci wideorejestratorów krążących w ten weekend po drogach Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Policja tym razem wzięła pod szczególną uwagę kierowców w szybkich, sportowych autach. Ryk silnika, szerokie opony na alufelgach, czapeczka „bejsbolówka” i głośna muzyka, to były główne znaki rozpoznawcze większości zatrzymanych kierowców.

– Zwracaliśmy uwagę na popisy młodych ludzi w dobrych, sportowych autach, w miejscach gdzie odpoczywa dużo ludzi. Piszczenie oponami, próby prędkości – to zwracało naszą uwagę.

Takie zachowania na drodze, w miejscach wypoczynku ludzi, to recepta na tragedię – mówi sierżant sztabowy Grzegorz Bartoszek z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

– Na drogach wokół jezior pracowało od 4 do 6 wideorejestratorów w systemie dwuzmianowym. Łącznie wypisaliśmy blisko 300 mandatów, na kwoty od 200 do 300 złotych każdy plus od 4 do 6 punktów karnych – dodaje Arkadiusz Kalita z WRD KWP Lublin.

Boleśnie przekonał się o tym kierowca audi TT, który nad Jeziorem Białym popisywał się możliwościami swojego auta.

– Młody człowiek pokazywał, co potrafi on i jego audi. Dynamicznie ruszył i po zaledwie dwustu metach już stanął, by obejrzeć swoje wyczyny w radiowozie. Krótki film o prędkości kosztował go 500 złotych i 10 punktów karnych, bo jechał ponad 100 km/h na „pięćdziesiątce” – dodaje Arkadiusz Kalita.

Do wczorajszego popołudnia na drogach zginęły dwie osoby, zatrzymano około 80 pijanych.

– Zwracaliśmy także uwagę na sposób przewozu dzieci. W tej materii notujemy dużą poprawę. Gdy kierowca popełnił drobny grzeszek na drodze, ale właściwie przewoził dzieci, wówczas policjanci stosowali tylko pouczenie – kończy Arkadiusz Kalita.

Komentarze 19

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
LOP 12... / 30 grudnia 2011 o 20:48
Panowie Policjanci, zajmijcie się jeszcze tymi głąbami z włączonymi światłami przeciwmgielnymi. Proszę Was bardzo.

O ile w dzień jeszcze jest normalnie w miarę, to wieczorami te światła bardzo oślepiają i powodują spore zagrożenie.
Avatar
Bolek / 30 grudnia 2011 o 17:18
[quote name='FGHUU88' timestamp='1248675562' post='153583']
POLICJA DROGOWA MADE IN POLAND KUPIŁA ARTYKUŁ W DZIENNIKU I CHWALI SIĘ WYCZYNAMI JAK TO SKASOWAŁA PARU CHŁOPAKÓW,KTÓRZY MIELI PECHA, BO JECHALI DROGĄ GDZIE PANOWIE W PODRASOWANYM AUCIE ROBILI SOBIE WYŚCIGI!!!TO JEST POLSKIE DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO, OLEWANIE:ZŁEGO OZNAKOWANIA, WRAKÓW UZNAWANYCH ZA SAMOCHODY, PIJANYCH PIESZYCH(PLAGA NASZYCH NIBY DRÓG !!)..NAJEPIEJ TEGO KIEROWCĘ SCIGAĆ BO JECHAŁ NIE 50 A 70 KM/H...ZAŚ NA PYTANIE DLACZEGO W NIEMCZECH,FRANCJI GINNIE 2 LUDZI NA 100 A U NAS 11 NIKT NIE POTRAFI JASNO POWIEDZIEĆ!!JA WIEM POWINNA BYĆ MNIJESZA TOLERANCJA DLA MŁODYH KIEROWCÓW(ZRESZTĄ U NAS SZKOLENIE KIEORWCÓW TO JAKIŚ KOSMOS!!)ALE NAJGORSZE CO PANUJE W POLSCE I STOSOWANE JEST PRZEZ SZEROKORZUMIENE PAŃSTWO TO URAWNIŁOWKA A WIĘC PIRACI TO WSZYSCY KIEROWCY I ZŁODZIEJE WSZYSCY PODATNICY!!!
[/quote]
Wszystko robią - trzepią kasę by nie dopuścić do kryzysu i do tego co się stało w Grecji. Mają taki odgórny prykas,jebać, jebać i jeszcze raz jebać.
[quote name='FGHUU88' timestamp='1248675562' post='153583']
POLICJA DROGOWA MADE IN POLAND KUPIŁA ARTYKUŁ W DZIENNIKU I CHWALI SIĘ WYCZYNAMI JAK TO SKASOWAŁA PARU CHŁOPAKÓW,KTÓRZY MIELI PECHA, BO JECHALI DROGĄ GDZIE PANOWIE W PODRASOWANYM AUCIE ROBILI SOBIE WYŚCIGI!!!TO JEST POLSKIE DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO, OLEWANIE:ZŁEGO OZNAKOWANIA, WRAKÓW UZNAWANYCH ZA SAMOCHODY, PIJANYCH PIESZYCH(PLAGA NASZYCH NIBY DRÓG !!)..NAJEPIEJ TEGO KIEROWCĘ SCIGAĆ BO JECHAŁ NIE 50 A 70 KM/H...ZAŚ NA PYTANIE DLACZE... rozwiń
Avatar
radek / 30 grudnia 2011 o 16:40
pozdrawiam grzesiu ty bury psie i dzieki za dotrzymane slowo
Avatar
FGHUU88 / 27 lipca 2009 o 08:19
POLICJA DROGOWA MADE IN POLAND KUPIŁA ARTYKUŁ W DZIENNIKU I CHWALI SIĘ WYCZYNAMI JAK TO SKASOWAŁA PARU CHŁOPAKÓW,KTÓRZY MIELI PECHA, BO JECHALI DROGĄ GDZIE PANOWIE W PODRASOWANYM AUCIE ROBILI SOBIE WYŚCIGI!!!TO JEST POLSKIE DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO, OLEWANIE:ZŁEGO OZNAKOWANIA, WRAKÓW UZNAWANYCH ZA SAMOCHODY, PIJANYCH PIESZYCH(PLAGA NASZYCH NIBY DRÓG !!)..NAJEPIEJ TEGO KIEROWCĘ SCIGAĆ BO JECHAŁ NIE 50 A 70 KM/H...ZAŚ NA PYTANIE DLACZEGO W NIEMCZECH,FRANCJI GINNIE 2 LUDZI NA 100 A U NAS 11 NIKT NIE POTRAFI JASNO POWIEDZIEĆ!!JA WIEM POWINNA BYĆ MNIJESZA TOLERANCJA DLA MŁODYH KIEROWCÓW(ZRESZTĄ U NAS SZKOLENIE KIEORWCÓW TO JAKIŚ KOSMOS!!)ALE NAJGORSZE CO PANUJE W POLSCE I STOSOWANE JEST PRZEZ SZEROKORZUMIENE PAŃSTWO TO URAWNIŁOWKA A WIĘC PIRACI TO WSZYSCY KIEROWCY I ZŁODZIEJE WSZYSCY PODATNICY!!!
POLICJA DROGOWA MADE IN POLAND KUPIŁA ARTYKUŁ W DZIENNIKU I CHWALI SIĘ WYCZYNAMI JAK TO SKASOWAŁA PARU CHŁOPAKÓW,KTÓRZY MIELI PECHA, BO JECHALI DROGĄ GDZIE PANOWIE W PODRASOWANYM AUCIE ROBILI SOBIE WYŚCIGI!!!TO JEST POLSKIE DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO, OLEWANIE:ZŁEGO OZNAKOWANIA, WRAKÓW UZNAWANYCH ZA SAMOCHODY, PIJANYCH PIESZYCH(PLAGA NASZYCH NIBY DRÓG !!)..NAJEPIEJ TEGO KIEROWCĘ SCIGAĆ BO JECHAŁ NIE 50 A 70 KM/H...ZAŚ NA PYTANIE DLACZEGO W NIEMCZECH,FRANCJI GINNIE 2 LUDZI NA 100 A U NAS 11 NIKT NIE POTRAFI JASNO POWIEDZIEĆ&... rozwiń
Avatar
Smart / 27 lipca 2009 o 07:41
Smart napisał:
poprzedni post to pomyłka
miało być do tego kolegi z bymwu
ćwok ze złomowatego burakowozu się odezwał...

kurna.... jakie to forum jest porąbane...
Avatar
Smart / 27 lipca 2009 o 07:40
Gość napisał:
bmw to zlomy do 96 roku wiec nie zalujcie hamulcow jesli jedzie takie za wami chyba kupie duzego fi***a i zaczne zarabiac

poprzedni post to pomyłka
miało być do tego kolegi z bymwu
ćwok ze złomowatego burakowozu się odezwał...
rozwiń
Avatar
Smart / 27 lipca 2009 o 07:39
Gość napisał:
Brawo policja!!!

ćwok ze złomowatego burakowozu się odezwał...
Avatar
gfh / 27 lipca 2009 o 07:29
Dla policj
Avatar
Gość / 26 lipca 2009 o 23:51
as napisał:
walic mandaty i dodawac jeszcze po 2 punkty za brak wyobrazni.
dorwie sie taki deb*** do 10 letniego BMW czy Audi i pokazuje co to nie on , a wylansowane laski sikaja z wrazenia

BRAVO Policja

sorry mamy 2009 rok, audi 80 produkowano bodajze do 1995, czyli 14 lat temu!
10 letnie audi nie jest wcale takim zlomem, sam wiem bo mam a4..
niektore stare 80tki nadaja sie do jazdy, oczywscie jesli kierowca ma mozg

sorry mamy 2009 rok, audi 80 produkowano bodajze do 1995, czyli 14 lat temu!
10 letnie audi nie jest wcale takim zlomem, sam wiem bo mam a4..
niektore stare 80tki nadaja sie do jazdy, oczywscie jesli kierowca ma mozg rozwiń
Avatar
Gość / 26 lipca 2009 o 23:47
bmw to zlomy do 96 roku wiec nie zalujcie hamulcow jesli jedzie takie za wami chyba kupie duzego fi***a i zaczne zarabiac
Avatar
LOP 12... / 30 grudnia 2011 o 20:48
Panowie Policjanci, zajmijcie się jeszcze tymi głąbami z włączonymi światłami przeciwmgielnymi. Proszę Was bardzo.

O ile w dzień jeszcze jest normalnie w miarę, to wieczorami te światła bardzo oślepiają i powodują spore zagrożenie.
Avatar
Bolek / 30 grudnia 2011 o 17:18
[quote name='FGHUU88' timestamp='1248675562' post='153583']
POLICJA DROGOWA MADE IN POLAND KUPIŁA ARTYKUŁ W DZIENNIKU I CHWALI SIĘ WYCZYNAMI JAK TO SKASOWAŁA PARU CHŁOPAKÓW,KTÓRZY MIELI PECHA, BO JECHALI DROGĄ GDZIE PANOWIE W PODRASOWANYM AUCIE ROBILI SOBIE WYŚCIGI!!!TO JEST POLSKIE DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO, OLEWANIE:ZŁEGO OZNAKOWANIA, WRAKÓW UZNAWANYCH ZA SAMOCHODY, PIJANYCH PIESZYCH(PLAGA NASZYCH NIBY DRÓG !!)..NAJEPIEJ TEGO KIEROWCĘ SCIGAĆ BO JECHAŁ NIE 50 A 70 KM/H...ZAŚ NA PYTANIE DLACZEGO W NIEMCZECH,FRANCJI GINNIE 2 LUDZI NA 100 A U NAS 11 NIKT NIE POTRAFI JASNO POWIEDZIEĆ!!JA WIEM POWINNA BYĆ MNIJESZA TOLERANCJA DLA MŁODYH KIEROWCÓW(ZRESZTĄ U NAS SZKOLENIE KIEORWCÓW TO JAKIŚ KOSMOS!!)ALE NAJGORSZE CO PANUJE W POLSCE I STOSOWANE JEST PRZEZ SZEROKORZUMIENE PAŃSTWO TO URAWNIŁOWKA A WIĘC PIRACI TO WSZYSCY KIEROWCY I ZŁODZIEJE WSZYSCY PODATNICY!!!
[/quote]
Wszystko robią - trzepią kasę by nie dopuścić do kryzysu i do tego co się stało w Grecji. Mają taki odgórny prykas,jebać, jebać i jeszcze raz jebać.
[quote name='FGHUU88' timestamp='1248675562' post='153583']
POLICJA DROGOWA MADE IN POLAND KUPIŁA ARTYKUŁ W DZIENNIKU I CHWALI SIĘ WYCZYNAMI JAK TO SKASOWAŁA PARU CHŁOPAKÓW,KTÓRZY MIELI PECHA, BO JECHALI DROGĄ GDZIE PANOWIE W PODRASOWANYM AUCIE ROBILI SOBIE WYŚCIGI!!!TO JEST POLSKIE DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO, OLEWANIE:ZŁEGO OZNAKOWANIA, WRAKÓW UZNAWANYCH ZA SAMOCHODY, PIJANYCH PIESZYCH(PLAGA NASZYCH NIBY DRÓG !!)..NAJEPIEJ TEGO KIEROWCĘ SCIGAĆ BO JECHAŁ NIE 50 A 70 KM/H...ZAŚ NA PYTANIE DLACZE... rozwiń
Avatar
radek / 30 grudnia 2011 o 16:40
pozdrawiam grzesiu ty bury psie i dzieki za dotrzymane slowo
Avatar
FGHUU88 / 27 lipca 2009 o 08:19
POLICJA DROGOWA MADE IN POLAND KUPIŁA ARTYKUŁ W DZIENNIKU I CHWALI SIĘ WYCZYNAMI JAK TO SKASOWAŁA PARU CHŁOPAKÓW,KTÓRZY MIELI PECHA, BO JECHALI DROGĄ GDZIE PANOWIE W PODRASOWANYM AUCIE ROBILI SOBIE WYŚCIGI!!!TO JEST POLSKIE DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO, OLEWANIE:ZŁEGO OZNAKOWANIA, WRAKÓW UZNAWANYCH ZA SAMOCHODY, PIJANYCH PIESZYCH(PLAGA NASZYCH NIBY DRÓG !!)..NAJEPIEJ TEGO KIEROWCĘ SCIGAĆ BO JECHAŁ NIE 50 A 70 KM/H...ZAŚ NA PYTANIE DLACZEGO W NIEMCZECH,FRANCJI GINNIE 2 LUDZI NA 100 A U NAS 11 NIKT NIE POTRAFI JASNO POWIEDZIEĆ!!JA WIEM POWINNA BYĆ MNIJESZA TOLERANCJA DLA MŁODYH KIEROWCÓW(ZRESZTĄ U NAS SZKOLENIE KIEORWCÓW TO JAKIŚ KOSMOS!!)ALE NAJGORSZE CO PANUJE W POLSCE I STOSOWANE JEST PRZEZ SZEROKORZUMIENE PAŃSTWO TO URAWNIŁOWKA A WIĘC PIRACI TO WSZYSCY KIEROWCY I ZŁODZIEJE WSZYSCY PODATNICY!!!
POLICJA DROGOWA MADE IN POLAND KUPIŁA ARTYKUŁ W DZIENNIKU I CHWALI SIĘ WYCZYNAMI JAK TO SKASOWAŁA PARU CHŁOPAKÓW,KTÓRZY MIELI PECHA, BO JECHALI DROGĄ GDZIE PANOWIE W PODRASOWANYM AUCIE ROBILI SOBIE WYŚCIGI!!!TO JEST POLSKIE DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO, OLEWANIE:ZŁEGO OZNAKOWANIA, WRAKÓW UZNAWANYCH ZA SAMOCHODY, PIJANYCH PIESZYCH(PLAGA NASZYCH NIBY DRÓG !!)..NAJEPIEJ TEGO KIEROWCĘ SCIGAĆ BO JECHAŁ NIE 50 A 70 KM/H...ZAŚ NA PYTANIE DLACZEGO W NIEMCZECH,FRANCJI GINNIE 2 LUDZI NA 100 A U NAS 11 NIKT NIE POTRAFI JASNO POWIEDZIEĆ&... rozwiń
Avatar
Smart / 27 lipca 2009 o 07:41
Smart napisał:
poprzedni post to pomyłka
miało być do tego kolegi z bymwu
ćwok ze złomowatego burakowozu się odezwał...

kurna.... jakie to forum jest porąbane...
Avatar
Smart / 27 lipca 2009 o 07:40
Gość napisał:
bmw to zlomy do 96 roku wiec nie zalujcie hamulcow jesli jedzie takie za wami chyba kupie duzego fi***a i zaczne zarabiac

poprzedni post to pomyłka
miało być do tego kolegi z bymwu
ćwok ze złomowatego burakowozu się odezwał...
rozwiń
Avatar
Smart / 27 lipca 2009 o 07:39
Gość napisał:
Brawo policja!!!

ćwok ze złomowatego burakowozu się odezwał...
Avatar
gfh / 27 lipca 2009 o 07:29
Dla policj
Avatar
Gość / 26 lipca 2009 o 23:51
as napisał:
walic mandaty i dodawac jeszcze po 2 punkty za brak wyobrazni.
dorwie sie taki deb*** do 10 letniego BMW czy Audi i pokazuje co to nie on , a wylansowane laski sikaja z wrazenia

BRAVO Policja

sorry mamy 2009 rok, audi 80 produkowano bodajze do 1995, czyli 14 lat temu!
10 letnie audi nie jest wcale takim zlomem, sam wiem bo mam a4..
niektore stare 80tki nadaja sie do jazdy, oczywscie jesli kierowca ma mozg

sorry mamy 2009 rok, audi 80 produkowano bodajze do 1995, czyli 14 lat temu!
10 letnie audi nie jest wcale takim zlomem, sam wiem bo mam a4..
niektore stare 80tki nadaja sie do jazdy, oczywscie jesli kierowca ma mozg rozwiń
Avatar
Gość / 26 lipca 2009 o 23:47
bmw to zlomy do 96 roku wiec nie zalujcie hamulcow jesli jedzie takie za wami chyba kupie duzego fi***a i zaczne zarabiac