Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lubelskie

28 grudnia 2010 r.
16:36
Edytuj ten wpis

W Zamościu 5,23 zł za litr benzyny. Paliwa ostro w górę

0 16 A A

Na stacji Statoil przy ul. Peowiaków w Zamościu litr benzyny Pb 98 kosztował dziś aż 5,23 zł. Ceny na innych stacjach w regionie niebezpiecznie zbliżają się do granicy 5 zł.




AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W wielu miejscach w kraju cena benzyny Pb 98 przekroczyła już 5 zł za litr. Na większości stacji benzynowych na Lubelszczyźnie brakuje do tej granicy zaledwie kilku groszy.

Są jednak miejsca, gdzie kierowcy musieli wczoraj słono zapłacić. Na stacji Statoil przy ul. Peowiaków w Zamościu litr benzyny Pb 98 kosztował aż 5,23 zł, a za Pb 95 – 4,93 zł.

W Lublinie było taniej. Na stacji PKN Orlen przy Drodze Męczenników Majdanka za litr benzyny 95 trzeba było zapłacić 4,83 zł, a za 98 – 4,93 zł. Taki sam był koszt benzyny 98 na stacji Nestea24 przy ul. Siennej. Benzyna 95 była tam tylko o 2 grosze tańsza.

Podobnie kształtowały się ceny w Chełmie i Białej Podlaskiej. Za litr benzyny Pb 95 na stacji Elmat przy ul. Włodawskiej w Chełmie kierowcy płacili dziś 4,79 zł, a za Pb 98 – 4,95 zł. Na stacji Shell przy ul. Terebelskiej w Białej Podlaskiej za litr Pb 95 trzeba było zapłacić 4,92 zł.

– Podwyżka objęła cały segment paliwowy, dotyczy bowiem nie tylko benzyn, ale również oleju napędowego i autogazu – mówi Szymon Araszkiewicz, główny analityk portalu e-petrol.

– Dla wszystkich gatunków była równie zauważalna. Obecnie za benzynę 95 płacimy w Polsce przeciętnie 4,84 zł/l, dla porównania latem było to nieco ponad 4,70 zł/l, a wczesną jesienią nieco ponad 4,50 zł/l. Dla oleju napędowego przeciętna cena to teraz w Polsce 4,66 zł/l, latem było ok. 4,40 zł/l, a jesienią tuż ponad 4,30 zł/l – wylicza analityk i dodaje: – Obecnie ceny ustabilizowały się i taki stan powinien utrzymać się w najbliższych tygodniach.

Pracownicy stacji benzynowych na to jednak nie liczą. – Sądząc po tym, co się ostatnio dzieje, nie sądzę, żeby nagle ceny stanęły w miejscu. Przed końcem roku na pewno będzie jeszcze skok w górę – uważa pracownik stacji PKN Orlen przy Drodze Męczenników Majdanka.

Zdaniem ekspertów ostatni wzrost cen w Polsce, to efekt niekorzystnego układu na światowych rynkach ropy i paliw oraz walutowym.

– Pod koniec listopada ropa naftowa i paliwa gotowe w notowaniach międzynarodowych wyraźnie podrożały. Ropa przekroczyła poziom 90 USD, nie notowany od wielu miesięcy. Polskie firmy paliwowe dostosowują swoje cenniki do sytuacji globalnej, więc musiały zareagować – wyjaśnia Araszkiewicz.

– Na świecie handluje się w dolarach, trzeba zatem uwzględnić kurs złotego do amerykańskiego pieniądza. Złotówka nie umacnia się, dlatego ceny w Polsce, złotówkowe, też musiały pójść w górę – podsumowuje analityk.

Niewielkich podwyżek można spodziewać się na początku przyszłego roku. Na ceny paliw wpłynie zmiana stawki podatku VAT z 22 na 23 proc.

– Nie będzie to jednak tak dotkliwy wzrost, jak ostatnio. Kierowcy nie muszą się obawiać kolejnych 20 groszy w górę. Ceny będą się utrzymywać na stałym, wysokim poziomie – dodaje Szymon Araszkiewicz.

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wyborca / 1 stycznia 2011 o 08:49
Za PIS-u cena ropy była 140 USD. Dolary po 2 zł z groszami.
A benzyna kosztowała ZNACZNIE MNIEJ NIŻ OBECNIE w TUKKOLANDII.
Avatar
bolek / 29 grudnia 2010 o 10:25
[quote name='Driver' timestamp='1293580828' post='412840']
[size="6"][color="#FF0000"]GDZIE JEST CBA ?![/color]
NALEŻY SKOŃCZYĆ Z TĄ KLIKĄ I ZMOWĄ CENOWĄ !
TŁUMACZENIA ŻE WSZYSTKIEMU WINNA JEST ZIMA I ZWIĘKSZONY POPYT NA PALIWA TO KŁAMSTWO !
WYSTARCZY POPATRZEĆ I POMYŚLEĆ - PRZECIEŻ NA DROGACH JEST MNIEJ SAMOCHODÓW NIŻ W SEZONIE WIOSNA-JESIEŃ !
[color="#FF0000"]GDZIE JEST QURWA C B A ?!!!![/color][/size]
[/quote]
TAK PAJACE GLOSOWALI ZE C.B.A.ODESZLO RAZEM Z PISEM.TERAZ TO JEST PO-pierdulka a nie CBA.
[quote name='Driver' timestamp='1293580828' post='412840']
[size="6"][color="#FF0000"]GDZIE JEST CBA ?![/color]
NALEŻY SKOŃCZYĆ Z TĄ KLIKĄ I ZMOWĄ CENOWĄ !
TŁUMACZENIA ŻE WSZYSTKIEMU WINNA JEST ZIMA I ZWIĘKSZONY POPYT NA PALIWA TO KŁAMSTWO !
WYSTARCZY POPATRZEĆ I POMYŚLEĆ - PRZECIEŻ NA DROGACH JEST MNIEJ SAMOCHODÓW NIŻ W SEZONIE WIOSNA-JESIEŃ !
[color="#FF0000"]GDZIE JEST QURWA C B A ?!!!![/color][/size]
[/quote]
TA... rozwiń
Avatar
ET 95/98 / 29 grudnia 2010 o 01:16
[quote name='obywatel' timestamp='1293580999' post='412841']
na własnych nogach najtaniej i najzdrowiej a NIErządowi pokazuję wała, bo po kieszeni..... to niech się sam obmacuje. -Qurwa o co ci chodzi?!
[/quote]
Pomacaj się powyżej ramion - czy masz jeszcze głowę ?
Jeśli jest na karku to potrzęś nią !- jak coś w niej zagruchocze ( pokula się w czaszce ) to znaczy że jeszcze niewszystko stracone - to znaczy że masz jeszcze mózg !
Więc zacznij z niego korzystać i następnym razem zanim coś napiszesz - POMYŚL !
Bo pierniczysz jak po dopalaczach ...
[quote name='obywatel' timestamp='1293580999' post='412841']
na własnych nogach najtaniej i najzdrowiej a NIErządowi pokazuję wała, bo po kieszeni..... to niech się sam obmacuje. -Qurwa o co ci chodzi?!
[/quote]
Pomacaj się powyżej ramion - czy masz jeszcze głowę ?
Jeśli jest na karku to potrzęś nią !- jak coś w niej zagruchocze ( pokula się w czaszce ) to znaczy że jeszcze niewszystko stracone - to znaczy że masz jeszcze mózg !
Więc zacznij z niego korzystać i następnym raze... rozwiń
Avatar
Driver / 29 grudnia 2010 o 01:09
[quote name='jon' timestamp='1293564981' post='412743']
w USA 1 litr coś koło 2 zł 30 gr. proszę poprawić jak się pomyliłem
[/quote]

Gdyby tam - w stanach - tak cudowali z cenami paliwa to gwardia narodowa miałaby co robić i nie wiem czy dałaby sobie radę z protestującym narodem !
No ale oni trzymają łapę na arabskiej ropie a my robimy tam za ich posługaczy i nie mamy z tego nic ...
Avatar
obywatel / 29 grudnia 2010 o 01:03
na własnych nogach najtaniej i najzdrowiej a NIErządowi pokazuję wała, bo po kieszeni..... to niech się sam obmacuje.
Avatar
Driver / 29 grudnia 2010 o 01:00
[size="6"][color="#FF0000"]GDZIE JEST CBA ?![/color]
NALEŻY SKOŃCZYĆ Z TĄ KLIKĄ I ZMOWĄ CENOWĄ !
TŁUMACZENIA ŻE WSZYSTKIEMU WINNA JEST ZIMA I ZWIĘKSZONY POPYT NA PALIWA TO KŁAMSTWO !
WYSTARCZY POPATRZEĆ I POMYŚLEĆ - PRZECIEŻ NA DROGACH JEST MNIEJ SAMOCHODÓW NIŻ W SEZONIE WIOSNA-JESIEŃ !
[color="#FF0000"]GDZIE JEST QURWA C B A ?!!!![/color][/size]
Avatar
Gość / 29 grudnia 2010 o 00:16
[quote name='ms' timestamp='1293566099' post='412758']
dodaj do tego ŁAPÓWKI i tak się opłaca:)
[/quote]

To masz stare informacje, owszem kiedys bylo teraz jest inaczej tym razem lepiej, wiem bo niedawno bylem 3 razy (Hrebenne, Zosin) ale lapowki im mozesz dac jezeli nie chcesz stać w kolejce Mozesz mi nie wierzyc, ja wiem swoje także zapraszam na przejażdżkę na UA jezeli masz paszport Dobranoc
[quote name='ms' timestamp='1293566099' post='412758']
dodaj do tego ŁAPÓWKI i tak się opłaca:)
[/quote]

To masz stare informacje, owszem kiedys bylo teraz jest inaczej tym razem lepiej, wiem bo niedawno bylem 3 razy (Hrebenne, Zosin) ale lapowki im mozesz dac jezeli nie chcesz stać w kolejce Mozesz mi nie wierzyc, ja wiem swoje także zapraszam na przejażdżkę na UA jezeli masz paszport Dobranoc rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2010 o 00:08
Odczuwamy skutki katastrofy smoleńskiej.
I uścisku Tuska z Putinem z którego trudno będzie sie uwolnić.
Wiem nazwiecie mnie moherem i już.
Lecz aby zjawisko zrozumieć trzeba umieć pojmować złożone konstrukcje myślowe.
A u niektórych wyborców tylko reakcja na ból.
Ale gdzie jest źródło bólu a to już za dużo trzeba myśleć. A to nie myślcie tylko płaćcie.
Za PIS-u cena ropy była 140 USD. A kto pamięta ile benzyna kosztowała.
Ale my nazwaliśmy ich oszołomami.
Avatar
robbert / 28 grudnia 2010 o 22:46
"...– Pod koniec listopada ropa naftowa i paliwa gotowe w notowaniach międzynarodowych wyraźnie podrożały. Ropa przekroczyła poziom 90 USD, nie notowany od wielu miesięcy. Polskie firmy paliwowe dostosowują swoje cenniki do sytuacji globalnej, więc musiały zareagować – wyjaśnia Araszkiewicz." - tylko, że obecnie kupowane przez kierowców paliwa są produkowane z ropyc którą Orlen, Lotos i inne rafinerie zakupiły (zakontraktowały) kilka miesięcy temu po cenie niższej niż listopadowe 90 USD. Więc logicznie myśląc, przekroczenie kwoty 90 USD za baryłkę ropy w końcówce istopada powinno mieć wpływ na cenę paliw na stacjach w miesiącach późnowiosennych lub wczesnoletnich przyszłego roku! A to co się obecnie dzieje, czyli reakcja polskich firm paliwowych, to nic innego jak drenaż kieszeni kierowców i nabijanie sobie kasy! No ale z drugiej strony ktoś mądry wymyslił powiedzenie, że w biznesie nie ma sentymentów!
"...– Pod koniec listopada ropa naftowa i paliwa gotowe w notowaniach międzynarodowych wyraźnie podrożały. Ropa przekroczyła poziom 90 USD, nie notowany od wielu miesięcy. Polskie firmy paliwowe dostosowują swoje cenniki do sytuacji globalnej, więc musiały zareagować – wyjaśnia Araszkiewicz." - tylko, że obecnie kupowane przez kierowców paliwa są produkowane z ropyc którą Orlen, Lotos i inne rafinerie zakupiły (zakontraktowały) kilka miesięcy temu po cenie niższej niż listopadowe 90 USD. Więc logicznie myśląc, przekroczenie kwoty 9... rozwiń
Avatar
Annonim / 28 grudnia 2010 o 22:00
http://www.cenapaliw.pl/
http://www.stacjebenzynowe.pl/
i już!
Avatar
wyborca / 1 stycznia 2011 o 08:49
Za PIS-u cena ropy była 140 USD. Dolary po 2 zł z groszami.
A benzyna kosztowała ZNACZNIE MNIEJ NIŻ OBECNIE w TUKKOLANDII.
Avatar
bolek / 29 grudnia 2010 o 10:25
[quote name='Driver' timestamp='1293580828' post='412840']
[size="6"][color="#FF0000"]GDZIE JEST CBA ?![/color]
NALEŻY SKOŃCZYĆ Z TĄ KLIKĄ I ZMOWĄ CENOWĄ !
TŁUMACZENIA ŻE WSZYSTKIEMU WINNA JEST ZIMA I ZWIĘKSZONY POPYT NA PALIWA TO KŁAMSTWO !
WYSTARCZY POPATRZEĆ I POMYŚLEĆ - PRZECIEŻ NA DROGACH JEST MNIEJ SAMOCHODÓW NIŻ W SEZONIE WIOSNA-JESIEŃ !
[color="#FF0000"]GDZIE JEST QURWA C B A ?!!!![/color][/size]
[/quote]
TAK PAJACE GLOSOWALI ZE C.B.A.ODESZLO RAZEM Z PISEM.TERAZ TO JEST PO-pierdulka a nie CBA.
[quote name='Driver' timestamp='1293580828' post='412840']
[size="6"][color="#FF0000"]GDZIE JEST CBA ?![/color]
NALEŻY SKOŃCZYĆ Z TĄ KLIKĄ I ZMOWĄ CENOWĄ !
TŁUMACZENIA ŻE WSZYSTKIEMU WINNA JEST ZIMA I ZWIĘKSZONY POPYT NA PALIWA TO KŁAMSTWO !
WYSTARCZY POPATRZEĆ I POMYŚLEĆ - PRZECIEŻ NA DROGACH JEST MNIEJ SAMOCHODÓW NIŻ W SEZONIE WIOSNA-JESIEŃ !
[color="#FF0000"]GDZIE JEST QURWA C B A ?!!!![/color][/size]
[/quote]
TA... rozwiń
Avatar
ET 95/98 / 29 grudnia 2010 o 01:16
[quote name='obywatel' timestamp='1293580999' post='412841']
na własnych nogach najtaniej i najzdrowiej a NIErządowi pokazuję wała, bo po kieszeni..... to niech się sam obmacuje. -Qurwa o co ci chodzi?!
[/quote]
Pomacaj się powyżej ramion - czy masz jeszcze głowę ?
Jeśli jest na karku to potrzęś nią !- jak coś w niej zagruchocze ( pokula się w czaszce ) to znaczy że jeszcze niewszystko stracone - to znaczy że masz jeszcze mózg !
Więc zacznij z niego korzystać i następnym razem zanim coś napiszesz - POMYŚL !
Bo pierniczysz jak po dopalaczach ...
[quote name='obywatel' timestamp='1293580999' post='412841']
na własnych nogach najtaniej i najzdrowiej a NIErządowi pokazuję wała, bo po kieszeni..... to niech się sam obmacuje. -Qurwa o co ci chodzi?!
[/quote]
Pomacaj się powyżej ramion - czy masz jeszcze głowę ?
Jeśli jest na karku to potrzęś nią !- jak coś w niej zagruchocze ( pokula się w czaszce ) to znaczy że jeszcze niewszystko stracone - to znaczy że masz jeszcze mózg !
Więc zacznij z niego korzystać i następnym raze... rozwiń
Avatar
Driver / 29 grudnia 2010 o 01:09
[quote name='jon' timestamp='1293564981' post='412743']
w USA 1 litr coś koło 2 zł 30 gr. proszę poprawić jak się pomyliłem
[/quote]

Gdyby tam - w stanach - tak cudowali z cenami paliwa to gwardia narodowa miałaby co robić i nie wiem czy dałaby sobie radę z protestującym narodem !
No ale oni trzymają łapę na arabskiej ropie a my robimy tam za ich posługaczy i nie mamy z tego nic ...
Avatar
obywatel / 29 grudnia 2010 o 01:03
na własnych nogach najtaniej i najzdrowiej a NIErządowi pokazuję wała, bo po kieszeni..... to niech się sam obmacuje.
Avatar
Driver / 29 grudnia 2010 o 01:00
[size="6"][color="#FF0000"]GDZIE JEST CBA ?![/color]
NALEŻY SKOŃCZYĆ Z TĄ KLIKĄ I ZMOWĄ CENOWĄ !
TŁUMACZENIA ŻE WSZYSTKIEMU WINNA JEST ZIMA I ZWIĘKSZONY POPYT NA PALIWA TO KŁAMSTWO !
WYSTARCZY POPATRZEĆ I POMYŚLEĆ - PRZECIEŻ NA DROGACH JEST MNIEJ SAMOCHODÓW NIŻ W SEZONIE WIOSNA-JESIEŃ !
[color="#FF0000"]GDZIE JEST QURWA C B A ?!!!![/color][/size]
Avatar
Gość / 29 grudnia 2010 o 00:16
[quote name='ms' timestamp='1293566099' post='412758']
dodaj do tego ŁAPÓWKI i tak się opłaca:)
[/quote]

To masz stare informacje, owszem kiedys bylo teraz jest inaczej tym razem lepiej, wiem bo niedawno bylem 3 razy (Hrebenne, Zosin) ale lapowki im mozesz dac jezeli nie chcesz stać w kolejce Mozesz mi nie wierzyc, ja wiem swoje także zapraszam na przejażdżkę na UA jezeli masz paszport Dobranoc
[quote name='ms' timestamp='1293566099' post='412758']
dodaj do tego ŁAPÓWKI i tak się opłaca:)
[/quote]

To masz stare informacje, owszem kiedys bylo teraz jest inaczej tym razem lepiej, wiem bo niedawno bylem 3 razy (Hrebenne, Zosin) ale lapowki im mozesz dac jezeli nie chcesz stać w kolejce Mozesz mi nie wierzyc, ja wiem swoje także zapraszam na przejażdżkę na UA jezeli masz paszport Dobranoc rozwiń
Avatar
Gość / 29 grudnia 2010 o 00:08
Odczuwamy skutki katastrofy smoleńskiej.
I uścisku Tuska z Putinem z którego trudno będzie sie uwolnić.
Wiem nazwiecie mnie moherem i już.
Lecz aby zjawisko zrozumieć trzeba umieć pojmować złożone konstrukcje myślowe.
A u niektórych wyborców tylko reakcja na ból.
Ale gdzie jest źródło bólu a to już za dużo trzeba myśleć. A to nie myślcie tylko płaćcie.
Za PIS-u cena ropy była 140 USD. A kto pamięta ile benzyna kosztowała.
Ale my nazwaliśmy ich oszołomami.
Avatar
robbert / 28 grudnia 2010 o 22:46
"...– Pod koniec listopada ropa naftowa i paliwa gotowe w notowaniach międzynarodowych wyraźnie podrożały. Ropa przekroczyła poziom 90 USD, nie notowany od wielu miesięcy. Polskie firmy paliwowe dostosowują swoje cenniki do sytuacji globalnej, więc musiały zareagować – wyjaśnia Araszkiewicz." - tylko, że obecnie kupowane przez kierowców paliwa są produkowane z ropyc którą Orlen, Lotos i inne rafinerie zakupiły (zakontraktowały) kilka miesięcy temu po cenie niższej niż listopadowe 90 USD. Więc logicznie myśląc, przekroczenie kwoty 90 USD za baryłkę ropy w końcówce istopada powinno mieć wpływ na cenę paliw na stacjach w miesiącach późnowiosennych lub wczesnoletnich przyszłego roku! A to co się obecnie dzieje, czyli reakcja polskich firm paliwowych, to nic innego jak drenaż kieszeni kierowców i nabijanie sobie kasy! No ale z drugiej strony ktoś mądry wymyslił powiedzenie, że w biznesie nie ma sentymentów!
"...– Pod koniec listopada ropa naftowa i paliwa gotowe w notowaniach międzynarodowych wyraźnie podrożały. Ropa przekroczyła poziom 90 USD, nie notowany od wielu miesięcy. Polskie firmy paliwowe dostosowują swoje cenniki do sytuacji globalnej, więc musiały zareagować – wyjaśnia Araszkiewicz." - tylko, że obecnie kupowane przez kierowców paliwa są produkowane z ropyc którą Orlen, Lotos i inne rafinerie zakupiły (zakontraktowały) kilka miesięcy temu po cenie niższej niż listopadowe 90 USD. Więc logicznie myśląc, przekroczenie kwoty 9... rozwiń
Avatar
Annonim / 28 grudnia 2010 o 22:00
http://www.cenapaliw.pl/
http://www.stacjebenzynowe.pl/
i już!
Zobacz wszystkie komentarze 16

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów

MUNDIAL 2018 Serbia – Szwajcaria 1:2. Zabójcza końcówka Helwetów 1 0

Po kapitalnym meczu i niezwykle emocjonującej końcówce Szwajcaria pokonała w Kaliningradzie Serbię i jest bardzo bliska awansu do 1/8 finału mistrzostw świata

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej
23 czerwca 2018, 18:00

Noc św. Jana w Muzeum Wsi Lubelskiej 4 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na wspólne świętowanie Nocy św. Jana. 23 czerwca o godz. 18 na terenie Skansenu w sektorze Powiśle odbędzie się ciekawe wydarzenie kulturalne.

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość
23 czerwca 2018, 18:00

Rozpoczęcie wakacji w klubie Radość 0 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 18 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) odbędzie się impreza na rozpoczęcie wakacji.

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium

Powiat puławski: Potrafią oszczędzać, zarząd z absolutorium 4 3

Starosta puławski Witold Popiołek i cały zarząd powiatu w środę otrzymał absolutorium. Radni nie mieli poważniejszych zastrzeżeń, ale nie wszyscy zagłosowali „za”. Część opozycji symbolicznie wstrzymała się od głosu.

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy

Zielny smak Cieleśnicy. Spotkania, inspiracje, przepisy 0 0

W Cieleśnicy i Pratulinie odbywa się w ten weekend Święto Ziół. W piątek w pałacu w Cieleśnicy eksperci i zielarze rozmawiają o Ziemi Zielonej Planecie. W sobotę w Pratulinie czekają na was wykłady, występy muzyczne i stoiska z produktami ziołowymi zakończone puszczaniem wianków na Bugu. A w niedzielę w ogrodach i zielnikach cieleśnickiego pałacu odbędzie się wspólne gotowanie

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu
galeria

„Dyrekcja”. Klimatyczne miasto w mieście. Reportaż o niezwykłym osiedlu 0 1

Zapomniana i zaniedbana sprawa. 112 gmachów wartości z górą 20 mln zł stoi pustką i niszczeje. Martwe miasto o 22 ulicach... Niedokończone gmachy – mieszkaniem dla puszczyków.

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi

Województwo lubelskie kupuje 11 pociągów. Z klimatyzacją, ładowarkami i WiFi 29 7

11 nowych pociągów elektrycznych zamawia samorząd województwa lubelskiego. To już drugie podejście do tego zakupu - za pierwszym razem przetarg unieważniono, bo oferowane pojazdy były zbyt drogie.

Asian Street Food Festiwal w Radości
23 czerwca 2018, 12:00

Asian Street Food Festiwal w Radości 2 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 23 czerwca o godz. 12 w klubie Radość (ul. Bernardyńska 15) rozpocznie się Asian Street Food Festiwal, czyli impreza dla miłośników azjatyckiej kuchni ulicznej.

Taito w Stars Disco Club
23 czerwca 2018, 21:00

Taito w Stars Disco Club 0 0

W sobotę, 23 czerwca o godz. 21 w klubie Stars Disco (Krakowskie Przedmieście 40) wystąpi popularny Taito.

Eurojackpot 22.06.2018 - wylosowane liczby. Kto wygrał 385 mln zł?

Eurojackpot 22.06.2018 - wylosowane liczby. Kto wygrał 385 mln zł? 1 0

Losowanie Eurojackpot z 22 czerwca 2018 r. Sprawdź wylosowane liczby. Czy ktoś zgarnie dziś główną wygraną w wysokości 385 mln zł?

Jest nowy kandydat na prezydenta Puław. To prezes spółdzielni mieszkaniowej
film

Jest nowy kandydat na prezydenta Puław. To prezes spółdzielni mieszkaniowej 40 35

Podczas piątkowej konferencji w puławskim hotelu "Prima" oficjalnie zaprezentowano kandydata PO, Nowoczesnej, KOD-u, SLD i Komitetu Obywatelskiego na prezydenta Puław. Został nim Mariusz Cytryński, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej "Powiśle".

Albo zapłata za bezpłatny podręcznik albo świadectwo szkolne. Ceny zaskoczyły rodziców

Albo zapłata za bezpłatny podręcznik albo świadectwo szkolne. Ceny zaskoczyły rodziców 28 11

Nawet kilkaset złotych w ciągu kilku dni musieli wpłacić do szkół rodzice przerażeni tym, że jeśli tego nie zrobią ich dzieci nie dostaną w piątek świadectw. To opłaty za książki, z których dzieci korzystały przez minione dziesięć miesięcy.

Remonty i utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 82

Remonty i utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 82 5 2

Kierowcy mogą spodziewać się utrudnień na drodze krajowej nr 82. Korki są spowodowane letnimi remontami cząstkowymi.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!